Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomePsychiatra Wrocław

Psychiatra Wrocław

Psychiatra Wrocław prywatnie – oferujemy konsultacje psychiatryczne z najlepszymi Specjalistami w formie stacjonarnej i online. U nas możesz liczyć na kompleksową pomoc.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ ONLINE LUB ZADZWOŃ: 799-399-499

Kryzys emocjonalny, trudności w życiu prywatnym lub zawodowym, obniżony nastrój, przewlekły lęk – wszystko to stany, z którymi zmagają się setki tysięcy osób na całym świecie i niestety często pozostają z nimi całkowicie sami. Tak jednak nie musi być! Poprawa samopoczucia i powrót do dawnego poziomu satysfakcji z życia jest możliwy, o ile w kryzysowym momencie pomoże Ci doświadczony psychiatra. Wrocław to jedna z lokalizacji klinik PsychoMedic.pl – sieci profesjonalnych poradni psychologiczno-psychiatrycznych, w której oferujemy kompleksowe wsparcie najlepszych specjalistów od zdrowia psychicznego. Nasi psychiatrzy pomagają Pacjentom już od kilkunastu lat. Działamy stacjonarnie w kilkunastu miejscach na mapie Polski oraz w formule online. Przez ten czas zdobyliśmy liczne nagrody poświadczające jakość naszych usług, ale największym wyrazem uznania są dla nas rekomendacje tysięcy osób, którym pomogliśmy wyjść z trudności psychicznych.

Psychiatra Wrocław: szybka pomoc na najwyższym poziomie

Psychiatra Wrocław PsychoMedic.pl

Jesteśmy najlepszym wyborem, gdy poszukujesz miejsca, gdzie przyjmie Cię dobry psychiatra prywatnie. PsychoMedic to rekomendowany ośrodek kliniczny, w którym zrzeszamy najlepszych Specjalistów z całego województwa. Nasi psychiatrzy to doświadczeni lekarze, którzy mogą się poszczycić referencjami z najlepszych wrocławskich szpitali i dziesiątkami opinii od wdzięcznych Pacjentów. Wszyscy są na bieżąco z najnowszymi wytycznymi odnośnie metod leczenia trudności i zaburzeń psychicznych oraz stale rozwijają swoje kompetencje na szkoleniach i konferencjach. Dzięki temu każdej osobie, która się do nas zgłasza, jesteśmy w stanie zagwarantować, że otrzyma skuteczną, całkowicie bezpieczną i zgodną z najnowszą wiedzą pomoc w atmosferze empatii, dyskrecji i akceptacji. Pomagamy we wszelkiego rodzaju trudnościach i zaburzeniach psychicznych, przede wszystkim Pacjentom zmagającym się z:

  • Obniżonym nastrojem;
  • Uczuciem przewlekłego lęku, niepokoju, natrętnymi myślami i/lub nawracającymi napadami paniki;
  • Zaburzeniami snu;
  • Zaburzeniami odżywiania (anoreksją, bulimią);
  • Zaburzeniami psychotycznymi, myślami urojeniowymi, ze zdiagnozowaną schizofrenią lub z podejrzeniem tej choroby;
  • Ze zdiagnozowanymi zaburzeniami ze spektrum autyzmu lub z podejrzeniem zaburzeń ze spektrum;
  • W kryzysie życiowym, doświadczającym zaburzeń adaptacyjnych wskutek trudnej sytuacji zawodowej, rodzinnej, problemów ze zdrowiem.

Co bardzo ważne, nasza klinika we Wrocławiu ma profil wielospecjalistyczny – oprócz wsparcia lekarza psychiatry oferujemy również konsultacje psychologiczne i psychoterapię. Jeśli będzie więc to wskazane, Twój psychiatra pokieruje Cię do zaufanego psychoterapeuty z naszego Zespołu, który wesprze Cię w powrocie do zdrowia i pozostanie w stałym kontakcie z Twoim lekarzem prowadzącym. Pracujemy 7 dni w tygodniu od rana do wieczora, dzięki czemu konsultacja może się odbyć nawet tego samego dnia. Z pewnością znajdziesz też dla siebie dogodny termin nawet wtedy, gdy dużo pracujesz i jesteś dostępny/a np. tylko w weekendy lub późnymi wieczorami.

