7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomeDietetyk Łódź

Dietetyk Łódź

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ ONLINE LUB ZADZWOŃ TEL. 799-399-399

Dietetyk Łódź – zapraszamy do skorzystania z oferty Kliniki Psychologiczno-Psychiatrycznej PsychoMedic.pl. Pomożemy Ci w drodze do dobrego samopoczucia i zdrowej sylwetki, wykorzystując lata doświadczenia.

Współczesny świat daje nam ogromny wybór, także w kontekście jedzenia. Do swojej dyspozycji mamy m.in asortyment ze sklepów ze zdrową żywnością i diety pudełkowe, a zamówienie w restauracji „kawy z mlekiem bez laktozy” czy bezglutenowego obiadu nikogo już nie dziwi. Równie dobrze można jeść niezdrowo – w sklepie spożywczym na każdym zakręcie można teraz kupić nie tylko paczkę chipsów, ale i zapiekankę czy hot-doga. To świat możliwości, ale i presji i niepewności. Wiele osób nie wie, jakich produktów unikać, a na jakie postawić, aby zachować zdrowie. Wielu nie wie również, co zrobić, aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę lub jak odżywiać się przy innych problemach zdrowotnych. W takich sytuacjach nieocenioną pomocą może okazać się profesjonalny dietetyk, który doradzi, jak ułożyć plan codziennego żywienia, jak przygotowywać posiłki i jak odzyskać dobrą relację z jedzeniem.  

Serdecznie zapraszamy do Kliniki PsychoMedic.pl, rekomendowanej poradni zdrowia psychicznego, gdzie przyjmą Cię doświadczeni dietetycy. Łódź to lokalizacja dwóch naszych stacjonarnych poradni; możesz również skorzystać z wideo- i telekonsultacji.

Profesjonalny dietetyk Łódź – planowanie, układanie diety i porady

Dietetyk Łódź PsychoMedic.pl

Nasi dietetycy z poradni w Łodzi pomagają osobom, które:

  • Zmagają się z niedowagą lub nadwagą (także z powodu zaburzeń odżywiania) i chciałyby razem z dietetykiem zastanowić się, jak powinna wyglądać ich dieta (porady w naszej klinice obejmują także stworzenie indywidualnego planu żywieniowego);
  • Mają zdiagnozowaną chorobę przewlekłą i chcą dowiedzieć się, jak powinno wyglądać planowanie diety przy ich schorzeniu;
  • Interesuje układanie diety pod konkretny cel, np. lepsze wyniki w uprawianym sporcie wyczynowym czy zmniejszenie liczby infekcji;

Nasz profesjonalny dietetyk pomaga także osobom zdrowym, które chcą wiedzieć, jak zmodyfikować planowanie diety dla siebie i bliskich: tak, aby spożywane posiłki były zdrowe i sprzyjały utrzymaniu dobrej kondycji.

Pomożemy Ci odzyskać zdrowie i nadzieję

Wszyscy nasi dietetycy z zespołu w Łodzi ukończyli studia podyplomowe z zakresu dietetyki, psychodietetyki i zdrowego żywienia, mają wieloletnie doświadczenie zawodowe i mogą się poszczyć sukcesami, które pod ich okiem osiągnęli Pacjenci. Ważne są dla nas jednak nie tylko „obiektywne” wskaźniki jakości naszych usług.

