Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomeNeurolog dzieci i młodzieży Warszawa

Neurolog dzieci i młodzieży Warszawa

Neurolog dziecięcy Warszawa – szybka i profesjonalna pomoc w Klinice PsychoMedic.pl
Mamy terminy nawet na ten sam dzień!

UMÓW SIĘ ONLINE NA WIZYTĘ LUB ZADZWOŃ 22 253 88 88

Neurolog dla dzieci to lekarz, do którego warto się zwrócić zawsze, gdy u dziecka pojawiają się niepokojące objawy lub zachowania. W poradni PsychoMedic prowadzimy przewlekłe leczenie wszelkiego rodzaju zaburzeń natury neurologicznej, kompleksową diagnostykę oraz badania profilaktyczne dla młodzieży i dzieci już od pierwszych dni życia.

W naszej Sieci Klinik PsychoMedic Warszawa przyjmuje neurolog dla dzieci i młodzieży w każdym wieku. Konsultuje u nas również Zespół Specjalistów od zdrowia psychicznego najmłodszych: psycholog, dietetyk, endokrynolog, logopeda i psychiatra. Dzięki temu nie będą Państwo musieli szukać na własną rękę, gdy dziecko skieruje do któregoś z tych fachowców prowadzący neurolog dziecięcy. Warszawa to miasto, w którym prowadzimy kilkanaście poradni czynnych 7 dni w tygodniu – dzięki temu, niezależnie od rodzaju konsultacji, każdemu jesteśmy w stanie zaproponować dogodny termin wizyty.

Neurolog dziecięcy – czym się zajmuje i jak pomaga?

Neurolog Dziecięcy Warszawa

Neurolog dziecięcy to specjalista, który zajmuje się leczeniem i profilaktyką wszelkiego rodzaju chorób układu nerwowego. W naszych poradniach prowadzimy dzieci i młodzież ze zdiagnozowanymi chorobami przewlekłymi o podłożu neurologicznym i genetycznym oraz z wadami wrodzonymi. Nasz neurolog dla dzieci obejmuje również stałą opieką najmłodszych po komplikacjach okołoporodowych i z całościowymi zaburzeniami rozwojowymi (spektrum autyzmu, ADHD)

W naszych klinikach neurolog dziecięcy prywatnie prowadzi także diagnostykę i leczenie dzieci, u których występują m.in. takie objawy, jak:

  • Zaburzenia napięcia mięśniowego, asymetria ciała;
  • Zaburzenia lub spowolnienie rozwoju mowy;
  • Ruchy stereotypowe, nadpobudliwość, tiki, drgawki;
  • Trudności w nauce, trudności z koncentracją;
  • Omdlenia;
  • Bóle i zawroty głowy o nieznanym podłożu;
  • Zahamowanie rozwoju, rozwój atypowy (np. dziecko nie uśmiecha się, nie nawiązuje kontaktu wzrokowego).

Wychodzimy z założenia, że dobry neurolog dziecięcy powinien przykładać szczególną wagę do przeprowadzenia dokładnej diagnostyki i postawienia właściwego rozpoznania. Dlatego – kiedy tylko zachodzi taka potrzeba – neurolog dziecięcy kieruje naszych małych Pacjentów na badania do placówek współpracujących, które na preferencyjnych stawkach wykonują niezbędne badania diagnostyczne (np. tomografię komputerową, rezonans, badania USG i EEG).

Prywatny neurolog dziecięcy ma również uprawnienia do przeprowadzania badań profilaktycznych. W naszych poradniach oferujemy ocenę rozwoju neurologicznego dziecka i wystawienie zaświadczenia o braku przeciwwskazań do szczepień ochronnych.

Dobry neurolog dziecięcy Warszawa

Oferujemy pomoc na najwyższym poziomie. Poradnie PsychoMedic Warszawa należą do najlepszych klinik wielospecjalistycznych w województwie. Wybierając konsultację w naszej placówce, masz pewność, że Twoją pociechę skonsultuje dobry neurolog dziecięcy – z odpowiednim podejściem do dzieci, doświadczony i stosujący tylko rekomendowane metody diagnozy i leczenia.

Otrzymasz u nas wszystkie niezbędne dokumenty, recepty, skierowania. Każdy nasz neurolog dziecięcy prywatnie konsultujący Pacjentów ma uprawnienia do: wystawiania recept refundowanych, honorowanych przez inne instytucje zaświadczeń o stanie zdrowia dziecka, skierowań do szpitala.

Dajemy naszym Pacjentom poczucie bezpieczeństwa i gwarancję ciągłości leczenia. Nie musisz się obawiać, że poradnia zostanie nagle zamknięta. Niezależnie od okoliczności pracujemy stacjonarnie (przestrzegając wszystkich zasad reżimu sanitarnego) oraz w bezpiecznej formule online: przez skype, telefon oraz autorski system do wideowizyt. Jeżeli lekarz prowadzący Twojego dziecka będzie chwilowo niedostępny, a będziecie potrzebować konsultacji, jednorazowo pomoże Państwu inny, równie dobry neurolog dziecięcy z naszego Zespołu.

 

UMÓW SIĘ ONLINE NA WIZYTĘ LUB ZADZWOŃ 22 253 88 88

SPRAWDŹ NAJSZYBSZE TERMINYPOZNAJ OPINIE NASZYCH PACJENTÓW


mgr Katarzyna  Ognik-Jakubowska

2019-12-18

Wszystkie pozytywne opinie, którymi kierowałam się przy wyborze terapeuty są zupełnie zasłużone. Polecam Panią Kasię, jest pełna empatii i zrozumienia, ciepła, życzliwa. Tworzy przyjazną ...


dr n.med. Marta Bogotko

Mama 2021-01-15

Bardzo rzetelna i kompetentna Pani doktor. Wizyta przebiegła szybko i fachowo. Pani doktor zapoznała się z wcześniejszą dokumentacją, dokładnie zbadała dziecko, wszystko wyjaśniła, odpowied...


lek. Michał Hapon

Patryk 2022-05-09

Oceniam na 5