Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomePsycholog Łódź

Psycholog Łódź

UMÓW SIĘ ONLINE NA WIZYTĘ LUB ZADZWOŃ 42 644 44 44

Psycholog Łódź

Kiedy w naszym życiu dzieje się coś trudnego – coś, co przytłacza i przynosi cierpienie, nie zawsze znajdujemy w sobie wystarczająco dużo siły, aby samodzielnie sobie z tym poradzić. Sytuacje takie jak na przykład: rozwód/rozstanie, śmierć bliskiej osoby, poważna choroba czy utrata pracy, potrafią wywołać bardzo silny kryzys psychiczny, który może nawet całkowicie zdestabilizować nasze codzienne funkcjonowanie. W takich momentach zazwyczaj czujemy się słabi, pozbawieni energii albo wręcz bezbronni. Warto jednak pamiętać, że nawet z najgorszej sytuacji życiowej zawsze jest wyjście. Nie musimy cierpieć w samotności i milczeniu – w przetrwaniu trudnych chwil, a następnie w powrocie do pełni sił psychicznych, może nam pomóc profesjonalny psycholog.

PsychoMedic to nowoczesna poradnia psychologiczna i psychiatryczna, w której zawsze mogą Państwo liczyć na fachowe wsparcie. Najważniejszym celem naszej działalności jest udzielanie pomocy psychologicznej wszystkim, którzy tego potrzebują – na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat skutecznie pomogliśmy tysiącom Pacjentów, którzy chętnie polecają nas innym. W każdej naszej placówce przyjmuje wysoko wykwalifikowany psychiatra, psychoterapeuta i psycholog. Łódź to jedna z lokalizacji naszych klinik, w której mogą Państwo umówić się na wizytę stacjonarną: niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo jednorazowej porady psychologa, czy też woleliby sięgnąć po kompleksową pomoc psychologiczną, na przykład w postaci regularnej psychoterapii (krótko- lub długoterminowej).

Wszyscy zatrudnieni w PsychoMedic Specjaliści to wysoko wykwalifikowani eksperci w swoim fachu, a uprawnienia do prowadzenia psychoterapii posiada każdy pracujący u nas psycholog. Łódź jest również miejscem przyjęć doświadczonych lekarzy psychiatrów z naszego Zespołu, którzy w razie potrzeby także obejmują Pacjenta opieką i aktywnie współpracują z naszymi terapeutami, aby jak najefektywniej pomóc osobie zgłaszającej się do nas po pomoc.

Kompleksowa pomoc psychologiczna Łódź 

Kiedy zaczynamy doświadczać problemów o podłożu psychicznym i poszukiwać pomocy, niekiedy pojawia się wątpliwość: czy właściwym wyborem będzie psycholog, czy psychiatra?

Psychiatra od psychologa różni się przede wszystkim tym, że ten pierwszy ma wykształcenie medyczne (jest lekarzem) i możliwość przepisywania leków. Psycholog służy natomiast przede wszystkim wsparciem emocjonalnym oraz w rozwiązywaniu życiowych problemów. Zakres udzielanej przez niego pomocy obejmuje przede wszystkim:>

  • diagnozę psychologiczną pozwala szczegółowo określić rodzaj i źródło problemu oraz dobrać Pacjentowi najskuteczniejszą terapię i leczenie. W PsychoMedic oferujemy szeroki zakres diagnoz psychologicznych, w tym między innymi: diagnozy w kierunku zaburzeń osobowości, autyzmu, zespołu Aspergera i ADHD. Wystawiane przez nas opinie i zaświadczenia są honorowane przez wszystkie placówki państwowe, w tym oświatowe, oraz inne poradnie psychologiczne;
  • porady psychologiczne – mogą być szczególnie pomocne dla osób, które z jakiegoś powodu stanęły na życiowym rozdrożu i nie wiedzą, w którą stronę iść dalej. Porada psychologa może dotyczyć kwestii takich jak: radzenie sobie ze stresem, przystosowanie się do dużej zmiany życiowej, problemów wychowawczych czy niektórych konfliktów rodzinnych i możliwych sposobów ich rozwiązywania.
  • psychoterapia – czyli krótko- lub długoterminowy, indywidualny lub grupowy proces intensywnej, głębokiej pracy nad wymagającymi bardziej wnikliwego podejścia problemami. Psychoterapia może pomóc w radzeniu sobie z takimi trudnościami psychicznymi, jak: zaburzenia osobowości, stany lękowe, depresja, wypalenie zawodowe, zaburzenia odżywiania, bezsenność, choroby psychosomatyczne i inne. Terapia psychologiczna w naszych poradniach prowadzona jest zawsze przez wykwalifikowanego psychoterapeutę – absolwenta 4-letniej szkoły psychoterapii rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Szybka pomoc w dogodnej formie 

