Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Maria Gaj – Psycholog, Psychoterapeuta Łódź

mgr Maria Gaj – Psycholog, Psychoterapeuta Łódź

Psycholog

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Maria Gaj – Psycholog, Psychoterapeuta Łódź

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo – behawioralny. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz czteroletnie szkolenie z psychoterapii poznawczo- behawioralnej na SWPS. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Szpitalu Specjalistycznym im. dr J. Babińskiego i Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, w Dziennym Ośrodku Rehabilitacji Dzieci z Zaburzeniami Neurorozwojowymi w Puławach, pracując w oświacie z dziećmi i młodzieżą, a także podczas praktyk w USA. Angażuje się w popularyzowanie wiedzy psychologicznej na łamach miesięcznika Charaktery, Psychologia w Szkole, Psychologia Dziś. Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej.
Pracuje z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Zajmuje się m.in. leczeniem zaburzeń lękowych jak lęk uogólniony, lęk paniczny, fobia społeczna, depresja, PTSD, zaburzenia odżywiania, zaburzenia obsesyjno – kompulsywne, trudności z okresu porodu i połogu, wsparciem w okresie żałoby. W pracy z dziećmi zajmuje się m.in. problemami samouszkodzeń, częstymi absencjami w szkole i tzw. fobią szkolną.
Swoją pracę poddaje stałej superwizji.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


mgr Małgorzata Rutkowska
mgr Małgorzata Rutkowska

Psychoterapueta Psychodynamiczny

Umów wizytę

Kamil 2020-05-27

Oceniam na 5


dr n.med. Anna Sarol-Kulka

Laura 2020-10-05

Wspaniała Pani, bardzo pomocna. Bałam się pierwszej wizyty, ale rozmowa była tak kierowana, że czułam się bardzo swobodnie.


dr Bogdan Latecki

Michał 2020-07-17

Zdecydowanie polecam.