Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomePsychiatra Bydgoszcz

Psychiatra Bydgoszcz

Psychiatra Bydgoszcz prywatnie – profesjonalna i dyskretna pomoc, wizyty już na ten sam dzień

UMÓW WIZYTĘ Z NASZYM SPECJALISTĄ:

Coraz więcej osób zmaga się z trudnościami psychicznymi – przede wszystkim depresją i zaburzeniami lękowymi, choć rośnie również liczba osób doświadczających innego rodzaju zaburzeń, a także zmagających się ze złym samopoczuciem psychicznym wskutek trudnej sytuacji życiowej. Choć statystyki te nie są optymistyczne, to w wynikach badań i w historiach Pacjentów można odnaleźć nadzieję – odpowiednie leczenie psychiatryczne pozwala powrócić do satysfakcjonującego życia rodzinnego, społecznego i zawodowego. Psychiatra to lekarz, któremu Pacjent_ka powierza nie tylko swoje zdrowie, ale również szczegóły dotyczące codziennego funkcjonowania, często prywatne i intymne. Doskonale rozumiemy, że wizyta u psychiatry często łączy się z poczuciem niepewności i stresem, dlatego w PsychoMedic zatrudniamy wyłącznie najlepszych, godnych zaufania i w pełni zaangażowanych w swoją pracę psychiatrów.

Jesteśmy siecią klinik psychologiczno-psychiatrycznych, a nasze oddziały znajdują się już w kilkunastu miastach na terenie całej Polski, w tym w Bydgoszczy. Każdy Pacjent może u nas liczyć na profesjonalne wsparcie lekarza psychiatry i najwyższą jakość opieki medycznej.


Jak wygląda wizyta u psychiatry?

Wielu Pacjentów przed wizytą u lekarza psychiatry chce wiedzieć, jak będzie przebiegało spotkanie. Wiemy, że taka wiedza działa uspokajająco i pomaga obniżyć poziom stresu.

Psychiatra Bydgoszcz

Psychiatra w Bydgoszczy (tak, jak i w każdej innej spośród naszych lokalizacji) opiera badanie psychiatryczne przede wszystkim na rozmowie z Pacjentem. Pyta o funkcjonowanie w ostatnich tygodniach lub miesiącach, ewentualne wcześniejsze leczenie oraz o problemy doświadczane w przeszłości, a także o najbardziej dokuczliwe objawy, których doświadcza aktualnie Pacjent_ka. Dzięki dokładnie przeprowadzonemu i przebiegającemu w atmosferze szacunku wywiadowi, psychiatra może zaproponować dalsze postępowanie oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Każdy nasz lekarz dba w trakcie wizyty przede wszystkim o samopoczucie Pacjenta, pamiętając, jak delikatną materią jest zdrowie i samopoczucie psychiczne.

Konsultację psychiatryczną warto umówić zawsze wtedy, gdy doświadczamy złego samopoczucia psychicznego od 2 tygodni w górę.

Empatia i profesjonalizm to połączenie, którym powinien odznaczać się każdy dobry psychiatra. Bydgoszcz to także lokalizacja, w której w razie potrzeby można skorzystać z konsultacji z doświadczonymi psychologami/psychoterapeutami z naszego Zespołu: wszyscy nasi Specjaliści aktywnie współpracują ze sobą, aby jak najefektywniej nieść pomoc każdemu Pacjentowi.


Psychiatra Bydgoszcz: l4, recepta i zaświadczenie lekarskie od ręki

W naszej klinice w Bydgoszczy każdy lekarz posiada również wszystkie uprawnienia niezbędne do udzielenia Pacjentowi kompleksowej pomocy. Psychiatra prywatnie wystawia e-recepty, e-zwolnienia oraz zaświadczenia lekarskie: m.in. o braku przeciwwskazań do operacji plastycznej, adopcji dziecka lub o rozpoznaniu tokofobii ze wskazaniem do cięcia cesarskiego.

