Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomeStaż psychologiczny Psycholog-Praktyk – grupy stacjonarne oraz online

Staż psychologiczny Psycholog-Praktyk – grupy stacjonarne oraz online

Staż dla psychologów Psycholog-Praktyk w PsychoMedic

Staż dla psychologów o profilu psychoterapeutyczno-diagnostycznym

TRWA NABÓR DO GRUP!

Ucz się pod okiem doświadczonych specjalistów klinicznych z ponad 20-letnim doświadczeniem pracy z pacjentem.

Jeżeli jesteś ambitnym absolwentem/studentem ostatnich lat psychologii lub kierunków pokrewnych przygotowującym się do pracy z pacjentami, skorzystaj z naszej oferty stażowej. NZOZ PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna to wysokospecjalistyczny zespół doświadczonych psychoterapeutów oraz psychiatrów, którzy przyjmują już w 12 klinikach w Polsce oraz poprzez platformę PsychoMedic.online.

Podczas programu stażowego kładziemy nacisk na praktyczną stronę wiedzy, nie zapominając o wadze podstaw teoretycznych. To odróżnia nasz program stażowy od kursów prowadzonych na uczelniach czy w szpitalach. Wspieramy Cię w uzyskaniu umiejętności prowadzenia pacjenta, a nie tylko w zdobywaniu wiedzy!

Staż dla psychologów PSYCHOLOG-PRAKTYK to propozycja dla absolwentów z całej Polski. Nie musisz przyjeżdżać do Warszawy – poza grupami stacjonarnymi staż odbywa się także w formie online. Opracowaliśmy bowiem praktyczną procedurę stażu psychologicznego, podczas którego wystarczy, że będziesz miał/a dostęp do komputera z internetem. Program pozostaje taki sam jak podczas zajęć stacjonarnych – spotkania w grupach online również są w 90% praktyką.

 

 

CO MOŻESZ ZYSKAĆ?

 • Uzyskasz certyfikat ukończenia stażu klinicznego renomowanej Kliniki PsychoMedic.pl, co ułatwi Ci rozpoczęcie 4-letniego kursu psychoterapeutycznego.
 • Poszerzysz swój warsztat umiejętności w zakresie pomocy psychologicznej i psychoterapii osób dorosłych pod okiem doświadczonego psychologa klinicysty.
 • Powrócisz do zawodu psychoterapeuty po latach przerwy czy po urlopie macierzyńskim. 
 • Możesz łączyć dotychczasową pracę zawodową z nabywaniem doświadczenia w pracy psychoterapeuty – spotkania odbywają się wieczorami.
 • Rozpoznasz swoje zasoby i ograniczenia do pracy w roli psychoterapeuty, co ułatwi Ci decyzję czy to faktycznie zawód dla Ciebie.
 • Zaliczysz obowiązkowe praktyki studenckie na Twojej uczelni – podbijamy karty praktyk.
Staż Psycholog-Praktyk Opinia Oktawii
Staż dla psychologów opinie Kasia
Staż dla psychologów opinie Iga

 

 

 

 

 


PROGRAM STAŻU DLA PSYCHOLOGÓW

Opinia o stażu w PsychoMedic Maja

Grupy stażowe o profilu: psychoterapia indywidualna i grupowa w nurcie integracyjnym, klinika zaburzeń psychicznych w praktyce, techniki uzupełniające pracę psychoterapeutyczną

Część praktyczna:

 • prowadzenie konsultacji psychoterapeutycznych w obrębie grupy stażowej – sesje terapii grupowej i psychoterapii indywidualnej;
 • studia przypadków klinicznych;
 • elementy psychodramy, pantomimy, psychorysunku i metody projekcyjne;
 • sytuacje trudne z pacjentami – co robić, jak je przepracować na korzyść pracy terapeutycznej?;
 • reguły settingu;
 • interwencje werbalne w terapii;
 • praca z przeniesieniem, przeciwprzeniesieniem, oporem, mechanizmami obronnymi;
 • acting-out;
 • zjawiska procesu terapeutycznego w grupie

Każde spotkanie stażowe to praca w rolach pacjent-psychoterapeuta pod okiem certyfikowanego psychoterapeuty.

