7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomeNeurolog Warszawa

Neurolog Warszawa

Dobry neurolog Warszawa. Oferujemy szybkie terminy na profesjonalne konsultacje neurologiczne.

Nie mieszkasz w Warszawie? Sprawdź, gdzie jeszcze się znajdujemy!

UMÓW SIĘ ONLINE NA WIZYTĘ LUB ZADZWOŃ 22 253 88 88

Neurolog Warszawa

Choć na co dzień tego nie odczuwamy, układ nerwowy integruje wszystkie nasze działania. Jego uszkodzenie bądź nieprawidłowe działanie może mieć wpływ na całe ciało. Często bóle czy mrowienia przypisujemy szybkiemu stylowi życia i ciągłemu stresowi, podczas gdy warto skonsultować się z neurologiem i sprawdzić, czy odczuwane dolegliwości nie są związane z zaburzeniami funkcjonowania układu nerwowego.

Dobry adres w przypadkach powtarzających się bólów pleców czy głowy to neurolog. Czym się zajmuje? Prowadzi leczenie wszelkich zdiagnozowanych schorzeń oraz pomaga w diagnozie dolegliwości, których przyczyny nie są jeszcze znane, a mogą mieć podłoże neurologiczne. W PsychoMedic czeka na Państwa profesjonalna opieka najlepszych Specjalistów, którzy indywidualnie podchodzą do każdego Pacjenta.


Neurolog – co bada? Czym się zajmuje neurolog?

Lekarz neurolog pomaga w wielu schorzeniach i dolegliwościach, także takich, w przypadku których diagnoza nie została jeszcze postawiona. Zalecamy zgłoszenie się na konsultację, jeśli doświadczają Państwo któregoś z następujących objawów:

  • nawracające lub silne bóle głowy oraz twarzy,
  • nawracające bóle lub zesztywnienie kręgosłupa,
  • silny ból pleców albo lędźwi promieniujący do nogi (podejrzenie rwy kulszowej),
  • mimowolne skurcze tułowia lub twarzy,
  • mrowienie kończyn i zaburzenia czucia,
  • osłabienie mięśni, wzmożona męczliwość mięśni bądź spowolnienie ruchowe,
  • uczucie drętwienia,
  • zaburzenia widzenia, węchu, połykania,
  • zaburzenia pamięci, równowagi i mowy (niewyraźna mowa),
  • pogorszenie się koncentracji bez wyraźnego powodu.

Neurolog zajmuje się szerokim zakresem przypadków, ponieważ zaburzenie funkcjonowania układu nerwowego często daje niespecyficzne objawy, które początkowo mogą kojarzyć się ze zmęczeniem, stresem albo niewielkimi dolegliwościami ze strony kręgosłupa. Jeśli zauważą Państwo u siebie nietypowe objawy bądź dotychczas doświadczane bóle albo problemy będą się nasilać, dobry neurolog pomoże postawić diagnozę. Nasz Specjalista poprowadzi leczenie lub wskaże, gdzie uzyskać dalszą pomoc.

Neurolog w Warszawie – pomogliśmy już tysiącom Pacjentów. Nam można zaufać!

Klinika PsychoMedic w Warszawie zrzesza najlepszych Specjalistów, którzy wyróżniają się nie tylko wieloletnim doświadczeniem w stawianiu diagnoz i prowadzeniu leczenia neurologicznego, ale i empatyczną postawą. Niezależnie od tego, co leczy neurolog u danego Pacjenta, w PsychoMedic pomoc zawsze jest kompleksowa, co jest szczególnie ważne w przypadku dolegliwości układu nerwowego: często współwystępują one bowiem z innymi chorobami oraz znacząco wpływają na ogólny stan zdrowia i codzienne życie Pacjenta. W razie potrzeby, nasz prywatny neurolog kieruje na dalsze badania bądź do innych specjalistów — np. psychiatry lub endokrynologa — których opinia może być ważna w procesie diagnozowania i leczenia. W PsychoMedic oferujemy także wsparcie placówek współpracujących, w których można wykonać badania diagnostyczne (rezonans magnetyczny, EEG, badania USG, badania krwi) na preferencyjnych stawkach.

