Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomePsychoterapeuta Wrocław

Psychoterapeuta Wrocław

Psychoterapia Wrocław – wybierając naszą Klinikę możesz mieć pewność,
że spotkasz się z profesjonalizmem, zaangażowaniem i doświadczeniem.
Pomogliśmy już tysiącom osób w podniesieniu jakości ich życia; pomożemy i Tobie!

Zapraszamy na tele- i wideokonsultacje oraz stacjonarne spotkania w poradni zlokalizowanej w centrum miasta.

Umów się na wizytę online lub zadzwoń: 799-399-399

 

Psychoterapia to nie tylko metoda leczenia trudności i zaburzeń psychicznych, ale i forma pracy nad akceptacją samego siebie i podniesienia jakości swojego życia. Spotkania z terapeutą zaleca się zarówno osobom, u których zostały rozpoznane zaburzenia psychiczne (np. depresja czy zaburzenia lękowe), jak i tym, które przeżywają aktualnie trudny czas w życiu, nie mogą sobie poradzić z traumatycznymi wydarzeniami z przeszłości czy doświadczają niezrozumiałego dla nich samych psychicznego cierpienia.

Terapia psychologiczna to forma pracy z Pacjentem, której wysoką skuteczność udowodniono w licznych badaniach naukowych. Aby przyniosła ona efekty, musi ją jednak prowadzić dobry psychoterapeuta: taki, który jest nie tylko wykwalifikowany, ale i dojrzały emocjonalnie i zaangażowany w swoją pracę. W poradni zdrowia psychicznego PsychoMedic oferujemy Państwu wsparcie najlepszych Specjalistów, którzy przeszli złożony proces rekrutacyjny potwierdzający ich kompetencje i kwalifikacje.

 

Psychoterapeuta Wrocław: komu i jak pomagamy?

Psychoterapeuta Wrocław PsychoMedicJeżeli zastanawiasz się nad tym, czy psychoterapia jest dla Ciebie, to już znak, że prawdopodobnie skorzystasz na sięgnięciu po tę formę pomocy. W naszej wrocławskiej klinice doświadczeni terapeuci pomagają m.in. osobom, które:

 • Zostały skierowane na psychoterapię przez lekarza psychiatrę lub innego specjalistę;
 • Mają zdiagnozowane lub podejrzewa się u nich takie zaburzenia jak depresja, nerwica (zaburzenia lękowe), fobia społeczna, zaburzenia ze spektrum autyzmu;
 • Cierpią z powodu obniżonego nastroju lub niskiej samooceny;
 • Przeżywają niepowodzenia w relacjach z innymi;
 • Nie mogą uporać się z doświadczeniami z przeszłości;
 • Znajdują się w kryzysie życiowym spowodowanym problemami w rodzinie, związku, pracy, problemami zdrowotnymi, żałobą;
 • Zauważają u siebie trudność w pełnym korzystaniu ze swojego potencjału lub po prostu chciałyby lepiej rozumieć siebie lub swoje emocje.

Psychoterapeuta na początku swojej pracy z Pacjentem ustala cel spotkań, nad którego osiągnięciem wspólnie pracują później w terapii. Może być to na przykład poprawienie swoich umiejętności nawiązywania i podtrzymywania relacji z innymi albo lepsze rozumienie siebie, co przekłada się na złagodzenie objawów cierpienia psychicznego. Specjaliści pracują ze swoimi Pacjentami nad osiąganiem celów w różnych tzw. nurtach terapeutycznych, które różnią się stosowanymi metodami. Niektórzy terapeuci skupiają się na uczeniu osoby zgłaszającej się do gabinetu konkretnych nowych umiejętności i modyfikacji jej sposobu myślenia, inni zaś na poszerzaniu samoświadomości Pacjenta, aby mógł lepiej rozumieć, co się z nim dzieje.

Podejścia terapeutyczne mają bardzo podobny poziom skuteczności. O tym, czym się od siebie różnią i dla kogo zalecana jest terapia w poszczególnych nurtach, można przeczytać tutaj.

Cechą, jaką charakteryzuje się każda dobrze poprowadzona psychoterapia, jest natomiast pełna wzajemnego zaufania, akceptacji i poczucia bezpieczeństwa relacja, jaką nawiązują między sobą Pacjent i psychoterapeuta. To właśnie więź między specjalistą a osobą, która zgłasza się po pomoc, uważana jest za główny czynnik leczący w terapii. Daje ona bowiem możliwość odreagowania trudnych przeżyć w bezpiecznej atmosferze i przeżycie tzw. korektywnego doświadczenia emocjonalnego, czyli zdrowej i pełnej zaufania relacji z drugą osobą, która pozwala „nadrobić” braki powstałe choćby w okresie dzieciństwa.

