Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomeStaż psychologiczny Psycholog-Praktyk – grupy stacjonarne oraz online

Staż psychologiczny Psycholog-Praktyk – grupy stacjonarne oraz online

Staż Psycholog-Praktyk w PsychoMedic

Staż dla psychologów o profilu psychoterapeutyczno-diagnostycznym
z modułem zaburzeń odżywiania się + udział w superwizji zespołu PsychoMedic.pl

TRWA NABÓR DO GRUP!

Ucz się pod okiem doświadczonych specjalistów klinicznych z ponad 20-letnim doświadczeniem pracy z pacjentem.

Jeżeli jesteś ambitnym absolwentem/studentem ostatnich lat psychologii lub kierunków pokrewnych przygotowującym się do pracy z pacjentami, skorzystaj z naszej oferty stażowej. NZOZ PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna to wysokospecjalistyczny zespół doświadczonych psychoterapeutów oraz psychiatrów, którzy przyjmują już w 11 klinikach w Polsce oraz poprzez platformę PsychoMedic.online.

Podczas programu stażowego kładziemy nacisk na praktyczną stronę wiedzy, nie zapominając o wadze podstaw teoretycznych. To odróżnia nasz program stażowy od kursów prowadzonych na uczelniach czy w szpitalach. Wspieramy Cię w uzyskaniu umiejętności prowadzenia pacjenta, a nie tylko w zdobywaniu wiedzy!

Staż dla psychologów PSYCHOLOG-PRAKTYK to propozycja dla absolwentów z całej Polski. Nie musisz przyjeżdżać do Warszawy – poza grupami stacjonarnymi staż odbywa się także w formie online. Opracowaliśmy bowiem praktyczną procedurę stażu psychologicznego, podczas którego wystarczy, że będziesz miał/a dostęp do komputera z internetem. Program pozostaje taki sam jak podczas zajęć stacjonarnych – spotkania w grupach online również są w 90% praktyką.

 

 

 

Opinia Ewy – uczestniczki programu stażowego Psycholog-Praktyk

 

CO MOŻESZ ZYSKAĆ?

 • Uzyskasz certyfikat ukończenia stażu klinicznego renomowanej Kliniki PsychoMedic.pl, co ułatwi Ci znacznie znalezienie pracy w wymarzonym zawodzie
  czy też umożliwi rozpoczęcie 4-letniego kursu psychoterapeutycznego (bez wcześniejszego stażu zazwyczaj nie można rozpocząć szkolenia psychoterapeutycznego).
 • Poszerzysz swój warsztat umiejętności w zakresie pomocy psychologicznej i psychoterapii osób dorosłych pod okiem doświadczonego psychologa klinicysty.
 • Powrócisz do zawodu psychoterapeuty po latach przerwy czy po urlopie macierzyńskim. 
 • Możesz łączyć dotychczasową pracę zawodową z nabywaniem doświadczenia w pracy psychoterapeuty – spotkania odbywają się wieczorami.
 • Rozpoznasz swoje zasoby i ograniczenia do pracy w roli psychoterapeuty, co ułatwi Ci decyzję czy to faktycznie zawód dla Ciebie.
 • Poznasz różne szkoły terapeutyczne od strony praktycznej – podejście psychodynamiczne, humanistyczne, ericksonowskie, CBT, terapie schematu
 • Udział w superwizjach pomoże Ci określić, który nurt pasuje właśnie do Ciebie.
 • Zaliczysz obowiązkowe praktyki studenckie na Twojej uczelni – podbijamy karty praktyk.
Opinia o stażu w PsychoMedic KasiaOpinia o stażu w PsychoMedic Iga

 

PROGRAM STAŻU DLA PSYCHOLOGÓW

Opinia o stażu w PsychoMedic Maja

Grupy stażowe o profilu: psychoterapia indywidualna i grupowa w nurcie integracyjnym, klinika zaburzeń psychicznych w praktyce, techniki uzupełniające pracę psychoterapeutyczną

Część praktyczna:

 • uczestnictwo w superwizjach grupowych;
 • prowadzenie konsultacji psychoterapeutycznych w obrębie grupy stażowej – sesje terapii grupowej i psychoterapii indywidualnej;
 • studia przypadków klinicznych;
 • elementy psychodramy, pantomimy, psychorysunku i metody projekcyjne;
 • sytuacje trudne z pacjentami – co robić, jak je przepracować na korzyść pracy terapeutycznej?;
 • reguły settingu;
 • interwencje werbalne w terapii;
 • praca z przeniesieniem, przeciwprzeniesieniem, oporem, mechanizmami obronnymi;
 • acting-out;
 • zjawiska procesu terapeutycznego w grupie
 • MODUŁ ZABURZEŃ ODŻYWIANIA SIĘ:
  • diagnozowanie i formułowanie przypadku w leczeniu pacjentów z zaburzeniami odżywiania się;
  • specyfika kontaktu z pacjentem w leczeniu zaburzeń jedzenia;
  • praktyczne zasady, etapy leczenia oraz techniki behawioralne w leczeniu zaburzeń odżywiania się;
  • praca z rodziną pacjenta z zaburzeniami odżywiania się.

