Psycholog Łódź | Poradnia psychologiczna - Psychomedic.pl

Warszawa 22 253 88 88

7dni w tygodniu

Łódź 42 644 44 44

7dni w tygodniu

Psycholog Łódź

Zapisy Online lub tel. 42 644 44 44

Psycholog Łódź

Psycholog Łódź

Nie potrafisz poradzić sobie ze stresem, a dotychczasowe sposoby na odstresowanie już nie pomagają? Masz problemy w pracy, nie potrafisz poradzić sobie z presją bycia najlepszym, nie dogadujesz się ze współpracownikami? Twój związek zaczyna się psuć i nie wiesz jak go uratować? Dzieci sprawiają poważne problemy wychowawcze, a Ty nie wiesz jak im zaradzić? Zgłoś się do psychologa! Choć pewnie często słyszysz, że zamiast słuchać porad psychologa, lepiej zwierzyć się przyjacielowi lub innej bliskiej osobie, takie myślenie to błąd. Wsparcie bliskich jest ważne i potrzebne, ale oczekiwanie od nich obiektywizmu jest nierealne. Dobry psycholog z wiedzą i doświadczeniem spojrzy na Twoją sytuację „z boku” i wypracuje razem z Tobą rozwiązania trudnej dla Ciebie sytuacji. Takich psychologów znajdziesz w naszej sieci klinik Psychomedic. Nasi specjaliści cieszą się renomą wśród pacjentów, występują w mediach i nieustannie szkolą się u najlepszych w branży. Teraz nasi specjaliści przyjmują również w Łodzi! W czym możemy Ci pomóc i dlaczego warto nas wybrać?

Psycholog Łódź – leczenie depresji,  leczenie lęków, nerwicy, terapia małżeńska, terapia par, terapia rodzinna, pomoc osobom z syndromem DDA

Jeśli od niedawna w Twoim życiu pojawił się problem, z którym nie możesz sobie poradzić, wybierz się na pojedynczą wizytę u psychologa. Psycholog przyjrzy się obiektywnie Twoim trudnościom i pomoże znaleźć rozwiązanie. Jeśli jednak wiesz, że Twój problem jest głębszy (np. nie możesz poradzić sobie z uzależnieniem lub wychowałeś się w rodzinie alkoholowej), spróbuj psychoterapii. Psychoterapia to rozwiązanie dla Ciebie również wtedy, gdy nie możesz znaleźć wspólnego języka z partnerem (terapia par), albo z dziećmi (terapia rodzinna). Nasi psychoterapeuci specjalizują się w wielu nurtach psychoterapeutycznych  min. nurcie poznawczo-behawioralnym, psychodynamicznym, systemowym.  Nurt poznawczo-behawioralny polega na skupieniu się na obecnej sytuacji pacjenta i znalezieniu konkretnych rozwiązań na konkretne, obecne problemy. Nurt psychodynamiczny skupia się na głębszej pracy z problemami emocjonalnymi pacjenta. Nie wiesz jaki sposób pracy będzie najlepszy dla Ciebie? Nie martw się, nasi psychoterapeuci dobiorą go do Ciebie.

Psycholog Łódź – wizyty domowe, wizyty w poradni w centrum Łodzi, video-konsultacje

Społeczeństwo polskie oswoiło się już z tematem psychoterapii i coraz więcej osób poszukuje pomocy psychologicznej. Choć jest to pożądane zjawisko, to z punktu widzenia pacjenta szukającego pomocy wiąże się z poważną niedogodnością, jaką jest konieczność dłuższego oczekiwania na wizytę u psychologa. U nas nie ma takiego problemu! Zatrudniamy tak wielu specjalistów, że problem czekania właściwie nie istnieje. Na wizytę możesz umówić się już za godzinę! Co więcej, nie musisz martwić się dojazdem. Przyjmujemy w samym centrum Łodzi (ul. Kościuszki 13) tuż obok przystanku tramwajowego. Udostępniamy również parking dla klientów. Nie chcesz wychodzić z domu? Umów się na wizytę domową lub video-konsultację przez internet. 

Dobry psycholog Łódź – wiedza, doświadczenie, bezpieczeństwo, komfortowe warunki

Dlaczego warto zaufać psychologom z Psychomedic? Nasi specjaliści cieszą się nienaganną opinią wśród pacjentów, co potwierdza zdobycie nagrody Laur Pacjenta 2017/2018. O jakości kliniki świadczą również inne nagrody takie jak Złota Synapsa (za innowacje) i Super Medicus (dla najlepszej kliniki specjalistycznej w Polsce). Dbamy o wysoki poziom naszych usług, dlatego prowadzimy superwizje dla psychologów. 


Please specify image url

Ewa Pawłowska, mgr

Psycholog, psychoterapeuta, seksuolog, interwent kryzysowy, pedagog z wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentami. Pracuje w nurcie psychodynamicznym i integracyjnym z osobami dorosłymi oraz systemowo z parami i rodzinami.

Czytaj więcej…

Psycholog, Psychoterapeuta, Seksuolog Łódź

Telefon : 42 644 44 44

Please specify image url

Patrycja Kaźmierska, mgr

Psycholog, psychoterapeuta. Od ponad 10-lat zajmuje się szeroko rozumianą pomocą psychologiczną osób dorosłych, dostosowując metody pracy do potrzeb pacjenta. Specjalizuje się w prowadzeniu psychoterapii długoterminowej oraz przeprowadzaniem treningów z miękkich umiejętności psychologicznych. Ukończyła szkołę psychoterapii „Intra” w Warszawie w podejściu integracyjnym jednak osobiście najbliższe jest jej podejście psychodynamiczne. Gdy pracuje krótkoterminowo to w oparciu o założenia terapii skoncentrowanej na rozwiązaniu.

Czytaj więcej…

Psycholog, Psychoterapeuta Łódź

Telefon : 42 644 44 44

Please specify image url

Jakub Pyka, mgr

Psycholog kliniczny, psychoterapeuta z ponad 10-letnim doświadczeniem pracy z pacjentami. Pomaga pacjentom w kryzysie życiowym a także z zab. osobowości, nerwicowymi, depresyjnymi, odżywiania się.

Czytaj więcej…

Psycholog, Psychoterapeuta Warszawa

Telefon : 42 644 44 44

Please specify image url

Magdalena Gorzela, mgr

Psycholog kliniczny z 20-letnim doświadczeniem klinicznym zdobytym w pracy z osobami dorosłymi jako asystent na oddziale psychiatrycznym oraz psychoterapeuta na oddziałach dziennych – ogólnopsychiatrycznych i leczenia zaburzeń nerwicowych oraz w warunkach ambulatoryjnych.

Czytaj więcej…

Psycholog, Psychoterapeuta Warszawa

Telefon : 42 644 44 44