Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Paweł Mazanka – Psychoterapeuta Psychodynamiczny Warszawa

mgr Paweł Mazanka – Psychoterapeuta Psychodynamiczny Warszawa

Psychoterapeuta

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Paweł Mazanka – Psychoterapeuta Psychodynamiczny Warszawa


Dyplomowany psychoterapeuta, zrzeszony w Polskim Towarzystwie Psychiatrycznym oraz Sekcji Naukowej Psychoterapii.

Ukończył całościowe 4-letnie studia „Szkoły Wrocławskiej” akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Wiedzę i doświadczenie zdobywał m.in. na kursach organizowanych w Laboratorium Psychoedukacji i podczas stażu w Klinice Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Odżywania oraz Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Szkolony bezpośrednio przez dr. Łukasza Müldnera-Nieckowskiego z zakresu seksuologii oraz zaburzeń seksualnych.

 

Posiada 15 lat doświadczenia w pracy indywidualnej z osobami dorosłymi oraz parami w ramach kontraktów tutorskich. Praktykę psychoterapeutyczną superwizuje u ceryfikowanych specjalistów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Pracę terapeutyczną pogłębia w ramach studiów doktoranckich nad personalizmem. Bierze udział w konferencjach szkoleniowych organizowanych przez Stowarzyszenie NEST – Polska (New Experience of Survivors of Trauma).

 

Specjalizacja i styl pracy:
Prowadzi terapię indywidualną dorosłych oraz terapię par. Pracuje z osobami doświadczającymi trudności w relacjach, w tym związanych z życiem seksualnym, przeżywającymi trudności okołodepresyjne lub depresyjne, lęki lub nadmierne napięcia emocjonalne.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


mgr Ewelina Heftman

Krystian 2020-07-24

Oceniam na 5


dr Marta Danielska

Mateusz 2020-07-27

Oceniam na 4


dr Agnieszka Kusaj

Anna 2020-10-28

Oceniam na 5