Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomePsychiatra Łódź

Psychiatra Łódź

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ ONLINE LUB ZADZWOŃ: 799-399-499

Problemy z koncentracją, bezsenność, apatia, wybuchy gniewu, niepokojąca relacja z jedzeniem, utrzymujące się lęki, obniżony nastrój – wszystko to trudności, z którymi na zmaga się wiele osób na całym świecie. Jeśli Ty też doświadczasz problemów ze zdrowiem psychicznym, pamiętaj, że nie musisz przechodzić przez to sam. W poprawie samopoczucia i przywróceniu do dawnej życiowej równowagi pomoże Ci dobry psychiatra. Łódź to jedna z lokalizacji PsychoMedic, gdzie nasi Specjaliści przyjmują zarówno stacjonarnie w gabinetach, jak i online. Nasi psychiatrzy pomagają Pacjentom już od kilkunastu lat, a przez ten czas zdobyliśmy zaufanie i uznanie osób zgłaszających się do nas po wsparcie oraz liczne wyróżnienia i nagrody świadczące o naszym profesjonalizmie.

Psychiatra Łódź – wsparcie na najwyższym poziomie

W PsychoMedic priorytetem są zawsze zdrowie i komfort Pacjentów. Dlatego nasz Zespół tworzą doświadczeni psychiatrzy, którzy mogą poszczycić się licznymi pozytywnymi referencjami z rekomendowanych placówek zdrowia psychicznego, gdzie zdobywali wcześniejsze doświadczenie. To lekarze z pasją, którzy troszczą się o to, by być na bieżąco z najnowszymi wytycznymi odnośnie leczenia zaburzeń psychicznych i farmakoterapii. Dzięki temu każdy Pacjent zgłaszający się do PsychoMedic ma gwarancję, że zostanie u nas objęty skutecznym i bezpiecznym leczeniem, zgodnym z najaktualniejszą wiedzą.

Nasi psychiatrzy pomagają we wszelkiego rodzaju trudnościach i kryzysach – m.in. Pacjentom zmagającym się z:

 • obniżonym lub zmiennym nastrojem,
 • przewlekłym lękiem bądź napadami lęku,
 • zaburzeniami snu (bezsenność, niska jakość snu),
 • zaburzeniami odżywiania (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się),
 • zaburzeniami psychotycznymi, takimi jak myśli urojeniowe, halucynacje,
 • z rozpoznaniem schizofrenii lub podejrzeniem tej choroby
 • ze zdiagnozowanymi zaburzeniami ze spektrum autyzmu lub z podejrzeniem zaburzeń ze spektrum,
 • w kryzysach życiowych spowodowanych m.in. rozstaniem, problemami w rodzinie, pracy, problemami ze zdrowiem somatycznym.

Gwarancja kompleksowej pomocy

Dobry psychiatra to taki, który zdaje sobie sprawę, że skuteczne leczenie Pacjenta czasami wymaga konsultacji z innymi Specjalistami. PsychoMedic w Łodzi to klinika o profilu wielospecjalistycznym: dzięki temu na miejscu możesz otrzymać pomoc Specjalisty, do którego skieruje Cię nasz psychiatra. Łódź jest lokalizacją, gdzie jeszcze tego samego dnia możesz liczyć na wsparcie psychologa-diagnosty, psychoterapeuty czy neurologa z naszego Zespołu, którzy wespół z lekarzem prowadzącym pokierują procesem diagnozy Twoich trudności oraz ich leczenia. Nasz Zespół Specjalistów współpracuje ze sobą, dzięki czemu możesz zawsze liczyć u nas na kompleksowe wsparcie na najwyższym poziomie.

Recepta, zwolnienie, zaświadczenie lekarskie od ręki

Każdy lekarz psychiatra zatrudniony w naszej poradni w Łodzi uprawniony jest do wystawiania recept – i jeśli zachodzi taka potrzeba – zwolnień lekarskich (L4). Te świadczenia wliczone są w cenę wizyty i realizujemy je w wygodnej dla Pacjentów formie elektronicznej. Jeszcze w trakcie trwania wizyty otrzymasz SMS z kodem dostępu do recepty do okazania w aptece, a ewentualne L4 wyślemy bezpośrednio po konsultacji do ZUS-u oraz Twojego pracodawcy. Nie musisz martwić się papierologią.

