Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomePsychoterapeuta Wrocław

Psychoterapeuta Wrocław

Psychoterapia Wrocław – wybierając naszą Klinikę możesz mieć pewność,
że spotkasz się z profesjonalizmem, zaangażowaniem i doświadczeniem.
Pomogliśmy już tysiącom osób w podniesieniu jakości ich życia; pomożemy i Tobie!

Zapraszamy na tele- i wideokonsultacje oraz stacjonarne spotkania w poradni zlokalizowanej w centrum miasta.

Umów się na wizytę online lub zadzwoń: 799-399-399

 

Psychoterapia to nie tylko metoda leczenia trudności i zaburzeń psychicznych, ale i forma pracy nad akceptacją samego siebie i podniesienia jakości swojego życia. Spotkania z terapeutą zaleca się zarówno osobom, u których zostały rozpoznane zaburzenia psychiczne (np. depresja czy zaburzenia lękowe), jak i tym, które przeżywają aktualnie trudny czas w życiu, nie mogą sobie poradzić z traumatycznymi wydarzeniami z przeszłości czy doświadczają niezrozumiałego dla nich samych psychicznego cierpienia.

Terapia psychologiczna to forma pracy z Pacjentem, której wysoką skuteczność udowodniono w licznych badaniach naukowych. Aby przyniosła ona efekty, musi ją jednak prowadzić dobry psychoterapeuta: taki, który jest nie tylko wykwalifikowany, ale i dojrzały emocjonalnie i zaangażowany w swoją pracę. W poradni zdrowia psychicznego PsychoMedic oferujemy Państwu wsparcie najlepszych Specjalistów, którzy przeszli złożony proces rekrutacyjny potwierdzający ich kompetencje i kwalifikacje.

 

Psychoterapeuta Wrocław: komu i jak pomagamy?

Psychoterapeuta Wrocław PsychoMedicJeżeli zastanawiasz się nad tym, czy psychoterapia jest dla Ciebie, to już znak, że prawdopodobnie skorzystasz na sięgnięciu po tę formę pomocy. W naszej wrocławskiej klinice doświadczeni terapeuci pomagają m.in. osobom, które:

 • Zostały skierowane na psychoterapię przez lekarza psychiatrę lub innego specjalistę;
 • Mają zdiagnozowane lub podejrzewa się u nich takie zaburzenia jak depresja, nerwica (zaburzenia lękowe), fobia społeczna, zaburzenia ze spektrum autyzmu;
 • Cierpią z powodu obniżonego nastroju lub niskiej samooceny;
 • Przeżywają niepowodzenia w relacjach z innymi;
 • Nie mogą uporać się z doświadczeniami z przeszłości;
 • Znajdują się w kryzysie życiowym spowodowanym problemami w rodzinie, związku, pracy, problemami zdrowotnymi, żałobą;
 • Zauważają u siebie trudność w pełnym korzystaniu ze swojego potencjału lub po prostu chciałyby lepiej rozumieć siebie lub swoje emocje.

Psychoterapeuta na początku swojej pracy z Pacjentem ustala cel spotkań, nad którego osiągnięciem wspólnie pracują później w terapii. Może być to na przykład poprawienie swoich umiejętności nawiązywania i podtrzymywania relacji z innymi albo lepsze rozumienie siebie, co przekłada się na złagodzenie objawów cierpienia psychicznego. Specjaliści pracują ze swoimi Pacjentami nad osiąganiem celów w różnych tzw. nurtach terapeutycznych, które różnią się stosowanymi metodami. Niektórzy terapeuci skupiają się na uczeniu osoby zgłaszającej się do gabinetu konkretnych nowych umiejętności i modyfikacji jej sposobu myślenia, inni zaś na poszerzaniu samoświadomości Pacjenta, aby mógł lepiej rozumieć, co się z nim dzieje.

Podejścia terapeutyczne mają bardzo podobny poziom skuteczności. O tym, czym się od siebie różnią i dla kogo zalecana jest terapia w poszczególnych nurtach, można przeczytać tutaj.

Cechą, jaką charakteryzuje się każda dobrze poprowadzona psychoterapia, jest natomiast pełna wzajemnego zaufania, akceptacji i poczucia bezpieczeństwa relacja, jaką nawiązują między sobą Pacjent i psychoterapeuta. To właśnie więź między specjalistą a osobą, która zgłasza się po pomoc, uważana jest za główny czynnik leczący w terapii. Daje ona bowiem możliwość odreagowania trudnych przeżyć w bezpiecznej atmosferze i przeżycie tzw. korektywnego doświadczenia emocjonalnego, czyli zdrowej i pełnej zaufania relacji z drugą osobą, która pozwala „nadrobić” braki powstałe choćby w okresie dzieciństwa.

