Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomeTrening relaksacyjny Warszawa

Trening relaksacyjny Warszawa

Zapraszamy na zajęcia Trening relaksacyjny Warszawa – metodą mindfulness z elementami pracy z ciałem. Prowadzi je wybitna pedagog, choreoterapeutka mgr Agnieszka Szymańska-Kierlandczyk. Zajęcia mają formę 50-minutowych spotkań.

 

Indywidualny trening relaksacyjny Warszawa Online

Dla kogo?

Zapraszamy osoby, które:

 • mają trudności ze snem,
 • odczuwają bóle w ciele – bóle głowy, brzucha, kręgosłupa,
 • nie potrafią się zrelaksować,
 • chcą nauczyć się treningu Schultza i Jacobsona,
 • swoje problemy odzwierciedlają w sylwetce ciała, w trudnościach w poruszaniu się,
 • doświadczają stałego napięcia czy zablokowania pewnych części ciała,
 • mają kłopoty związane z zaburzonym obrazem własnego ciała,
 • doświadczyły traumy, która dotknęła ciała,
 • doświadczają trudności emocjonalnych, wewnętrznych konfliktów czy dużego stresu,
 • borykają się z napadami paniki,
 • mają trudności z odżywianiem się (bulimia, anoreksja, objadanie się, otyłość), odczuwają nieprzyjemne doznania z ciała po posiłkach.

Podczas zajęć postaramy się zrozumieć nasze ciało i nawiązać z nim lepszy kontakt. Zajmiemy się postawą ciała i charakterystyką ekspresji ruchowej jaką prezentujemy. Skupimy się na napięciu mięśniowym i emocjach, jakie niesie nasze ciało, by bezpiecznie i świadomie nauczyć się je uwalniać i przeżywać. Każde zajęcia zakończymy omówieniem, ćwiczeniami oddechowymi i ćwiczeniami relaksacyjnymi. 

 

Szczegóły organizacyjne

Indywidualny trening relaksacyjny prowadzony jest ONLINE za pośrednictwem Zoom lub STACJONARNIE w klinice PsychoMedic.pl przy ul. Filtrowej 62 w Warszawie. Spotkania odbywają się w niedzielne popołudnia – zgodnie z wolnymi godzinami w kalendarzu specjalistki.

Koszt udziału w pojedynczych zajęciach to 150 PLN.

 

 

Please specify image url

Agnieszka Szymańska-Kierlandczyk, mgr

Jest pedagogiem, choreoterapeutą i choreografem. Od 2000r. zajmuje się choreoterapią, treningiem relaksacyjnym, mindfulness. Od ponad 10 lat jest pracownikiem Kliniki Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Odżywiania na Oddziale Dziennym i Całodobowym w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, gdzie prowadzi autorskie zajęcia z choreoterapii, pracy z ciałem, a także ćwiczenia oddechowe dla osób z zaburzeniami odżywiania, nerwicą, zaburzeniami osobowości.

Absolwentką Akademii Ruchu i Tańca, Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Pedagogicznym, a także Szkoły Aktorskiej i Telewizyjnej SPOT w Krakowie. Ponadto ukończyła z wyróżnieniem Podyplomowe Studium Terapii i Treningu Grupowego w Instytucie Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Podyplomowe Studia Kształcenie Muzyczno – Ruchowe w Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Była też  wykładowcą na wyżej wymienionym kierunku.Obecnie jest wykładowcą  Podyplomowych Studiów – Psychodietetyka na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz Studiów Podyplomowych Poradnictwo Psychologiczne i Interwencja Kryzysowa w Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie.

Czytaj więcej…

Choreoterapeuta, pedagog