Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Małgorzata Staszkiewicz – Psycholog, Psychoterapeuta Warszawa

mgr Małgorzata Staszkiewicz – Psycholog, Psychoterapeuta Warszawa

Psycholog

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Małgorzata Staszkiewicz – Psycholog, Psychoterapeuta Warszawa

Psycholog, psychoterapeuta. Pracuje w podejściu psychodynamicznym z osobami dorosłymi. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Warszawskim oraz odbyła całościowe czteroletnie szkolenie w psychoterapii w Instytucie Analizy Grupowej Rasztów.
Doświadczenie zdobywała w Stowarzyszeniu OPTA, Specjalistycznym Ośrodku Wsparcia, Rodzinnym Ośrodku Diagnostyczno – Konsultacyjnym oraz prowadząc warsztaty psychoedukacji i szkolenia. Odbyła staż na oddziale całodobowym w Klinice Nerwic Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Prowadzi terapię zaburzeń nerwicowych, kryzysów emocjonalnych, pomaga osobom przeżywającym lęki i trudności w relacjach z otoczeniem. Swoją pracę poddaje superwizji.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


mgr Paweł Kurczak

Mateusz 2021-01-13

Oceniam na 5


dr Nina Widyńska

Ewa 2021-03-18

Konkretna i uspokajająca rozmowa. Bardzo duża pomoc.


dr Małgorzata Buna

Karolina 2021-04-08

Pani doktor bardzo rzetelnie przeprowadziła wywiad oraz dobrała odpowiednie leczenie. Podczas wizyty czułam się swobodnie, Pani dr nie ocenia, nie wyraża opinii, cierpliwie słucha.