Cały nasz zespół ogromną wagę przykłada do tego, aby podchodzić do każdego Pacjenta indywidualnie, z życzliwością i zaangażowaniem. Układanie diety w naszych poradniach nie sprowadza się tylko do „suchego” omówienia zaleceń i wskazaniu błędów w dotychczasowych decyzjach żywieniowych. Dietetyk w PsychoMedic pomoże Ci także wyrobić w sobie nawyk zdrowego jedzenia i pokaże, jak przezwyciężyć chęć powrotu do dawnych, szkodliwych przyzwyczajeń albo sięgnięcia po niezdrową przekąskę. Nie będzie Cię oceniał, a – wykorzystując swoje przygotowanie psychologiczne – pomoże Ci pozbyć się niepotrzebnych wyrzutów sumienia i podnieść samoocenę. Na konkretnych przykładach pokaże, jak przygotowywać posiłki i jakie kluczowe produkty powinna zawierać Twoja nowa dieta. Porady naszego dietetyka są zawsze dostosowane do potrzeb, możliwości i trudności doświadczanych przez osobę, która się do nas zgłasza. Staramy się również proponować narzędzia przydatne w pracy nad nowymi nawykami, m.in. uczymy prowadzić dziennik żywieniowy. Do Ciebie należy zaś decyzja, które z nich i w jaki sposób wykorzystasz. Będziemy Ci towarzyszyć na każdym etapie drogi, aż do momentu, w którym będziesz w stanie wziąć pełną odpowiedzialność za układanie diety oraz kontrolowanie i modyfikowanie swoich przyzwyczajeń.

Profesjonalna pomoc

Swoje zaangażowanie w pracę łączymy z obszerną wiedzą na temat ludzkiego organizmu i jego funkcjonowania w sytuacji zdrowia i choroby. Pracując z Tobą, nasz dietetyk uwzględni także swoją wiedzę medyczną, aby pomóc Ci odzyskać zdrowie i osiągnąć cele. Jesteśmy doświadczeni zarówno w planowaniu diety dla osób bardzo aktywnych, które chcą jeszcze bardziej podnieść swoją wydolność, jak i tych, którym od dłuższego czasu doskwierają problemy zdrowotne, i chciałyby wiedzieć, jakie produkty pozwolą je zwalczyć, a jakich należy unikać.

Gdy pomagamy osobom ze schorzeniami przewlekłymi (m.in. cukrzycą, nowotworami, zaburzeniami gospodarki hormonalnej), przede wszystkim pokazujemy, co zrobić, aby kolejnym sprzymierzeńcem w powrocie do zdrowia – obok terapii zaordynowanej przez lekarza – stała się dieta. Porady dla osób z chorobami przewlekłymi opracowujemy tak, aby nie tylko zmniejszyć ich dolegliwości, ale także, jeżeli jest to możliwe, aby dieta dodawała organizmowi sił na naturalną walkę z chorobą.

Wsparliśmy już także setki osób cierpiących z powodu zaburzeń odżywiania (anoreksja, bulimia, ortoreksja, kompulsywne objadanie się), do których problemów profesjonalny dietetyk podchodzi ze szczególną delikatnością. Towarzyszymy jednocześnie w odzyskaniu zdrowia somatycznego i dobrej, bezpiecznej relacji z jedzeniem.

Zaufaj naszemu doświadczeniu

Nasz Zespół pomaga Pacjentom już od kilkunastu lat. Każda konsultacja jest realizowana na najwyższym poziomie, zgodnie z wewnętrznymi zasadami i wymogami jednej z najlepszych i najczęściej polecanych przez Pacjentów klinik wielospecjalistycznych w Polsce. Wyróżniają nas wysokie standardy dyskrecji i wykwalifikowany personel począwszy już od recepcji, która na każdym etapie Twojego kontaktu z nami służy pomocą i dodatkowymi informacjami. Pomożemy i doradzimy przy wyborze także innego specjalisty, jeśli skieruje Cię do niego dietetyk – Łódź jest również miejscem przyjęć m.in. endokrynologów, psychoterapeutów i psychiatrów z naszego Zespołu.

Co szczególnie ważne w obecnej sytuacji, mamy także duże doświadczenie w pracy online – jeśli nie będziesz mógł/a lub nie będziesz chciał/a pojawić się u nas osobiście, będziesz mógł/a kontynuować spotkania z dietetykiem przez Skype, online lub telefon.

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ ONLINE LUB ZADZWOŃ TEL. 799-399-399

POZNAJ OPINIE NASZYCH PACJENTÓW

lek. Kamińska Agnieszka

Natalia 2023-05-31

Oceniam na 5

mgr Czesnoić Paulina

Julia 2023-05-31

Oceniam na 5

lek. Koreywo Regina

Kasia 2023-06-06

Oceniam na 5