Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Marta Stefanowska – Psycholog Warszawa

mgr Marta Stefanowska – Psycholog Warszawa

Psycholog

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Marta Stefanowska – Psycholog Warszawa

Psycholog, pedagog. Pracuje z pacjentami dziecięcymi oraz z dorosłymi. Rozpoczęła specjalizację z zakresu psychoterapii dzieci i młodzieży w nurcie poznawczo-behawioralnym. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu psychoonkologii; przygotowania pedagogicznego oraz pedagogiki specjalnej. Studia realizowała na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu. Doświadczenie zawodowe zdobywała w przedszkolach dla dzieci ze spektrum autyzmu, szkołach podstawowych z oddziałami integracyjnymi, centrum terapii dla dzieci, hospicjum dziecięcym oraz podczas licznych turnusów dla osób z niepełnosprawnościami. W dalszym ciągu poszerza swoją wiedzę, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach.

Praca z dziećmi i młodzieżą jest jej pasją. Pragnie tworzyć przestrzeń, w której każde dziecko, niezależnie od posiadanych trudności, jest wspierane, akceptowane, wyraża siebie z radością i rozwija się w swoim tempie i zakresie, zgodnie z własnymi możliwościami oraz potrzebami. Przestrzeń, w której nigdy nie padają słowa, że „dziecko jest za trudne”. Jest przekonana, że w każdym dziecku drzemie potencjał, który trzeba dostrzec i obudzić. Proces terapeutyczny buduje na pełnej akceptacji, uwagi i poczucia bezpieczeństwa relacji oraz komunikacji. Poprzez dobrane indywidualnie metody i wzajemne zaangażowanie w podejmowane aktywności, umożliwia dziecku budowanie wiary we własne siły, odkrywanie mocnych stron, motywację do podejmowania coraz trudniejszych wyzwań oraz nauki nowych umiejętności, a także korygowanie zachowań, sprawiających trudności w funkcjonowaniu. Bardzo ceni sobie współpracę ze środowiskiem dziecka – przede wszystkim z rodzicami, ale również rodzeństwem, przedszkolem/szkołą oraz innymi specjalistami. Dorosłym pomaga w sytuacjach kryzysowych.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr Agnieszka Tajchman

Sylwia 2020-10-27

Pani Doktor jest bardzo miłą i empatyczną osobą. Potrafi słuchać, nie ocenia pacjenta tylko stara się pomóc. Rozumie problem tokofobii i służy pomocą w tej kwestii. Polecam!


dr Piotr Głowacki

Khrystyna 2021-01-15

Oceniam na 5


mgr Aleksandra Mrugalska

Ewelina 2020-11-07

Oceniam na 5