Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomePsycholog Poznań

Psycholog Poznań

Serdecznie zapraszamy na stacjonarne konsultacje w naszej nowej poradni w Poznaniu od 07/12/2021 r. Jeżeli poszukujecie Państwo konsultacji we wcześniejszym terminie, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług w formie online.

Pomoc psychologiczna — psycholog prywatnie Poznań.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ:

Psycholog Poznań

W ostatnich latach wzrasta liczba osób borykających się z lękiem, obniżonym nastrojem, życiowymi kryzysami. Wiemy, jak trudne bywają te sytuacje i nie chcemy, żeby ktoś musiał przechodzić przez nie w pojedynkę: wsparcie psychologiczne i psychoterapeutyczne w przypadku zaburzeń lękowych i nastroju to jedna z najbardziej skutecznych form leczenia.

W naszych klinikach – gdzie zajmujemy się kompleksowym leczeniem wszelkiego rodzaju trudności psychicznych – codziennie dyżuruje doświadczony psycholog. Poznań jest kolejnym miastem, w którym oferujemy pomoc stacjonarnie. Siedem dni w tygodniu oferujemy również nasze usługi w formie zdalnej: skype, online oraz telefonicznej. Zaufanie, którym darzą nam Pacjenci, oraz liczne nagrody, jakie zdobyliśmy przez lata naszej działalności, potwierdzają jakość i skuteczność naszych usług.


Psycholog Poznań prywatnie: możesz liczyć na pełne wsparcie

Każdy nasz psycholog przyjmujący w Poznaniu posiada odpowiednie kwalifikacje, długoletnie doświadczenie oraz dba o swój rozwój zawodowy, aby być na bieżąco z najnowszymi wytycznymi odnośnie leczenia trudności psychicznych. Psychologowie PsychoMedic są przygotowani do świadczenia wsparcia Pacjentom, którzy:

 • cierpią z powodu obniżonego nastroju;
 • są niezadowoleni z tego, jak wyglądają ich relacje z innymi ludźmi;
 • nie akceptują siebie bądź obrazu swojego ciała;
 • doświadczyli traumatycznego zdarzenia i potrzebują pomocy w uporaniu się z jego psychologicznymi skutkami;
 • przeżywają trudne chwile w życiu osobistym bądź zawodowym,
 • są w żałobie,
 • mają zdiagnozowane trudności psychiczne (np. depresję) i zostali skierowani do psychologa przez psychiatrę lub lekarza innej specjalności.

Pomoc psychologiczna świadczona w naszych Klinikach jest zawsze dostosowana do konkretnego Pacjenta i trudności, z jakimi ten się zmaga. W naszej ofercie znajdują się:

Porady psychologiczne i pomoc psychologiczna

Nasi psychologowie świadczą usługi z zakresu porad psychologicznych i pomocy psychologicznej. Wspierają Pacjentów doświadczających trudności w związku np. z rozpoczęciem nowej pracy, zmianą życiową, rozwodem, żałobą, problemami w relacjach, kłopotami wychowawczymi czy niską samooceną. Profesjonalna pomoc psychologiczna umożliwia powrót do równowagi i satysfakcji z życia: spotkania ze specjalistą w tej formie pozwalają przepracować trudne zdarzenia, przyjrzeć się swoim emocjom i decyzjom, a także ćwiczyć ważne kompetencje, np. asertywność.

Psycholog oferuje wsparcie na każdym etapie życia – zarówno podczas kryzysów, jak i podczas wdrażania pozytywnych zmian.

Interwencja kryzysowa

Są takie sytuacje, w których pomoc psychologa potrzebna jest niemal natychmiast. Przywrócenie równowagi psychicznej w obliczu poważnego kryzysu to jeden z elementów pomocy psychologicznej w formie interwencji kryzysowej. Jeśli Ty bądź ktoś bliski doświadczacie trudnej i nagłej sytuacji i potrzebujecie pomocy z zewnątrz, aby odzyskać choć podstawowe poczucie bezpieczeństwa, zgłoś się do naszego Specjalisty. Dbamy o to, by  zagwarantować osobom w kryzysie jak najszybszą pomoc: to jeden z powodów, dla których nasze poradnie są otwarte od rana do wieczora 7 dni w tygodniu.