„Próbne” sesje mogą być nagrywane, byś mógł spojrzeć na siebie w roli terapeuty z innej perspektywy. 

Czas trwania programu: 100 godzin zajęć szkoleniowych (dopuszczalne są 3 nieobecności).
Staż zalicza 100h obowiązkowych praktyk na uczelniach.

 

TWOJA INWESTYCJA W ROZWÓJ TO 3500 zł

(Możliwa płatność w dwóch ratach po 1750 zł)

 

REKRUTACJA

TRWA NABÓR DO GRUP!

 

26.05.2021 – grupa ONLINE środowa – BRAK MIEJSC

Spotkania: każda środa godz. 18:00 – 21:00

 

21.06.2021 – grupa ONLINE poniedziałkowa – CBT – BRAK MIEJSC

Spotkania: każdy poniedziałek godz. 14:00 – 17:00

 

3.08.2021 – grupa ONLINE wtorkowa – psychodynamiczna – BRAK MIEJSC

Spotkania: każdy wtorek godz. 16:00 – 19:00

 

11.08.2021 – grupa ONLINE środowa – CBT – BRAK MIEJSC

Spotkania: każda środa godz. 18:30 – 21:30

 

 

06.10.2021 – grupa ONLINE środowa – CBT

Spotkania: każdy środa godz. 17:00 – 20:00 
Prowadząca: mgr Beata Stelmaszczyk-Pustelnik

 

7.10.2021 – grupa STACJONARNA czwartkowa – psychodynamiczna

Spotkania: każdy czwartek godz. 18:00 – 21:00
ul. Białobrzeska 40A, Warszawa
Prowadząca: mgr Ewa Jawińska

 

07.10.2021 – grupa ONLINE czwartkowa – Psycholog Praktyk Dziecięcy

Spotkania: każdy czwartek godz. 17:00 – 20:00
Prowadząca: mgr Martyna Czopowicz

 

13.10.2021 – grupa ONLINE 2x w tygodniu – psychodynamiczna

Spotkania: każdy środa godz. 18:15 – 21:15
oraz każdy piątek godz.
17:00 – 20:00
Prowadząca: mgr Ewelina Wysocka

 

 

 

Edycje stażu dla przyszłych psychologów PSYCHOLOG-PRAKTYK rozpoczynają się w momencie zebrania grup 12-osobowych.

 

Śledź nasz fanpage Staże i praktyki dla psychologów i studentów
oraz dedykowane wydarzenie na Facebooku.

 

Opinia o stażu w PsychoMedic Marzena

Jeśli jesteś zainteresowana/y udziałem w programie stażowym PSYCHOLOG PRAKTYK, skontaktuj się z nami mailowo: staz@psychomedic.pl.

Zostaniesz umówiona/y na spotkanie rekrutacyjne, na które prosimy Cię abyś przygotował/a wszystkie dokumenty, którymi możesz się „pochwalić”.


Wszelkich dodatkowych informacji udziela koordynator programu stażowego Martyna Lasota, tel. 575-005-635.

Osoby, które w efekcie rozmowy kwalifikacyjnej zostaną zaproszone do udziału w stażu, by zostać wpisane na listę stażystów, zobowiązane są uiścić pierwszą ratę opłaty za staż w terminie do tygodnia od daty otrzymania odpowiedzi o zakwalifikowaniu na staż.

O kolejności przyjęć decyduje:

a) pozytywne zakończenie rozmowy kwalifikacyjnej,

b) termin wpłaty pierwszej raty.

Niedokonanie wpłaty w terminie interpretowane będzie jako rezygnacja ze stażu.

Dokonanie wpłaty w terminie, ale z odroczeniem – w stosunku do terminu odbycia rozmowy kwalifikacyjnej – skutkować może nie przyjęciem na staż z powodu braku miejsc. Stać się tak może, jeśli liczba osób zakwalifikowanych w podobnym czasie opłaci staż i w efekcie limit miejsc zostanie wyczerpany.

