Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomePsychiatra Gdańsk

Psychiatra Gdańsk

Psychiatra Gdańsk – leczenie pod okiem najlepszych Specjalistów, e-recepta, e-zwolnienie, wizyty domowe 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ ONLINE LUB ZADZWOŃ: 799-399-499 

Psychiatra to specjalista, do którego warto zgłosić się zawsze wtedy, gdy doświadczamy objawów ze strony psychiki, które utrudniają nam codzienne funkcjonowanie. Skorzystanie z pomocy lekarskiej jest zalecane również osobom korzystającym już z psychoterapii, w przypadku których nie daje ona zadowalających rezultatów. Współcześnie stosowane leki psychiatryczne to środki bezpieczne i o bardzo wysokiej skuteczności w łagodzeniu wszelkiego rodzaju objawów cierpienia psychicznego. Często bywają również jedynym sposobem na w miarę łagodne przejście przez najtrudniejsze chwile w życiu. Aby leczenie było bezpieczne i efektywne, musi je jednak nadzorować doświadczony psychiatra, który dysponuje nie tylko wiedzą medyczną, ale i cechuje się empatią oraz zrozumieniem dla trudności Pacjentów. Wszystkie te kryteria spełniają lekarze z Kliniki PsychoMedic – ogólnopolskiej sieci poradni zdrowia psychicznego. Działamy 7 dni w tygodniu, a w naszych gabinetach codziennie dyżuruje psycholog-psychoterapeuta i psychiatra. Prywatnie można u nas skorzystać z pomocy zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, młodzieży i osób w wieku podeszłym. Cechuje nas również wysoka dostępność terminów – w zdecydowanej większości przypadków jesteśmy w stanie zaproponować termin konsultacji jeszcze na ten sam dzień.  

Jeżeli jesteś z Trójmiasta lub okolic i szukasz miejsca, gdzie przyjmie Ciebie lub bliską Cię osobę dobry psychiatra prywatnie – właśnie znalazłeś/aś 😊 Możesz skorzystać z naszej pomocy w poradni stacjonarnej w Gdańsku lub w wygodnej formie onlineSkype, telefonicznej. Nasi Specjaliści dojeżdżają również do domów osób, które nie chcą lub nie mogą dotrzeć do kliniki, a chciałyby, żeby osobiście zbadał je psychiatra. Wizyty domowe w Gdańsku świadczą lekarze doświadczeni w pracy z osobami w ostrych kryzysach psychicznych (w tym w wieku podeszłym). 

Psychiatra Gdańsk prywatnie: skuteczna pomoc przy trudnościach i zaburzeniach natury psychicznej  

Psychiatra Gdańsk

Każdy nasz psychiatra w Gdańsku jest doświadczony w diagnozie i leczeniu takich zaburzeń, jak: 

 • Depresja, dystymia, zaburzenia nastroju; 
 • Tzw. nerwica (zaburzenia lękowe): zespół lęku uogólnionego, ataki paniki, fobie;  
 • Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne;  
 • Choroba afektywna dwubiegunowa; 
 • Zaburzenia adaptacyjne, pomoc osobom w trudnej sytuacji życiowej;  
 • Zespół stresu pourazowego – PTSD; 
 • Całościowe zaburzenia rozwojowe: autyzm, ADHD
 • Wypalenie zawodowe
 • Zaburzenia osobowości (farmakoterapia wspomagająca psychoterapię); 
 • Zaburzenia odżywiania się: anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się i inne; 
 • Uzależnienia – behawioralne i od wszelkiego rodzaju substancji; 
 • Schizofrenia, zaburzenia urojeniowe, inne zaburzenia psychotyczne.  

Do psychiatry warto zgłosić się zawsze wtedy, gdy zauważasz u siebie objawy ze strony psychiki utrzymujące się powyżej 2 tygodni i nieprzemijające mimo wypoczynku czy rozmów z bliskimi. Symptomy, które w szczególności świadczą o tym, że powinien zbadać Cię psychiatra, to:  

 • Ciągłe uczucie smutku, płaczliwość, drażliwość; 
 • Nieustanne przeżywanie lęku i niepokoju bez uchwytnej przyczyny; 
 • Objawy ze strony ciała, na które inni lekarze nie znajdują wytłumaczenia; 
 • Bezsenność; 
 • Duża trudność z koncentracją i realizowaniem swoich obowiązków – także wskutek trudnej sytuacji życiowej, np. w trakcie rozwodu lub po śmierci bliskiej osoby; 
 • Zaburzona relacja z jedzeniem – np. przymus odchudzania się, przeżywanie nienawiści w stosunku do swojego ciała.  

