7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomePsychiatra Łódź

Psychiatra Łódź

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ ONLINE LUB ZADZWOŃ: 799-399-499

Problemy z koncentracją, bezsenność, apatia, wybuchy gniewu, niepokojąca relacja z jedzeniem, utrzymujące się lęki, obniżony nastrój – wszystko to trudności, z którymi na zmaga się wiele osób na całym świecie. Jeśli Ty też doświadczasz problemów ze zdrowiem psychicznym, pamiętaj, że nie musisz przechodzić przez to sam. W poprawie samopoczucia i przywróceniu do dawnej życiowej równowagi pomoże Ci dobry psychiatra. Łódź to jedna z lokalizacji PsychoMedic, gdzie nasi Specjaliści przyjmują zarówno stacjonarnie w gabinetach, jak i online. Nasi psychiatrzy pomagają Pacjentom już od kilkunastu lat, a przez ten czas zdobyliśmy zaufanie i uznanie osób zgłaszających się do nas po wsparcie oraz liczne wyróżnienia i nagrody świadczące o naszym profesjonalizmie.

Psychiatra Łódź – wsparcie na najwyższym poziomie

W PsychoMedic priorytetem są zawsze zdrowie i komfort Pacjentów. Dlatego nasz Zespół tworzą doświadczeni psychiatrzy, którzy mogą poszczycić się licznymi pozytywnymi referencjami z rekomendowanych placówek zdrowia psychicznego, gdzie zdobywali wcześniejsze doświadczenie. To lekarze z pasją, którzy troszczą się o to, by być na bieżąco z najnowszymi wytycznymi odnośnie leczenia zaburzeń psychicznych i farmakoterapii. Dzięki temu każdy Pacjent zgłaszający się do PsychoMedic ma gwarancję, że zostanie u nas objęty skutecznym i bezpiecznym leczeniem, zgodnym z najaktualniejszą wiedzą.

Nasi psychiatrzy pomagają we wszelkiego rodzaju trudnościach i kryzysach – m.in. Pacjentom zmagającym się z:

  • obniżonym lub zmiennym nastrojem,
  • przewlekłym lękiem bądź napadami lęku,
  • zaburzeniami snu (bezsenność, niska jakość snu),
  • zaburzeniami odżywiania (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się),
  • zaburzeniami psychotycznymi, takimi jak myśli urojeniowe, halucynacje,
  • z rozpoznaniem schizofrenii lub podejrzeniem tej choroby
  • ze zdiagnozowanymi zaburzeniami ze spektrum autyzmu lub z podejrzeniem zaburzeń ze spektrum,
  • w kryzysach życiowych spowodowanych m.in. rozstaniem, problemami w rodzinie, pracy, problemami ze zdrowiem somatycznym.

Gwarancja kompleksowej pomocy

Dobry psychiatra to taki, który zdaje sobie sprawę, że skuteczne leczenie Pacjenta czasami wymaga konsultacji z innymi Specjalistami. PsychoMedic w Łodzi to klinika o profilu wielospecjalistycznym: dzięki temu na miejscu możesz otrzymać pomoc Specjalisty, do którego skieruje Cię nasz psychiatra. Łódź jest lokalizacją, gdzie jeszcze tego samego dnia możesz liczyć na wsparcie psychologa-diagnosty, psychoterapeuty czy neurologa z naszego Zespołu, którzy wespół z lekarzem prowadzącym pokierują procesem diagnozy Twoich trudności oraz ich leczenia. Nasz Zespół Specjalistów współpracuje ze sobą, dzięki czemu możesz zawsze liczyć u nas na kompleksowe wsparcie na najwyższym poziomie.

Pełna gama usług: zwolnienie, zaświadczenie lekarskie od ręki

Każdy lekarz psychiatra zatrudniony w naszej poradni w Łodzi uprawniony jest m.in. do wystawiania zwolnień lekarskich (L4). Te świadczenia wliczone są w cenę wizyty i realizujemy je w wygodnej dla Pacjentów formie elektronicznej. Ewentualne L4 wyślemy bezpośrednio po konsultacji do ZUS-u oraz Twojego pracodawcy. Nie musisz martwić się papierologią!

Dodatkowo, na życzenie Pacjenta, nasi psychiatrzy świadczą też dodatkowe usługi. W trakcie konsultacji możliwe jest wystawienie między innymi zaświadczenia o rozpoznanej tokofobii (lęk przed ciążą i porodem) ze wskazaniem do cięcia cesarskiego, zaświadczenie o braku przeciwwskazań do operacji plastycznej/bariatrycznej oraz zaświadczenie o braku przeciwwskazań do adopcji dziecka. Są tu usługi płatne zgodnie z obowiązującym w klinice cennikiem.

Dobry psychiatra Łódź – wizyty stacjonarne, online, wizyty domowe

Zależy nam, aby każdy Pacjent miał dostęp do profesjonalnej i szybkiej pomocy psychiatrycznej – dlatego zespół PsychoMedic w Łodzi pracuje 7 dni w tygodniu od godzin porannych do wieczornych. Dzięki temu, jeśli w ciągu tygodnia roboczego pracujesz do późna, możesz także skorzystać z konsultacji w weekendy.

Wiemy też, jak ważne dla wielu Pacjentów są zaoszczędzony czas oraz poczucie bezpieczeństwa, choćby w sezonie przeziębień i grypy. Oferujemy nie tylko konsultacje w gabinecie, ale także wizyty online i przez telefon, w trakcie których otrzymasz równie skuteczną i fachową pomoc, nie wychodząc z domu. Możesz w ten sposób odbyć zarówno pierwszą, jak i kolejne konsultacje — dzięki temu zachowasz ciągłość leczenia także wtedy, gdy nie będziesz mógł/a skorzystać z wizyty stacjonarnej.

Łódź to także miasto, w którym, przez 7 dni w tygodniu, działa nasz Zespół Wizyt Domowych. W większości przypadków jesteśmy w stanie zagwarantować konsultację nawet tego samego dnia. Nasz dyżurujący psychiatra z Łodzi świadczy wizyty domowe również w dni ustawowo wolne od pracy, np. 3 maja, 1 listopada. Co ważne, w trakcie konsultacji domowej świadczymy te same usługi co podczas spotkania w gabinecie: psychiatra w razie potrzeby wystawia L4, zalecenia, zaświadczenie lekarskie, a także skierowanie do szpitala psychiatrycznego, na oddział dzienny itp.

Nasz psychiatra pomoże Ci przejść przez trudności psychiczne, dzięki czemu odzyskasz dobre samopoczucie i satysfakcję z życia – zapraszamy do kontaktu!

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ ONLINE LUB ZADZWOŃ: 799-399-499

SPRAWDŹ NAJSZYBSZE TERMINY

POZNAJ OPINIE NASZYCH PACJENTÓW

lek. Koreywo Regina

Kasia 2023-06-06

Oceniam na 5

lek. Jankowski Konrad

Ania 2023-06-05

Oceniam na 5