 

BIOGRAMY PROWADZĄCYCH

Please specify image url

Małgorzata Walęcka, mgr

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny. Superwizor terapii poznawczo-behawioralnej. Pracownik III Kliniki Psychiatrii Instytutu Psychiatrii i Neurologii, gdzie obecnie kończy prace doktorską na temat zaburzeń neurorozwojowych osób dorosłych.

Jest wykładowcą akademickim w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, gdzie prowadzi zajęcia z diagnozy i terapii zaburzeń osobowości. Specjalizuje się w diagnostyce psychologicznej i neuropsychologicznej osób dorosłych, w tym diagnozie neurorozwojowej (spektrum autyzmu, ADHD). Doświadczanie zdobywała m.in. w Szpitalu MSWiA w Otwocku na oddziale leczenie zaburzeń nerwicowych, konsultując i tworząc program zapobiegania objawom stresu pourazowego w międzynarodowej firmie oraz w Instytucie Psychologii Zdrowia jako interwent kryzysowy.

Czytaj więcej…

Psycholog, Psychoterapeuta

 

Please specify image url

Alicja Stankiewicz, mgr

Psycholog, certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze pomocy psychologicznej. W swojej pracy korzysta z metod tak zwanej trzeciej fali, wykorzystując narzędzia pracy z obszarów: terapii Schematów, Gestalt, Racjonalnej Terapii Zachowania, Terapii Dialektyczno-Behawioralnej, Dialogu Motywującego, Mindfulness oraz pracy z ciałem. Pracuje w oparciu o wzajemną akceptację i zaangażowanie. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej.

Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in.  pracując w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, na oddziale całodobowym, w Klinice Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Odżywiania w Warszawie a także wspierając osoby wykluczone społecznie, uzależnione i współuzależnione. 

Czytaj więcej…

Psycholog, Psychoterapeuta

 

Please specify image url

Maria Gaj, mgr

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz czteroletnie szkolenie z psychoterapii poznawczo-behawioralnej na SWPS. W pracy z dziećmi zajmuje się m.in. problemami samouszkodzeń, depresją, częstymi absencjami w szkole i tzw. fobią szkolną.

Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Szpitalu Specjalistycznym im. dr J. Babińskiego i Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, w Dziennym Ośrodku Rehabilitacji Dzieci z Zaburzeniami Neurorozwojowymi w Puławach, pracując w oświacie z dziećmi i młodzieżą, a także podczas praktyk w USA. Pracuje z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Zajmuje się m.in. leczeniem zaburzeń lękowych, depresji, PTSD, zaburzeń odżywiania, zaburzeń obsesyjno – kompulsywnych, trudności z okresu porodu i połogu, oraz wsparciem w okresie żałoby.

Czytaj więcej…

Psycholog, Psychoterapeuta

 

Please specify image url

Beata Stelmaszczyk-Pustelnik, mgr

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny CBT. Posiada wieloletnie doświadczenie w diagnozie i psychoterapii indywidualnej osób dorosłych.

Leczy osoby doświadczające stanów depresyjnych, lękowych, poczucia niskiej samooceny, cierpiące na stres pourazowy lub zmagające się z traumatycznymi, kryzysowymi sytuacjami życiowymi. Jest specjalistką w diagnozie i terapii zaburzeń osobowości.

Czytaj więcej…

Psycholog, Psychoterapeuta

 

Please specify image url

Magdalena Gorzela, mgr

Psycholog kliniczny z 20-letnim doświadczeniem klinicznym zdobytym w pracy z osobami dorosłymi jako asystent na oddziale psychiatrycznym oraz psychoterapeuta na oddziałach dziennych –ogólnopsychiatrycznych i leczenia zaburzeń nerwicowych oraz w warunkach ambulatoryjnych.

Psychoterapeuta pracujący w nurcie terapii Ericksonowskiej, wyrażający przekonanie, że pacjent zawsze dysponuje wewnętrznymi zasobami do poradzenia sobie z problemem, który przyprowadza go do terapii,ale w danym momencie nie posiada on dostępu do tych zasobów.