Kod e-recepty otrzymasz jeszcze w trakcie wizyty: zostanie od wysłany SMS-em na Twój numer telefonu. Natomiast ewentualne e-zwolnienie – które psychiatra wystawia, jeżeli istnieją ku temu wskazania medyczne – zostanie przesłane do Twojego pracodawcy i ZUSu tego samego dnia, w którym odbyła się konsultacja. O nic nie musisz się martwić – zostaniesz otoczony_a opieką lekarską na najwyższym poziomie.

Nasi Specjaliści prowadzą także konsultacje online (przez Internet, Skype oraz telefoniczne), w trakcie których Pacjent również ma prawo do uzyskania wszystkich tych świadczeń, które może zaoferować lekarz psychiatra – L4, e-recepty, e-zwolnienia.

Psychiatra: wizyty domowe w Bydgoszczy nawet tego samego dnia

Zależy nam, aby każda osoba miała dostęp do opieki psychiatrycznej, dlatego stworzyliśmy w Bydgoszczy Zespół Wizyt Domowych, w którym dyżuruje również lekarz psychiatra. Wizyty domowe w Bydgoszczy realizujemy w najszybszych w województwie terminach, dokładając starań, aby nasi Specjaliści dojeżdżali do osób potrzebujących jeszcze tego samego dnia. Jesteśmy dostępni również w weekendy, święta i dni ustawowo wolne od pracy. Nasz dyżurny psychiatra zbada Ciebie lub bliską Ci osobę, a w razie potrzebny wystawi skierowania i recepty. Aby umówić taką konsultację, wystarczy do nas zadzwonić lub napisać maila.

Dlaczego warto wybrać PsychoMedic?

Zapraszamy do naszej kliniki w Bydgoszczy – jesteśmy najlepszym wyborem, gdy potrzebujesz:

  • Zaświadczenia lub zwolnienia lekarskiego, które wystawia lekarz psychiatra – l4 i inne. Każdy z naszych lekarzy ma stosowne uprawnienia i wspiera na drodze terapeutycznej i formalnej tych Pacjentów, którzy doświadczają poważnych trudności w codziennym funkcjonowaniu.
  • Szybkiego terminu wizyty – klinika w Bydgoszczy jest czynna dla Pacjentów 7 dni w tygodniu od godzin porannych do późnowieczornych, dzięki czemu każdej osobie, która się do nas zgłasza, udaje się znaleźć dogodny dla siebie termin wizyty. Wiemy, że zdrowie psychiczne nie może czekać.
  • Najwyższego standardu opieki – to u nas pracują najlepsi psychiatrzy w Bydgoszczy. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych Specjalistów, którzy odznaczają się bogatym doświadczeniem oraz empatyczną postawą. Jakość naszych usług potwierdzają zdobyte przez nas wyróżnienia (m.in. zdobyte tytuły Laur Pacjenta i Super Medicus).
  • Pomocy w miejscu zamieszkania – psychiatra Bydgoszcz. Wizyty domowe realizujemy od poniedziałku do niedzieli, również w dni świąteczne.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu – pomożemy!

Nasze pozostałe placówki znajdują się między innymi w Warszawie, Poznaniu i Gdańsku.
Prowadzimy również konsultacje w formule online. Sprawdź, w jakich jeszcze częściach Polski się znajdujemy!lek. Aleksandra Semeniuk
Zadzwoń

lek. Aleksandra Semeniuk
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Lekarz specjalizujący się w psychiatrii osób dorosłych. Pracuje z pacjentami od 2020 roku. Pomagam pacjentom dorosłym z zaburzeniami psychicznymi jak i w kryzysach emocjonalnych. W swojej pracy kieruję się zarówno ściśle określonymi kryteriami rozpoznania danej jednostki chorobowej jak i indywidualnym podejściem do każdego pacjenta w celu postawienia właściwego rozpoznania. Wspólnie z pacjentem wybiorę najwłaściwszą dla niego formę farmakoterapii jak i ukierunkuję na dalszą współpracę z psychologiem.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Dworcowa 13, Bydgoszcz

