Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Monika Hołub – Psycholog, Psychoterapeuta Warszawa

mgr Monika Hołub – Psycholog, Psychoterapeuta Warszawa

Psycholog, Psychoterapeuta

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Monika Hołub

Psycholog, Psychoterapeuta

Dyplomowany psycholog, psychoterapeuta, psychodietetyk, specjalista psychoterapii zaburzeń odżywiania, specjalista terapii uzależnień, członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej zdobywa od 2001r.

Ukończyła psychologię na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego. Odbyła czteroletnie akredytowane szkolenie z zakresu psychoterapii w Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej w Sopocie. Absolwentka Studium Pomocy Psychologicznej w Sopocie oraz studiów podyplomowych na kierunku Psychodietetyka w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Uczestniczyła w dwuipółletnim szkoleniu z zakresu psychoterapii dzieci(szkolenie pod auspicjami PTPP). Ukończyła Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Instytucie Psychologii Zdrowia Warszawie. Odbyła również inne szkolenia m.in.: Anoreksja i bulimia. Terapia poznawczo-behawioralna zaburzeń odżywiania; Terapia osób z uzależnieniami behawioralnymi; Przesłanie humanistyczne w psychoterapii osób uzależnionych i ich rodzin. Specjalizuje się w psychoterapii osób dorosłych, dzieci i młodzieży. Swój warsztat pracy określa jako integracyjny (korzysta z podejścia wielu nurtów psychoterapeutycznych: psychodynamicznego, humanistycznego, egzystencjalnego, behawioralno-poznawczego, systemowego), metody pracy dobiera indywidualnie do klienta.

Specjalista polecany przez Pacjentów

Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach naukowych i poddając swoją pracę superwizji.

Pracowała m.in. w: szpitalach psychiatrycznych, Poradni Zdrowia Psychicznego, Poradni Rodzinnej, fundacji pomagającej osobom z chorobą nowotworową o złym rokowaniu, Fundacji Psychoonkologii i Promocji Zdrowia, Ośrodku Leczenia Uzależnień.
Główne obszary w których pomaga to: zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się), różnego rodzaju ból i cierpienie, stany depresyjne, problemy w relacjach, tzw. syndrom DDA, DDD, uzależnienie od miłości, współuzależnienie, uzależnienia od środków psychoaktywnych (alkohol, narkotyki, leki), choroby nowotworowe (psychoonkologia) i inne choroby zagrażające życiu, żałoba, żal po stracie, choroby psychosomatyczne, nerwice, psychozy.

Pracuje z ciekawością i pasją, całą sobą. Ma w sobie wiele zrozumienia, współczucia, życzliwości i ciepła. „Pracuje z człowiekiem a nie z chorobą”.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr n.med.  Jakub Sienkiewicz

Henryka 2020-10-21

Prawdziwy specjalista niezwykle konkretny uprzejmy i życzliwy człowiek, profesjonalista w każdym calu. Od 6 lat mam problem z poruszaniem się i z równowagą jako pierwszy Pan Doktor postawił dja...


dr Ewa Kazimierczak

Anna 2021-02-04

Szczerze polecam Panią dr Ewę Kaźmierczak. Leczę się u Pani Doktor kilka lat. Bardzo mi pomogła. Lekarz z powołania.


dr Agata Todzia

Marcel 2021-02-24

Oceniam na 5