Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomeZaświadczenie do orzeczenia o stopniu niepełnosprawności

Zaświadczenie do orzeczenia o stopniu niepełnosprawności

Potrzebujesz zaświadczenia od lekarza psychiatry do orzeczenia o niepełnosprawności?
Skorzystaj z usług PsychoMedic – umów się na wizytę przez internet lub zadzwoń: 799 399 499

Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności to oficjalny dokument, który potwierdza istnienie określonego rodzaju niepełnosprawności u danej osoby. O jego wydanie można ubiegać się w dowolnym momencie i z bardzo różnych przyczyn (np. trwałe uszkodzenia narządu ruchu, przewlekłe choroby, takie jak nowotwory, nadciśnienie tętnicze z powikłaniami, astma oskrzelowa), a orzeczenie o stopniu niepełnosprawności wydawane jest bezterminowo albo na określony czas. Kiedy zaświadczenie o niepełnosprawności ma charakter czasowy – można złożyć wniosek o przedłużenie orzeczenia o niepełnosprawności. Należy jednak pamiętać, aby zrobić to nie wcześniej niż na 30 dni przed wygaśnięciem ważności poprzedniego orzeczenia.

Warto wiedzieć, czym różni się orzeczenie o stopniu niepełnosprawności od orzeczenia o niepełnosprawności. To pierwsze może zostać wydane wyłącznie osobom, które ukończyły 16 rok życia. Wówczas przyznawany jest tzw. stopień orzeczenia o niepełnosprawności (wyróżniamy trzy: stopień niepełnosprawności znaczny, niepełnosprawność umiarkowana albo lekka). Z kolei w przypadku orzeczenia o niepełnosprawności – mogą je otrzymać jedynie dzieci, które mają mniej niż 16 lat. Zaświadczenie o niepełnosprawności dziecka ma zawsze charakter czasowy i może zostać wydane na okres nie dłuższy niż do ukończenia 16 roku życia.

Dlaczego warto uzyskać oficjalne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności?

Przywileje, jakie się z tym wiążą to przede wszystkim różnego rodzaju uprawnienia, ulgi i świadczenia, takie jak np. dofinansowanie leczenia i/lub rehabilitacji, zniżki na niektóre usługi (m.in. transport, wydarzenia kulturalne i sportowe), czy rozmaite udogodnienia w szkole lub miejscu pracy. Wniosek o orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (który zastąpił funkcjonujący wcześniej wniosek o grupę inwalidzką) składa się w specjalnym zespole do spraw orzekania o niepełnosprawności właściwym dla miejsca zamieszkania lub pobytu.

Poniżej znajdziesz informacje, jak wygląda orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, gdzie uzyskać odpowiednie wnioski i zaświadczenia, a także – jakie dokumenty do orzeczenia o stopniu niepełnosprawności należy przygotować.

Grupa inwalidzka a orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Na początek wyjaśnijmy, czym różnią się: wniosek o grupę inwalidzką i wniosek o wydanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności. Warto wiedzieć, że w 1998 roku zmienił się system orzecznictwa dotyczący różnego rodzaju niepełnosprawności i potencjalnie wiążącą się z nią niezdolnością do pracy. Przestało wówczas obowiązywać pojęcie „grupy inwalidzkiej” (a tym samym „wniosek o grupę inwalidzką” stracił rację bytu). W zamian, w oficjalnej klasyfikacji pojawiło się orzeczenie o niepełnosprawności lub niezdolności do podjęcia pracy zawodowej.

Aktualnie wydawane orzeczenia o niepełnosprawności mogą mieć charakter: orzeczenia dla celów rentowych (administrowane przez ZUS) lub orzeczenia dla celów pozarentowych, które inaczej określane jest jako „orzeczenie o stopniu niepełnosprawności”. Wniosek składany w tym drugim przypadku (dla celów pozarentowych) umożliwia uzyskanie orzeczenia o niepełnosprawności w trzech różnych stopniach (orzeczenie o stopniu niepełnosprawności znacznym, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności umiarkowanym oraz orzeczenie o stopniu niepełnosprawności lekkim), które omówione zostały poniżej.

