Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu. Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Warszawa 22 253 88 88

Łódź 42 644 44 44

Homemgr Natalia Kaźmierczak – Psycholog, Psychoterapeuta Łódź

mgr Natalia Kaźmierczak – Psycholog, Psychoterapeuta Łódź

Psycholog

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Natalia Kaźmierczak – Psycholog, Psychoterapeuta Łódź

Od kilku lat związana z terapią młodych osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych oraz członków ich rodzin.
Absolwentka dwóch kierunków studiów: psychologii i pedagogiki społecznej na Uniwersytecie Łódzkim. Obecnie w trakcie akredytowanego 4-letniego szkolenia na psychoterapeutę w nurcie humanistycznym w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej „INTRA” w Warszawie. Szkoła jest rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Przygotowuje się do egzaminu certyfikacyjnego na specjalistę psychoterapii uzależnień akredytowanego przez Polską Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

W swojej pracy wykorzystuje dorobki różnych nurtów psychoterapii, ze szczególnym uwzględnieniem terapii humanistycznej, co umożliwia poszukiwanie najlepszych metod pracy. Zajmuje się terapią indywidualną i grupową osób zmagających się z depresją, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami nastroju, zaburzeniami osobowości, niską samooceną, borykających się z problemem uzależnienia i współuzależnienia, jak również z trudnościami w relacjach z innymi, adaptacją do nowej sytuacji życiowej oraz osobami odczuwającą potrzebę lepszego poznania i zrozumienia siebie.
Swoją prace poddaje superwizji.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr Jacek  Węgrzyn

AniaWalewska 2019-04-01

Bardzo dobry lekarz, spokojny. Wszystko wyjaśnia. Zmienił mi leki, bardzo dobrze je podobierał, lepiej niż poprzedni lekarz. W sumie to widze juz znaczną poprawę.


dr Bernadetta Warchoł

katarzyna 2019-06-21

Wizyta online była koniecznością ponieważ miałam problem z wyjściem z domu. Myślałam, ze następne wizyty zrealizuję u psychiatry stacjonarnego. Jednak podejście Pani Doktor i komfort psychi...


dr Joanna Popławska

MK 2019-05-06

Oceniam na 5