7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomePsycholog Wrocław

Psycholog Wrocław

Pomoc psychologiczna – Porady i psychoterapia psychologiczna Wrocław

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ ONLINE LUB ZADZWOŃ: 799-399-499

Ostatnie, trudne dla nas wszystkich lata doprowadziły do znacznego wzrostu liczby osób, które zmagają się z cierpieniem psychicznym. Jego powody mogą być różne: dojmujące uczucie samotności, trudne wydarzenia z przeszłości, z którymi nadal nie możemy sobie poradzić, przewlekle obniżony nastrój, lęk… Głęboko wierzymy w to, że nikt nie powinien zostawać ze swoim bólem sam i dlatego stworzyliśmy miejsce, gdzie codziennie dyżuruje doświadczony psycholog. Wrocław to kolejna już lokalizacja kliniki PsychoMedic, polecanej przez Pacjentów sieci poradni zdrowia psychicznego, gdzie oferujemy kompleksową pomoc w przezwyciężeniu wszelkiego rodzaju kryzysów i trudności psychicznych.

Od lat przyjmują u nas najlepsi Specjaliści zajmujący się zdrowiem psychicznym: przede wszystkim psychologowie, psychoterapeuci oraz lekarze psychiatrzy. Wyróżnia nas wysoka, poświadczona licznymi nagrodami jakość usług oraz wieloletnie doświadczenie we wspieraniu Pacjentów zarówno stacjonarnie, jak i online. Jeśli więc szukasz miejsca, gdzie przyjmie Cię dobry psycholog prywatnie – dobrze trafiłeś/aś.

Psycholog Wrocław prywatnie: pomożemy Ci tak, jak tego potrzebujesz

Psycholog Wrocław PsychoMedic.pl

Każdy nasz psycholog prywatnie przyjmujący w PsychoMedic Wrocław to Specjalista profesjonalnie przygotowany do udzielania zarówno krótkoterminowej, jak i długoterminowej pomocy Pacjentom zgłaszającym się ze wszelkiego rodzaju problemami; przede wszystkim tym, którzy:

  • doświadczają przewlekle obniżonego nastroju;
  • cierpią z powodu niepowodzeń w relacjach z innymi ludźmi;
  • przeżywają trudności z akceptacją siebie lub obrazu swojego ciała;
  • nie mogą uporać się z traumatycznymi doświadczeniami z przeszłości,
  • przeżywają trudne chwile w życiu i czują, że potrzebują porady psychologa;
  • są w żałobie;
  • mają zdiagnozowane trudności psychiczne takie jak depresja, zaburzenia lękowe czy zaburzenia adaptacyjne i zostali skierowani do psychologa przez psychiatrę lub lekarza innej specjalności.

W naszej ofercie znajduje się:


Pomoc psychologiczna / interwencja kryzysowa

Osobom, które zgłaszają się do nas w kryzysowej sytuacji, oferujemy spotkania wsparciowe, które prowadzi doświadczony psycholog. Profesjonalna pomoc psychologiczna w trudnym momencie życia umożliwia powrót do psychicznej równowagi po trudnych doświadczeniach i odreagowanie silnych emocji poprzez kontakt z empatycznym, profesjonalnie przygotowanym rozmówcą.

Porady psychologiczne

Każdy nasz psycholog oferuje również porady psychologiczne, z których warto skorzystać, gdy znajdujemy się w trudnym położeniu rodzinnym lub zawodowym. Doświadczony psycholog udzieli Ci u nas wsparcia i podpowie, co zrobić, gdy doświadczasz np. trudności w wychowaniu dziecka, zauważasz pogorszenie się relacji w związku czy gdy podejrzewasz, że bliska Ci osoba zmaga się z zaburzeniami psychicznymi, a sama nie chce zgłosić się po pomoc.

Psychoterapia

W naszej ofercie znajduje się profesjonalna, długoterminowa psychoterapia indywidualna – to dłuższy (trwający zwykle od kilkunastu do kilkudziesięciu spotkań) proces mający na celu dogłębne zrozumienie siebie i swoich trudności oraz trwałe zniesienie objawów bólu psychicznego, z którymi się zmagasz. To forma pomocy dla osób, które:

  • wiedzą, że chciałyby pracować nad sobą i podnieść jakość swojego życia,
  • doświadczają konkretnych trudności psychicznych (np. depresji, przewlekłego lęku);
  • lub u których w toku pierwszych spotkań ze specjalistą okazało się, że „doraźne” porady psychologa nie wystarczą, a do rozwiązania problemu potrzebne jest długofalowe wsparcie.

Warto wiedzieć też, że nie każdy psycholog we Wrocławiu jest jednocześnie psychoterapeutą: aby mieć uprawnienia do prowadzenia terapii, należy nie tylko skończyć studia psychologiczne, ale i 4-letnie studium podyplomowe. W PsychoMedic natomiast wszyscy Specjaliści udzielający wsparcia psychologicznego są jednocześnie wykwalifikowanymi, doświadczonymi terapeutami – zatem niezależnie od tego, do kogo umówisz się na wizytę możesz być pewien/a, że otrzymasz kompleksowe wsparcie dopasowane do doświadczanych przez Ciebie trudności.

Pełne wsparcie i poczucie bezpieczeństwa na każdym etapie leczenia

Każdy nasz psycholog to nie tylko doświadczony i odpowiednio przygotowany do pracy specjalista, lecz także człowiek zaangażowany w swoją pracę i zdający sobie sprawę z konieczności stałego poszerzania swojej wiedzy. W naszym Zespole stawiamy również na interdyscyplinarną współpracę, aby jak najefektywniej pomóc każdemu Pacjentowi. PsychoMedic to poradnia wielospecjalistyczna, dzięki czemu otrzymasz u nas pomoc na miejscu w sytuacji, gdy okaże się, że potrzebujesz dodatkowej konsultacji z lekarzem, nie tylko porady psychologa. Wrocław jest również miejscem przyjęć naszych doświadczonych psychiatrów, zatem jeśli w toku spotkań okaże się, że wskazana jest konsultacja psychiatryczna, nasz psycholog prywatnie skieruje Cię do zaufanego Specjalisty z naszego Zespołu. Jeśli tylko wyrazisz na to zgodę, będzie również pozostawał z Twoim psychiatrą w kontakcie i konsultował z nim na bieżąco proces Twojego leczenia, abyś jak najszybciej mógł/a poczuć się lepiej.

Co ważne, nie zostaniesz bez naszej pomocy także wtedy, gdy sytuacja epidemiczna się zaostrzy lub gdy będziesz musiał/a wyjechać – pomagamy nie tylko stacjonarnie, lecz również w formie online, skype i telefonicznej. Jeśli wolisz, możesz odbyć wszystkie spotkania lub ich część w formie zdalnej.

Daj sobie szansę i umów się na wizytę z naszym wykwalifikowanym psychologiem.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ ONLINE LUB ZADZWOŃ: 799-399-499

POZNAJ OPINIE NASZYCH PACJENTÓW

dr n. med. Jaszke-Psonka Magdalena

Wojciech 2023-05-31

Oceniam na 5

lek. Danielska Marta

Joanna 2023-06-02

Oceniam na 5

lek. Józefowicz Olga

Rafał Ś. 2023-05-31

Oceniam na 5