Stopnie orzeczenia o niepełnosprawności

Jak wygląda orzeczenie o stopniu niepełnosprawności w zależności od rodzaju doświadczanych problemów zdrowotnych? Jak zostało już wyżej wspomniane – wyróżniamy trzy stopnie orzeczenia o niepełnosprawności:

 • Znaczny stopień niepełnosprawności – orzeczenie o stopniu niepełnosprawności znacznym uzyskuje osoba, która ze względu na stan zdrowia jest niezdolna do pracy zarobkowej (lub wymaga przystosowania stanowiska pracy/nauki do swojego schorzenia) oraz nie funkcjonuje samodzielnie i jest zależna od opieki innych osób przez okres co najmniej 12 miesięcy;
 • Umiarkowany stopień niepełnosprawności – orzeczenie o stopniu niepełnosprawności umiarkowanym przysługuje osobie, która ze względu na stan zdrowia jest niezdolna do pracy zarobkowej (lub wymaga przystosowania stanowiska pracy/nauki do swojego schorzenia) oraz potrzebuje częściowej lub czasowej pomocy innych osób przez co najmniej 12 miesięcy;
 • Lekki stopień niepełnosprawności – orzeczenie o lekkim stopniu niepełnosprawności przyznawane jest osobom, które ze względu na stan zdrowia doświadczają dużych ograniczeń w funkcjonowaniu i mogą pracować tylko częściowo (np. na pół etatu) oraz potrzebują urządzeń, które pomagają im w codziennych czynnościach (np. osobistej pompy insulinowej, czy protezy).

W zależności od tego, jak będzie wyglądało orzeczenie o stopniu niepełnosprawności – przywileje i ulgi z nim związane będą się od siebie różnić. Osoba posiadająca znaczny stopień niepełnosprawności może liczyć na większe udogodnienia i szerszy zakres wsparcia niż osoba, która uzyskała stopień niesprawności umiarkowany.

Przywileje związane z posiadaniem orzeczenia (niepełnosprawność umiarkowana, znaczna lub lekka) mogą obejmować między innymi:

 • Udogodnienia dotyczące miejsca nauki lub pracy
 • Świadczenia opiekuńcze
 • Dodatki mieszkaniowe
 • Dofinansowania (do turnusów rehabilitacyjnych, sprzętu, działalności gospodarczej i innych)
 • Ulgi (podatkowe, transportowe i innych)
 • Ułatwiony dostęp do niektórych usług.

Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności: gdzie uzyskać?

Istnieje ściśle określona lista wymagań, które należy spełnić, aby móc otrzymać orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Kto wydaje ostateczną decyzję w tej kwestii?

Jeśli chodzi o orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (dla osób powyżej 16 lat) – jest to powiatowy zespół do spraw orzekania o niepełnosprawności.

W przypadku orzeczenia o niepełnosprawności (dla dzieci poniżej 16 roku życia) – może to być miejski lub powiatowy zespół do spraw orzekania o niepełnosprawności. W te same miejsca kierować należy ewentualny wniosek o przedłużenie orzeczenia o niepełnosprawności.

Gdzie uzyskać formularz wniosku i jakie dokumenty do orzeczenia o stopniu niepełnosprawności należy przygotować?

Wszelkie niezbędne wnioski i formularze dostępne są w siedzibach zespołów do spraw orzekania o niepełnosprawności albo na ich stronach internetowych. Na komplet dokumentów składają się:

 • Wypełniony wniosek
 • Uzupełnione przez lekarza zaświadczenie o stanie zdrowia
 • Dodatkowa dokumentacja medyczna
 • Inne dokumenty, które mogą mieć wpływ na stwierdzenie niepełnosprawności (np. opinia psychologiczno-pedagogiczna).