Możliwości pomocy, jakie oferuje psychiatra prywatnie, nie różnią się od tych możliwych w trakcie wizyt refundowanych przez NFZ. Specjalista najpierw zapyta Cię o doświadczane objawy, sytuacje życiową i ogólną historię życia, a następnie przedstawi wstępne rozpoznanie i zaproponuje leczenie – decyzja, czy je podejmiesz, zawsze należy do Ciebie. Cały nasz personel obowiązuje również klauzula poufności: jesteśmy zobowiązani do zachowania w tajemnicy zarówno faktu, jak i informacji o przebiegu Twojego leczenia.  

Dobry psychiatra w Gdańsku 

Każdy nasz psychiatra to Specjalista z doświadczeniem zdobytym na oddziałach szpitali psychiatrycznych i podczas praktyki prywatnej, a jednocześnie człowiek empatyczny i o wysokiej kulturze osobistej. To cechy, które scalają nasz Zespół, lecz w jego skład wchodzą różne osoby: kobiety i mężczyźni, w różnym wieku i o różnym stopniu naukowym. To zarówno młodzi lekarze rezydenci, jak i lekarze specjaliści psychiatrii oraz specjaliści szczególnie doświadczeni – ordynatorzy szpitali, z tytułami profesorskimi, doświadczeni w pomocy w przypadkach niejasnych diagnostycznie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Specjalistę “skrojonego na miarę” do każdego Pacjenta: jego możliwości finansowych oraz preferencji, np. odnośnie wieku lekarza, który będzie go konsultował.  

Dodatkowym atutem naszej placówki jest wielospecjalistyczny profil: w naszej poradni możecie Państwo skorzystać nie tylko z konsultacji psychiatrycznych, ale i psychoterapii. Zgodnie z aktualnymi wytycznymi, farmakoterapia daje najlepsze efekty, gdy jest uzupełniana właśnie psychoterapią.  

W cenę naszych konsultacji psychiatrycznych są wliczone także wszelkie dodatkowe usługi, do jakich świadczenia jest uprawniony psychiatra: l4, e-recepta, a także wszelkiego rodzaju zaświadczenia lekarskie.  

Psychiatra Gdańsk – l4  

W sytuacji, gdy Twój stan psychiczny uniemożliwia Ci wykonywanie obowiązków zawodowych i potwierdzi to badanie lekarskie, możesz otrzymać zwolnienie z pracy – do jego wystawienia jest uprawniony każdy psychiatra. L4 jest wystawiane w formie elektronicznej i wysyłane przez lekarza do ZUS-u i Twojego pracodawcy przez specjalną platformę, jeszcze w czasie trwania wizyty.  

Psychiatra Gdańsk – wizyty domowe  

Jeżeli Ty lub osoba Ci bliska jesteś w podeszłym wieku, Twój stan zdrowia utrudnia Ci poruszanie się lub z innych względów nie chcesz przyjeżdżać do kliniki – oferujemy opcję konsultacji domowych, które w miejscu zamieszkania Pacjenta realizuje nasz psychiatra. Wizyty domowe w Gdańsku są wykonywane przez 7 dni w tygodniu, włącznie z dniami ustawowo wolnymi od pracy (1/11, 03/05 i inne).  

Serdecznie zapraszamy do naszej poradni w stolicy Pomorza!
UMÓW WIZYTĘ ONLINE LUB ZADZWOŃ: 799-399-499  lek. Patryk Górski
Zadzwoń

lek. Patryk Górski
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorośli

Lekarz specjalizujący się w psychiatrii osób dorosłych, konsultuje również młodzież od 16 r.ż. Pracuje z pacjentami od 2015 roku. W swojej pracy kieruję się empatią, indywidualnym podejściem do każdego Pacjenta oraz staram się działać w oparciu o najnowszą wiedzę medyczną. Swoje umiejętności stale poszerzam biorąc udział w szkoleniach oraz konferencjach naukowych.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mickiewicza 5/U5, Gdańsk

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Janusz Furmański
Zadzwoń

lek. Janusz Furmański
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Lekarz specjalista psychiatra osób dorosłych. Pracuje z pacjentami od 1993 roku. Staram się rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem wykonywać swoją pracę. Korzystam w niej z wiedzy uzyskanej z literatury medycznej, ale również z dużego doświadczenia, którego nabyłem w ciągu 30 lat pracy w szpitalu oraz różnych przychodniach i domach starców.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mickiewicza 5/U5, Gdańsk

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Aleksandra Wielewicka-Obrębska
Zadzwoń

lek. Aleksandra Wielewicka-Obrębska
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Jestem lekarzem, absolwentem Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie pracuję w Klinice Psychiatrii Dorosłych UCK w Gdańsku, gdzie odbywam szkolenie specjalizacyjne w zakresie psychiatrii. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób i zaburzeń psychicznych u osób dorosłych. Swoją wiedzę, z przyjemnością, poszerzam uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mickiewicza 5/U5, Gdańsk

