Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomeKontakt dla mediów

Kontakt dla mediów

Wiktoria Czubińska
tel. 722 207 911
e-mail: czubinska.w@psychomedic.pl

Please specify image url

Wiktoria Czubińska

Studiuję psychologię w Instytucie Psychologii na Wydziale Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego – spektrum moich zainteresowań jest obszar psychologii związany z rozumieniem kluczowych mechanizmów ludzkich zachowań pod wpływem oddziaływań marketingowych oraz pracą w świecie marketingu i reklamy. Oprócz pełnienia funkcji Rzecznika prasowego PsychoMedic, jestem także Superwizorką Telefonicznej Obsługi pacjenta oraz Pracownikiem Obsługi Pacjenta w jednej z klinik.

Współpracuję z: dziennikarzami prasowymi, telewizyjnymi, radiowymi i internetowymi, autorami podcastów, projektów i kampanii społecznych oraz z influencerami. Łączę Specjalistów z autorami wywiadów, artykułów i wszelkich innych materiałów o tematyce związanej ze zdrowiem psychicznym lub medycyną. Wszystkich twórców, którzy poszukują Specjalisty do wypowiedzi eksperckiej lub innej formy współpracy, serdecznie zapraszam do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy dziennikarzy i reprezentantów wszelkich mediów do kontaktu z nami.

Nasi eksperci chętnie udzielają wywiadów i eksperckich wypowiedzi, w których popularyzują wiedzę psychologiczną i psychiatryczną, a także informacje z zakresu dietetyki i innych gałęzi medycyny (w szczególności neuro- i endokrynologii). Specjaliści PsychoMedic są otwarci na współpracę nie tylko z dziennikarzami, ale i na udział w konferencjach, webinariach, live’ach w mediach społecznościowych.

W ich gronie z pewnością znajdzie się specjalista, którego obszarem zainteresowania jest temat poruszany w Państwa materiale.
Zachęcamy do kontaktu z wyprzedzeniem, abyśmy wspólnie mogli znaleźć eksperta.

Udzielaliśmy wypowiedzi i wywiadów do gazet, telewizji oraz rozgłośni radiowych.

Prosimy o kontakt e-mailowy redakcje radiowe oraz prasowe: czubinska.w@psychomedic.pl

Stacje telewizyjne zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 722-207-911

 


Nasze przykładowe wystąpienia dla mediów

Poniżej znajdziecie Państwo listę wybranych materiałów, w których głos zabierali nasi Specjaliści:

Kontakt dla mediów
Kontakt dla mediów
Kontakt dla mediów
Kontakt dla mediów