Zaświadczenie od lekarza psychiatry w PsychoMedic

W klinice PsychoMedic mogą Państwo uzyskać zaświadczenie od lekarza psychiatry (w tym także psychiatry dziecięcego) o stanie zdrowia osoby ubiegającej się o orzeczenie o niepełnosprawności lub planującej złożyć wniosek o przedłużenie orzeczenia o niepełnosprawności. Problemy takie jak: całościowe zaburzenia rozwoju (u dzieci: w tym zaburzenia ze spektrum autyzmu), zaburzenia psychotyczne, depresyjne lub lękowe, mogą stać się przesłanką do uzyskania orzeczenia o niepełnosprawności lub oświadczenia o stopniu niepełnosprawności. Autyzm zdiagnozowany u osoby powyżej 16 roku życia może być np. podstawą, aby uzyskać umiarkowany stopień niepełnosprawności.

Zatrudnieni w PsychoMedic lekarze psychiatrzy wystawiają tego typu zaświadczenia zarówno swoim stałym Pacjentom, jak i osobom leczącym się poza naszymi placówkami. W przypadku osób, które nie były wcześniej Pacjentami PsychoMedic, wymagane jest dostarczenie kompletnej dokumentacji medycznej dotyczącej problemu zdrowotnego powodującego niepełnosprawność.

Aby umówić się na wizytę, wystarczy odwiedzić jedną z naszych klinik lub zadzwonić pod numer telefonu: 799 399 499.
Wizytę celem uzyskania orzeczenia można również umówić w formule online.

Zapraszamy do kontaktu!

SPRAWDŹ NAJSZYBSZE TERMINY

WARSZAWA


 • lek. Anna Skrzypek-Grigo

  Psychiatra dzieci i młodzieży

  Termin na dziś:
  lek. Anna Skrzypek-GrigoPsychiatra Młodzieży oraz Dorosłychocena: 5/5 opinii: 3
  16:0017:1520:35 kolejny termin
 • dr n.med. Barbara Stec-Szczęsna

  Psychiatra

  Termin na dziś:
  dr n.med. Barbara Stec-SzczęsnaKonsultacja psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 80
  12:3013:0013:30 kolejny termin
 • lek. Dorota Grobelna

  Psychiatra

  Termin na dziś:
  lek. Dorota GrobelnaKonsultacja psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 57
  13:0013:2013:40 kolejny termin
 • lek. Regina Koreywo

  Psychiatra

  Termin na dziś:
  lek. Regina KoreywoKonsultacja Psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 5
  13:1013:35 kolejny termin
 • lek. Sebastian Koterwa

  Psychiatra

  Termin na dziś:
  lek. Sebastian Koterwa Konsultacja Psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 8
  16:0016:20 kolejny termin
 • lek. Magdalena Dmitruk

  Psychiatra

  Termin na dziś:
  lek. Magdalena DmitrukKonsultacja psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 54
  12:10 kolejny termin
 • lek. Anna Moczadłowska

  Psychiatra

  Termin na dziś:
  lek. Anna MoczadłowskaKonsultacja psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 14
  17:3020:30 kolejny termin
 • lek. Beata Piekarska

  Psychiatra

  Termin na dziś:
  lek. Beata PiekarskaKonsultacja psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 5
  17:0017:2018:0018:2018:40 kolejny termin
 • lek. Michał Hapon

  Psychiatra

  Termin na dziś:
  lek. Michał HaponKonsultacja psychiatryczna dorosłychocena: 5/5 opinii: 13
  17:1517:4018:0518:3018:5519:4520:35 kolejny termin
 • dr n. med. Grzegorz Witkowski

  English-speaking psychiatrist

  Termin na dziś:
  dr n. med. Grzegorz WitkowskiKonsultacja psychiatryczna dorośli ocena: 5/5 opinii: 4
  16:0016:2516:5017:1517:4018:0518:5519:45 kolejny termin
 • lek. Małgorzata Supińska

  Psychiatra

  Termin na dziś:
  lek. Małgorzata SupińskaKonsultacja psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 2
  19:2019:4020:2020:40 kolejny termin
 • lek. Joanna Amrogowicz