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Justyna Szaniewska
Zadzwoń

lek. Justyna Szaniewska
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Lekarz specjalista psychiatra osób dorosłych. Pracuje z pacjentami od 2015 roku. W pracy z pacjentami stawia na otwartość i szczerość. Do każdego podchodzi indywidualnie i stara się zrozumieć jego sytuację. Stale dokształca się, biorąc udział w licznych konferencjach i szkoleniach.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mickiewicza 5/U5, Gdańsk

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Przemysław Ceglarek
Zadzwoń

lek. Przemysław Ceglarek
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Lekarz specjalizujący się w psychiatrii osób dorosłych. Pracuje z pacjentami od 2020 roku.  Lekarz w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z psychiatrii. Cechuje go indywidualne podejście do każdego pacjenta i komunikowanie się w sposób umożliwiający prawdziwą zmianę. W swojej pracy duży nacisk kładzie na atmosferę podczas sesji z pacjentem, opierając ją na solidnych fundamentach wzajemnego zaufania i empatii, dzięki czemu łatwiej wypracować porozumienie w procesie terapeutycznym. Nieustannie poszerza wiedzę, biorąc udział w konferencjach, szkoleniach oraz warsztatach.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mickiewicza 5/U5, Gdańsk

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Natalia Karendys
Zadzwoń

lek. Natalia Karendys
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Lekarz specjalizujący się w psychiatrii osób dorosłych. Działa zgodnie z najnowszą wiedzą medyczną, uwzględniając indywidualne potrzeby i preferencje każdego pacjenta. Pracuje w spokojnej, pełnej zaufania atmosferze z zachowaniem dyskrecji.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mickiewicza 5/U5, Gdańsk

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Maria Hebdzińska
Zadzwoń

lek. Maria Hebdzińska
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna Dorośli

Lekarz w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z psychiatrii, które realizuje w Klinice Psychiatrii Dorosłych Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego. Podczas pracy szczególnie ważne jest dla niej nawiązanie pełnej życzliwości relacji z pacjentem, opartej na empatii i zaufaniu. Doktor zależy na przeprowadzeniu szczegółowej diagnostyki, trafnym rozpoznaniu i leczeniu dopasowanym do potrzeb pacjenta, z uwzględnieniem oddziaływań psychoterapeutycznych. Swoje umiejętności stale poszerza biorąc udział w szkoleniach oraz konferencjach naukowych.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mickiewicza 5/U5, Gdańsk

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Anna Wolszczak
Zadzwoń

lek. Anna Wolszczak
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorośli

Lekarz specjalizujący się w psychiatrii osób dorosłych. Jako lekarz stara się dopasować leczenie indywidualnie do każdego pacjenta, uwzględniając bardzo ważną rolę psychoterapii i pracy własnej chorego. Zależy jej na dobrym kontakcie z pacjentem opartym na zaufaniu i wzajemnym szacunku.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mickiewicza 5/U5, Gdańsk

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Jacek Komorowski
Zadzwoń

lek. Jacek Komorowski
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Lekarz specjalista psychiatra osób dorosłych. Konsultuje pacjentów od 2014 roku. Skupiam się w swojej pracy z pacjentem w sposób zindywidualizowany. Każdy przypadek staram się ujmować w sposób kompleksowy, uwzględniający fachowe prowadzenie farmakoterapii ale i niepomijający poradnictwa w zakresie proponowanych i dostępnych form psychoterapeutycznych.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mickiewicza 5/U5, Gdańsk

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

dr n. med. Jacek Turczyński
Zadzwoń

dr n. med. Jacek Turczyński
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorośli

Lekarz specjalista psychiatra osób dorosłych. Pracuje z pacjentami od 1991 roku. Staram się uważnie i z empatią wysłuchać każdego pacjenta po to by w oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie pomóc mu jak najlepiej.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mickiewicza 5/U5, Gdańsk

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Damian Ogonowski
Zadzwoń

lek. Damian Ogonowski
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorośli

Psychiatra osób dorosłych. Lekarz w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z psychiatrii, które odbywa w Klinice Psychiatrii Dorosłych Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Ponadto, stale poszerza swoją wiedzę, biorąc udział w konferencjach i szkoleniach. Wspólnie z pacjentami stara się tworzyć optymalny plan diagnostyczno-terapeutyczny, zgodnie z aktualnym stanem wiedzy medycznej. Przywiązuje wagę do psychoedukacji i oddziaływań pozafarmakologicznych.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mickiewicza 5/U5, Gdańsk

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

POZNAJ OPINIE NASZYCH PACJENTÓW


dr Marcin Jeśka

Justyna 2022-01-12

Oceniam na 5


prof. dr hab. n. med Marta Anczewska

Joanna 2022-05-05

Przyjechałam na konsultację u Pani Doktor z moją Mamą. Jechałam z obawami, czy Mama otrzyma dobrą pomoc, ale po wizycie myślę, że nie mogła trafić w lepsze ręce. Jestem urzeczona subtelnym...


lek. Dariusz Galanty

Patryk 2022-05-24

Oceniam na 5