Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomePsycholog Wrocław

Psycholog Wrocław

Pomoc psychologiczna – Porady i psychoterapia psychologiczna Wrocław

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ ONLINE LUB ZADZWOŃ: 799-399-499

Ostatnie, trudne dla nas wszystkich lata doprowadziły do znacznego wzrostu liczby osób, które zmagają się z cierpieniem psychicznym. Jego powody mogą być różne: dojmujące uczucie samotności, trudne wydarzenia z przeszłości, z którymi nadal nie możemy sobie poradzić, przewlekle obniżony nastrój, lęk… Głęboko wierzymy w to, że nikt nie powinien zostawać ze swoim bólem sam i dlatego stworzyliśmy miejsce, gdzie codziennie dyżuruje doświadczony psycholog. Wrocław to kolejna już lokalizacja kliniki PsychoMedic, polecanej przez Pacjentów sieci poradni zdrowia psychicznego, gdzie oferujemy kompleksową pomoc w przezwyciężeniu wszelkiego rodzaju kryzysów i trudności psychicznych.

Od lat przyjmują u nas najlepsi Specjaliści zajmujący się zdrowiem psychicznym: przede wszystkim psychologowie, psychoterapeuci oraz lekarze psychiatrzy. Wyróżnia nas wysoka, poświadczona licznymi nagrodami jakość usług oraz wieloletnie doświadczenie we wspieraniu Pacjentów zarówno stacjonarnie, jak i online. Jeśli więc szukasz miejsca, gdzie przyjmie Cię dobry psycholog prywatnie – dobrze trafiłeś/aś.

Psycholog Wrocław prywatnie: pomożemy Ci tak, jak tego potrzebujesz

Psycholog Wrocław PsychoMedic.pl

Każdy nasz psycholog prywatnie przyjmujący w PsychoMedic Wrocław to Specjalista profesjonalnie przygotowany do udzielania zarówno krótkoterminowej, jak i długoterminowej pomocy Pacjentom zgłaszającym się ze wszelkiego rodzaju problemami; przede wszystkim tym, którzy:

  • doświadczają przewlekle obniżonego nastroju;
  • cierpią z powodu niepowodzeń w relacjach z innymi ludźmi;
  • przeżywają trudności z akceptacją siebie lub obrazu swojego ciała;
  • nie mogą uporać się z traumatycznymi doświadczeniami z przeszłości,
  • przeżywają trudne chwile w życiu i czują, że potrzebują porady psychologa;
  • są w żałobie;
  • mają zdiagnozowane trudności psychiczne takie jak depresja, zaburzenia lękowe czy zaburzenia adaptacyjne i zostali skierowani do psychologa przez psychiatrę lub lekarza innej specjalności.

W naszej ofercie znajduje się:


Pomoc psychologiczna / interwencja kryzysowa

Osobom, które zgłaszają się do nas w kryzysowej sytuacji, oferujemy spotkania wsparciowe, które prowadzi doświadczony psycholog. Profesjonalna pomoc psychologiczna w trudnym momencie życia umożliwia powrót do psychicznej równowagi po trudnych doświadczeniach i odreagowanie silnych emocji poprzez kontakt z empatycznym, profesjonalnie przygotowanym rozmówcą.

Porady psychologiczne

Każdy nasz psycholog oferuje również porady psychologiczne, z których warto skorzystać, gdy znajdujemy się w trudnym położeniu rodzinnym lub zawodowym. Doświadczony psycholog udzieli Ci u nas wsparcia i podpowie, co zrobić, gdy doświadczasz np. trudności w wychowaniu dziecka, zauważasz pogorszenie się relacji w związku czy gdy podejrzewasz, że bliska Ci osoba zmaga się z zaburzeniami psychicznymi, a sama nie chce zgłosić się po pomoc.

Psychoterapia

W naszej ofercie znajduje się profesjonalna, długoterminowa psychoterapia indywidualna – to dłuższy (trwający zwykle od kilkunastu do kilkudziesięciu spotkań) proces mający na celu dogłębne zrozumienie siebie i swoich trudności oraz trwałe zniesienie objawów bólu psychicznego, z którymi się zmagasz. To forma pomocy dla osób, które:

  • wiedzą, że chciałyby pracować nad sobą i podnieść jakość swojego życia,
  • doświadczają konkretnych trudności psychicznych (np. depresji, przewlekłego lęku);
  • lub u których w toku pierwszych spotkań ze specjalistą okazało się, że „doraźne” porady psychologa nie wystarczą, a do rozwiązania problemu potrzebne jest długofalowe wsparcie.