Pomagamy Pacjentom efektywnie niezależnie od ich wieku i stanu zdrowia.

Wiemy, jak ważne dla komfortu życia jest postawienie odpowiedniej diagnozy. Pomożemy w każdym przypadku, nawet gdy poprzedni lekarze przysłowiowo “rozłożyli ręce”. Gwarantujemy wsparcie na najwyższym poziomie i leczenie zgodne z najnowszym stanem medycznej wiedzy.

Co leczy neurolog?

Specjaliści PsychoMedic od lat prowadzą Pacjentów z takimi chorobami, jak padaczka, stwardnienie rozsiane (SM), choroba Parkinsona czy Zespół Alzheimera. Prowadzimy również Pacjentów z wykrytymi zmianami w mózgu innego pochodzenia, migrenami czy przewlekłymi bólami kręgosłupa, nawracającą rwą kulszową, ze zdiagnozowanymi chorobami zwyrodnieniowymi kręgosłupa.

Dobry neurolog kładzie nacisk zarówno na jakość życia Pacjenta, jak i jego najbliższego otoczenia, co jest szczególnie istotne w chorobach neurodegeneracyjnych. Otaczamy szczególną opieką Seniorów i ich rodziny.

Zapewniamy ciągłość leczenia — oferujemy pomoc w gabinecie stacjonarnym i zdalnie

Ciągłość leczenia i łatwy kontakt z lekarzem jest podstawą poczucia bezpieczeństwa. Chcemy, żeby Pacjenci mogli liczyć na pomoc naszych Specjalistów bez względu na obostrzenia czy inne czynniki utrudniające dostęp do pomocy medycznej. W poradniach PsychoMedic, niezależnie od sytuacji, zawsze dyżuruje wykwalifikowany lekarz neurolog. Warszawa to jedna z lokalizacji, w której znajdują się nasze gabinety stacjonarne, ale oferujemy także telewizyty i wideowizyty. Dzięki temu rozwiązaniu gwarantujemy ciągłość leczenia w postaci konsultacji z domu w formie telefonicznej i online.

Pierwsza wizyta — jak wygląda?

W PsychoMedic mogą Państwo liczyć na przyjazną atmosferę i profesjonalizm na każdym kroku. Podczas pierwszego spotkania neurolog przeprowadzi dokładny wywiad lekarski, aby zebrać jak najwięcej informacji na temat aktualnego stanu zdrowia Pacjenta. Następnie lekarz wykona neurologiczne badanie fizykalne. Jeśli zajdzie potrzeba dalszych konsultacji, nasz specjalista wypisze skierowanie i wytłumaczy, gdzie i jak się zgłosić.

Niektóre dolegliwości nie wymagają natychmiastowej pomocy, jednak nie warto zwlekać z wizytą. Inwestycja w zdrowie zawsze się zwróci! Neurolog prywatny w naszej klinice w Warszawie obejmie Państwa opieką i rozpocznie proces leczenia zmierzający do odzyskania zdrowia oraz poprawy komfortu życia.

O jakości naszych usług świadczą nagrody: jesteśmy laureatami m.in. nagrody Laur Pacjenta 2017/2018 oraz zdobywcami Złotej Synapsy i tytułu Super Medicus.

Zapraszamy do kontaktu!

UMÓW SIĘ ONLINE NA WIZYTĘ LUB ZADZWOŃ 22 253 88 88

SPRAWDŹ NAJSZYBSZE TERMINY

POZNAJ OPINIE NASZYCH PACJENTÓW

lek. Korzeniewski Kajetan

Agnieszka 2023-06-07

Oceniam na 5