7 dni w tygodniu

Warszawa 22 253 88 88

Łódź 42 644 44 44

Homemgr Monika Cyrulska-Dukszto

mgr Monika Cyrulska-Dukszto

Psycholog, Psychoterapeuta

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Monika Cyrulska-Dukszto

Psycholog, Psychoterapeuta
 
Certyfikowana psychoterapeutka, pracuje w nurcie psychodynamicznym od 1998r. Jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończyła całościowe 4,5 letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Laboratorium Psychoedukacji – Instytucie Treningu i Psychoterapii w Warszawie. Odbyła staże kliniczne w Centrum Psychoterapii XIII Oddziale Dziennym Zaburzeń Nerwicowych w Warszawie. Jest członkiem Polskiej Federacji Psychoterapii. Zdała egzamin potwierdzający kompetencje do samodzielnego stosowania psychoterapii uzyskując certyfikat Polskiej Federacji Psychoterapii.
 
Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy pedagogicznej i socjoterapeutycznej z młodzieżą oraz psychoterapii indywidualnej, grupowej dorosłych głównie z zaburzeniami nerwicowymi, nastroju i zaburzeniami osobowości.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr Angelika Szulborska

Lidia 2019-04-01

Jestem wielką fanką pani doktor, jest ciepła, opiekuńcza, uważnie słucha. Potrafi świetnie dobrać leki. Poza tym aż kipi dobrą energią :)


dr Dorota Grobelna

Krystyna 2019-04-01

Pani doktor to czarodziejka. Tak zaczarowała moją 93 letnią mamę, że wyszedł z tego dialog a nie jak normalnie monolog, gdzie jedna strona pyta a druga - na wszelki wypadek nie słyszy i nie odp...


mgr Kinga Kołodziejczak

Patrycja 2019-04-01

Oceniam na 5