Ze względu na stale rosnące zapotrzebowanie na profesjonalną pomoc psychologiczną, znacznie łatwiej jest umówić się na wizytę do psychologa prywatnie niż za pośrednictwem NFZ. Poradnia psychologiczna PsychoMedic wyróżnia się wysoką dostępnością Specjalistów – u nas zawsze mogą Państwo liczyć na szybkie i dogodne terminy (pracujemy 7 dni w tygodniu, a konsultację z psychologiem można w zdecydowanej większości sytuacji umówić u nas jeszcze na ten sam dzień).

Porady psychologiczne w naszych poradniach są dostępne zarówno stacjonarnie, jak i online. Jeśli potrzebujesz pilnie skorzystać z porady psychologa (Łódź), możesz więc skorzystać z wizyty także w formie zdalnej. E-wizyta może być szczególnie wygodna dla tych z Państwa, którzy z różnych względów nie mają możliwości, aby pojawić się w naszej klinice osobiście. Pracujemy przez 7 dni w tygodniu, zawsze od wczesnych godzin porannych do godz. 21.

Jak umówić się na wizytę?

Aby umówić się do psychologa (Łódź) wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 799-399-399 lub skorzystać z wyszukiwarki na naszej stronie internetowej. Znajdą tam Państwo wizytówki wszystkich przyjmujących u nas ekspertów. W razie pytań lub wątpliwości, Dział Obsługi Pacjenta jest zawsze do Państwa dyspozycji, chętnie doradzi i podpowie, który psycholog w Łodzi specjalizuje się w obszarze doświadczanych przez Państwa trudności.

Dlaczego warto zaufać psychologom z Psychomedic? Nasi specjaliści cieszą się nienaganną opinią wśród pacjentów, co potwierdza zdobycie nagrody Laur Pacjenta 2017/2018. O jakości kliniki świadczą również inne nagrody takie jak Złota Synapsa (za innowacje) i Super Medicus (dla najlepszej kliniki specjalistycznej w Polsce). Dbamy o wysoki poziom naszych usług, dlatego prowadzimy superwizje dla psychologów. 

UMÓW SIĘ ONLINE NA WIZYTĘ LUB ZADZWOŃ 42 644 44 44mgr Barbara Śmigielska
Zadzwoń

mgr Barbara Śmigielska
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, diagnoza psychologiczna

Psycholog, psycholog diagnosta osób dorosłych. Konsultuje pacjentów od 1990 roku. W swojej pracy kieruje się profesjonalnością, nowoczesnością oraz podchodzi do pacjentów z sercem.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. Kościuszki 13, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

dr n. o zdr. Magdalena Malczewska
Zadzwoń

dr n. o zdr. Magdalena Malczewska
Zadzwoń

Konsultacja Psychologiczna, Psychoterapia

Psychoterapeuta, psycholog od 2010r. pracuje z pacjentami. Jest absolwentką Wydziału Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego oraz studiów doktoranckich na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Prowadzi psychoterapię indywidualną krótko i długoterminową oraz psychoterapię par i rodzin pod superwizją certyfikowanego superwizora Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Pracuje w nurcie terapii psychodynamicznej.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. Kościuszki 13, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Monika Zareba
Zadzwoń

mgr Monika Zareba
Zadzwoń

Konsultacja Psychologiczna, Psychoterapia

Psycholog, psychoterapeuta, certyfikowany terapeuta środowiskowy Sekcji Psychiatrii Środowiskowej i Rehabilitacji Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pomaga w trudnościach związanych z relacjami interpersonalnymi (w rodzinie, w pracy), brakiem satysfakcji życiowej, ma doświadczenie w kontaktach z pacjentami w kryzysie, depresji, cierpiących z powodu zaburzeń lękowych i zaburzeń osobowości. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. Kościuszki 13, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Joanna Śmigielska-Kolańska
Zadzwoń

mgr Joanna Śmigielska-Kolańska
Zadzwoń

Konsultacja Psychologiczna, Diagnoza psychologiczna, Psychoterapia Dorosłych

Psycholog, psychoterapeuta, diagnosta osób dorosłych.Pracuje w nurcie integracyjnym. Konsultuje pacjentów od 2010 roku.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. Kościuszki 13, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Alicja Ciapa
Zadzwoń

mgr Alicja Ciapa
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, Psychoterapia

