Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomeOperacja bariatryczna – zaświadczenie od psychologa, zaświadczenie od psychiatry

Operacja bariatryczna – zaświadczenie od psychologa, zaświadczenie od psychiatry

Operacja bariatryczna – konsultacje psychologiczne, diagnoza psychologiczna, zaświadczenie od psychiatry

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ ONLINE LUB ZADZWOŃ: 799-399-499

Operacja bariatryczna zaświadczenie

Operacyjne leczenie otyłości to jedno z dobrodziejstw współczesnej medycyny i forma skutecznej pomocy dla osób, w przypadku których zawiodły inne metody zmniejszenia masy ciała. Zabieg bariatryczny – mówiąc najprościej – polega na zmodyfikowaniu pracy układu pokarmowego albo zmniejszeniu żołądka Pacjenta tak, aby obniżyć u niego potrzebę zaspokajania głodu. Procedura chirurgiczna nie jest jednak „cudownym rozwiązaniem”, które kończy wszystkie problemy osoby zmagającej się z otyłością: aby jej efekty się utrzymały, niezbędne jest m.in. ścisłe stosowanie się do zaleceń lekarskich, ćwiczenia fizyczne oraz stosowanie się do rozpisanej diety. Chirurgiczne leczenie otyłości nie sprowadza się więc do pojedynczego zabiegu: jest złożonym procesem, którego zaledwie pierwszym etapem jest operacja bariatryczna. Konsultacje z psychologiem-diagnostą i/lub psychiatrą właśnie dlatego są elementem przygotowania się do zabiegu i późniejszej rehabilitacji, którego wymaga większość chirurgów i klinik pomagających Pacjentom z otyłością. W klinikach PsychoMedic skutecznie wspieramy osoby myślące o zabiegu bariatrycznym – zarówno w przygotowaniu się do samej procedury, jak i w załatwieniu wszystkich wymaganych formalności. Prowadzimy kompleksową diagnozę psychologiczną oraz konsultacje psychiatryczne, na podstawie których można uzyskać stosowne zaświadczenie do operacji bariatrycznej.


Konsultacja bariatryczna z doświadczonym Specjalistą – u nas szybko załatwisz niezbędne formalności

Operację bariatryczną, niezależnie od jej konkretnego rodzaju, poprzedzają liczne konsultacje. Leczenie otyłości chirurgicznie może być bowiem wdrożone dopiero wtedy, gdy u Pacjenta zostaną wykluczone wszelkie przeciwwskazania do tego typu zabiegu. Jednym z czynników, które uniemożliwiają operacyjne leczenie otyłości, jest występowanie niektórych zaburzeń psychicznych (takich jak np. nasilone zaburzenia lękowe, zaburzenia urojeniowe czy ciężka postać depresji). Wynika to z tego, że mogą utrudniać one osobie codzienne funkcjonowanie i racjonalną ocenę rzeczywistości, a w konsekwencji zaangażowanie się w późniejsze leczenie otyłości. Operacja sama w sobie również jest wydarzeniem silnie stresującym i nie powinna być wykonywana w momencie, gdy Pacjent/ka znajduje się w kryzysie psychicznym.

Ocenę stanu psychicznego Pacjenta – poprzedzającą chirurgiczne leczenie otyłości i umożliwiającą wykluczenie występowania psychologicznych przeciwwskazań do wykonania zabiegu – może przeprowadzić psycholog-diagnosta lub psychiatra. Wybór Specjalisty, który otoczy Państwa opieką w naszej klinice, zależy od preferencji Pacjenta i/lub zasad kwalifikacji do operacji bariatrycznej, które panują w wybranej przez Państwa poradni gastroenterologicznej.

Konsultacja bariatryczna z psychologiem-diagnostą

polega na zebraniu przez Specjalistę wywiadu na temat stanu psychicznego Pacjenta,ewentualnych trudności psychicznych w przeszłości, dotychczasowej historii leczenia otyłości oraz wskazań do operacji bariatrycznej i motywacji do poddania się zabiegowi. Następnie Pacjent otrzymuje do wypełnienia kwestionariusz MMPI-2 – jest to jeden z najczęściej stosowanych i najbardziej rzetelnych testów psychologicznych, który umożliwia obiektywną ocenę stanu psychicznego Pacjenta, a również potwierdzenie lub wykluczenie u niego szeregu zaburzeń psychicznych (m.in. zaburzeń lękowych, depresyjnych, osobowości czy zaburzeń ze spektrum autyzmu). Po przeprowadzonej u nas diagnostyce otrzymasz od Specjalisty opinię kliniczną, która będzie stanowiła profesjonalne potwierdzenie Twojej psychicznej gotowości do zabiegu, jakim jest operacja bariatryczna. Zaświadczenie od psychologa jest wydawane na specjalnym druku i podstemplowane przez Klinikę PsychoMedic.pl, a jego forma jest zgodna z wymaganiami wszelkich publicznych i niepublicznych placówek medycznych, które wykonują operacje bariatryczne.