Psychiatra Wrocław: l4, recepta i zaświadczenie lekarskie od ręki

Każdy nasz psychiatra we Wrocławiu jest uprawniony do wystawiania recept oraz – jeśli istnieją ku temu wskazania medyczne – zwolnień lekarskich (L4). Są to świadczenia wliczone w cenę wizyty, które realizujemy w wygodnej formie elektronicznej: SMS-a z kodem dostępu do okazania w aptece otrzymasz jeszcze w trakcie trwania wizyty, a ewentualne zwolnienie lekarskie trafi do Twojego pracodawcy i ZUSu od razu po konsultacji. W razie potrzeby w trakcie wizyty otrzymasz również zaświadczenie o stanie zdrowia (np. na potrzeby okazania przed komisją ZUS, w szkole lub uczelni). Podczas konsultacji możliwe jest także wystawienie zaświadczenia o rozpoznanej tokofobii ze wskazaniem do cięcia cesarskiego, zaświadczenie o braku przeciwwskazań do operacji plastycznej oraz zaświadczenie o braku przeciwwskazań do adopcji dziecka (usługa dodatkowo płatna zgodnie z naszym cennikiem).

Psychiatra – Wrocław – wizyty domowe – gdy nie możesz dojechać do nas, my dojedziemy do Ciebie

We wrocławskim oddziale PsychoMedic działa dodatkowo Zespół Wizyt Domowych, w którym 7 dni w tygodniu dyżuruje doświadczony psychiatra. Wizyty domowe we Wrocławiu możesz umówić telefonicznie pod numerem 799-399-499. W zdecydowanej większości przypadków jesteśmy w stanie zaoferować termin tego samego dnia. Nasz psychiatra we Wrocławiu dojeżdża również do Pacjentów w dni ustawowo wolne od pracy, np. 1 listopada czy 3 maja. Lekarze, którzy realizują wizyty w miejscu zamieszkania Pacjenta, to zaufani Specjaliści szczególnie doświadczeni w pracy z osobami w stanach ostrych oraz w pomocy osobom starszym. W trakcie konsultacji domowej realizujemy wszystkie te świadczenia, które w trakcie wizyty w zwykłym trybie oferuje psychiatra: l4, receptę, zaświadczenie lekarskie, a także – w razie potrzeby – skierowanie do szpitala psychiatrycznego.

Zapoznaj się także z naszą gamą usług online:

Psychiatra Wrocław – konsultacje online

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ ONLINE LUB ZADZWOŃ: 799-399-499dr Andrzej Dołhun
Zadzwoń

dr Andrzej Dołhun
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorosłych

Lekarz specjalista psychiatra. Przyjmuje osoby dorosłe. Konsultuje w języku polskim oraz angielskim. Jest pogodnym, otwartym na ludzi i ich problemy, człowiekiem. Przez wiele lat pracował w Specjalistycznym Zespole Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej we Wrocławiu (obecnie Dolnośląskie Centrum Zdrowia Psychicznego), gdzie pełnił funkcję zastępcy ordynatora w oddziale ogólnopsychiatrycznym. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu: zaburzeń afektywnych (depresji, manii), zaburzeń psychotycznych, zaburzeń lękowych, uzależnień, zaburzeń otępiennych, zaburzeń snu, ADHD, zespołu stresu pourazowego.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Grunwaldzka 20, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

dr Nikoletta Fotakaki-Śliwa
Zadzwoń

dr Nikoletta Fotakaki-Śliwa
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Psychiatra osób dorosłych. Zajmuje się zaburzeniami związanymi ze stresem, neuropoznawczymi, lękowymi, osobowości, nastroju. Obejmuje opieką pacjentki z zaburzeniami psychicznymi i zachowania związanymi z ciążą, porodem oraz połogiem.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Grunwaldzka 20, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

dr n. med. Roman Kotas
Zadzwoń

dr n. med. Roman Kotas
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorosłych i młodzieży od 16 r.ż.