 

Dlaczego psychoterapia w naszej klinice to najlepszy wybór?

Najlepsi Specjaliści

Umawiając wizytę w naszej poradni we Wrocławiu mogą być Państwo pewni, że przyjmie Was doświadczony, zaangażowany i profesjonalny terapeuta, któremu będziecie mogli zaufać i bezpiecznie opowiedzieć o nawet najintymniejszych trudnościach. W naszych poradniach pracują wyłącznie specjaliści, którzy:

 • Ukończyli studia wyższe oraz 4-letnie szkolenie podyplomowe, które uprawnia do samodzielnego prowadzenia terapii;
 • Mają wieloletnie doświadczenie kliniczne, a w trakcie rekrutacji do sieci PsychoMedic przedłożyli referencje potwierdzające, że pracowali z Pacjentami z różnorodnymi trudnościami psychicznymi, zaś w kontakcie z podopiecznymi wykazują się profesjonalizmem, wyczuciem i wysoko rozwiniętą etyką pracy;
 • Pracują pod stałą superwizją i korzystają z metod uznanych podejść terapeutycznych: psychodynamicznego, psychoanalitycznego, poznawczo-behawioralnego, systemowego lub integracyjnego.

 

Kompleksowość i ciągłość leczenia

 • Jeśli w toku terapii okaże się, że do osiągnięcia trwałej poprawy potrzebujecie Państwo dodatkowej pomocy innego specjalisty – lekarza psychiatry, neurologa, endokrynologa, seksuologa lub dietetyka – zostaniecie pokierowani do członka naszego Zespołu, który obejmie Was opieką i w razie potrzeby skonsultuje sytuację Pacjenta z prowadzącym psychoterapeutą.

 

 • Pomagamy Pacjentom niezależnie od okoliczności. Pracujemy codziennie od godziny 8:00 do 21:00, zatem znajdziecie Państwo dla siebie dogodny termin konsultacji nawet wtedy, gdy pracujecie do późna lub np. jesteście dostępni tylko w weekendy. Oferujemy również wizyty zdalne: przez autorską platformę do wideowizyt, skype oraz telefon. Mogą Państwo korzystać z opcji e-spotkań z terapeutą na stałe lub wtedy, gdy np. planujecie wyjazd lub w razie gdyby sytuacja epidemiczna sytuacja się zaostrzyła.

 

 • Przez siedem w dni tygodnia do Państwa dyspozycji pozostaje także Dział Obsługi Pacjenta, który chętnie odpowie na wszelkie pytania, rozwieje wątpliwości oraz pomoże w doborze odpowiedniego terapeuty.

Wykonaj pierwszy krok, a my zrobimy wszystko, aby pomóc Ci we wszystkich kolejnych.

Tel: 799-399-399

 mgr Alicja Zagórska
Zadzwoń

mgr Alicja Zagórska
Zadzwoń

Konsultacja z certyfikowanym psychoterapeutą uzależnień dla dzieci i dorosły

Specjalista psychoterapii uzależnień od substancji psychoaktywnych (alkohol, narkotyki, leki) oraz behawioralnych (pornografia, Internet, media społecznościowe, hazard, zakupoholizm, pracoholizm, kompulsywne objadanie się). Prowadzi psychoterapię współuzależnienia, poradnictwo dla osób będących w bliskiej relacji z uzależnionym. Specjalizuje się również w DDA. Pracuje w nurcie poznawczo - behawioralnym. Konsultuje pacjentów od 2011 roku. W swojej pracy stara się patrzeć na każdego pacjenta indywidualnie i holistycznie. Psychoterapię rozumie jako wspólną podróż pacjenta i terapeuty. Dzięki zaufaniu i budowaniu relacji możliwe jest odkrywanie mechanizmów funkcjonowania pacjenta, jego zasobów do radzenia sobie z problemami oraz uruchamianie w jego myśleniu i działaniu zmian, które pozwolą mu na lepsze i bardziej satysfakcjonujące życie.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Grunwaldzka 20, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Karolina Mazur
Zadzwoń

mgr Karolina Mazur
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, psychoterapia dzieci oraz dorosłych, diagnoza psych

Psycholog, psychoterapeuta, diagnosta dzieci, młodzieży od 16 r.ż. oraz osób dorosłych. Pracuje w nurcie poznawczo – behawioralnym. Konsultuje pacjentów od 2017 roku. Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą poznawczo – behawioralnym w procesie certyfikacji. Zajmuję się poradnictwem psychologicznym, psychoterapią indywidualną osób dorosłych oraz dzieci i młodzieży, szczególnie nastolatków. Dodatkowo zajmuje się diagnozą osób w kierunku całościowych zaburzeń rozwojowych. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej, swoją pracę poddaję systematycznej superwizji.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Grunwaldzka 20, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Katarzyna Kiedrzyńska
Zadzwoń

mgr Katarzyna Kiedrzyńska
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, psychoterapia dzieci i młodzieży