Warto wiedzieć też, że nie każdy psycholog we Wrocławiu jest jednocześnie psychoterapeutą: aby mieć uprawnienia do prowadzenia terapii, należy nie tylko skończyć studia psychologiczne, ale i 4-letnie studium podyplomowe. W PsychoMedic natomiast wszyscy Specjaliści udzielający wsparcia psychologicznego są jednocześnie wykwalifikowanymi, doświadczonymi terapeutami – zatem niezależnie od tego, do kogo umówisz się na wizytę możesz być pewien/a, że otrzymasz kompleksowe wsparcie dopasowane do doświadczanych przez Ciebie trudności.

Pełne wsparcie i poczucie bezpieczeństwa na każdym etapie leczenia

Każdy nasz psycholog to nie tylko doświadczony i odpowiednio przygotowany do pracy specjalista, lecz także człowiek zaangażowany w swoją pracę i zdający sobie sprawę z konieczności stałego poszerzania swojej wiedzy. W naszym Zespole stawiamy również na interdyscyplinarną współpracę, aby jak najefektywniej pomóc każdemu Pacjentowi. PsychoMedic to poradnia wielospecjalistyczna, dzięki czemu otrzymasz u nas pomoc na miejscu w sytuacji, gdy okaże się, że potrzebujesz dodatkowej konsultacji z lekarzem, nie tylko porady psychologa. Wrocław jest również miejscem przyjęć naszych doświadczonych psychiatrów, zatem jeśli w toku spotkań okaże się, że wskazana jest konsultacja psychiatryczna, nasz psycholog prywatnie skieruje Cię do zaufanego Specjalisty z naszego Zespołu. Jeśli tylko wyrazisz na to zgodę, będzie również pozostawał z Twoim psychiatrą w kontakcie i konsultował z nim na bieżąco proces Twojego leczenia, abyś jak najszybciej mógł/a poczuć się lepiej.

Co ważne, nie zostaniesz bez naszej pomocy także wtedy, gdy sytuacja epidemiczna się zaostrzy lub gdy będziesz musiał/a wyjechać – pomagamy nie tylko stacjonarnie, lecz również w formie online, skype i telefonicznej. Jeśli wolisz, możesz odbyć wszystkie spotkania lub ich część w formie zdalnej.

Daj sobie szansę i umów się na wizytę z naszym wykwalifikowanym psychologiem.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ ONLINE LUB ZADZWOŃ: 799-399-499mgr Karolina Mazur
Zadzwoń

mgr Karolina Mazur
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, psychoterapia dzieci oraz dorosłych, diagnoza psych

Psycholog, psychoterapeuta, diagnosta dzieci, młodzieży od 16 r.ż. oraz osób dorosłych. Pracuje w nurcie poznawczo – behawioralnym. Konsultuje pacjentów od 2017 roku. Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą poznawczo – behawioralnym w procesie certyfikacji. Zajmuję się poradnictwem psychologicznym, psychoterapią indywidualną osób dorosłych oraz dzieci i młodzieży, szczególnie nastolatków. Dodatkowo zajmuje się diagnozą osób w kierunku całościowych zaburzeń rozwojowych. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej, swoją pracę poddaję systematycznej superwizji.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Grunwaldzka 20, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Izabela Niedzielska
Zadzwoń

mgr Izabela Niedzielska
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, Psychoterapia dorosłych

Psycholog, dyplomowany interwent kryzysowy i psychoterapeuta. Pracuje z Pacjentami od 2013 r. Prowadzi psychoterapię osób dorosłych w nurcie psychoterapii humanistycznej, korzysta również z zasobów terapii poznawczo-behawioralnej. Ukończyła 4-letnią Szkołę Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej „Intra” w Warszawie, rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Specjalizuje się w pracy z osobami dorosłymi doświadczającymi lęku, obniżonego nastroju, niskiej samooceny, trudności w relacjach z ludźmi, poczucia braku sensu w życiu, trudności w radzeniu sobie z własną złością i cierpiącymi z powodu powracających traumatycznych wspomnień. Pracuje z osobami z diagnozą depresji, zaburzeń lękowych, zespołu stresu pourazowego, schizofrenii, zaburzeń psychosomatycznych, a także z osobami znajdującymi się w kryzysie emocjonalnym wynikającym m.in. z doświadczania przemocy w rodzinie, żałoby po stracie bliskiej osoby w wyniku śmierci lub rozstania, ciężkiej choroby somatycznej, w kryzysie samobójczym.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Grunwaldzka 20, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Marta Kozaryn
Zadzwoń

mgr Marta Kozaryn
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, Psychoterapia, Diagnoza Psychologiczna Dzieci, Młod