Czytaj więcej…

Psycholog, Psychoterapeuta

 

Please specify image url

Małgorzata Matusiak, mgr

Psycholog, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna CBT i terapii schematów, pracuje w zawodzie od 2007 r.  Ukończyła 4-letnie szkolenie w nurcie poznawczo-behawioralnym (obecnie w trakcie certyfikacji), szkolenie z terapii schematów oraz metody przedłużonej ekspozycji w leczeniu zaburzenia stresowego pourazowego (PTSD).

Główne obszary jej pracy to prowadzenie psychoterapii indywidualnej pacjentów (dzieci, młodzież, dorośli) z zaburzeniami lękowymi, napadami paniki, depresją, PTSD – stres pourazowy, niską samooceną, zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami osobowości, przewlekłym stresem, fobiami. Ponadto diagnostyka psychologiczna, wydawanie opinii psychologicznych, pomoc psychologiczna, konsultacje.

Czytaj więcej…

Psycholog, Psychoterapeuta

 

Please specify image url

Iwona Kasprowicz-Rudolf, mgr

Psycholog, certyfikowana psychoterapeutka, specjalistka terapii uzależnienia i wspóluzależnienia PARPA. Od ponad 10 lat pracuje w Ośrodku Terapeutycznym “Goplańska” w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, gdzie prowadzi terapię osób uzależnionych i współuzależnionych, DDA oraz terapię par.

Ukończyła akredytowane 4-letnie studia podyplomowe z psychoterapii w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Zajmuje się pomocą osobom z zaburzeniami lękowymi, depresyjnymi oraz zaburzeniami osobowości, odżywiania się pomaga również osobom, które mają trudności w relacjach z bliskimi.

Czytaj więcej…

Psycholog, Psychoterapeuta

 

Please specify image url

Katarzyna Krasuska-Turzyniecka, mgr

Psycholog, specjalistka psychologii klinicznej, certyfikowana psychoterapeutka Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (nr certyfikatu 856).

Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu interwencji kryzysowych oraz całościowej diagnostyce psychologicznej. Prowadzi psychoterapię indywidualną w nurcie psychodynamicznym.

Pracuje z osobami cierpiącymi z powodu kryzysów życiowych, zaburzeń lękowych, zaburzeń osobowości, afektywnych (depresja, choroba afektywna dwubiegunowa), z doświadczeniem psychozy. Przez wiele lat była opiekunem- szkoleniowcem psychologów stażystów w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Czytaj więcej…

Psycholog, Psychoterapeuta

 

Please specify image url

Ewelina Wysocka, mgr

Psycholog, certyfikowana psychoterapeutka w nurcie psychodynamicznym, certyfikowana Specjalistka Psychoterapii (PARPA) nr 1144. Z pacjentami pracuje od 2008 r, prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową.

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami pochodzącymi z rodzin dysfunkcyjnych, osobami i członkami ich rodzin, osobami będącymi w kryzysie, zmagającymi się z depresją, zaburzeniami lękowymi, nerwicowymi oraz zaburzeniami osobowości.

Doświadczenie kliniczne zdobywała w trakcie pracy: w dziennym ośrodku zaburzeń nerwicowych oraz poradniach. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu grup psychoterapeutycznych oraz warsztatów psychoedukacyjnych i profilaktycznych.

Czytaj więcej…

Psycholog, Psychoterapeuta

 

Please specify image url

Agata Olesiewicz, mgr

Psycholog, certyfikowana psychoterapeutka. Od 2002r. prowadzi terapię indywidualną i grupową w nurcie psychodynamicznym. Pracuje z osobami doświadczającymi kryzysów życiowych oraz trudności emocjonalnych.

Specjalizuje się w psychoterapii nerwic, depresji, zaburzeń lękowych, psychosomatyzacji, zaburzeń osobowości, a także niskiego poczucia wartości, stresu związanego z pracą zawodową lub życiem osobistym.

Czytaj więcej…

Psycholog, Psychoterapeuta

 

Please specify image url

Lidia Karasiewicz, mgr

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracuje w modelu psychodynamicznym z elementami podejścia systemowego i analitycznego. Zajmuje się psychoterapią indywidualną dorosłych i młodzieży, a także par i rodzin.