Psycholog, psychoterapeuta dzieci od 3 r.ż. oraz młodzieży. Pracuje w nurtach poznawczo – behawioralnym oraz integracyjnym. Prowadzi dialog motywujący. Konsultuje pacjentów od 2018 roku. Specjalizuję się w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz wsparciem rodziców, którzy napotykają trudności wychowawcze. W pracy z dziećmi od 3 r.ż. oferuję pomoc w zaburzeniach emocjonalnych, rozwojowych, lękowych, trudnościach w relacjach społecznych oraz trudnościach adaptacyjnych. Zajmuje się również terapią osób z trudnościami wynikającymi z okresu dorastania, mającymi problemy w relacjach z innymi, przeżywającymi trudności emocjonalne. Współpracuję z rodzinami w sytuacjach okołorozwodowych. W mojej pracy kieruję się Kodeksem Etycznym, pracuję pod superwizją superwizora PTTPB oraz stale podnoszę swoje kompetencje odbywając szkolenia. Podstawą w mojej pracy jest nawiązanie dobrej relacji terapeutycznej z dzieckiem lub nastolatkiem.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Grunwaldzka 20, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Izabela Niedzielska
Zadzwoń

mgr Izabela Niedzielska
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, Psychoterapia dorosłych

Psycholog, dyplomowany interwent kryzysowy i psychoterapeuta. Pracuje z Pacjentami od 2013 r. Prowadzi psychoterapię osób dorosłych w nurcie psychoterapii humanistycznej, korzysta również z zasobów terapii poznawczo-behawioralnej. Ukończyła 4-letnią Szkołę Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej „Intra” w Warszawie, rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Specjalizuje się w pracy z osobami dorosłymi doświadczającymi lęku, obniżonego nastroju, niskiej samooceny, trudności w relacjach z ludźmi, poczucia braku sensu w życiu, trudności w radzeniu sobie z własną złością i cierpiącymi z powodu powracających traumatycznych wspomnień. Pracuje z osobami z diagnozą depresji, zaburzeń lękowych, zespołu stresu pourazowego, schizofrenii, zaburzeń psychosomatycznych, a także z osobami znajdującymi się w kryzysie emocjonalnym wynikającym m.in. z doświadczania przemocy w rodzinie, żałoby po stracie bliskiej osoby w wyniku śmierci lub rozstania, ciężkiej choroby somatycznej, w kryzysie samobójczym.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Grunwaldzka 20, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

dr Agata Sawicka-Bocian
Zadzwoń

dr Agata Sawicka-Bocian
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, Diagnoza psychologiczna

Psycholog diagnosta, doktor psychologii klinicznej, specjalista zdrowia psychicznego osób dorosłych. Pracuje z Pacjentami od 2010 r. Zajmuje się diagnozą osób dorosłych, w tym kompleksową diagnozą zaburzeń psychicznych, chorób otępiennych, funkcji poznawczych i inteligencji. Prowadzi konsultacje w języku polskim i angielskim.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Grunwaldzka 20, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Justyna Moskal
Zadzwoń

mgr Justyna Moskal
Zadzwoń

Diagnoza dzieci od 3 r.ż. oraz młodzieży, psychoterapia dorośli

Psycholog diagnosta dzieci od 3 r.ż. oraz młodzieży. Zajmuje się psychoterapią osób dorosłych. Pracuje w nurcie integracyjnym. Konsultuje pacjentów od 2012 roku. W swojej pracy opieram się na relacji psychoterapeuta – pacjent, pomagam drugiemu człowiekowi rozumieć przyczyny doświadczanych przez niego trudności oraz przyjąć mu odpowiedzialność za swoje działania i decyzje. Koncentruję się na zasobach i mocnych stronach oraz ukazuję znaczenie przeżywanych uczuć i emocji. Towarzysząc pacjentowi w procesie rozwoju oraz podążając za jego potrzebami, integruję różne ujęcia terapeutyczne: Gestalt, psychodynamiczną oraz poznawczo – behawioralną.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Grunwaldzka 20, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Magdalena Tomecka
Zadzwoń

mgr Magdalena Tomecka
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, Psychoterapia

