Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomeProgram wsparcia dla pracowników dotkniętych skutkami pandemii

Program wsparcia dla pracowników dotkniętych skutkami pandemii

KONSULTACJE KRYZYSOWE DLA FIRM – wideokonsultacje oraz konsultacje telefoniczne

Dlaczego warto zadbać o kondycję psychiczną pracowników w okresie pandemii?

Konsultacje kryzysowe dla firm

Potęgujący stres związany z obecną izolacją społeczną oraz niepewnym jutrem w kontekście pandemii przekłada się na każdy aspekt naszego życia, w tym także na kwestie zawodowe. Pomocnym rozwiązaniem może okazać się wsparcie kryzysowe psychologa, który nie tylko pomoże rozwiązać bieżące problemy, ale też utrzyma motywację pracowników w tym trudnym czasie. 

To rozwiązanie, które służy obu stronom – zarówno pracownikom, jak i pracodawcy, a w efekcie całej organizacji.

KORZYŚCI PRACOWNIKA

Dzięki odpowiednio przeprowadzonej interwencji pracownicy firmy mogą uzyskać wsparcie oraz porozmawiać ze specjalistą o swoich ewentualnych obawach – dotyczących zarówno kwestii zawodowych, jak i niezwiązanych z pracą. W ramach sesji z psychologiem pracownicy edukowani są zazwyczaj w zakresie dbania o własne zdrowie psychiczne oraz zapobiegania przewlekłemu stresowi i utracie motywacji. Psycholog może okazać się również wyjątkowo pomocny w planowaniu działań na najbliższe dni/tygodnie oraz przekazać pracownikowi narzędzia w tym pomocne. Interwencja kryzysowa może także pomóc rozwiązać konflikty istniejące w organizacji jeszcze przed wystąpieniem kryzysu, które być może dodatkowo potęgują stres w codziennej pracy.

KORZYŚCI PRACODAWCY

Nie ma co kryć – zadowolony pracownik to pracownik lojalny i efektywny.
Interwencja psychologiczna nie tylko pomoże zapobiec utracie efektywności, ale być może nawet uratuje organizację przed spadkiem obrotu.

Konsultacje kryzysowe dla firm

CO WYRÓŻNIA KONSULTACJE KRYZYSOWE W PSYCHOMEDIC.PL?

WYGODA

Poprzez naszą platformę internetową PsychoMedic.online, dostępną 24h/dobę, Twój pracownik może umówić wizytę z wybranym specjalistą z każdego miejsca na świecie za pośrednictwem dowolnego urządzenia, którym dysponuje – komputera, tabletu lub telefonu.

NATYCHMIASTOWE WSPARCIE

Wyznajemy zasadę „Skuteczna pomoc to taka, która może odbyć się w ciągu 6h od zdarzenia!”. Nasi Pacjenci nie czekają w długich kolejkach – specjaliści są dostępni 7 dni w tygodniu, a czas oczekiwania na wideokonsultację wynosi jedynie 5 min!

DYSKRECJA

Wiemy jak ważna dla naszych Pacjentów jest poufność. Rejestracja wizyt w ramach programu wsparcia pracowników odbędzie się z użyciem indywidualnego kodu wyznaczonego dla Państwa firmy. Niezależnie czy zostanie dokonana za pośrednictwem naszego Centrum Obsługi Pacjenta, czy przez platformę PsychoMedic.online.

GWARANCJA SKUTECZNEGO WSPARCIA

Konsultacje kryzysowe dla firm

Średni okres doświadczenia naszych specjalistów w pracy klinicznej z Pacjentami wynosi 15 lat. Nasi terapeuci posiadają dyplom 4-letnich akredytowanych studiów podyplomowych z psychoterapii. Pracują pod stałą superwizją grupową i indywidualną, a każdy z nich przeszedł pełną terapię własną.

NOWOCZESNE LECZENIE

Jesteśmy na bieżąco z trendami światowym w leczeniu. Systematycznie uczestniczymy oraz występujemy na międzynarodowych konferencjach. Do Zespołu PsychoMedic.pl należą laureaci międzynarodowych nagród medycznych.

ZAUFANIE PACJENTÓW

Program wideokonsultacji oraz konsultacji telefonicznych w PsychoMedic.pl trwa nieprzerwanie od 6 lat. W tym czasie zaufało nam ponad 15 tysięcy pacjentów!

MINIMUM FORMALNOŚCI DLA FIRMY

Wdrożenie programu wsparciowego może się odbyć w ciągu 24h.  Otrzymujesz kartę korzystania z usługi oraz fakturę. Po zaksięgowaniu Twojej płatności wysyłamy kod konsultacji dla Twojej firmy oraz wprowadzający e-mail dla Twoich pracowników zawierający zaproszenie na konsultacje i… GOTOWE 🙂

PROGRAM WSPARCIA DLA PRACOWNIKÓW

PROPONOWANE MIESIĘCZNE PAKIETYPŁATNOŚĆ ZA CAŁY MIESIĄC Z GÓRY

Konsultacje kryzysowe dla firm

PAKIET 50 WIZYT

50 wideokonsultacji lub konsultacji telefonicznych
z doświadczonym psychologiem/psychoterapeutą do wykorzystania w okresie miesiąca.


PAKIET 100 WIZYT

100 wideokonsultacji lub konsultacji telefonicznych
z doświadczonym psychologiem/psychoterapeutą do wykorzystania w okresie miesiąca.

PAKIET 150 WIZYT

150 wideokonsultacji lub konsultacji telefonicznych
z doświadczonym psychologiem/psychoterapeutą do wykorzystania w okresie miesiąca.W przypadku zapotrzebowania mniejszego niż 50 wizyt w miesiącu obowiązują ceny zgodne z naszym Cennik dostępnym na www.PsychoMedic.online.

KONTAKT

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zachęcamy do kontaktu:
NZOZ Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna PsychoMedic.pl
e-mail: administracja@psychomedic.pl