Każde spotkanie stażowe to praca w rolach pacjent-psychoterapeuta pod okiem certyfikowanego psychoterapeuty.

„Próbne” sesje są nagrywane, byś mógł spojrzeć na siebie w roli terapeuty z innej perspektywy. 

Czas trwania programu: 100 godzin zajęć (dopuszczalne są 3 nieobecności).
Staż zalicza 100h obowiązkowych praktyk na uczelniach.

TWOJA INWESTYCJA W ROZWÓJ TO 3500 zł

(Możliwa płatność w dwóch ratach po 1750 zł)

REKRUTACJA

TRWA NABÓR DO GRUP!

 

09.01.2021 – grupa STACJONARNA sobotnia

Spotkania: każda sobota 17:00 – 20:00 – Klinika PsychoMedic.pl ul. Przy Bażantarni 11

 

7.01.2021 – grupa ONLINE czwartkowa

Spotkania: każdy czwartek 17:00 – 20:00

 

18.01.2021 – grupa ONLINE poniedziałkowa – BRAK MIEJSC

Spotkania: każdy poniedziałek 19:00 – 22:00

 

 

Edycje stażu dla przyszłych psychologów PSYCHOLOG-PRAKTYK rozpoczynają się w momencie zebrania grup 12-osobowych.

 

AKTUALNE INFORMACJE O STAŻU ZNAJDZIESZ RÓWNIEŻ NA DEDYKOWANYM WYDARZENIU NA FACEBOOKU.
ZACHĘCAMY DO ŚLEDZENIA I UDOSTĘPNIANIA!

 

Opinia o stażu w PsychoMedic Marzena

Jeśli jesteś zainteresowana/y udziałem w programie stażowym PSYCHOLOG PRAKTYK, skontaktuj się z nami mailowo: staz@psychomedic.pl.

Zostaniesz umówiona/y na spotkanie rekrutacyjne, na które prosimy Cię abyś przygotował/a wszystkie dokumenty, którymi możesz się „pochwalić”.


Wszelkich dodatkowych informacji udziela koordynator programu stażowego Martyna Lasota, tel. 575-005-635.

Osoby, które w efekcie rozmowy kwalifikacyjnej zostaną zaproszone do udziału w stażu, by zostać wpisane na listę stażystów, zobowiązane są uiścić pierwszą ratę opłaty za staż w terminie do tygodnia od daty otrzymania odpowiedzi o zakwalifikowaniu na staż.

O kolejności przyjęć decyduje:

a) pozytywne zakończenie rozmowy kwalifikacyjnej,

b) termin wpłaty pierwszej raty.

Niedokonanie wpłaty w terminie interpretowane będzie jako rezygnacja ze stażu.

Dokonanie wpłaty w terminie, ale z odroczeniem – w stosunku do terminu odbycia rozmowy kwalifikacyjnej – skutkować może nie przyjęciem na staż z powodu braku miejsc. Stać się tak może, jeśli liczba osób zakwalifikowanych w podobnym czasie opłaci staż i w efekcie limit miejsc zostanie wyczerpany.

BIOGRAMY PROWADZĄCYCH

Please specify image url

Iwona Kasprowicz-Rudolf, mgr

Psycholog, certyfikowana psychoterapeutka, specjalistka terapii uzależnienia i wspóluzależnienia PARPA. Od ponad 10 lat pracuje w Ośrodku Terapeutycznym „Goplańska” w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, gdzie prowadzi terapię osób uzależnionych i współuzależnionych, DDA oraz terapię par.

Ukończyła akredytowane 4-letnie studia podyplomowe z psychoterapii w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Zajmuje się pomocą osobom z zaburzeniami lękowymi, depresyjnymi oraz zaburzeniami osobowości, odżywiania się pomaga również osobom, które mają trudności w relacjach z bliskimi.

Czytaj więcej…

Psycholog, Psychoterapeuta
Please specify image url

Katarzyna Krasuska-Turzyniecka, mgr

Psycholog, specjalistka psychologii klinicznej, certyfikowana psychoterapeutka Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (nr certyfikatu 856).

Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu interwencji kryzysowych oraz całościowej diagnostyce psychologicznej. Prowadzi psychoterapię indywidualną w nurcie psychodynamicznym.

Pracuje z osobami cierpiącymi z powodu kryzysów życiowych, zaburzeń lękowych, zaburzeń osobowości, afektywnych (depresja, choroba afektywna dwubiegunowa), z doświadczeniem psychozy. Przez wiele lat była opiekunem- szkoleniowcem psychologów stażystów w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Czytaj więcej…

Psycholog, Psychoterapeuta
Please specify image url

Ewelina Wysocka, mgr

Psycholog, certyfikowana psychoterapeutka w nurcie psychodynamicznym, certyfikowana Specjalistka Psychoterapii (PARPA) nr 1144. Z pacjentami pracuje od 2008r, prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową.

