Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomeStaż diagnostyczny Psycholog-Diagnosta

Staż diagnostyczny Psycholog-Diagnosta

Staż Diagnostyczny Psycholog Diagnosta

Staż diagnostyczny – ucz się od mistrza diagnoz psychologicznych | 100% praktyki

TRWA NABÓR!

Chcesz obserwować badanie Pacjenta? Omawiać z mistrzem wnioski?
Marzysz o karierze psychologa diagnosty, opiniowaniu sądowym?

Chcesz poszerzyć warsztat umiejętności w zakresie diagnozy psychologicznej?
Szukasz szansy skoncentrowanej nauki od mistrza w diagnozowaniu?


Jeżeli jesteś absolwentką/absolwentem lub studentką/studentem ostatnich lat psychologii dbającą o szczegóły w słowie pisanym, skorzystaj z naszej oferty stażowej.
NZOZ PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna to wysokospecjalistyczny zespół doświadczonych psychoterapeutów oraz psychiatrów, którzy przyjmują już w 11 klinikach w Polsce oraz poprzez platformę PsychoMedic.online.

CO MOŻESZ ZYSKAĆ?

  • Staż jest równoważny ze 100 godzinami stażu klinicznego/praktyk studenckich. Zaliczysz obowiązkowe praktyki na Twojej uczelni – podbijamy karty praktyk.
  • Poszerzysz swój warsztat umiejętności w zakresie diagnozy psychologicznej osób dorosłych pod okiem doświadczonego psychologa.


PROGRAM STAŻU PSYCHOLOG-DIAGNOSTA

Charakter programu: aktywny udział w 10 diagnozach psychologicznych naszych Pacjentów.

Czas trwania programu: W przypadku każdej procedury diagnostycznej uczestniczysz w 3-godzinnym badaniu Pacjenta oraz w konsultacji merytorycznej ze specjalistą klinicznym. Staż zalicza 100 godzin obowiązkowych praktyk na uczelniach.

Zadania stażysty:

  • Będziesz bezpośrednio asystować przy badaniu Pacjenta – obserwacja procesu diagnostycznego w gabinecie.
  • Weźmiesz aktywny udział w sporządzaniu opinii przy konsultacji merytorycznej ze specjalistą.
  • Specjalista omówi z Tobą wyniki i wnioski. W razie potrzeby skoryguje stworzoną przez Ciebie opinię.

Zaliczenie stażu: sporządzenie 10 opinii diagnostycznych lub ich fragmentów w zależności od Twojego stopnia zaawansowania.


TWOJA INWESTYCJA W ROZWÓJ TO 3500 zł

REKRUTACJA – TRWA NABÓR!

GRAFIKI PROWADZĄCYCH

mgr Małgorzata Walęcka

środa 8:00 – 16:00

Klinika PsychoMedic.pl Warszawa Śródmieście
ul. Boya Żeleńskiego 6


mgr Agata Maria Kowalska

poniedziałek 16:00 – 21:00

środa 16:00 – 20:00

Klinika PsychoMedic.pl Warszawa Centrum-Ochota
ul. Filtrowa 62


mgr Paulina Łukasiewicz

wtorek 15:00 – 21:00

Klinika PsychoMedic.pl Warszawa Śródmieście
ul. Boya Żeleńskiego 6

 

Jeśli jesteś zainteresowana/y udziałem w programie stażowym PSYCHOLOG DIAGNOSTA, skontaktuj się z nami mailowo: administracja@psychomedic.pl.

Zostaniesz umówiona/y na spotkanie rekrutacyjne, na które prosimy Cię abyś przygotował/a wszystkie dokumenty, którymi możesz się „pochwalić”.


Wszelkich dodatkowych informacji udziela koordynator programu stażowego Martyna Lasota, tel. 575-005-635.

O kolejności przyjęć decyduje:

a) pozytywne zakończenie rozmowy kwalifikacyjnej,

b) termin wpłaty.

Niedokonanie wpłaty w terminie interpretowane będzie jako rezygnacja ze stażu.

Dokonanie wpłaty w terminie, ale z odroczeniem – w stosunku do terminu odbycia rozmowy kwalifikacyjnej – skutkować może nie przyjęciem na staż z powodu braku miejsc. Stać się tak może, jeśli liczba osób zakwalifikowanych w podobnym czasie opłaci staż i w efekcie limit miejsc zostanie wyczerpany.

BIOGRAMY PROWADZĄCYCH

Please specify image url

Małgorzata Walęcka, mgr

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny. Superwizor terapii poznawczo-behawioralnej. Pracownik III Kliniki Psychiatrii Instytutu Psychiatrii i Neurologii, gdzie obecnie kończy prace doktorską na temat zaburzeń neurorozwojowych osób dorosłych.

Jest wykładowcą akademickim w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, gdzie prowadzi zajęcia z diagnozy i terapii zaburzeń osobowości. Specjalizuje się w diagnostyce psychologicznej i neuropsychologicznej osób dorosłych, w tym diagnozie neurorozwojowej (spektrum autyzmu, ADHD). Doświadczanie zdobywała m.in. w Szpitalu MSWiA w Otwocku na oddziale leczenie zaburzeń nerwicowych, konsultując i tworząc program zapobiegania objawom stresu pourazowego w międzynarodowej firmie oraz w Instytucie Psychologii Zdrowia jako interwent kryzysowy.

Czytaj więcej…

Psycholog, Psychoterapeuta
Please specify image url

Agata Maria Kowalska, mgr

Psycholog kliniczny diagnosta. Od 2012r. pracuje w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie w oddziale ogólnopsychiatrycznym, a wcześniej również w oddziale psychogeriatrii. Ukończyła całościowe szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychologii klinicznej. Sporządza opinie psychologiczne na potrzeby sądów i prokuratur.

Zajmuje się diagnozą w szerokim zakresie, obejmującą m.in. badanie osobowości, funkcji poznawczych, poziomu inteligencji. Ukończyła studia magisterskie w języku angielskim na kierunku Psychologia. Jest w trakcie studiów podyplomowych na kierunku Seksuologia kliniczna.

Czytaj więcej…

Psycholog
Please specify image url

Paulina Łukasiewicz, mgr

Psycholog diagnosta z dużym doświadczeniem, certyfikowany psychoterapeuta CBT.

Pracowała początkowo na Oddziale Psychiatrycznym w Przasnyszu oraz Oddziale Dziennym Leczenie Nerwic w Warszawie przy ul. Dolnej. Prowadziła psychoterapię indywidualną w ramach Poradni Zdrowia Psychicznego Szpitala Zachodniego w Grodzisku Mazowieckim. Obecnie pracuje na Oddziale Dziennym III Kliniki Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Zajmuje się psychoterapią osób dorosłych. Krąg zainteresowań stanowią przede wszystkim zaburzenia neurorozwojowe i ich diagnoza u osób dorosłych (ZA, ADHD). Diagnozuje również trudności osobowościowe np. wykorzystując MMPI II.

Czytaj więcej…

Psycholog, Psychoterapeuta

KOORDYNATOR PROGRAMU STAŻOWEGO 

Martyna Lasota tel. 575-005-635 | administracja@psychomedic.pl