 

Dlaczego psychoterapia w naszej klinice to najlepszy wybór?

Najlepsi Specjaliści

Umawiając wizytę w naszej poradni we Wrocławiu mogą być Państwo pewni, że przyjmie Was doświadczony, zaangażowany i profesjonalny terapeuta, któremu będziecie mogli zaufać i bezpiecznie opowiedzieć o nawet najintymniejszych trudnościach. W naszych poradniach pracują wyłącznie specjaliści, którzy:

 • Ukończyli studia wyższe oraz 4-letnie szkolenie podyplomowe, które uprawnia do samodzielnego prowadzenia terapii;
 • Mają wieloletnie doświadczenie kliniczne, a w trakcie rekrutacji do sieci PsychoMedic przedłożyli referencje potwierdzające, że pracowali z Pacjentami z różnorodnymi trudnościami psychicznymi, zaś w kontakcie z podopiecznymi wykazują się profesjonalizmem, wyczuciem i wysoko rozwiniętą etyką pracy;
 • Pracują pod stałą superwizją i korzystają z metod uznanych podejść terapeutycznych: psychodynamicznego, psychoanalitycznego, poznawczo-behawioralnego, systemowego lub integracyjnego.

 

Kompleksowość i ciągłość leczenia

 • Jeśli w toku terapii okaże się, że do osiągnięcia trwałej poprawy potrzebujecie Państwo dodatkowej pomocy innego specjalisty – lekarza psychiatry, neurologa, endokrynologa, seksuologa lub dietetyka – zostaniecie pokierowani do członka naszego Zespołu, który obejmie Was opieką i w razie potrzeby skonsultuje sytuację Pacjenta z prowadzącym psychoterapeutą.

 

 • Pomagamy Pacjentom niezależnie od okoliczności. Pracujemy codziennie od godziny 8:00 do 21:00, zatem znajdziecie Państwo dla siebie dogodny termin konsultacji nawet wtedy, gdy pracujecie do późna lub np. jesteście dostępni tylko w weekendy. Oferujemy również wizyty zdalne: przez autorską platformę do wideowizyt, skype oraz telefon. Mogą Państwo korzystać z opcji e-spotkań z terapeutą na stałe lub wtedy, gdy np. planujecie wyjazd lub w razie gdyby sytuacja epidemiczna sytuacja się zaostrzyła.

 

 • Przez siedem w dni tygodnia do Państwa dyspozycji pozostaje także Dział Obsługi Pacjenta, który chętnie odpowie na wszelkie pytania, rozwieje wątpliwości oraz pomoże w doborze odpowiedniego terapeuty.

Wykonaj pierwszy krok, a my zrobimy wszystko, aby pomóc Ci we wszystkich kolejnych.

Tel: 799-399-399mgr Izabela Niedzielska
Zadzwoń

mgr Izabela Niedzielska
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, Psychoterapia dorosłych

Psycholog, dyplomowany interwent kryzysowy i psychoterapeuta. Pracuje z Pacjentami od 2013 r. Prowadzi psychoterapię osób dorosłych w nurcie psychoterapii humanistycznej, korzysta również z zasobów terapii poznawczo-behawioralnej. Ukończyła 4-letnią Szkołę Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej „Intra” w Warszawie, rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Specjalizuje się w pracy z osobami dorosłymi doświadczającymi lęku, obniżonego nastroju, niskiej samooceny, trudności w relacjach z ludźmi, poczucia braku sensu w życiu, trudności w radzeniu sobie z własną złością i cierpiącymi z powodu powracających traumatycznych wspomnień. Pracuje z osobami z diagnozą depresji, zaburzeń lękowych, zespołu stresu pourazowego, schizofrenii, zaburzeń psychosomatycznych, a także z osobami znajdującymi się w kryzysie emocjonalnym wynikającym m.in. z doświadczania przemocy w rodzinie, żałoby po stracie bliskiej osoby w wyniku śmierci lub rozstania, ciężkiej choroby somatycznej, w kryzysie samobójczym.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Grunwaldzka 20, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Jolanta Piasecka
Zadzwoń

mgr Jolanta Piasecka
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, psychodietetyczna i psychoterapia