  Psychiatra

  Termin na dziś:
  lek. Joanna Amrogowicz Konsultacja psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 1
  16:0017:4018:0518:3018:55 kolejny termin
 • lek. Piotr Biliński

  Specjaliści ADHD Dorośli

  Termin na dziś:
  lek. Piotr BilińskiKonsultacja psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 4
  15:3017:3018:0018:3019:0019:3020:0020:30 kolejny termin
 • lek. Adrian Lech

  Psychiatra

  Termin na dziś:
  lek. Adrian LechKonsultacja psychiatryczna dorośli ocena: 5/5 opinii: 8
  14:4015:0016:4017:0017:2017:4018:0018:2018:40 kolejny termin
 • lek. Magda Szałaj

  Psychiatra

  Termin na dziś:
  lek. Magda SzałajKonsultacja psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 2
  17:4018:0518:3019:2019:4520:1020:35 kolejny termin
 • lek. Olha Hrabovska

  Psychiatra

  Termin na dziś:
  lek. Olha HrabovskaKonsultacja psychiatryczna młodzież i dorośliocena: 5/5 opinii: 1
  12:4014:00 kolejny termin
 • dr n.med. Ewa Schaeffer

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  dr n.med. Ewa SchaefferKonsultacja psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 16
  20:00 kolejny termin
 • lek. Karin Bakir-Szara

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Karin Bakir-SzaraKonsultacja psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 34
  10:4511:0011:1511:3011:4512:0012:1513:4514:0014:1514:3014:4515:1515:3015:45 kolejny termin
 • lek. Robert Chmielewski

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Robert ChmielewskiKonsultacja psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 16
  16:4017:0018:4019:00 kolejny termin
 • lek. Dariusz Galanty

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Dariusz GalantyKonsultacja psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 23
  18:3019:45 kolejny termin
 • dr n.med. Agnieszka Łukasiewicz

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  dr n.med. Agnieszka ŁukasiewiczKonsultacja Psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 5
  15:3016:0016:3017:0017:3018:0018:30 kolejny termin
 • lek. Anna Rudolf

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Anna RudolfKonsultacja psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 23
  16:2016:4017:0017:2017:4018:0018:20 kolejny termin
 • lek. Pamela Kubaszewska

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Pamela KubaszewskaKonsultacja Psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 23
  17:0017:3018:00 kolejny termin
 • lek. Ewa Buda

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Ewa Budaocena: 5/5 opinii: 20
  15:4016:0016:4018:20 kolejny termin
 • lek. Aleksandra Topolewska-Wochowska

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Aleksandra Topolewska-WochowskaKonsultacja Psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 31
  13:00 kolejny termin
 • lek. Michał Wasik

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Michał WasikKonsultacja Psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 26
  16:4018:2020:2020:40 kolejny termin
 • lek. Igor Gaj

  Psykhiatr Varshava RU

  Termin na jutro:
  lek. Igor GajKonsultacja Psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 24
  15:4016:0017:0017:2017:4018:0018:2018:4019:0019:2019:4020:00 kolejny termin
 • lek. Małgorzata Żak

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Małgorzata ŻakKonsultacja Psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 17
  9:009:3010:0010:3012:3014:30 kolejny termin
 • lek. Marcin Dąbrowski

  English-speaking psychiatrist

  Termin na jutro:
  lek. Marcin DąbrowskiKonsultacja psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 8
  16:0016:2016:4017:0017:2017:4018:2018:4019:0019:2019:40 kolejny termin
 • lek. Anna Czarnacka

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Anna CzarnackaKonsultacja Psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 68
  17:4020:20 kolejny termin
 • lek. Katarzyna Molendowska

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Katarzyna Molendowska Konsultacja psychiatryczna dorosłych i młodzieży od 17 r.ż.ocena: 5/5 opinii: 17
  10:0010:3011:0011:3012:0012:3013:0013:3014:0014:3015:0015:3016:30 kolejny termin
 • lek. Monika Kruszewska

