7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homelek. Artur Krężel – Psychiatra Warszawa

lek. Artur Krężel – Psychiatra Warszawa

OPINIE
Specjalista nie posiada jeszcze opinii. Zapraszamy do dodania opinii po umówieniu wizyty przez stronę i jej odbyciu w Klinice.
OPIS

lek. Artur Krężel – Psychiatra Warszawa

 

Lekarz specjalista psychiatra osób dorosłych. 

 

Lekarz specjalista psychiatra, psychoterapeuta.
Ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Łodzi. Staż podyplomowy odbył w ośrodkach klinicznych Akademii Medycznej w Łodzi. Uzyskał I st., a potem II st. specjalizacji w zakresie psychiatrii, odbywając staże cząstkowe w ośrodkach klinicznych Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie (Klinice Nerwic, Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży, Ośrodku Terapii Uzależnień, Zakładzie Rehabilitacji Psychiatrycznej) oraz Katedry Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Uzyskał certyfikat psychoterapeuty nadany przez Zarząd Sekcji Naukowej Psychoterapii oraz Zarząd Sekcji Naukowej Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Psychoterapii uczył się i uczy biorąc udział w licznych szkoleniach, kursach, zajęciach warsztatowo-treningowych z jej zakresu.
M.in.: ukończył całościowe szkolenie z psychoterapii atestowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii i Sekcję Naukową Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego: Psychoterapia Zintegrowana prowadzone przez Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz Studium Psychoterapii prowadzone przez Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, a także poziom podstawowy i zawansowany w zakresie MBT (Mentalization Based Treatment) – Psychoterapii Opartej na Mentalizacji, Core Training-ISTDP (Intensive Short-Term Dynamic Psychotherapy) – kurs Intensywnej Krótkoterminowej Psychoterapii Dynamicznej, obecnie jest uczestnikiem Studium Psychoterapii Grupowej oraz Szkolenia Superwizorskiego przy Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie.
Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu psychofarmakoterapii i oddziaływań psychoterapeutycznych w warunkach ambulatoryjnych, oddziału dziennego i całodobowego. Pełnił funkcje: Kierownika Oddziału Całodobowego Kliniki Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Odżywiania w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie (wcześniej pracował tam na stanowisku starszego asystenta), z-cy i p.o. Ordynatora Oddziału Psychosomatycznego Szpitala Wolskiego w Warszawie. Obecnie jest członkiem zespołu Kliniki Psychologiczno-Psychiatrycznej PsychoMedic w Warszawie.
Prowadzi psychoterapię indywidualną krótko i długoterminową, grupową, superwizję. Pracuje w nurcie psychodynamicznym (w tym w podejściu ISTDP) korzystając też w konceptualizacji problemów z podejść: poznawczo-behawioralno-społecznych, humanistycznych, systemowych, terapii opartej na mentalizacji. Swoją pracę poddaje systematycznej superwizji. Zajmuje się także prowadzeniem warsztatów z zakresu umiejętności psychologicznych (m.in. prowadził je dla studentów psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie). Ma doświadczenie w obszarze psychiatrii sądowej (przez wiele lat wykonywał obowiązki biegłego w tym zakresie). Jest członkiem zwyczajnym Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz członkiem zwyczajnym Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

 

Naszych specjalistów polecają pacjenci
mgr Tomczyk Jowita

Martyna mama Antka 2023-06-02

Oceniam na 5

mgr Czesnoić Paulina

Julia 2023-05-31

Oceniam na 5

lek. Kruszewska Monika

Dominika 2023-06-05

Oceniam na 5