Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomePsychoterapia online przez Skype

Psychoterapia online przez Skype

Psychotherapy via Skype

– Nie wiesz co robić? Czujesz że utknąłeś w swoim życiu?
– Życie jest zbyt trudne, pełne wyzwań – które przynoszą tylko szereg negatywnych emocji – niepokój, lęk, niepewność?
– Stale powtarzasz znane Tobie, aczkolwiek nieskuteczne strategie radzenia sobie?
– Jesteś w błędnym kole swoich wyborów, objawów, nie możesz iść do przodu?

Jeśli odpowiadasz sobie twierdząco na powyższe pytania, warto abyś skonsultował się z psychoterapeutą.

Jeśli jednak w Twojej okolicy nie ma psychoterapeutów lub masz utrudnione korzystanie z psychoterapii stacjonarnej z powodu pracy, opieki na dzieckiem lub innych zobowiązań skorzystaj z psychoterapii przez Skype.

Zapraszamy do skorzystania z naszego nowoczesnego systemu do wizyt online – wystarczy wejść na stronę www.PsychoMedic.Online i zarezerwować wizytę.

 

JAK SKUTECZNA JEST TERAPIA PRZEZ SKYPE?

Jest to stosunkowo nowy sposób dostarczania pomocy psychologicznej, ale istnieje wiele badań, analizujących skuteczność terapii opartych na skype-sesjach. Wyniki statystyczne pokazały, że można uzyskać znaczną poprawę zdrowia psychicznego i dobrego samopoczucia dzięki psychoterapii przez skypa. Badania wykazały również, że leczenie przez video-sesje miało podobną skuteczność w porównaniu do terapii twarzą w twarz i że zadowolenie wśród klientów zostało ocenione jako wysokie.
Terapia oparta na wideo-sesjach jest skuteczna w wielu różnych psychicznych trudnościach i problemach.

Psychoterapia przez Skype korzysta z podobnych czynników leczących co terapia twarzą w twarz. Jest to min. in. komunikacja w czasie rzeczywistym zarówno werbalna i niewerbalna, kontakt wzrokowy, sojusz terapeutyczny oraz niektóre elementy z języka ciała.

JAK BEZPIECZNA JEST TERAPIA PRZEZ SKYPE?

Skype jest bezpieczną aplikacją, która wykorzystuje Advanced Encryption Standard (AES). Oznacza to, że to jest bardzo trudne dla osoby trzeciej, aby włamać się do rozmowy. Najlepiej jest stosować, gdy obie strony mają niezawodny dostęp do Internetu.

 

JAK UMÓWIĆ WIDEOKONSULTACJĘ /KONSULTACJĘ ZA POŚREDNICTWEM SKYPE?

Poniżej znajdziesz nagranie, w którym prezentujemy krok po kroku jak umówić i odbyć wizytę online za pośrednictwem naszej platformy PsychoMedic.online.

1.Aby zarezerwować konsultację wystarczy, że wybierzesz z poniżej listy specjalistę oraz zarezerwujesz wizytę za pomocą kalendarza online. Jeżeli będziesz miał pytania, zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem czatu (ikona czatu powinna być widoczna w prawym dolnym rogu), e-mailowo lub telefonicznie.

2. Opłać sesję przelewem za pośrednictwem DotPay przed planowanym spotkaniem. A na nasz adres e-mail prześlij swój e-mail oraz login użytkownika na Skype, abyśmy mogli Cię odszukać.

3. Terapeuta zadzwoni do Ciebie na Skype w umówionym terminie (sesja trwa 50 minut). Rozmowa może odbyć się albo wyłącznie głosowo, albo z włączoną kamerą.

Dane techniczne:

  • Ważne jest, aby mieć stałe łącze internetowe i mieć Skype.
  • Zadbaj o spokojne miejsce do rozmowy, takie jak gabinet, pusty pokój.
  • Upewnij się, że w tym miejscu masz doskonały zasięg i połączenie z Internetem. Dla pewności możesz połączyć się po kablu z Internetem a nie bezprzewodowo.
  • Jeśli router jest używany przez inne osoby upewnij się, że nikt inny nie korzysta z Skype w tym samym czasie co Ty, to znacznie spowalnia transfer i może zakłócać sesję.

Prosimy pamiętać, że wpłata jest potwierdzeniem rezerwacji terminu specjalisty i nie są akceptowane zwroty pieniędzy.

Regulamin świadczenia usług: Regulamin Psychomedic

PŁATNOŚĆ Z DOTPAY BEZ PROWIZJI
(tylko dla jednorazowych wizyt, cykliczne płatności prosimy opłacać przelewami):
1. Prosimy przejść na stronę Dotpay, klikając TUTAJ [ID Sprzedawcy to 236444].
2. Wpisujemy kwotę za wizytę.
3. Wpisujemy opis: imię i nazwisko Pacjenta, nazwisko lekarza oraz datę wizyty.
4. Postępujemy zgodnie z komunikatami DotPay.

Naszych specjalistów polecają Pacjenci


dr Edyta Adamska-Węgrzyn

Barbara 2021-07-19

Oceniam na 5


dr Ewa Stefanowska

Agata 2021-09-03

Oceniam na 5


dr Paweł Wierzbicki

Marcin 2021-10-14

Oceniam na 5