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Monika KruszewskaKonsultacja psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 4
  9:009:259:5010:1510:4011:0511:3011:5512:2012:4513:1013:3514:2514:50 kolejny termin

ŁÓDŹ


 • dr Olga Kałużyńska

  English-speaking psychiatrist

  Termin na dziś:
  dr Olga KałużyńskaKonsultacja Psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 22
  11:4012:0012:2012:4013:0013:2013:4014:0014:2014:40 kolejny termin
 • lek. Wiktoria Kroczyńska

  English-speaking psychiatrist

  Termin na dziś:
  lek. Wiktoria KroczyńskaKonsultacja psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 14
  19:0019:2020:0020:2020:40 kolejny termin
 • lek. Claudia Baluta-Górecka

  Psychiatra

  Termin na dziś:
  lek. Claudia Baluta-GóreckaKonsultacja psychiatryczna dzieci od 13 r.ż. oraz dorosłych.ocena: 5/5 opinii: 50
  11:2011:4012:0012:2012:4013:0014:0015:0015:2016:0016:2016:4017:4018:0018:2018:4019:4020:00 kolejny termin
 • lek. Iwona Waszkiewicz

  Psychiatra

  Termin na dziś:
  lek. Iwona WaszkiewiczKonsultacja psychiatryczna dorosłych i młodzieży od 17 r.ż.ocena: 5/5 opinii: 9
  16:4018:40 kolejny termin

KATOWICE


 • dr Nina Gawdzik-Chrobot

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  dr Nina Gawdzik-ChrobotKonsultacja psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 6
  18:0018:2018:4019:0019:4020:2020:40 kolejny termin
 • lek. Stanisław Wencelis

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Stanisław WencelisKonsultacja psychiatryczna dorosłych i młodzieży od 17 r.ż.ocena: 5/5 opinii: 2
  11:0013:0014:00 kolejny termin
 • dr Aneta Rewer

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  dr Aneta RewerKonsultacja Psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 4
  14:0014:2014:4015:0015:2015:4016:0016:2017:0017:2017:40 kolejny termin
 • lek. Marcin Burdzik

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Marcin BurdzikKonsultacja psychiatrycznaocena: 0/5 opinii: 0
  9:009:209:4010:4011:0012:4013:0013:2013:4014:0014:2014:40 kolejny termin

KRAKÓW


 • lek. Anna Rutkowska-Kęsek

  Psychiatra

  Termin na dziś:
  lek. Anna Rutkowska-KęsekKonsultacja psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 2
  12:40 kolejny termin
 • lek. Nina Bryniarska

  Psychiatra

  Termin na dziś:
  lek. Nina BryniarskaKonsultacja psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 1
  16:0017:0020:30 kolejny termin
 • lek. Hubert Mucha

  Psychoterapeuta

  Termin na dziś:
  lek. Hubert MuchaKonsultacja psychiatryczna dzieci, młodzieży, dorosłychocena: 0/5 opinii: 0
  16:20 kolejny termin
 • lek. Anna Cyz

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Anna CyzKonsultacja psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 22
  10:4011:0011:2011:4012:0012:2014:0014:2014:4015:2015:4016:0016:2017:0017:2017:4018:0018:2018:4019:2019:4020:0020:2020:40 kolejny termin
 • lek. Dariusz Miękisz

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Dariusz MiękiszKonsultacja psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 6
  15:3518:3519:0519:3519:5020:0520:2020:35 kolejny termin
 • lek. Alicja Mistarz

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Alicja MistarzKonsultacja psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 12
  10:30 kolejny termin
 • lek. Joanna Ślusarczyk

  English-speaking psychiatrist

  Termin na jutro:
  lek. Joanna ŚlusarczykKonsultacja psychiatryczna dorosłychocena: 5/5 opinii: 3
  8:3011:00 kolejny termin
 • lek. Artur Mysiński