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Małgorzata Soszyńska-Romanowska
Zadzwoń

lek. Małgorzata Soszyńska-Romanowska
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Lekarz specjalista psychiatra osób dorosłych oraz młodzieży od 17 r.ż. Pracuje z pacjentami od 2004 roku. Doświadczenie lekarskie, wiedza, empatia i profesjonalne podejście. Tego mogą oczekiwać pacjenci, którzy trafią do mnie do gabinetu.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Dworcowa 13, Bydgoszcz

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Joanna Oppermann
Zadzwoń

lek. Joanna Oppermann
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Ukończyłam Wydział Lekarski Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu. Szkolenie specjalizacyjne odbywam w Klinice Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dra A. Jurasza w Bydgoszczy. Ponadto przyjmuję pacjentów w Wojewódzkiej Poradni Zdrowia Psychicznego w Bydgoszczy, pełnię dyżury w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych „Dziekanka” w Gnieźnie oraz udzielam konsultacji w Ośrodku Terapii Uzależnień Krajna. Współpracuje z psychologami, psychoterapeutami oraz lekarzami inny specjalizacji. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę poprzez udział w szkoleniach, konferencjach i kursach. Zajmuję się leczeniem zaburzeń psychicznych takich jak: schizofrenia, zaburzenia afektywne dwubiegunowe, depresja, zaburzenia snu, nerwice, zaburzenia pamięci oraz uzależnienia.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Dworcowa 13, Bydgoszcz

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Monika Łozińska
Zadzwoń

lek. Monika Łozińska
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Lekarz specjalizujący się w psychiatrii osób dorosłych. Pracuje z pacjentami od 2020 roku. W pracy z pacjentem najważniejsze jest dla mnie nawiązanie kontaktu opartego na wzajemnym zrozumieniu celem postawienia trafnej diagnozy i obrania jak najlepszej ścieżki ku zdrowiu.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Dworcowa 13, Bydgoszcz

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Maurycy Matyjasik
Zadzwoń

lek. Maurycy Matyjasik
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Lekarz specjalista psychiatra osób dorosłych. Pracuje z pacjentami od 2014 roku. W mojej pracy koncentruję się głównie na stawianiu skomplikowanych spraw w prosty i zrozumiały dla pacjenta przekaz. Nade wszystko cenię sobie szczerość zarówno z mojej strony, jak i pacjenta – nawet w sytuacji gdy bywa ona niewygodna.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Dworcowa 13, Bydgoszcz

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

dr Magdalena Buczkowska
Zadzwoń

dr Magdalena Buczkowska
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Lekarz specjalizujący się w psychiatrii osób dorosłych. Pracuje z pacjentami od 2018 r. Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji w dziedzinie psychiatrii. Z pacjentami pracuję od kilku lat, zarówno w warunkach szpitalnych jak i ambulatoryjnych. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie (wsłuchując się w problem, poznając sytuacją życiową) co umożliwia zastosowanie odpowiedniego leczenia i terapii.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Dworcowa 13, Bydgoszcz

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Klaudia Bigorowska
Zadzwoń

lek. Klaudia Bigorowska
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Lekarz specjalizujący się w psychiatrii osób dorosłych. Pracuje z pacjentami od 2019 roku. W pracy zawodowej cenię kontakt z drugim człowiekiem oraz wzajemne zaufanie.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Dworcowa 13, Bydgoszcz

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Alicja Blok
Zadzwoń

lek. Alicja Blok
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Lekarz specjalizujący się w psychiatrii osób dorosłych. Pracuje z pacjentami od 2018 roku.  W swojej pracy skupiam się na rozmowie, odnalezieniu i wyjaśnieniu pacjentowi podłoża jego problemów oraz ustaleniu terapii adekwatnej do jego indywidualnych potrzeb.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Dworcowa 13, Bydgoszcz

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

POZNAJ OPINIE NASZYCH PACJENTÓW W BYDGOSZCZY


mgr Marta Pindral

Kinga 2021-12-03

Oceniam na 5


mgr Filip Pierowski

Aniela 2022-01-17

Oceniam na 5.


mgr Małgorzata Jarymowicz

Małgorzata 2021-07-18

Bardzo konkretna osoba, pomogła złapać dystans.