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej z pacjentami cierpiącymi na depresję, zaburzenia osobowości, nerwicę, chorobę afektywną dwubiegunową, zaburzenia lękowe, zaburzenia nastroju, reakcji na ciężki stres, zaburzeń adaptacyjnych, zaburzeń pod postacią somatyczną.

Czytaj więcej…

Psycholog, Psychoterapeuta

Please specify image url

Martyna Czopowicz, mgr

Psycholog dziecięca, specjalizująca się głównie w diagnozie i terapii dzieci z całościowymi zaburzeniami rozwoju (spektrum autyzmu, Zespół Aspergera). Jest członkiem zespołu orzekającego o kształceniu specjalnym dla dzieci ze spektrum autyzmu i Zespołem Aspergera. Pracę zawodową rozpoczęła pod okiem dr Moniki Suchowierskiej – Stephany w Centrum Wczesnej Interwencji „Krok po Kroku”. Następnie zdobywała doświadczenie zawodowe pracując w Fundacji SYNAPSIS.

Obecnie pracuje w poradni psychologiczno-pedagogicznej, gdzie prowadzi diagnozę i terapię psychologiczną dzieci od najmłodszych lat (miesięcy) do wieku wczesnoszkolnego. Ukończyła liczne kursy i szkolenia dotyczące diagnozy i pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu, m.in.: Stosowana Analiza Zachowania, praca i tworzenie programów terapeutycznych dla dzieci z ASD w modelu TEACCH, Trening Umiejętności Społecznych, Terapia Poznawczo – Behawioralna dzieci i młodzieży.

W 2020 ukończyła studia podyplomowe z neuropsychologii na Uniwersytecie SWPS, gdzie doskonaliła swoje umiejętności diagnostyczne. Posiada ponadto wiele szkoleń dotyczących stosowania i interpretacji wiodących narzędzi diagnostycznych jak: IDS, Stanford – Binet V, ADOS 2.

Czytaj więcej…

 

Please specify image url

Ewa Jawińska, mgr

Certyfikowana psychoterapeutka (nr certyfikatu 078), specjalistka w zakresie psychologii klinicznej oraz członkini Sekcji Psychoterapii PTP. Od 1989 roku pracuje jako psychoterapeuta w Klinice Nerwic w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, gdzie prowadzi terapię grupową. Prowadzi również psychoterapię szkoleniową dla psychologów starających się o certyfikat PTP.

W swojej pracy towarzyszyła osobom cierpiącym z powodu różnorodnych objawów nerwicowych (w tym obsesji, kompulsji, lęków, depresji i objawów somatyzacyjnych) w ich dążeniu do zmiany sposobu przeżywania, w uczeniu się przeżywania satysfakcji, radości, złości czy odniesionej porażki bez popadania w otchłań bezwartościowości i bezradności. Wspierała także pacjentów w ich próbach podniesienia jakości życia, określenia bliższych i dalszych celów.

Czytaj więcej…

Psycholog, Psychoterapeuta

 

Please specify image url

Katarzyna Niewińska, dr n.med.

Specjalista psychologii klinicznej, doktor nauk medycznych w dziedzinie psychiatrii. Od 2007r. psychoterapeuta praktykujący klinicznie, nauczyciel akademicki. Zajmuje się terapią indywidualną i grupową oraz poradnictwem psychologicznym. Przez ponad 10 lat pracowała w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Klinice Nerwic i Zaburzeń Osobowości oraz w Fundacji dla młodzieży ASLAN.

Pomaga osobom cierpiącym na depresję, nerwice, zaburzenia osobowości, anoreksję, bulimię, nieradzącym sobie z trudnościami w pracy, domu, na uczelni, będącym w kryzysie, poszukującym własnej drogi.  Specjalizuje się przede wszystkim w zaburzenia odżywiania się oraz w zaburzeniach osobowości.

Czytaj więcej…

Psycholog, Psychoterapeuta

 

KOORDYNATOR STAŻU DLA PSYCHOLOGÓW

Martyna Lasota tel. 575-005-635 | staz@psychomedic.pl

Śledź nasz fanpage Staże i praktyki dla psychologów i studentów
oraz dedykowane wydarzenie na Facebooku.