  English-speaking psychiatrist

  Termin na jutro:
  lek. Artur MysińskiKonsultacja psychiatryczna dorośli ocena: 5/5 opinii: 4
  17:4520:40 kolejny termin

WROCŁAW


 • lek. Andrzej Mizgalski

  Psychiatra

  Termin na dziś:
  lek. Andrzej MizgalskiKonsultacja psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 9
  20:0020:2020:40 kolejny termin
 • lek. Sabina Polańska

  Psychiatra

  Termin na dziś:
  lek. Sabina PolańskaKonsultacja psychiatrycznaocena: 0/5 opinii: 0
  12:4013:0013:2013:4014:0014:20 kolejny termin
 • lek. Magdalena Wadas-Lechowicz

  Psychiatra

  Termin na dziś:
  lek. Magdalena Wadas-LechowiczKonsultacja psychiatryczna dorośliocena: 5/5 opinii: 3
  16:2516:5017:4019:2019:4520:1020:35 kolejny termin
 • lek. Andrzej Dołhun

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Andrzej DołhunKonsultacja psychiatryczna dorosłychocena: 5/5 opinii: 2
  8:008:258:509:4010:5511:4512:1012:3513:0013:2514:1514:4015:0515:30 kolejny termin
 • lek. Anna Dickert

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Anna DickertKonsultacja psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 7
  9:0010:3011:3012:0012:3014:00 kolejny termin
 • lek. Damian Siwicki

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Damian SiwickiKonsultacja psychiatryczna dorosłych i młodzieżyocena: 0/5 opinii: 0
  16:0016:3017:0017:3018:0018:3019:0019:30 kolejny termin

POZNAŃ


 • lek. Julia Lietzner

  Psychiatra

  Termin na dziś:
  lek. Julia Lietzner Konsultacja psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 6
  15:00 kolejny termin
 • dr n. med. Agnieszka Ratajczak

  Psychiatra

  Termin na dziś:
  dr n. med. Agnieszka RatajczakKonsultacja psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 6
  18:4020:20 kolejny termin
 • lek. Joanna Rucińska-Winiarska

  Psychiatra

  Termin na dziś:
  16:50 kolejny termin
 • lek. Robert Knaś

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Robert KnaśKonsultacja psychiatryczna dorosłych i młodzieży od 13 r.ż.ocena: 5/5 opinii: 16
  11:0011:2011:4012:2012:4013:0014:00 kolejny termin
 • lek. Anna Ledzianowska

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Anna LedzianowskaKonsultacja psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 2
  17:0017:2019:0019:2019:40 kolejny termin
 • lek. Katarzyna Osten-Sacken

  Specjaliści ADHD Dorośli

  Termin na jutro:
  lek. Katarzyna Osten-SackenKonsultacja psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 12
  11:4012:2013:4014:4015:0016:2019:4020:00 kolejny termin
 • lek. Antonina Oberemko

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Antonina OberemkoKonsultacja psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 3
  16:4017:0017:2017:4018:2019:2019:4020:00 kolejny termin

GDAŃSK


 • lek. Janusz Furmański

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Janusz FurmańskiKonsultacja psychiatrycznaocena: 0/5 opinii: 0
  11:5512:2012:4513:10 kolejny termin
 • dr n. med. Jacek Turczyński

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  dr n. med. Jacek TurczyńskiKonsultacja psychiatryczna dorośliocena: 0/5 opinii: 0
  16:40 kolejny termin
 • lek. Patryk Górski

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Patryk GórskiKonsultacja psychiatryczna dorośli ocena: 5/5 opinii: 2
  9:5010:4011:0511:3011:5513:1013:35 kolejny termin

BYDGOSZCZPOZNAJ OPINIE NASZYCH PACJENTÓW


lek. Wojciech Niemirowski

Tetiana 2022-06-02

Oceniam na 5


lek. Marcin Dąbrowski

Karol 2022-06-09

Oceniam na 5


dr Justyna Rosiak-Wardenga

2020-12-30

Oceniam na 5