Lekarz specjalista psychiatra, doktor nauk medycznych, specjalista terapii uzależnień. Konsultuje osoby dorosłe oraz młodzież od 16 r.ż. W 2003 r. ukończył dwusemestralne studia podyplomowe Wydziału Nauk Pedagogicznych i Społecznych Uniwersytetu Zielonogórskiego w zakresie Specjalisty Terapii Uzależnień, a w 2005 r. uzyskał certyfikat Specjalisty Terapii Uzależnień Polskiego Towarzystwa Zapobiegania Narkomanii. Od 2008 r. do chwili obecnej pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy. W 2009 r. uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie psychiatrii. W latach 2011 – 2012 pracował w Dziennym Ośrodku Psychiatrii i Zaburzeń Mowy dla Dzieci i Młodzieży w oddziale dziennym i zespole leczenia środowiskowego. W 2013 r. współorganizował w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy Oddział Dzienny Psychiatryczny Rehabilitacyjny, którego jest kierownikiem do chwili obecnej.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Grunwaldzka 20, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

dr Andrzej Mizgalski
Zadzwoń

dr Andrzej Mizgalski
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Lekarz specjalizujący się w dziedzinie psychiatrii osób dorosłych oraz pacjentów  uzależnionych od alkoholu, substancji psychoaktywnych oraz kontroli impulsów. Przywiązuje dużą wagę do uważnego słuchania pacjenta oraz członków jego rodziny, szczególnie w aspekcie praw pacjenta, zagadnień prawnych związanych ze stanem psychicznym. 

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Grunwaldzka 20, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

dr Marta Piasecka
Zadzwoń

dr Marta Piasecka
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorosłych i młodzieży od 16 r.ż.

Lekarka specjalistka psychiatrii. Pracuje z pacjentami od 2008 r. Przyjmuje młodzież od 16 r.ż. oraz dorosłych. Konsultuje w języku polskim oraz angielskim. Ma wysoce indywidualne podejście do każdego pacjenta, wnikliwie bada problem z uwzględnieniem szeroko pojętej diagnostyki różnicowej. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu: zaburzeń afektywnych, psychotycznych, lękowych, somatyzacyjnych, zaburzeń osobowości, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjnego (OCD), ADHD, spektrum autyzmu, zespołu stresu pourazowego.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Grunwaldzka 20, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

dr Wojciech Wysocki
Zadzwoń

dr Wojciech Wysocki
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorosłych i młodzieży od 16 r.ż.

Lekarz specjalista psychiatra. Konsultuje osoby dorosłe oraz młodzież od 16 r.ż. Specjalizację z psychiatrii rozpoczął w 1998 roku. Tytuł psychiatry uzyskał w 2000 roku, a tytuł specjalisty psychiatry w 2004 roku. Pełnił funkcję ordynatora Oddziału Dziennego Leczenia Nerwic. Obecnie łączy funkcję kierownika Poradni Konsultacyjnej Zdrowia Psychicznego i ordynatora Oddziału Dziennego Ogólnopsychiatrycznego. Od początku swej drogi zawodowej interesował się psychoterapią. Odbył czteroletni zintegrowany kurs psychoterapii akredytowany przez sekcję naukową PTP w Instytucie Ericksonowskim. Następnie uzyskał certyfikat konsultanta psychoterapii pozytywnej. W swej pracy kładzie nacisk na holistyczne i indywidualne podejście do każdego Pacjenta i jego problemów.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Grunwaldzka 20, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

POZNAJ OPINIE NASZYCH PACJENTÓW


dr n. med. Stanisław  Dulko
dr n. med. Stanisław Dulko

Seksuolog dzieci i młodzieży

Umów wizytę

Jakub 2021-09-11

Oceniam na 5


dr n.med. Michał Skalski

Jaroslaw 2021-09-29

Oceniam na 5


prof. nadzw. dr hab. Tomasz Pawelczyk

Monika 2021-10-01

Jestem bardzo zadowolona z konsultacji.