Dodatkowo, na życzenie Pacjenta, nasi psychiatrzy świadczą też dodatkowe usługi. W trakcie konsultacji możliwe jest wystawienie między innymi zaświadczenia o rozpoznanej tokofobii (lęk przed ciążą i porodem) ze wskazaniem do cięcia cesarskiego, zaświadczenie o braku przeciwwskazań do operacji plastycznej/bariatrycznej oraz zaświadczenie o braku przeciwwskazań do adopcji dziecka. Są tu usługi płatne zgodnie z obowiązującym w klinice cennikiem.

Dobry psychiatra Łódź – wizyty stacjonarne, online, wizyty domowe

Zależy nam, aby każdy Pacjent miał dostęp do profesjonalnej i szybkiej pomocy psychiatrycznej – dlatego zespół PsychoMedic w Łodzi pracuje 7 dni w tygodniu od godzin porannych do wieczornych. Dzięki temu, jeśli w ciągu tygodnia roboczego pracujesz do późna, możesz także skorzystać z konsultacji w weekendy.

Wiemy też, jak ważne dla wielu Pacjentów są zaoszczędzony czas oraz poczucie bezpieczeństwa, choćby w sezonie przeziębień i grypy. Oferujemy nie tylko konsultacje w gabinecie, ale także wizyty online i przez telefon, w trakcie których otrzymasz równie skuteczną i fachową pomoc, nie wychodząc z domu. Możesz w ten sposób odbyć zarówno pierwszą, jak i kolejne konsultacje — dzięki temu zachowasz ciągłość leczenia także wtedy, gdy nie będziesz mógł/a skorzystać z wizyty stacjonarnej.

Łódź to także miasto, w którym, przez 7 dni w tygodniu, działa nasz Zespół Wizyt Domowych. W większości przypadków jesteśmy w stanie zagwarantować konsultację nawet tego samego dnia. Nasz dyżurujący psychiatra z Łodzi świadczy wizyty domowe również w dni ustawowo wolne od pracy, np. 3 maja, 1 listopada. Co ważne, w trakcie konsultacji domowej świadczymy te same usługi co podczas spotkania w gabinecie: psychiatra w razie potrzeby wystawia L4, receptę, zaświadczenie lekarskie, a także skierowanie do szpitala psychiatrycznego.

Nasz psychiatra pomoże Ci przejść przez trudności psychiczne, dzięki czemu odzyskasz dobre samopoczucie i satysfakcję z życia – zapraszamy do kontaktu!

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ ONLINE LUB ZADZWOŃ: 799-399-499

SPRAWDŹ NAJSZYBSZE TERMINY


 • lek. Claudia Baluta-Górecka

  Psychiatra dzieci i młodzieży

  Termin na dziś:
  lek. Claudia Baluta-GóreckaPsychiatra dzieci i młodzieżyocena: 5/5 opinii: 54
  11:00 kolejny termin
 • lek. Barbara Stępień

  Psychiatra

  Termin na dziś:
  lek. Barbara StępieńPsychiatraocena: 5/5 opinii: 7
  11:0012:4014:4016:20 kolejny termin
 • dr n. med. Anna Sieradzka

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  dr n. med. Anna SieradzkaPsychiatraocena: 5/5 opinii: 55
  10:0010:2011:0011:2011:4012:0012:2012:4013:0013:2013:4014:0014:2014:4015:0015:2015:4016:0016:20 kolejny termin
 • lek. Justyna Rosiak-Wardenga

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Justyna Rosiak-WardengaPsychiatraocena: 5/5 opinii: 3
  10:4011:0011:2011:4012:0012:2012:4013:0013:2013:4014:0014:2014:4015:0015:2015:4016:0016:2016:40 kolejny termin

POZNAJ OPINIE NASZYCH PACJENTÓW


lek. Regina Koreywo

Robert 2022-05-09

Super. Dziekuje Pani ślicznie


mgr Bożena Waluś

Anna 2022-03-09

Bardzo dobry psychoterapeuta! Pani Bożena potrafi naprowadzić człowieka na trafne wnioski, jest empatyczna i miła. Bardzo szybko zdobyła moje zaufanie. Dzięki psychoterapii u pani Bożeny znaczn...


lek. Marek Sikorski

Agnieszka 2022-01-12

Pan Doktor uważnie słucha, dobrane przez Niego leki działają. Jest miły. 🙂