Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomeStaż diagnostyczny Psycholog-Diagnosta

Staż diagnostyczny Psycholog-Diagnosta

Staż Diagnostyczny Psycholog Diagnosta

Staż diagnostyczny – ucz się od mistrza diagnoz psychologicznych | 100% praktyki

TRWA NABÓR!

Chcesz obserwować badanie Pacjenta? Omawiać z mistrzem wnioski?
Marzysz o karierze psychologa diagnosty, opiniowaniu sądowym?

Chcesz poszerzyć warsztat umiejętności w zakresie diagnozy psychologicznej?
Szukasz szansy skoncentrowanej nauki od mistrza w diagnozowaniu?

Jeżeli jesteś absolwentką/absolwentem lub studentką/studentem ostatnich lat psychologii dbającą o szczegóły w słowie pisanym, skorzystaj z naszej oferty stażowej.
NZOZ PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna to wysokospecjalistyczny zespół doświadczonych psychoterapeutów oraz psychiatrów, którzy przyjmują już w 17 klinikach w Polsce oraz poprzez platformę PsychoMedic.online.

Co możesz zyskać?

  • Staż jest równoważny ze 100 godzinami stażu klinicznego/praktyk studenckich. Zaliczysz obowiązkowe praktyki na Twojej uczelni – podbijamy karty praktyk.
  • Poszerzysz swój warsztat umiejętności w zakresie diagnozy psychologicznej osób dorosłych pod okiem doświadczonego psychologa.
  • Nauczysz się korzystać z narzędzi diagnostycznych takich jak np. ADOS-2.

PROGRAM STAŻU PSYCHOLOG-DIAGNOSTA

Charakter programu: aktywny udział w 10 diagnozach psychologicznych naszych Pacjentów.

Czas trwania programu: W przypadku każdej procedury diagnostycznej uczestniczysz w 3-godzinnym badaniu Pacjenta oraz w konsultacji merytorycznej ze specjalistą klinicznym. 
Staż zalicza 100 godzin obowiązkowych praktyk na uczelniach.

Zadania stażysty:

  • Będziesz bezpośrednio asystować przy badaniu Pacjenta – obserwacja procesu diagnostycznego w gabinecie.
  • Weźmiesz aktywny udział w sporządzaniu opinii przy konsultacji merytorycznej ze specjalistą.
  • Specjalista omówi z Tobą wyniki i wnioski. W razie potrzeby skoryguje stworzoną przez Ciebie opinię.

Zaliczenie stażu: sporządzenie 10 opinii diagnostycznych lub ich fragmentów w zależności od Twojego stopnia zaawansowania.


KOSZT UDZIAŁU W PROGRAMIE STAŻOWYM TO 3990 zł

REKRUTACJA – TRWA NABÓR!

GRAFIKI PROWADZĄCYCH

mgr Agata Maria Kowalska

poniedziałek 9:00 – 16:00

środa 16:00 – 20:00

Klinika PsychoMedic.pl Warszawa Centrum-Ochota
ul. Filtrowa 62

mgr Katarzyna Babska

czwartek 16:0020:00

Klinika PsychoMedic.pl Warszawa Ochota – Białobrzeska
ul. Białobrzeska 40A

mgr Małgorzata Infeld

środa 9:00 – 15:00

czwartek 9:00 – 15:00

Klinika PsychoMedic.pl Warszawa Śródmieście
ul. Boya Żeleńskiego 6

Jeśli jesteś zainteresowana/y udziałem w programie stażowym PSYCHOLOG DIAGNOSTA, skontaktuj się z nami mailowo: administracja@psychomedic.pl.

Zostaniesz umówiona/y na spotkanie rekrutacyjne, na które prosimy Cię abyś przygotował/a wszystkie dokumenty, którymi możesz się „pochwalić”.


Wszelkich dodatkowych informacji udziela koordynator programu stażowego Sandra Podlaska, tel. 575-005-635.

O kolejności przyjęć decyduje:
a) pozytywne zakończenie rozmowy kwalifikacyjnej,
b) termin wpłaty.

Niedokonanie wpłaty w terminie interpretowane będzie jako rezygnacja ze stażu. Dokonanie wpłaty w terminie, ale z odroczeniem – w stosunku do terminu odbycia rozmowy kwalifikacyjnej – skutkować może nie przyjęciem na staż z powodu braku miejsc. Stać się tak może, jeśli liczba osób zakwalifikowanych w podobnym czasie opłaci staż i w efekcie limit miejsc zostanie wyczerpany.

BIOGRAMY PROWADZĄCYCH

Please specify image url

Agata Maria Kowalska, mgr

Psycholog kliniczny, diagnosta. W klinice PsychoMedic.pl prowadzi diagnozę psychologiczną osób dorosłych. Zajmuje się diagnozą w szerokim zakresie, obejmującą m.in. badanie osobowości, funkcji poznawczych, poziomu inteligencji.

Od 2012r. pracuje w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie w oddziale ogólnopsychiatrycznym, a wcześniej również w oddziale psychogeriatrii. Sporządza również opinie psychologiczne na potrzeby sądów i prokuratur.

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Psychologia oraz studiów specjalizacyjnych z zakresu psychologii klinicznej, zakończonych zdaniem egzaminu teoretycznego i praktycznego oraz wpisaniem na krajową listę psychologów klinicznych. Obecnie jest w trakcie studiów podyplomowych z zakresu seksuologii klinicznej.

Czytaj więcej…

Psycholog kliniczny, Diagnosta

Please specify image url

Katarzyna Babska, mgr

Psycholog kliniczny, neuropsycholog, diagnosta. Pracuje z Pacjentami od 2005 r. W klinice PsychoMedic.pl prowadzi diagnozę i terapię neuropsychologiczną oraz diagnozę psychologiczną osób dorosłych.

Od 2018 r. pracuje w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w II Klinice Neurologicznej i w Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej. W latach 2006-2018 r jako psycholog prowadziła diagnozy i terapie neuropsychologiczne oraz diagnostykę osobowości (w przypadku podejrzenia zaburzeń czynnościowych) w Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA.

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Psychologia, studiów podyplomowych z zakresu diagnozy i terapii neuropsychologicznej oraz studiów specjalizacyjnych z zakresu psychologii klinicznej, zakończonych zdaniem egzaminu teoretycznego i praktycznego w 2020 r. oraz wpisaniem na krajową listę psychologów klinicznych.

Czytaj więcej…

Psycholog kliniczny, Neuropsycholog, Diagnosta
Please specify image url

Małgorzata Infeld, mgr

Psycholog diagnosta osób dorosłych. W klinice PsychoMedic.pl prowadzi diagnozę zaburzeń ze spektrum autyzmu, ADHD oraz ADD.

Doświadczenie zdobywała w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie: w III Klinice Psychiatrycznej – Oddział Dzienny oraz w Oddziale Diagnostyczno-Terapeutycznym F6.

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Psychologia kliniczna oraz czteroletniej szkoła psychoterapii poznawczo-behawioralnej TPB z dialogiem motywującym DM w Akademii Motywacji i Edukacji.

Czytaj więcej…

Psycholog kliniczny, Diagnosta

KOORDYNATOR PROGRAMU STAŻOWEGO 

Sandra Podlaska tel. 575-005-635 | administracja@psychomedic.pl