Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomeKontakt dla mediów

Kontakt dla mediów

Michał Naglik
tel. 515-450-264
e-mail:
naglik.m@psychomedic.pl

Please specify image url

Michał Naglik

Aktualnie kształcę się na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS we Wrocławiu. Swoje zainteresowania wiążę z psychologią kliniczną, terapią zaburzeń zdrowia psychicznego oraz neuropsychologią. Przez ostatnie lata byłem związany zawodowo z koncernami farmaceutycznymi, a aktualnie – oprócz zobowiązań w Dziale Obsługi Pacjenta oraz funkcji rzecznika prasowego kliniki – obejmuję stanowisko rekrutera w Dziale Rekrutacji Specjalistów PsychoMedic.

Współpracuję z: dziennikarzami prasowymi, telewizyjnymi, radiowymi i internetowymi, autorami podcastów, projektów i kampanii społecznych oraz z influencerami. Łączę Specjalistów z autorami wywiadów, artykułów i wszelkich innych materiałów o tematyce związanej ze zdrowiem psychicznym lub medycyną. Wszystkich twórców, którzy poszukują Specjalisty do wypowiedzi eksperckiej lub innej formy współpracy, serdecznie zapraszam do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy dziennikarzy i reprezentantów wszelkich mediów do kontaktu z nami.

Nasi eksperci chętnie udzielają wywiadów i eksperckich wypowiedzi, w których popularyzują wiedzę psychologiczną i psychiatryczną, a także informacje z zakresu dietetyki i innych gałęzi medycyny (w szczególności neuro- i endokrynologii). Specjaliści PsychoMedic są otwarci na współpracę nie tylko z dziennikarzami, ale i na udział w konferencjach, webinariach, live’ach w mediach społecznościowych.

W ich gronie z pewnością znajdzie się specjalista, którego obszarem zainteresowania jest temat poruszany w Państwa materiale.
Zachęcamy do kontaktu z wyprzedzeniem, abyśmy wspólnie mogli znaleźć eksperta.

Udzielaliśmy wypowiedzi i wywiadów do gazet, telewizji oraz rozgłośni radiowych.

Prosimy o kontakt e-mailowy redakcje radiowe oraz prasowe: naglik.m@psychomedic.pl

Stacje telewizyjne zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 515-450-264

 


Nasze przykładowe wystąpienia dla mediów

Poniżej znajdziecie Państwo listę wybranych materiałów, w których głos zabierali nasi Specjaliści:

Kontakt dla mediów
Kontakt dla mediów
Kontakt dla mediów
Kontakt dla mediów