Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomePsycholog Łódź

Psycholog Łódź

UMÓW SIĘ ONLINE NA WIZYTĘ LUB ZADZWOŃ 42 644 44 44

Psycholog Łódź

Kiedy w naszym życiu dzieje się coś trudnego – coś, co przytłacza i przynosi cierpienie, nie zawsze znajdujemy w sobie wystarczająco dużo siły, aby samodzielnie sobie z tym poradzić. Sytuacje takie jak na przykład: rozwód/rozstanie, śmierć bliskiej osoby, poważna choroba czy utrata pracy, potrafią wywołać bardzo silny kryzys psychiczny, który może nawet całkowicie zdestabilizować nasze codzienne funkcjonowanie. W takich momentach zazwyczaj czujemy się słabi, pozbawieni energii albo wręcz bezbronni. Warto jednak pamiętać, że nawet z najgorszej sytuacji życiowej zawsze jest wyjście. Nie musimy cierpieć w samotności i milczeniu – w przetrwaniu trudnych chwil, a następnie w powrocie do pełni sił psychicznych, może nam pomóc profesjonalny psycholog.

PsychoMedic to nowoczesna poradnia psychologiczna i psychiatryczna, w której zawsze mogą Państwo liczyć na fachowe wsparcie. Najważniejszym celem naszej działalności jest udzielanie pomocy psychologicznej wszystkim, którzy tego potrzebują – na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat skutecznie pomogliśmy tysiącom Pacjentów, którzy chętnie polecają nas innym. W każdej naszej placówce przyjmuje wysoko wykwalifikowany psychiatra, psychoterapeuta i psycholog. Łódź to jedna z lokalizacji naszych klinik, w której mogą Państwo umówić się na wizytę stacjonarną: niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo jednorazowej porady psychologa, czy też woleliby sięgnąć po kompleksową pomoc psychologiczną, na przykład w postaci regularnej psychoterapii (krótko- lub długoterminowej).

Wszyscy zatrudnieni w PsychoMedic Specjaliści to wysoko wykwalifikowani eksperci w swoim fachu, a uprawnienia do prowadzenia psychoterapii posiada każdy pracujący u nas psycholog. Łódź jest również miejscem przyjęć doświadczonych lekarzy psychiatrów z naszego Zespołu, którzy w razie potrzeby także obejmują Pacjenta opieką i aktywnie współpracują z naszymi terapeutami, aby jak najefektywniej pomóc osobie zgłaszającej się do nas po pomoc.

Kompleksowa pomoc psychologiczna Łódź 

Kiedy zaczynamy doświadczać problemów o podłożu psychicznym i poszukiwać pomocy, niekiedy pojawia się wątpliwość: czy właściwym wyborem będzie psycholog, czy psychiatra?

Psychiatra od psychologa różni się przede wszystkim tym, że ten pierwszy ma wykształcenie medyczne (jest lekarzem) i możliwość przepisywania leków. Psycholog służy natomiast przede wszystkim wsparciem emocjonalnym oraz w rozwiązywaniu życiowych problemów. Zakres udzielanej przez niego pomocy obejmuje przede wszystkim:>

  • diagnozę psychologiczną pozwala szczegółowo określić rodzaj i źródło problemu oraz dobrać Pacjentowi najskuteczniejszą terapię i leczenie. W PsychoMedic oferujemy szeroki zakres diagnoz psychologicznych, w tym między innymi: diagnozy w kierunku zaburzeń osobowości, autyzmu, zespołu Aspergera i ADHD. Wystawiane przez nas opinie i zaświadczenia są honorowane przez wszystkie placówki państwowe, w tym oświatowe, oraz inne poradnie psychologiczne;
  • porady psychologiczne – mogą być szczególnie pomocne dla osób, które z jakiegoś powodu stanęły na życiowym rozdrożu i nie wiedzą, w którą stronę iść dalej. Porada psychologa może dotyczyć kwestii takich jak: radzenie sobie ze stresem, przystosowanie się do dużej zmiany życiowej, problemów wychowawczych czy niektórych konfliktów rodzinnych i możliwych sposobów ich rozwiązywania.
  • psychoterapia – czyli krótko- lub długoterminowy, indywidualny lub grupowy proces intensywnej, głębokiej pracy nad wymagającymi bardziej wnikliwego podejścia problemami. Psychoterapia może pomóc w radzeniu sobie z takimi trudnościami psychicznymi, jak: zaburzenia osobowości, stany lękowe, depresja, wypalenie zawodowe, zaburzenia odżywiania, bezsenność, choroby psychosomatyczne i inne. Terapia psychologiczna w naszych poradniach prowadzona jest zawsze przez wykwalifikowanego psychoterapeutę – absolwenta 4-letniej szkoły psychoterapii rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Szybka pomoc w dogodnej formie 

Ze względu na stale rosnące zapotrzebowanie na profesjonalną pomoc psychologiczną, znacznie łatwiej jest umówić się na wizytę do psychologa prywatnie niż za pośrednictwem NFZ. Poradnia psychologiczna PsychoMedic wyróżnia się wysoką dostępnością Specjalistów – u nas zawsze mogą Państwo liczyć na szybkie i dogodne terminy (pracujemy 7 dni w tygodniu, a konsultację z psychologiem można w zdecydowanej większości sytuacji umówić u nas jeszcze na ten sam dzień).

Porady psychologiczne w naszych poradniach są dostępne zarówno stacjonarnie, jak i online. Jeśli potrzebujesz pilnie skorzystać z porady psychologa (Łódź), możesz więc skorzystać z wizyty także w formie zdalnej. E-wizyta może być szczególnie wygodna dla tych z Państwa, którzy z różnych względów nie mają możliwości, aby pojawić się w naszej klinice osobiście. Pracujemy przez 7 dni w tygodniu, zawsze od wczesnych godzin porannych do godz. 21.

Jak umówić się na wizytę?

Aby umówić się do psychologa (Łódź) wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 799-399-399 lub skorzystać z wyszukiwarki na naszej stronie internetowej. Znajdą tam Państwo wizytówki wszystkich przyjmujących u nas ekspertów. W razie pytań lub wątpliwości, Dział Obsługi Pacjenta jest zawsze do Państwa dyspozycji, chętnie doradzi i podpowie, który psycholog w Łodzi specjalizuje się w obszarze doświadczanych przez Państwa trudności.

Dlaczego warto zaufać psychologom z Psychomedic? Nasi specjaliści cieszą się nienaganną opinią wśród pacjentów, co potwierdza zdobycie nagrody Laur Pacjenta 2017/2018. O jakości kliniki świadczą również inne nagrody takie jak Złota Synapsa (za innowacje) i Super Medicus (dla najlepszej kliniki specjalistycznej w Polsce). Dbamy o wysoki poziom naszych usług, dlatego prowadzimy superwizje dla psychologów. 

UMÓW SIĘ ONLINE NA WIZYTĘ LUB ZADZWOŃ 42 644 44 44

POZNAJ OPINIE NASZYCH PACJENTÓW

lek. Danielska Marta

Joanna 2023-06-02

Oceniam na 5

lek. Bakir-Szara Karin

Magda 2023-05-31

Oceniam na 5