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami pochodzącymi z rodzin dysfunkcyjnych, osobami i członkami ich rodzin, osobami będącymi w kryzysie, zmagającymi się z depresją, zaburzeniami lękowymi, nerwicowymi oraz zaburzeniami osobowości.

Doświadczenie kliniczne zdobywała w trakcie pracy: w dziennym ośrodku zaburzeń nerwicowych oraz poradniach. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu grup psychoterapeutycznych oraz warsztatów psychoedukacyjnych i profilaktycznych.

Czytaj więcej…

Psycholog, Psychoterapeuta
Please specify image url

Agata Olesiewicz, mgr

Psycholog, certyfikowana psychoterapeutka od 2002r. prowadzi terapię indywidualną i grupową w nurcie psychodynamicznym. Pracuje z osobami doświadczającymi kryzysów życiowych oraz trudności emocjonalnych.

Specjalizuje się w psychoterapii nerwic, depresji, zaburzeń lękowych, psychosomatyzacji, zaburzeń osobowości, a także niskiego poczucia wartości, stresu związanego z pracą zawodową lub życiem osobistym.

Czytaj więcej…

Psycholog, Psychoterapeuta
Please specify image url

Lidia Karasiewicz, mgr

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracuje w modelu psychodynamicznym z elementami podejścia systemowego i analitycznego.Zajmuje się psychoterapią indywidualną dorosłych i młodzieży, a także par i rodzin.

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej z pacjentami cierpiącymi na depresję, zaburzenia osobowości, nerwicę, chorobę afektywną dwubiegunową, zaburzenia lękowe, zaburzenia nastroju, reakcji na ciężki stres, zaburzeń adaptacyjnych, zaburzeń pod postacią somatyczną.

Czytaj więcej…

Psycholog, Psychoterapeuta
Please specify image url

Ewa Jawińska, mgr

Certyfikowana psychoterapeutka (nr certyfikatu 078), specjalistka w zakresie psychologii klinicznej oraz członkini Sekcji Psychoterapii PTP. Od 1989 roku pracuje jako psychoterapeuta w Klinice Nerwic w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, gdzie prowadzi terapię grupową. Prowadzi również psychoterapię szkoleniową dla psychologów starających się o certyfikat PTP.

W swojej pracy towarzyszyła osobom cierpiącym z powodu różnorodnych objawów nerwicowych (w tym obsesji, kompulsji, lęków, depresji i objawów somatyzacyjnych) w ich dążeniu do zmiany sposobu przeżywania, w uczeniu się przeżywania satysfakcji, radości, złości czy odniesionej porażki bez popadania w otchłań bezwartościowości i bezradności. Wspierała także pacjentów w ich próbach podniesienia jakości życia, określenia bliższych i dalszych celów.

Czytaj więcej…

Psycholog, Psychoterapeuta
Please specify image url

Ewa Zalewska, mgr

Psycholog specjalista kliniczny i certyfikowany psychoterapeuta psychodynamiczny z ponad 18 letnim doświadczeniem pracy klinicznej. Nauczyciel akademicki, obecnie w szkoleniu dającym uprawnienia superwizora PTP. Pracuje z dorosłymi i młodzieżą, także w języku angielskim.

Specjalizuje się w długoterminowej terapii pacjentów z zaburzeniami osobowości, zaburzeniami jedzenia, zaburzeniami somatyzacyjnymi, ma także doświadczenie pracy na oddziale psychiatrycznym, gdzie zajmowała się terapią pacjentów z zaburzeniami nastroju oraz w kryzysach psychotycznych.

Czytaj więcej…

Psycholog, Psychoterapeuta
Please specify image url

Katarzyna Niewińska, dr n.med.

Specjalista psychologii klinicznej, doktor nauk medycznych w dziedzinie psychiatrii. Od 2007r. psychoterapeuta praktykujący klinicznie, nauczyciel akademicki. Zajmuje się terapią indywidualną i grupową oraz poradnictwem psychologicznym. Przez ponad 10 lat pracowała w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Klinice Nerwic i Zaburzeń Osobowości oraz w Fundacji dla młodzieży ASLAN.

Pomaga osobom cierpiącym na depresję, nerwice, zaburzenia osobowości, anoreksję, bulimię, nieradzącym sobie z trudnościami w pracy, domu, na uczelni, będącym w kryzysie, poszukującym własnej drogi.  Specjalizuje się przede wszystkim w zaburzenia odżywiania się oraz w zaburzeniach osobowości.

Czytaj więcej…

Psycholog, Psychoterapeuta

KOORDYNATOR STAŻU DLA PSYCHOLOGÓW

Martyna Lasota tel. 575-005-635 | staz@psychomedic.pl

AKTUALNE INFORMACJE O STAŻU DLA PSYCHOLOGÓW ZNAJDZIESZ RÓWNIEŻ NA DEDYKOWANYM WYDARZENIU NA FACEBOOKU.
ZACHĘCAMY DO ŚLEDZENIA I UDOSTĘPNIANIA!