Wizyta u psychiatry przed operacją bariatryczną

jest w niektórych klinikach wymagana obok lub zamiast kwalifikacji psychologicznej do zabiegu. Konsultacja psychiatryczna ma formę rozmowy w przyjaznej atmosferze, a w jej trakcie lekarz będzie pytał Cię głównie o aktualne samopoczucie psychiczne, medyczne wskazania do zabiegu i motywację do poddania się procedurze. Spróbuje również wybadać Twoją gotowość na doświadczenie ewentualnego bólu pooperacyjnego oraz uczestnictwo w dalszym leczeniu i rehabilitacji, które zapoczątkuje operacja bariatryczna. Zaświadczenie od psychiatry, które wydają nasi lekarze, standardowo zawiera informacje o poczytalności psychicznej Pacjenta i braku psychologicznych przeciwwskazań do rozpoczęcia chirurgicznego leczenia otyłości. Psychiatra może również ocenić w trakcie wizyty, czy zabieg przyczyni się do poprawy Twojego samopoczucia psychicznego, i zawrzeć w zaświadczeniu informację również na ten temat – wówczas dokument może być podstawą do ubiegania się o zwolnienie kwoty za zabieg z podatku VAT (o ile został on uwzględniony w kosztorysie planowanej przez Ciebie operacji bariatrycznej).

Przygotowanie do operacji bariatrycznej w PsychoMedic – profesjonalnie, dyskretnie, szybko

Jesteśmy największą i jedną z najbardziej uznanych poradni zdrowia psychicznego w Polsce – działamy stacjonarnie w kilkunastu miejscach na mapie Polski oraz w formule online: przez Internet, skype i telefon. To Ty decydujesz, czy chcesz spotkać się ze Specjalistą stacjonarnie, czy też zdalnie. Możesz skorzystać z naszych usług niezależnie od tego, w jakim zakątku kraju czy świata się aktualnie znajdujesz.

Jesteśmy czynni 7 dni w tygodniu od wczesnych godzin porannych do 21:00 – mamy terminy do psychiatry jeszcze na ten sam dzień, a czas oczekiwania na konsultację psychologiczną nie wynosi u nas dłużej, niż kilka dni.

Naszą kluczową wartością jest troska o godność i komfort Pacjenta: u nas spotkasz się z życzliwością, szacunkiem i zrozumieniem na każdym etapie kontaktu. Przestrzegamy najwyższych standardów dyskrecji zarówno odnośnie faktu, jak i przebiegu Twojej diagnozy i leczenia w naszej poradni.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ ONLINE LUB ZADZWOŃ: 799-399-499

SPRAWDŹ NAJSZYBSZE TERMINY

WARSZAWAmgr Magdalena Bieniewicz-Wolak
Zadzwoń

mgr Magdalena Bieniewicz-Wolak
Zadzwoń

Psychoterapia, diagnoza psychologiczna

Psycholog, psychoterapeuta, diagnosta osób dorosłych oraz młodzieży od 15 r.ż. Diagnozuje zaburzenia osobowości u osób dorosłych. Posiada 15-letnie doświadczenie. Jej pola zainteresowań w pracy z Pacjentem to depresja, zaburzenia lękowe, zaburzenia osobowości, zaburzenia psychosomatyczne, problemy adaptacyjne, kryzysy życiowe, następstwa przewlekłego stresu, trudności w relacjach z innymi. Prowadzi konsultacje również w j. angielskim.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Boya-Żeleńskiego 6, Warszawa

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.mgr Małgorzata Matusiak
Zadzwoń

mgr Małgorzata Matusiak
Zadzwoń

Psychoterapia, Diagnoza psychologiczna

Psycholog, diagnosta, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny CBT i terapii schematów dzieci od 6 r.ż., młodzieży oraz osób dorosłych. Diagnozuje u pacjentów ADHD. Pracuje w zawodzie od 2007r.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Filtrowa 62, Warszawa