Psycholog w trakcie specjalizacji z psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum CBT Edu w Warszawie. Ukończyła studia psychologiczne o specjalności „Rodzina”. Doświadczenie zdobywała w praktykach i stażu w Wojewódzkim Szpitalu im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu (Centrum Psychiatryczne w Warcie) oraz w Specjalistycznym Psychiatrycznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Łodzi – Szpital im. J. Babińskiego. Przeprowadzała badania i sporządzała opinie. Prowadziła trening umiejętności społecznych oraz warsztaty i pogadanki tematyczne. Ukończyła także Studia Podyplomowe nadające kwalifikacje nauczycielskie i przygotowanie pedagogiczne oraz pracowała jako psycholog w szkołach. Jej zainteresowania kliniczne obejmują zagadnienia m.in. zaburzeń lękowych i afektywnych. Pracuje z osobami dorosłymi.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. Kościuszki 13, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Anna Wojtera
Zadzwoń

mgr Anna Wojtera
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, Diagnoza Psychologiczna Dzieci i Dorosłych

Psycholog, diagnosta dzieci od 7 r.ż. oraz osób dorosłych. Konsultuje pacjentów od 2013 roku. W swojej pracy skupiam się na empatycznym rozumieniu trudności i wspieram moich Pacjentów w radzeniu sobie z nimi. Podczas wizyt poświęcam całą swoją uwagę pacjentowi, staram się zawsze również dokładnie tłumaczyć pewne mechanizmy i zależności, aby pacjenci mogli w pełni korzystać z wizyt.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. Kościuszki 13, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Karol Kędzia
Zadzwoń

mgr Karol Kędzia
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, Psychoterapia, Diagnoza Psychologiczna

Psycholog, psychoterapeuta, diagnosta osób dorosłych, młodzieży oraz dzieci. Pracuje w nurcie poznawczo – behawioralnym. Konsultuje pacjentów od 2005 roku. W odpowiedzi na niepowtarzalną historię każdego pacjenta staram się łaczyć wiedzę i doświadczenie z różnych dziedzin psychologii tak, aby moje metody pracy były „szyte na miarę”. Do realizacji najtrudniejszych nawet celów kłuczowa wydaje się dobrze zbudowana relacja oparta na szacunku, zaufaniau..i zaciekawieniu. Swoją pracę poddaję reguralnej superwizji, przestrzegam kodeks etycznego zawodu psychologa.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. Kościuszki 13, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Maja Zawadzka
Zadzwoń

mgr Maja Zawadzka
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, Psychoterapia

Psycholog, certyfikowana psychoterapeutka CBT, interwent kryzysowy. Ukończyła zaawansowane szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie poznawczo-behawioralnym. Od 2011 roku pracuje z osobami potrzebującymi profesjonalnej pomocy z powodu różnorodnych przyczyn zaburzeń funkcjonowania psychospołecznego. Pomaga osobom, doświadczającym kryzysu w nowej lub trudnej sytuacji życiowej, po sytuacjach traumatycznych. Specjalizuje się w terapii zaburzeń lękowych, zaburzeń afektywnych, zaburzeń nerwicowych, stresu pourazowego PTSD oraz nadużywania substancji psychoaktywnych. Konsultuje Pacjentów anglojęzycznych.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. Kościuszki 13, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Sylwia Baran
Zadzwoń

mgr Sylwia Baran
Zadzwoń

Konsultacja Psychologiczna, Psychoterapia

Psycholog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień. Od ponad 10 lat pracuje psychoterapeutycznie z pacjentami. Prowadzi także krótkoterminową terapię par, w których pojawia się problem.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. Kościuszki 13, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.


mgr Magdalena Gruda-Kiełbik
Zadzwoń

mgr Magdalena Gruda-Kiełbik
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, psychoterapia dzieci, młodzieży i dorosłych

Psycholog, psychoterapeuta osób dorosłych, młodzieży od 13 roku życia oraz trener TUS. Obszar udzielanej pomocy to m.in.: zaburzenia lękowe, nastroju, osobowości, odżywiania się, zachowania. Specjalizuje się w pomocy osobom z zachowaniami samobójczymi oraz trudnościami wychowawczymi.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. Armii Krajowej 34a, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Małgorzata Magnuska
Zadzwoń

mgr Małgorzata Magnuska
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, diagnoza psychologiczna

