Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Patryk Reimisz – Psycholog, Psychoterapeuta, Dietetyk Warszawa

mgr Patryk Reimisz – Psycholog, Psychoterapeuta, Dietetyk Warszawa

Psycholog, Psychoterapeuta, Dietetyk

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Patryk Reimisz – Psycholog, Psychoterapeuta, Dietetyk Warszawa

 

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta, dietetyk.
Specjalizuje się w zintegrowanej pracy terapeutycznej z osobami cierpiącymi z powodu uporczywej nadwagi i otyłości oraz ich powikłań, takich jak zaburzenia metaboliczne czy cukrzyca. Na konsultacje zaprasza szczególnie osoby, którym mimo stosowania tradycyjnych diet i wizyt u specjalistów nie udaje się trwale schudnąć.

 

W pracy z pacjentami łączy wiedzę z różnych dziedzin związanych z odżywianiem, co pozwala na uzyskanie głębszego wglądu w naturę zaburzeń prowadzących do rozwoju nadwagi i otyłości i przekłada się na możliwość tworzenie indywidualnych, skutecznych strategii powrotu do żywieniowej równowagi. 

 

Absolwent studiów magisterskich na kierunkach: psychologia (UAM Poznań) i neurobiologia (UM Poznań) oraz studiów I stopnia z zakresu dietetyki (UM Poznań). Ukończył Podyplomowe Studium Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii (UAM Poznań) oraz 4-letnie szkolenie w psychoterapii indywidualnej i grupowej w Instytucie Analizy Grupowej “Rasztów” w Warszawie, uzyskując certyfikat Psychoterapeuty IAGR (szkolenie to posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego).

 

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr Justyna Car

Paulina 2021-06-22

Oceniam na 5


mgr Aleksandra Mrugalska

Ewelina 2020-11-07

Oceniam na 5


dr Bogdan Latecki

Katarzyna 2021-07-25

Profesjonalizm po ludzku. Bardzo polecam!