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.


mgr Katarzyna Sadowska
Zadzwoń

mgr Katarzyna Sadowska
Zadzwoń

Psychoterapia, Diagnoza psychologiczna

Psycholog, psychoterapeuta psychodynamiczny, diagnosta osób dorosłych. Diagnozuje zaburzenia osobowości oraz prowadzi diagnozę neuropsychologiczną. Zajmuje się wspieraniem osób doświadczających kryzysów osobistych i zawodowych oraz problemów zdrowotnych. W obszarze jej pracy znajdują się takie problemy, jak: depresja, zaburzenia lękowe, zaburzenia osobowości, obniżona samoocena, zaburzenia psychosomatyczne, zaburzenia odżywiania się.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Lanciego 19 lok. 135, Warszawa

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.


mgr Mikołaj Pietkiewicz
Zadzwoń

mgr Mikołaj Pietkiewicz
Zadzwoń

Diagnoza Psychologiczna

Psycholog diagnosta osób dorosłych. Diagnozuje całościowe zaburzenia rozwojowe, ADHD. Przeprowadza również diagnozę zaburzeń osobowości. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Wileńska 37/39, Warszawa

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.


mgr Małgorzata Matusiak
Zadzwoń

mgr Małgorzata Matusiak
Zadzwoń

Psychoterapia, Diagnoza psychologiczna

Psycholog, diagnosta, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny CBT i terapii schematów dzieci od 6 r.ż., młodzieży oraz osób dorosłych. Diagnozuje u pacjentów ADHD. Pracuje w zawodzie od 2007r.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Kasprowicza 48, Warszawa

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

 • lek. Edyta Adamska-Węgrzyn

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Edyta Adamska-WęgrzynPsychiatraocena: 5/5 opinii: 10
  17:0017:3020:30 kolejny termin
 • dr n.med. Anna Sarol-Kulka

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  dr n.med. Anna Sarol-KulkaPsychiatraocena: 5/5 opinii: 6
  19:3020:00 kolejny termin
 • lek. Kalina Chodzicka

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Kalina ChodzickaPsychiatraocena: 5/5 opinii: 86
  11:4512:10 kolejny termin
 • lek. Michał Morąg

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Michał MorągPsychiatraocena: 5/5 opinii: 47
  14:2514:50 kolejny termin
 • lek. Michał Wasik

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Michał WasikPsychiatraocena: 5/5 opinii: 26
  16:4019:4020:40 kolejny termin
 • lek. Igor Gaj

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Igor GajPsychiatraocena: 5/5 opinii: 29
  20:40 kolejny termin
 • lek. Łukasz Załuga

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Łukasz ZaługaPsychiatraocena: 5/5 opinii: 38
  9:009:009:209:2010:0010:2010:2010:4010:4011:0011:0011:2011:2011:4011:40 kolejny termin
 • lek. Małgorzata Żak

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Małgorzata ŻakPsychiatraocena: 5/5 opinii: 24
  10:4011:0013:2013:4014:4015:00 kolejny termin
 • lek. Katarzyna Molendowska

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Katarzyna Molendowska Psychiatraocena: 5/5 opinii: 22
  10:0011:3012:3014:0014:3015:00 kolejny termin
 • lek. Anna Moczadłowska

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Anna MoczadłowskaPsychiatraocena: 5/5 opinii: 17
  16:3017:00 kolejny termin
 • lek. Sylwia Banaczyk-Miłońska

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Sylwia Banaczyk-MiłońskaPsychiatraocena: 5/5 opinii: 3
  8:20 kolejny termin
 • lek. Maciej Zajkowski

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Maciej ZajkowskiPsychiatraocena: 5/5 opinii: 38
  10:2010:4011:0011:2011:4012:2012:4013:0013:2013:4015:2015:4016:0016:2017:0017:2017:40 kolejny termin
 • lek. Joanna Wesołowska

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Joanna WesołowskaPsychiatraocena: 0/5 opinii: 0
  16:3016:5519:25 kolejny termin
 • lek. Adrian Lech

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Adrian LechPsychiatraocena: 5/5 opinii: 13
  9:4010:0010:2010:4011:0011:2011:4012:2012:4013:0013:2013:40 kolejny termin
 • lek. Magda Szałaj

