7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomeKontakt dla mediów

Kontakt dla mediów

Julia Nalewajek-Szaniawska
tel. 516 814 980
e-mail: nalewajek.j@psychomedic.pl

Please specify image url

Julia Nalewajek-Szaniawska

Pełnię funkcję Rzecznika prasowego PsychoMedic. Pracuję również jako SEO Manager oraz jestem pracownikiem działu telefonicznej obsługi pacjenta. Obszarem moich zainteresowań jest szeroko pojęty SEO Marketing, brandig, digital marketing. Na co dzień interesuję się także tematem psychologii związanej z rozumieniem kluczowych mechanizmów ludzkich zachowań pod wpływem oddziaływań marketingowych oraz pracą w świecie marketingu i reklamy.

Współpracuję z: dziennikarzami prasowymi, telewizyjnymi, radiowymi i internetowymi, autorami podcastów, projektów i kampanii społecznych oraz z influencerami. Łączę Specjalistów z autorami wywiadów, artykułów i wszelkich innych materiałów o tematyce związanej ze zdrowiem psychicznym lub medycyną. Wszystkich twórców, którzy poszukują Specjalisty do wypowiedzi eksperckiej lub innej formy współpracy, serdecznie zapraszam do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy dziennikarzy i reprezentantów wszelkich mediów do kontaktu z nami.

Nasi eksperci chętnie udzielają wywiadów i eksperckich wypowiedzi, w których popularyzują wiedzę psychologiczną i psychiatryczną, a także informacje z zakresu dietetyki i innych gałęzi medycyny (w szczególności neuro- i endokrynologii). Specjaliści PsychoMedic są otwarci na współpracę nie tylko z dziennikarzami, ale i na udział w konferencjach, webinariach, live’ach w mediach społecznościowych.

W ich gronie z pewnością znajdzie się specjalista, którego obszarem zainteresowania jest temat poruszany w Państwa materiale.
Zachęcamy do kontaktu z wyprzedzeniem, abyśmy wspólnie mogli znaleźć eksperta.

Udzielaliśmy wypowiedzi i wywiadów do gazet, telewizji oraz rozgłośni radiowych.

Prosimy o kontakt e-mailowy redakcje radiowe oraz prasowe: nalewajek.j@psychomedic.pl

Stacje telewizyjne zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 516 814 980

 


Nasze przykładowe wystąpienia dla mediów

Poniżej znajdziecie Państwo listę wybranych materiałów, w których głos zabierali nasi Specjaliści:

Kontakt dla mediów
Kontakt dla mediów
Kontakt dla mediów
Kontakt dla mediów