Psycholog, psychoterapeuta, psychodietetyk. Konsultuje osoby dorosłe i młodzież od 15 r.ż. Ukończyła studia na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu o specjalności psychologia kliniczna, studia podyplomowe z psychodietetyki oraz 4-letni kurs psychoterapii psychodynamicznej z psychodramą akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Zrealizowała kurs psychoterapii dzieci i młodzieży we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii oraz szkolenie z terapii par i rodzin w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii. Udziela konsultacji psychologicznych i psychodietetycznych. Wspiera osoby borykające się z nadwagą i otyłością. Motywuje do zmiany nawyków żywieniowych. Prowadzi terapię osób dorosłych i młodzieży.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Grunwaldzka 20, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Ewa Różańska
Zadzwoń

mgr Ewa Różańska
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, Psychoterapia

Psycholog, psychoterapeutka pracująca w nurcie integracyjnym. Przyjmuje dzieci od 9 r.ż., młodzież oraz dorosłych. Z pacjentami w roli psychoterapeuty pracuje od 2018 r. Zakres udzielanej pomocy: zaburzenia nastroju (depresja), zaburzenia lękowe, nerwica, wsparcie w kryzysie, zaburzenia psychosomatyczne, problemy związane z wychowywaniem dzieci, konflikty rodzinne, wahania nastroju, trudności w radzeniu sobie z emocjami, trudności w zaadaptowaniu się do zmian życiowych, niska samoocena.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Grunwaldzka 20, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Anna Suwała
Zadzwoń

mgr Anna Suwała
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, Psychoterapia dzieci od 7 r.ż. oraz dorosłych

Psycholog, dyplomowana psychoterapeutka psychodynamiczna. Od 2009 r. pracuje w nurcie psychodynamicznym - indywidualnie oraz grupowo. Prowadzi terapię dzieci od 7 r.ż. oraz dorosłych. Ukończyła czteroletnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej oraz dwuletnie Studium Socjoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Specjalizuje się w pracy z dziećmi i młodzieżą, a także w terapii dorosłych: depresji, nerwic i zaburzeń lękowych, zaburzeń osobowości. Pomaga pacjentom mającym problemy w relacjach oraz tym, którzy chcą poszerzyć rozumienie siebie i swojego funkcjonowania.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Grunwaldzka 20, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Magdalena Tomecka
Zadzwoń

mgr Magdalena Tomecka
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, Psychoterapia

Psycholog, psychoterapeuta. Zajmuje się psychoterapią indywidualną osób dorosłych, pomocą psychologiczną oraz poradnictwem psychologicznym. Ukończyła 5-letni kurs psychoterapii akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii. Swoją pracę terapeutyczną opiera na podejściu integracyjnym, ze szczególnym uwzględnieniem nurtu psychodynamicznego i systemowego. Zawsze stara się dostosować metody terapii i sposób pracy do indywidualnych potrzeb klienta. Wspiera osoby, które doświadczają m.in.: trudności w relacjach interpersonalnych, również rodzinnych, wysokiego poziom stresu, kryzysowych sytuacji życiowych, zaburzeń lękowych, zaburzeń adaptacyjnych, depresji, niskiego poczucia własnej wartości.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Grunwaldzka 20, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Aleksandra Wojtowicz-Pacholska
Zadzwoń

mgr Aleksandra Wojtowicz-Pacholska
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, Psychoterapia dzieci, młodzieży i dorosłych

Psycholog, psychoterapeuta psychodynamiczny. Przyjmuje dzieci od 6 r.ż., młodzież oraz dorosłych. Ukończyła 4-letni kurs psychoterapii pod kierownictwem prof. dr hab. Jerzego W. Aleksandrowicza, atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Posiada wiedzę, umiejętności i wieloletnie doświadczenie zawodowe w pracy psychologa i w prowadzeniu psychoterapii - jako psycholog z pacjentami pracuje od 2010 r., a w roli psychoterapeuty od 2014 r. Bliski jest jej nurt psychodynamiczny, aczkolwiek korzysta z elementów innych podjeść, w zależności od specyfiki trudności pacjentów. W pracy psychoterapeutycznej z dziećmi uwzględnia systematyczne konsultacje z rodzicami, aby możliwe było umieszczenie problematyki dziecka w kontekście rodzinnym, systemowym.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Grunwaldzka 20, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.