Psycholog, diagnosta, psychoterapeuta dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Pracuje w nurcie systemowym. Konsultuje pacjentów od 2005 roku.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Grunwaldzka 20, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

dr Agata Sawicka-Bocian
Zadzwoń

dr Agata Sawicka-Bocian
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, Diagnoza psychologiczna

Psycholog diagnosta, doktor psychologii klinicznej, specjalista zdrowia psychicznego osób dorosłych. Pracuje z Pacjentami od 2010 r. Zajmuje się diagnozą osób dorosłych, w tym kompleksową diagnozą zaburzeń psychicznych, chorób otępiennych, funkcji poznawczych i inteligencji. Prowadzi konsultacje w języku polskim i angielskim.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Grunwaldzka 20, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Justyna Moskal
Zadzwoń

mgr Justyna Moskal
Zadzwoń

Diagnoza dzieci od 3 r.ż. oraz młodzieży, psychoterapia dorośli

Psycholog diagnosta dzieci od 3 r.ż. oraz młodzieży. Zajmuje się psychoterapią osób dorosłych. Pracuje w nurcie integracyjnym. Konsultuje pacjentów od 2012 roku. W swojej pracy opieram się na relacji psychoterapeuta – pacjent, pomagam drugiemu człowiekowi rozumieć przyczyny doświadczanych przez niego trudności oraz przyjąć mu odpowiedzialność za swoje działania i decyzje. Koncentruję się na zasobach i mocnych stronach oraz ukazuję znaczenie przeżywanych uczuć i emocji. Towarzysząc pacjentowi w procesie rozwoju oraz podążając za jego potrzebami, integruję różne ujęcia terapeutyczne: Gestalt, psychodynamiczną oraz poznawczo – behawioralną.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Grunwaldzka 20, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Paweł Pflegel
Zadzwoń

mgr Paweł Pflegel
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, Diagnoza Psychologiczna dzieci, młodzieży oraz dor

Psycholog, psycholog diagnosta dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Pracuje z pacjentami od 1996 roku. Zajmuję się diagnozą, a także wspieram dzieci, młodzież i dorosłe osoby z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Zawsze próbuję zrozumieć indywidualną perspektywę oraz sposób spostrzegania świata przez każdego klienta, jak również sytuację jego rodziny. Korzystając z wieloletniego doświadczenia pracy „w świecie autyzmu”, staram się szukać jak najlepszych rozwiązań trudnych sytuacji.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Grunwaldzka 20, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Magdalena Tomecka
Zadzwoń

mgr Magdalena Tomecka
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, Psychoterapia

Psycholog, psychoterapeuta. Zajmuje się psychoterapią indywidualną osób dorosłych, pomocą psychologiczną oraz poradnictwem psychologicznym. Ukończyła 5-letni kurs psychoterapii akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii. Swoją pracę terapeutyczną opiera na podejściu integracyjnym, ze szczególnym uwzględnieniem nurtu psychodynamicznego i systemowego. Zawsze stara się dostosować metody terapii i sposób pracy do indywidualnych potrzeb klienta. Wspiera osoby, które doświadczają m.in.: trudności w relacjach interpersonalnych, również rodzinnych, wysokiego poziom stresu, kryzysowych sytuacji życiowych, zaburzeń lękowych, zaburzeń adaptacyjnych, depresji, niskiego poczucia własnej wartości.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Grunwaldzka 20, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Anna Suwała
Zadzwoń

mgr Anna Suwała
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, Psychoterapia dzieci od 7 r.ż. oraz dorosłych

