Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Marzena Woźniak – Psycholog dziecięcy Warszawa

mgr Marzena Woźniak – Psycholog dziecięcy Warszawa

Psycholog

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Marzena Woźniak – Psycholog dziecięcy Warszawa

 

Psycholog dziecięcy – diagnosta i psychoterapeuta.

Absolwentka psychologii na Akademii Pedagogiki Specjalnej oraz Wydziału Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji Uniwersytetu Warszawskiego, kierunek stosowane nauki społeczne, specjalizacja pomoc społeczno-terapeutyczna, terapeuta integracji sensorycznej, diagnosta całościowych zaburzeń rozwoju. Ukończyła Studia Podyplomowe w zakresie Wczesnego Wspomagania Rozwoju Małych Dzieci z Niepełnosprawnościami oraz Międzywydziałowe Studium Pedagogiczne w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywała: na oddziałach psychiatrycznych Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach, w Komitecie Ochrony Praw Dziecka,  w terapeutycznych przedszkolach niepublicznych oraz Zespole Szkół Specjalnych nr 92 w Warszawie. Ukończyła roczny staż w Centrum Terapii Synergis, a następnie rozpoczęła trwającą już 10 lat pracę z dziećmi z zaburzeniami neurorozwojowymi (autyzm dziecięcy, autyzm atypowy, Zespół Aspergera, dziecięce zaburzenia dezintegracyjne i całościowe zaburzenia rozwoju). Brała udział w turnusach rehabilitacyjnych, gdzie prowadziła terapię indywidualną oraz zajęcia grupowe (Treningi Umiejętności Społecznych).

 

Od 7 lat związana jest z Niepubliczną Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną, gdzie zajmuje się diagnozą i terapią psychologiczną dzieci w ramach Wczesnego Wspomagania Rozwoju, w tym pracą z dziećmi z diagnozą: spektrum autyzmu, niepełnosprawności intelektualnej, zespołu Downa, opóźnionego rozwoju mowy, afazji, ADHD. Dodatkowo zajmuje się diagnozą intelektu, diagnozą i terapią integracji sensorycznej, diagnozą specyficznych trudności szkolnych (dysleksja, dysgrafia, dysortografia) oraz diagnozą gotowości szkolnej.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr Edyta Adamska-Węgrzyn

Grzegorz 2020-09-17

Super pomoc


dr n.med. Elżbieta Kobrzyńska-Żochowska

Damian 2021-03-07

Oceniam na 5.


mgr Jolanta Cmiel

Adam 2020-10-06

Oceniam na 5