7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomePsychiatra Wrocław

Psychiatra Wrocław

Psychiatra Wrocław prywatnie – oferujemy konsultacje psychiatryczne z najlepszymi Specjalistami w formie stacjonarnej i online. U nas możesz liczyć na kompleksową pomoc.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ ONLINE LUB ZADZWOŃ: 799-399-499

Kryzys emocjonalny, trudności w życiu prywatnym lub zawodowym, obniżony nastrój, przewlekły lęk – wszystko to stany, z którymi zmagają się setki tysięcy osób na całym świecie i niestety często pozostają z nimi całkowicie sami. Tak jednak nie musi być! Poprawa samopoczucia i powrót do dawnego poziomu satysfakcji z życia jest możliwy, o ile w kryzysowym momencie pomoże Ci doświadczony psychiatra. Wrocław to jedna z lokalizacji klinik PsychoMedic.pl – sieci profesjonalnych poradni psychologiczno-psychiatrycznych, w której oferujemy kompleksowe wsparcie najlepszych specjalistów od zdrowia psychicznego. Nasi psychiatrzy pomagają Pacjentom już od kilkunastu lat. Działamy stacjonarnie w kilkunastu miejscach na mapie Polski oraz w formule online. Przez ten czas zdobyliśmy liczne nagrody poświadczające jakość naszych usług, ale największym wyrazem uznania są dla nas rekomendacje tysięcy osób, którym pomogliśmy wyjść z trudności psychicznych.

Psychiatra Wrocław: szybka pomoc na najwyższym poziomie

Psychiatra Wrocław PsychoMedic.pl

Jesteśmy najlepszym wyborem, gdy poszukujesz miejsca, gdzie przyjmie Cię dobry psychiatra prywatnie. PsychoMedic to rekomendowany ośrodek kliniczny, w którym zrzeszamy najlepszych Specjalistów z całego województwa. Nasi psychiatrzy to doświadczeni lekarze, którzy mogą się poszczycić referencjami z najlepszych wrocławskich szpitali i dziesiątkami opinii od wdzięcznych Pacjentów. Wszyscy są na bieżąco z najnowszymi wytycznymi odnośnie metod leczenia trudności i zaburzeń psychicznych oraz stale rozwijają swoje kompetencje na szkoleniach i konferencjach. Dzięki temu każdej osobie, która się do nas zgłasza, jesteśmy w stanie zagwarantować, że otrzyma skuteczną, całkowicie bezpieczną i zgodną z najnowszą wiedzą pomoc w atmosferze empatii, dyskrecji i akceptacji. Pomagamy we wszelkiego rodzaju trudnościach i zaburzeniach psychicznych, przede wszystkim Pacjentom zmagającym się z:

  • Obniżonym nastrojem;
  • Uczuciem przewlekłego lęku, niepokoju, natrętnymi myślami i/lub nawracającymi napadami paniki;
  • Zaburzeniami snu;
  • Zaburzeniami odżywiania (anoreksją, bulimią);
  • Zaburzeniami psychotycznymi, myślami urojeniowymi, ze zdiagnozowaną schizofrenią lub z podejrzeniem tej choroby;
  • Ze zdiagnozowanymi zaburzeniami ze spektrum autyzmu lub z podejrzeniem zaburzeń ze spektrum;
  • W kryzysie życiowym, doświadczającym zaburzeń adaptacyjnych wskutek trudnej sytuacji zawodowej, rodzinnej, problemów ze zdrowiem.

Co bardzo ważne, nasza klinika we Wrocławiu ma profil wielospecjalistyczny – oprócz wsparcia lekarza psychiatry oferujemy również konsultacje psychologiczne i psychoterapię. Jeśli będzie więc to wskazane, Twój psychiatra pokieruje Cię do zaufanego psychoterapeuty z naszego Zespołu, który wesprze Cię w powrocie do zdrowia i pozostanie w stałym kontakcie z Twoim lekarzem prowadzącym. Pracujemy 7 dni w tygodniu od rana do wieczora, dzięki czemu konsultacja może się odbyć nawet tego samego dnia. Z pewnością znajdziesz też dla siebie dogodny termin nawet wtedy, gdy dużo pracujesz i jesteś dostępny/a np. tylko w weekendy lub późnymi wieczorami.

Psychiatra Wrocław: l4, leki i zaświadczenie lekarskie od ręki

Każdy nasz psychiatra we Wrocławiu jest uprawniony m.in. do wystawiania zwolnień lekarskich (l4). Są to świadczenia wliczone w cenę wizyty, które realizujemy w wygodnej formie elektronicznej: SMS-a z kodem dostępu do okazania w aptece otrzymasz jeszcze w trakcie trwania wizyty, a ewentualne zwolnienie lekarskie trafi do Twojego pracodawcy i ZUSu od razu po konsultacji. W razie potrzeby w trakcie wizyty otrzymasz również zaświadczenie o stanie zdrowia (np. na potrzeby okazania przed komisją ZUS, w szkole lub uczelni). Podczas konsultacji możliwe jest także wystawienie zaświadczenia o rozpoznanej tokofobii ze wskazaniem do cięcia cesarskiego, zaświadczenie o braku przeciwwskazań do operacji plastycznej oraz zaświadczenie o braku przeciwwskazań do adopcji dziecka (usługa dodatkowo płatna zgodnie z naszym cennikiem).

Psychiatra – Wrocław – wizyty domowe – gdy nie możesz dojechać do nas, my dojedziemy do Ciebie

We wrocławskim oddziale PsychoMedic działa dodatkowo Zespół Wizyt Domowych, w którym 7 dni w tygodniu dyżuruje doświadczony psychiatra. Wizyty domowe we Wrocławiu możesz umówić telefonicznie pod numerem 799-399-499. W zdecydowanej większości przypadków jesteśmy w stanie zaoferować termin tego samego dnia. Nasz psychiatra we Wrocławiu dojeżdża również do Pacjentów w dni ustawowo wolne od pracy, np. 1 listopada czy 3 maja. Lekarze, którzy realizują wizyty w miejscu zamieszkania Pacjenta, to zaufani Specjaliści szczególnie doświadczeni w pracy z osobami w stanach ostrych oraz w pomocy osobom starszym. W trakcie konsultacji domowej realizujemy wszystkie te świadczenia, które w trakcie wizyty w zwykłym trybie oferuje psychiatra: l4, zaświadczenie lekarskie, a także – w razie potrzeby – skierowanie do szpitala psychiatrycznego.

Zapoznaj się także z naszą gamą usług online:

Psychiatra Wrocław – konsultacje online

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ ONLINE LUB ZADZWOŃ: 799-399-499

POZNAJ OPINIE NASZYCH PACJENTÓW

lek. Dulko Stanisław

pacjent 2023-06-02

Oceniam na 5

lek. Danielska Marta

Joanna 2023-06-02

Oceniam na 5

lek. Dickert Anna

Marta 2023-06-05

Oceniam na 5