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Magda SzałajPsychiatraocena: 5/5 opinii: 3
  17:1517:4018:0518:3018:5519:2019:4520:1020:35 kolejny termin
 • lek. Milena Snopek

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Milena SnopekPsychiatraocena: 5/5 opinii: 3
  16:0016:3017:00 kolejny termin
 • lek. Olha Hrabovska

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Olha HrabovskaPsychiatraocena: 5/5 opinii: 1
  12:4013:0013:40 kolejny termin
 • lek. Łukasz Jacheć

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Łukasz JachećPsychiatraocena: 0/5 opinii: 0
  16:0018:0520:10 kolejny termin

ŁÓDŹmgr Barbara Śmigielska
Zadzwoń

mgr Barbara Śmigielska
Zadzwoń

Diagnoza psychologiczna

Psycholog, psycholog diagnosta osób dorosłych. Diagnozuje ADHD, ADD oraz zaburzenia osobowości. Konsultuje pacjentów od 1990 roku.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. Kościuszki 13, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

 • dr n. med. Anna Sieradzka

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  dr n. med. Anna SieradzkaPsychiatraocena: 5/5 opinii: 55
  9:009:209:4012:4013:0015:0015:2015:40 kolejny termin
 • lek. Izabela Jagas

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Izabela JagasPsychiatraocena: 5/5 opinii: 13
  8:559:20 kolejny termin
 • lek. Agnieszka Tajchman

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Agnieszka TajchmanPsychiatraocena: 5/5 opinii: 49
  9:009:2010:4011:4012:4013:2013:4014:0014:2014:4016:2016:40 kolejny termin
 • lek. Ewa Czechowicz

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Ewa CzechowiczPsychiatraocena: 5/5 opinii: 44
  20:0020:2020:40 kolejny termin
 • lek. Justyna Rosiak-Wardenga

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Justyna Rosiak-WardengaPsychiatraocena: 5/5 opinii: 3
  17:4018:0018:2018:4019:2019:40 kolejny termin
 • dr n.med. Olga Józefowicz

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  dr n.med. Olga Józefowicz Psychiatraocena: 5/5 opinii: 24
  9:009:209:4010:0010:2010:40 kolejny termin
 • dr Olga Kałużyńska

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  dr Olga KałużyńskaPsychiatraocena: 5/5 opinii: 26
  9:009:209:4010:4012:4013:0013:2013:4014:00 kolejny termin
 • lek. Claudia Baluta-Górecka

  Psychiatra dzieci i młodzieży

  Termin na jutro:
  lek. Claudia Baluta-GóreckaPsychiatra dzieci i młodzieżyocena: 5/5 opinii: 54
  9:4011:2011:4012:0012:20 kolejny termin

KATOWICEmgr Marta Surowiec
Zadzwoń

mgr Marta Surowiec
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, Psychoterapia

Psycholog, psychoterapeuta z ponad 16-letnim doświadczeniem. Pracuje w nurcie psychoterapii psychodynamiczej, korzystając niejednokrotnie z technik zaczerpniętych z innych perspektyw psychoterapeutycznych. Specjalizuje się w pracy z pacjentami z depresją, nerwicą i zaburzeniami osobowości.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. 1 Maja 46 , Katowice

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Paulina Psonak
Zadzwoń

mgr Paulina Psonak
Zadzwoń

Konsultacja Psychologiczna, Psychoterapia, Diagnoza psychologiczna

Psycholog diagnosta, Psychoterapeutka. Diagnozuje i konsultuje osoby dorosłe. Absolwentka psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz psychoterapeutka psychodynamiczna w trakcie 4-letniego specjalistycznego szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Zajmuje się prowadzeniem psychoterapii indywidualnej dorosłych w zakresie różnorodnych problemów natury psychicznej m.in. zaburzenia nastroju, lękowe, osobowości, związane ze stresem, a także realizacją konsultacji oraz diagnoz psychologicznych, neuropsychologicznych oraz ADHD.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. 1 Maja 46 , Katowice

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Alina Choteborska
Zadzwoń

mgr Alina Choteborska
Zadzwoń

Diagnoza psychologiczna

Psycholog kliniczny, certyfikowany psychoonkolog, psychoterapeuta osób dorosłych. Prowadzi terapię w nurcie poznawczo - behawioralnym.. Ukończyła całościowe szkolenie specjalizacyjne podyplomowe z Psychologii Klinicznej. Certyfikowany psychoonkolog Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego. Posiada kwalifikacje w zakresie Diagnozy i Terapii Neuropsychologicznej wydane przez Uniwersytet Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie oraz doświadczenie w zakresie diagnostyki psychologicznej oraz w pracy z pacjentami z zaburzeniami adaptacyjnymi.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. 1 Maja 46 , Katowice

