Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomeNeurolog Poznań

Neurolog Poznań

Neurolog Poznań: wizyty stacjonarne i online, diagnostyka, możliwość konsultacji ze Specjalistami z innych dziedzin

Nie ma chyba osoby, która nie słyszałaby o tym, jak bardzo negatywny wpływ ma nasze zdrowie ciągłe spędzanie czasu w pozycji siedzącej i ograniczanie aktywności fizycznej. Siedzący tryb życia w połączeniu z wydłużającą się średnią życia i obciążeniami genetycznymi sprawia, że coraz więcej osób poszukuje miejsca, gdzie przyjmie ich dobry neurolog. Poznań to duże miasto, gdzie reklamuje się szerokie grono neurologów prowadzących prywatną praktykę. Gdy chodzi o zdrowie, warto jednak oddać się w opiekę Specjalisty ze sprawdzonej i polecanej placówki. Klinika PsychoMedic w Poznaniu to oddział ogólnopolskiej sieci poradni, gdzie pomogliśmy już tysiącom Pacjentów, a jakość naszych usług została doceniona i nagrodzona m.in. tytułem SuperMedicus oraz nagrodą Laur Pacjenta.  

Prywatny neurolog prowadzi w PsychoMedic konsultacje zarówno stacjonarnie, jak i w formule online: w ramach wizyt przez Internet, Skype i telefonicznych.  

Neurolog prywatny Poznań: kiedy i jak może Ci pomóc?   

Lekarz neurolog zajmuje się osobami, które mają zdiagnozowane przewlekłe choroby układu nerwowego oraz doświadczają niepokojących objawów – przede wszystkim takich, jak:  

 • bóle głowy i migreny o charakterze nawracającym;  
 • zawroty głowy; 
 • zaburzenia równowagi;  
 • bóle kręgosłupa oraz nawracające napięcia i zesztywnienia mięśni przykręgosłupowych;  
 • nagły ból pleców, zwłaszcza promieniujący do kończyny; 
 • skurcze mięśni, zwłaszcza w obrębie twarzy i tułowia; 
 • tiki;  
 • zaburzenia węchu, połykania, widzenia, czucia; 
 • zaburzenia mowy; 
 • zaburzenia pamięci;  
 • utrata przytomności; 
 • nieprawidłowości w wynikach badań, np. tomografii komputerowej, EEG, RTG.  

Dobry neurolog stawia rozpoznanie w oparciu o wywiad i analizę dotychczasowej dokumentacji medycznej. Kiedy jest to konieczne, kieruje także Pacjenta na dodatkowe badania diagnostyczne.  

Neurologiczne badanie fizykalne jest krótkie (trwa około kilka minut) i bezbolesne. Lekarz ocenia przede ogólny stan zdrowia oraz odruchy fizjologiczne.  

Prywatny neurolog Poznań – kompleksowa i fachowa pomoc w każdej sytuacji  

Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w leczeniu chorób układu nerwowego. Każdy nasz neurolog ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego, a jego kompetencje i okazane referencje są weryfikowane w procesie rekrutacji.   

Pomagamy kompleksowo. Jeżeli okaże się, że choroba neurologiczna występuje u Ciebie wraz z innymi zaburzeniami lub że źródło trudności leży gdzie indziej, pokierujemy Cię do właściwej formy pomocy. Przyjmują u nas wszyscy ci Specjaliści, do których najczęściej kieruje i z którymi współpracuje neurolog. Poznań to lokalizacja przyjęć również naszych psychiatrów, psychologów i psychoterapeutów. Współpracujemy z zewnętrznymi placówkami medycznymi, które wykonują badania diagnostyczne na preferencyjnych stawkach dla naszych Pacjentów.   

Pomagamy zarówno w stanach nagłych, jak i i przewlekłych. Pomagamy osobom , które chorują przewlekle – np. na tężyczkę, padaczkę, stwardnienie rozsiane czy choroby neurodegeneracyjne. Skutecznie i szybko pomagamy jednak także w stanach nagłych: w przypadku nagłego ataku rwy kulszowej, migreny i innych.  

Roztaczamy również opiekę nad najmłodszymi: sprawdź naszą ofertę neurologa dziecięcego w Poznaniu.

Lekarz neurolog Poznań – umów wizytę przez wygodną wyszukiwarkę internetową lub zadzwoń: 799-399-499  

POZNAJ OPINIE NASZYCH PACJENTÓW

lek. Koreywo Regina

Kasia 2023-06-06

Oceniam na 5

mgr Tomczyk Jowita

Martyna mama Antka 2023-06-02

Oceniam na 5

mgr Czesnoić Paulina

Julia 2023-05-31

Oceniam na 5