7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomeKontakt – Poradnia Zdrowia Psychicznego Chorzów

Kontakt – Poradnia Zdrowia Psychicznego Chorzów

Klinika zdrowia psychicznego w Chorzowie – kompleksowe wsparcie od najlepszych Specjalistów w Polsce

Poradnia zdrowia psychicznego PsychoMedic CHORZÓW

PsychoMedic to klinika zdrowia psychicznego, w której udzielamy wsparcia i pomocy już od kilkunastu lat. Pomogliśmy tysiącom Pacjentów w podniesieniu jakości ich życia i złagodzenia cierpienia psychicznego spowodowanego problemami o podłożu psychicznym. Chorzów to jedna z lokalizacji naszych placówek, gdzie oferujemy konsultacje z najlepszymi Specjalistami z dziedziny psychologii, psychiatrii i innych gałęzi medycyny. To, co wyróżnia nas na tle innych poradni zdrowia psychicznego, to szybkie terminy. W większości przypadków jesteśmy w stanie zaproponować termin wizyty nawet tego samego dnia (również w weekendy i dni wolne od pracy).

Nasza poradnia zdrowia psychicznego w Chorzowie zlokalizowana jest przy ulicy Bolesława Chrobrego 20. Jeżeli nie możesz udać się na wizytę stacjonarną, nasi Specjaliści udzielają także pełnowartościowych konsultacji przez Skype, telefon komórkowy i stacjonarny – przez 7 dni w tygodniu, od rana aż do 21:00. Dzięki formie online jesteśmy w stanie zapewnić ciągłość leczenia i wsparcie wszystkim osobom: dzieciom, młodzieży, dorosłym i seniorom, niezależnie od tego, gdzie aktualnie się znajdują. 

Poradnia zdrowia psychicznego dla dorosłych (Chorzów)

W PsychoMedic – centrum zdrowia psychicznego w Chorzowie zrzeszamy najlepszych Specjalistów z Polski:

Do jednego z naszych Specjalistów warto udać się, gdy zmagasz się z m.in. z:

Od wielu lat pomagamy także osobom, u których zdiagnozowano lub podejrzewane są zaburzenia na tle psychicznym, takie jak:

Ośrodek zdrowia psychicznego (Chorzów) to miejsce, w którym prowadzimy: interwencję kryzysową, profesjonalną diagnozę zaburzeń oraz trudności psychicznych, leczenie psychiatryczne, doraźne konsultacje psychologiczne i regularną psychoterapię (krótko- lub długoterminową). Prowadzimy także terapię indywidualną, grupową oraz psychoterapię par w każdym rekomendowanym nurcie: poznawczo-behawioralnym, psychodynamicznym, integracyjnym oraz systemowym.

Jesteśmy kliniką o wielospecjalistycznym profilu, a nasi Specjaliści nieustannie współpracują ze sobą, by udzielić jak najefektywniejszego wsparcie. Nad bezpiecznym leczeniem farmakologicznym czuwa doświadczony psychiatra, który ma również uprawnienia do wystawienia zwolnienia lekarskiego oraz różnego rodzaju zaświadczeń, np. do operacji plastycznej, adopcji, ze wskazaniem do cięcia cesarskiego i wielu innych dokumentów, jakie mogą Państwo uzyskać zarówno stacjonarnie, jak i online. 

Poradnia zdrowia psychicznego dla dzieci (Chorzów)

Wiemy, że zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży nie może czekać, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby udzielać dzieciom pomocy jak najszybciej. U nas nie musisz czekać na wizytę miesiącami – termin konsultacji zazwyczaj jesteśmy w stanie zapewnić w ciągu tego samego tygodnia.

Sprawdź naszą ofertę:

Wspieramy dzieci od pierwszych dni życia aż do uzyskania przez nie pełnoletności. Oferujemy konsultacje psychologiczno-psychiatryczne, interwencje kryzysową, psychoedukację oraz psychoterapię krótko- i długoterminową. W klinice zdrowia psychicznego (Chorzów) nasi Specjaliści zajmują się prowadzeniem całościowej diagnozę funkcjonalnej dziecka w kierunku zaburzeń ze spektrum autyzmu, w tym zespołu Aspergera, diagnozę zespołu nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi (ADHD u dzieci) i innych trudności wieku rozwojowego.

Każdy nasz proces diagnostyczny kończy się wystawieniem profesjonalnej opinii psychologicznej, honorowanej przez szkoły, państwowe poradnie psychologiczno-pedagogiczne oraz komisje ds. nauczania indywidualnego orzekające o stopniu niepełnosprawności dziecka lub o potrzebie indywidualnego nauczania. 

Po przeprowadzeniu procesu diagnostycznego otaczamy opieką zarówno młodych Pacjentów, jak i ich rodziców. Proponujemy indywidualną ścieżkę leczenia, która zazwyczaj opiera się na psycho- i farmakoterapii. Czasem zalecamy również udział w dodatkowych zajęciach, np. treningu umiejętności społecznych lub treningu zastępowania agresji

Na wizytę u psychologa / psychiatry / psychoterapeuty dzieci i młodzieży zapraszamy również rodziców, którzy chcą dowiedzieć się, jak mogą wesprzeć dziecko w obliczu trudności oraz jak rozmawiać z nastolatkiem z jednoczesnym poszanowaniem granic i pozostawieniem młodemu człowiekowi autonomii.

Ośrodek zdrowia psychicznego w Chorzowie: zapraszamy na wizytę stacjonarną lub online

Wiemy, że nie każdy ma możliwość dotarcia na wizytę stacjonarną, dlatego dodatkowo prowadzimy wizyty w formule online, które niczym nie różnią się od stacjonarnych spotkań ze Specjalistą. Podczas e-wizyty wszyscy zatrudnieni u nas lekarze mają możliwość wystawiania e-recept, e-zwolnień oraz innych zaświadczeń, które mogą Państwo uzyskać w naszej placówce. 

Aby umówić się na wizytę w poradni zdrowia psychicznego (Chorzów) lub odbyć wizytę online, wystarczy skorzystać z fioletowej wyszukiwarki znajdującej się na dole lub na górze strony. Wizytę można także umówić telefonicznie, kontaktując się z Działem Obsługi Pacjenta pod numerem: 799 399 499.

Zapraszamy do kontaktu!