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Elżbieta Lorenc
Zadzwoń

mgr Elżbieta Lorenc
Zadzwoń

Diagnoza i konsultacja psychologiczna, Psychoterapia osób dorosłych

Psycholog diagnosta, psychoterapeutka pracująca w nurcie poznawczo-behawioralnym. Prowadzi diagnozę funkcji poznawczych, intelektu, osobowości, zaburzeń depresyjnych i lękowych, zaburzeń neurorozwojowych (spektrum autyzmu, ADHD/ADD) u osób dorosłych. Konsultuje psychologicznie i prowadzi psychoterapię dla osób dorosłych doświadczających: zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych (w tym fobii czy napadów paniki), zaburzeń neurorozwojowych, zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych, zaburzeń psychotycznych, zaburzeń osobowości, zaburzeń zachowania, bycia DDA, zaburzeń związanych z odczuwaniem stresu, doświadczeniem kryzysu, PTSD, zaburzeń snu, problemów psychicznych w przebiegu ciąży i połogu, zaburzeń pamięci, problemów psychicznych wieku podeszłego oraz osób podejmujących próby samobójcze czy dokonujących samouszkodzeń.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. 1 Maja 46 , Katowice

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

 • lek. Kamila Bryłka

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Kamila BryłkaPsychiatraocena: 5/5 opinii: 3
  9:259:5010:1510:4011:0511:3011:5512:2012:4513:10 kolejny termin
 • lek. Marcin Burdzik

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Marcin BurdzikPsychiatraocena: 0/5 opinii: 0
  12:0012:4013:0013:2013:4014:0014:2014:40 kolejny termin

KRAKÓWmgr Beata Pępkowska
Zadzwoń

mgr Beata Pępkowska
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, Diagnoza psychologiczna

Psycholog, certyfikowany interwent kryzysowy, superwizor interwencji kryzysowej. Pracuje z Pacjentami od 1999 r. Prowadzi diagnozę i terapią psychologiczną osób dorosłych. Jako psycholog prowadzi terapię psychologiczną osób dorosłych w obszarze zaburzeń osobowości, zaburzeń lękowych, depresyjnych, psychotycznych, chorób i zaburzeń psychosomatycznych oraz innych trudności w codziennym funkcjonowaniu. Pracuje z osobami doświadczającymi traumy - prowadziła diagnozę i terapię zaburzeń potraumatycznych (w tym ASD i PTSD) m.in. u żołnierzy i żołnierzy-weteranów biorących udział w działaniach wojennych poza granicami kraju. Specjalizuje się w diagnozie psychologicznej osób dorosłych, zarówno prowadzonej w procesie leczniczym, diagnozie osób zdrowych (diagnoza osobowości, funkcji poznawczych i inne, w zależności od potrzeb), diagnozie na potrzeby instytucji orzekających (ZUS, MOPS itp.) oraz w ramach medycyny pracy (diagnoza na różne stanowiska pracy).

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

 • lek. Anna Cyz

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Anna CyzPsychiatraocena: 5/5 opinii: 28
  16:20 kolejny termin
 • lek. Joanna Ślusarczyk

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Joanna ŚlusarczykPsychiatraocena: 5/5 opinii: 3
  8:3010:0010:3011:00 kolejny termin
 • lek. Barbara Szczodruch

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Barbara SzczodruchPsychiatraocena: 5/5 opinii: 2
  10:4011:0011:2011:4012:0012:20 kolejny termin
 • lek. Kamila Wronkowicz

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Kamila WronkowiczPsychiatraocena: 0/5 opinii: 0
  16:0016:2016:4017:4018:4019:0019:2019:4020:0020:2020:40 kolejny termin

WROCŁAWPOZNAJ OPINIE NASZYCH PACJENTÓW


lek. Pamela Kubaszewska

Michał 2022-06-01

Oceniam na 5


mgr Monika Rakowska

Sławomir 2022-05-10

Oceniam na 5


lek. Wiktoria Kroczyńska

Jakub 2022-05-31

Oceniam na 5