Psychoterapia

W PsychoMedic możesz skorzystać również z psychoterapii. To długotrwały proces (najczęściej od kilkunastu do kilkudziesięciu spotkań), który polega na dogłębnym przyjrzeniu się doświadczanym przez Ciebie trudnościom oraz szukaniem dla nich adaptacyjnych, zdrowych rozwiązań, które pozwolą Ci żyć bez bólu psychicznego, z którym się zmagasz. Proponujemy psychoterapię zwłaszcza tym Pacjentom, którzy:

 • chcą podnieść jakość swojego życia i pracować nad trudnymi obszarami (np. w relacjach, pracy zawodowej),
 • doświadczają zdiagnozowanych trudności psychicznych, takich jak np. depresja, zaburzenia lękowe,
 • potrzebują długoterminowej i pogłębionej pracy nad swoim problemem,
 • odbyli już kilka spotkań ze specjalistą, ale porady psychologiczne i pomoc psychologiczna okazały się niewystarczającą formą pomocy.

Poczucie bezpieczeństwa na każdym etapie leczenia

Nasza kadra spełnia najwyższe standardy poufności — na każdym etapie leczenia możesz liczyć na przyjazną atmosferę, życzliwe podejście oraz pełną dyskrecję.

Psychologowie współpracujący z PsychoMedic w Poznaniu to doświadczeni Specjaliści, jednak przede wszystkim to osoby rozumiejące wagę trudności psychicznych oraz cierpienia, które często się z nimi wiąże. Możesz liczyć na ich empatyczną postawę, zrozumienie oraz zaangażowanie. Zależy nam również, by jak najefektywniej pomóc każdemu Pacjentowi, dlatego cały Zespół PsychoMedic współpracuje ze sobą zarówno w zakresie diagnozowania, jak i leczenia trudności osób zgłaszających się do nas po pomoc.

Zajmujemy się kompleksowym leczeniem trudności psychicznych — w PsychoMedic możesz liczyć na fachową pomoc także psychoterapeutów specjalizujących się w pracy z parami i rodzinami, lekarzy psychiatrów, neurologów, endokrynologów czy dietetyków. Jeśli więc w toku spotkań z psychologiem okaże się, że wskazana jest np. konsultacja psychiatryczna, otrzymasz skierowanie do zaufanego Specjalisty i szybki termin (dbamy o to, aby dodatkowa konsultacja mogła odbyć się jak najszybciej, często nawet tego samego dnia). Dla nas każdy Pacjent to odrębna historia, która zasługuje na uwagę i indywidualne podejście.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ:mgr Katarzyna Dudzińska-Rapczewska
Zadzwoń

mgr Katarzyna Dudzińska-Rapczewska
Zadzwoń

Psychoterapia dorosłych, młodzieży od 12 r.ż., par i rodzin

Psycholog, socjolog, specjalista psychologii klinicznej, psychoterapeuta systemowy. Terapeutycznie pracuje z pacjentami od kilkunastu lat. Zajmuje się psychoterapią indywidualną, a także małżeństw, par i rodzin. Pracuje w nurcie psychoterapii systemowej, podejściu skoncentrowanemu na analizie funkcjonowania człowieka jako części rodziny i społeczeństwa. Obecnie jest specjalistą psychologii klinicznej i od 9 lat pracownikiem Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W kontakcie terapeutycznym najważniejsze jest dla niej zrozumienie, jakiej zmiany oczekuje rozmówca i empatyczne słuchanie, pozwalające pacjentowi inaczej spojrzeć na omawiane sytuacje.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Kazimierza Wielkiego 5 /U5, Poznań

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

POZNAJ OPINIE NASZYCH PACJENTÓW


dr Jacek Węgrzyn

Zbigniew 2021-04-20

Oceniam na 5.


dr n.med. Magdalena Jaszke-Psonka

Julia 2021-09-01

Oceniam na 5


mgr Magdalena Warakomska-Pochodyła

monika i robert 2021-11-20

Mielismy 3 rozmowy z pania psycholog i poki co jestesmy bardzo zadowoleni je pracy . Mam nadzieje ze pomoze naszemu synowi.