Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Paulina Psonak – Psycholog diagnosta, Psychoterapeuta Katowice

mgr Paulina Psonak – Psycholog diagnosta, Psychoterapeuta Katowice

Psycholog, Psychoterapeuta

OPINIE

Joanna 2022-02-08
Oceniam na 5
Aleks 2022-01-25
Oceniam na 5
Adrian 2022-01-21
Mimo tego, że nie wiedziałem nawet jak rozmowę zacząć, udało się z panią Pauliną stworzyć plan działania (tego mi chyba brakowało,) aby zobaczyć dokładnie co mi jest i czuję się zrozum...
Paulina 2021-12-29
Oceniam na 5 ...

OPIS

mgr Paulina Psonak – Psycholog diagnosta, Psychoterapeuta Katowice

 

Psycholog diagnosta, Psychoterapeutka. Diagnozuje i konsultuje osoby dorosłe.

Absolwentka psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz psychoterapeutka psychodynamiczna w trakcie 4-letniego specjalistycznego szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym

 

Doświadczenie zawodowe zdobywała w trakcie praktyk i wolontariatu na oddziale dziennym psychiatrycznym oraz w poradni zdrowia psychicznego, a także w trakcie pracy jako psycholog w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. św. Barbary w Sosnowcu, gdzie prowadziła konsultacje psychologiczne, obejmujące terapię wspierającą oraz diagnozę neuropsychologiczną pacjentów wraz z terapią funkcji poznawczych. Dodatkowo we współpracy z neurochirurgiem zajmowała się śródoperacyjnym badaniem neuropsychologicznym u pacjentów z guzem mózgu. 

 

Zajmuje się prowadzeniem psychoterapii indywidualnej dorosłych w zakresie różnorodnych problemów natury psychicznej m.in. zaburzenia nastroju, lękowe, osobowości, związane ze stresem, a także realizacją konsultacji oraz diagnoz psychologicznych, neuropsychologicznych oraz ADHD.

 

Swoją wiedzę oraz kwalifikacje poszerza uczestnicząc w dodatkowych kursach i szkoleniach. Podczas swojej pracy kieruje się zasadami Kodeksu Etyczno – Zawodowego Psychologa oraz Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Swoją pracę poddaje systematycznej superwizji. 

 

Publikacje:

Wpływ charakterystyki treściowej zeznań na poziom trafności dokonywanych ocen (Czy można nauczyć świadka składać przekonywujące zeznania?) 2017,  w: Wojciechowski, B. W. (red.) Zeznania i wyjaśnienia. Badania nad oceną i psychologicznymi uwarunkowaniami.

 

Naszych specjalistów polecają pacjenci


lek. Przemysław Wielochowski

Remigiusz 2021-06-11

Przeczytalem wczesniej same dobre opinie o p. Doktorze. Moja jest oczywiscie taka sama - lekarz bardzo "pro-pacjencki'. Wszystko w należytym porządku.


lek. Iwona Tkaczuk
lek. Iwona Tkaczuk

Psychiatra dzieci i młodzieży

Umów wizytę

Milo 2021-05-30

Profesjonalna, kompetentna a przy tym bardzo uważna na małego pacjenta oraz przejętych rodziców. Serdecznie polecam.


mgr Małgorzata Matusiak

Adam 2022-05-02

Super :)