Psycholog, psychoterapeuta. Zajmuje się psychoterapią indywidualną osób dorosłych, pomocą psychologiczną oraz poradnictwem psychologicznym. Ukończyła 5-letni kurs psychoterapii akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii. Swoją pracę terapeutyczną opiera na podejściu integracyjnym, ze szczególnym uwzględnieniem nurtu psychodynamicznego i systemowego. Zawsze stara się dostosować metody terapii i sposób pracy do indywidualnych potrzeb klienta. Wspiera osoby, które doświadczają m.in.: trudności w relacjach interpersonalnych, również rodzinnych, wysokiego poziom stresu, kryzysowych sytuacji życiowych, zaburzeń lękowych, zaburzeń adaptacyjnych, depresji, niskiego poczucia własnej wartości.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Grunwaldzka 20, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Anna Suwała
Zadzwoń

mgr Anna Suwała
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, Psychoterapia dzieci od 7 r.ż. oraz dorosłych

Psycholog, dyplomowana psychoterapeutka psychodynamiczna. Od 2010 r. pracuje w nurcie psychodynamicznym - indywidualnie oraz grupowo. Prowadzi terapię dzieci od 7 r.ż. oraz dorosłych. Ukończyła czteroletnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej oraz dwuletnie Studium Socjoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Specjalizuje się w pracy z dziećmi i młodzieżą, a także w terapii dorosłych: depresji, nerwic i zaburzeń lękowych, zaburzeń osobowości. Pomaga pacjentom mającym problemy w relacjach oraz tym, którzy chcą poszerzyć rozumienie siebie i swojego funkcjonowania.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Grunwaldzka 20, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Jolanta Piasecka
Zadzwoń

mgr Jolanta Piasecka
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, psychodietetyczna i psychoterapia

Psycholog, psychoterapeuta, psychodietetyk. Konsultuje osoby dorosłe i młodzież od 15 r.ż. Ukończyła studia na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu o specjalności psychologia kliniczna, studia podyplomowe z psychodietetyki oraz 4-letni kurs psychoterapii psychodynamicznej z psychodramą akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Zrealizowała kurs psychoterapii dzieci i młodzieży we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii oraz szkolenie z terapii par i rodzin w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii. Udziela konsultacji psychologicznych i psychodietetycznych. Wspiera osoby borykające się z nadwagą i otyłością. Motywuje do zmiany nawyków żywieniowych. Prowadzi terapię osób dorosłych i młodzieży.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Grunwaldzka 20, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Joanna Jaśkiewicz
Zadzwoń

mgr Joanna Jaśkiewicz
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, psychoterapia młodzieży od 15 r.ż. oraz dorosłyc

Psycholog, psychoterapeuta młodzieży od 15 r.ż. oraz osób dorosłych. Pracuje w nurcie psychodynamicznym. Konsultuje pacjentów od 2003 roku. W swojej pracy doceniam relację z drugim człowiekiem opartą na szacunku, otwartości oraz empatii. Praca jaką wykonuję jest jednocześnie moją pasją.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Grunwaldzka 20, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.


mgr Iwona Wrońska
Zadzwoń

mgr Iwona Wrońska
Zadzwoń

Konsultacja Psychologiczna, Psychoterapia Dorosłych, Terapia Par

Psycholog, psychoterapeuta w nurcie psychodynamicznym, terapeuta par.  Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Wrocławskim oraz czteroletnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej. Pracowała w Centrum Terapii Nerwic, Poradniach Zdrowia Psychicznego oraz w Towarzystwie Rozwoju Rodziny. Praca terapeutyczna to proces polegający na odzyskiwaniu i odnajdywaniu w sobie odwagi, aby w pełni korzystać ze swojego potencjału. Przede wszystkim wymaga to zrozumienia, co nas w tym procesie blokuje i ogranicza.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Św. Mikołaja 53, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Anna Madej
Zadzwoń

mgr Anna Madej
Zadzwoń

Psychoterapia, Diagnoza psychologiczna

Psycholog, diagnosta, psychoterapeuta dzieci od 4 r.ż. oraz młodzieży. Diagnozuje całościowe zaburzenia rozwojowe. Pracuje w nurcie poznawczo-behawioralnym. Konsultuje pacjentów od 2018 roku.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Św. Mikołaja 53, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Magda Powiłajtis
Zadzwoń

mgr Magda Powiłajtis
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, psychoterapia dzieci oraz dorosłych

Psycholog, psychoterapeuta w nurcie systemowym dzieci, młodzieży i dorosłych. Kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi pozwala mi na stworzenie atmosfery wzajemnego zaufania i poczucia bezpieczeństwa. Zależy mi na pokazaniu pacjentowi własnych zasobów, które będzie mógł samodzielnie zastosować w trudnych życiowych sytuacjach. 

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Św. Mikołaja 53, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.