Psycholog, diagnosta osób dorosłych. Pracuje w nurcie systemowym. Konsultuje pacjentów od 2004 r. Diagnozuje zaburzenia osobowości oraz ADHD u osób dorosłych.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. Armii Krajowej 34a, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Monika Zareba
Zadzwoń

mgr Monika Zareba
Zadzwoń

Konsultacja Psychologiczna, Psychoterapia

Psycholog, psychoterapeuta, certyfikowany terapeuta środowiskowy Sekcji Psychiatrii Środowiskowej i Rehabilitacji Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pomaga w trudnościach związanych z relacjami interpersonalnymi (w rodzinie, w pracy), brakiem satysfakcji życiowej, ma doświadczenie w kontaktach z pacjentami w kryzysie, depresji, cierpiących z powodu zaburzeń lękowych i zaburzeń osobowości. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. Armii Krajowej 34a, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Paulina Gniłka
Zadzwoń

mgr Paulina Gniłka
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, Psychoterapia

Psycholog, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji. Terapeutycznie pracuje w nurcie psychodynamicznym. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.  Pracuje głównie z osobami cierpiącymi z powodu zaburzeń depresyjnych, lękowych, psychosomatycznych, zaburzeń osobowości, a także doświadczającymi różnego rodzaju kryzysów życiowych czy problemów w relacjach interpersonalnych. Oferuje diagnostykę psychologiczną (diagnoza osobowości, funkcjonowania poznawczego, intelektualnego), psychoterapię indywidualną oraz poradnictwo psychologiczne.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. Armii Krajowej 34a, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Malwina Zawieja
Zadzwoń

mgr Malwina Zawieja
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, psychoterapia dzieci oraz dorosłych

Psycholog, psychoterapeuta dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Pracuje w nurcie psychodynamicznym. Zajmuje się m.in. zaburzeniami: lękowymi, nastroju, snu, seksualnymi, neurorozwojowymi. "Pomostem łączącym świat zewnętrzny z nami jest symbol, jest znak, który świat otaczający nam daje i dla nas coś oznacza."

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. Armii Krajowej 34a, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Joanna Pacholska
Zadzwoń

mgr Joanna Pacholska
Zadzwoń

Konsultacja Psychologiczna, Psychoterapia Młodzieży, Dorosłych, Terapia Par

Psycholog, psychoterapeuta młodzieży od 13 r.ż. oraz osób dorosłych. Prowadzi także terapię par. Pracuje w nurcie poznawczo-behawioralnym. Konsultuje pacjentów od 2016 roku. Wiem że każdy człowiek jest inny, dlatego dostosowuje metody pracy do potrzeb i cech indywidualnych pacjenta. W mojej pracy bardzo ważne jest nawiązanie dobrej relacji, która zapewni poczucie bezpieczeństwa i pełne korzystanie z wizyt. W pracy podążam za klientem i jego potrzebami.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. Armii Krajowej 34a, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Marta Janik-Borowiak
Zadzwoń

mgr Marta Janik-Borowiak
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, psychoterapia dzieci, młodzieży i dorosłych

Psycholog, psychoterapeuta dzieci, młodzieży, osób dorosłych. Zajmuje się również psychoterapią par. Prowadzi psychoterapię DDA. Zajmuje się m.in. zaburzeniami lękowymi, nastroju, zachowania, osobowości, odżywiania, snu.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. Armii Krajowej 34a, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Paulina Czesnoić
Zadzwoń

mgr Paulina Czesnoić
Zadzwoń

Konsultacja Psychologiczna, diagnoza psychologiczna dorośli, dzieci, młodzież

Psycholog, psychoterapeuta, diagnosta dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Pracuje w nurcie poznawczo-behawioralnym. Konsultuje pacjentów od 2019 roku.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. Armii Krajowej 34a, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Katarzyna Kowalska
Zadzwoń

mgr Katarzyna Kowalska
Zadzwoń

Diagnoza psychologiczna dzieci, młodzieży i dorosłych

Psycholog i certyfikowany psychoterapeuta CBT. Studia psychologiczne ukończyła w 2014 roku na Uniwersytecie Łódzkim. Następnie rozpoczęła pracę w Fundacji JiM, gdzie zajmowała się diagnozą oraz terapią dzieci i młodzieży w spektrum autyzmu. Uczestniczenie w zespołach diagnostycznych oraz codzienna praca z osobami z zaburzeniami rozwoju, umożliwiały nabranie niezbędnego w pracy diagnosty doświadczenia. W swojej pracy posługuje się testami IDS-2 oraz Stanford-Binet V. W grudniu 2019r. uzyskała certyfikat psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. Armii Krajowej 34a, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

POZNAJ OPINIE NASZYCH PACJENTÓW


mgr Ewelina Wysocka

2019-05-06

Dla mnie bardzo pozytywna wizyta


lek. Igor Gaj

Piotr 2022-06-02

Świetny specjalista, rzeczowy, konkretny.


mgr Barbara  Goner

Jakub 2022-05-02

Oceniam na 5