Psycholog, dyplomowana psychoterapeutka psychodynamiczna. Od 2010 r. pracuje w nurcie psychodynamicznym - indywidualnie oraz grupowo. Prowadzi terapię dzieci od 7 r.ż. oraz dorosłych. Ukończyła czteroletnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej oraz dwuletnie Studium Socjoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Specjalizuje się w pracy z dziećmi i młodzieżą, a także w terapii dorosłych: depresji, nerwic i zaburzeń lękowych, zaburzeń osobowości. Pomaga pacjentom mającym problemy w relacjach oraz tym, którzy chcą poszerzyć rozumienie siebie i swojego funkcjonowania.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Grunwaldzka 20, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Jolanta Piasecka
Zadzwoń

mgr Jolanta Piasecka
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, psychodietetyczna i psychoterapia

Psycholog, psychoterapeuta, psychodietetyk. Konsultuje osoby dorosłe i młodzież od 15 r.ż. Ukończyła studia na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu o specjalności psychologia kliniczna, studia podyplomowe z psychodietetyki oraz 4-letni kurs psychoterapii psychodynamicznej z psychodramą akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Zrealizowała kurs psychoterapii dzieci i młodzieży we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii oraz szkolenie z terapii par i rodzin w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii. Udziela konsultacji psychologicznych i psychodietetycznych. Wspiera osoby borykające się z nadwagą i otyłością. Motywuje do zmiany nawyków żywieniowych. Prowadzi terapię osób dorosłych i młodzieży.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Grunwaldzka 20, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Joanna Jaśkiewicz
Zadzwoń

mgr Joanna Jaśkiewicz
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, psychoterapia młodzieży od 15 r.ż. oraz dorosłyc

Psycholog, psychoterapeuta młodzieży od 15 r.ż. oraz osób dorosłych. Pracuje w nurcie psychodynamicznym. Konsultuje pacjentów od 2003 roku. W swojej pracy doceniam relację z drugim człowiekiem opartą na szacunku, otwartości oraz empatii. Praca jaką wykonuję jest jednocześnie moją pasją.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Grunwaldzka 20, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Agnieszka Burcon
Zadzwoń

mgr Agnieszka Burcon
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, psychoterapia dorośli

Psycholog, psychoterapeuta osób dorosłych. Pracuje w nurcie poznawczo – behaawioralnym. Prowadzi także terapię schematów. Konsultuje pacjentów od 2014 roku. W swojej pracy zawodowej opieram się na słowach Sokratesa, którego filozofia w terapii poznawczo - behawioralnej odgrywa niezmiernie ważną rolę. "Wiem, że nic nie wiem" przypomina mi o tym, iż pomimo podobieństw i schematów w naszym życiu, każdego pacjenta należy traktować z indywidualnym podejściem i najwyższą uwagą. 

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Grunwaldzka 20, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.


mgr Iwona Wrońska
Zadzwoń

mgr Iwona Wrońska
Zadzwoń

Konsultacja Psychologiczna, Psychoterapia Dorosłych, Terapia Par

Psycholog, psychoterapeuta w nurcie psychodynamicznym, terapeuta par.  Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Wrocławskim oraz czteroletnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej. Pracowała w Centrum Terapii Nerwic, Poradniach Zdrowia Psychicznego oraz w Towarzystwie Rozwoju Rodziny. Praca terapeutyczna to proces polegający na odzyskiwaniu i odnajdywaniu w sobie odwagi, aby w pełni korzystać ze swojego potencjału. Przede wszystkim wymaga to zrozumienia, co nas w tym procesie blokuje i ogranicza.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Św. Mikołaja 53, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Anna Madej
Zadzwoń

mgr Anna Madej
Zadzwoń

Psychoterapia, Diagnoza psychologiczna

Psycholog, diagnosta, psychoterapeuta dzieci od 4 r.ż. oraz młodzieży. Diagnozuje całościowe zaburzenia rozwojowe. Pracuje w nurcie poznawczo-behawioralnym. Konsultuje pacjentów od 2018 roku.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Św. Mikołaja 53, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Magda Powiłajtis
Zadzwoń

mgr Magda Powiłajtis
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, psychoterapia dzieci oraz dorosłych

Psycholog, psychoterapeuta w nurcie systemowym dzieci, młodzieży i dorosłych. Kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi pozwala mi na stworzenie atmosfery wzajemnego zaufania i poczucia bezpieczeństwa. Zależy mi na pokazaniu pacjentowi własnych zasobów, które będzie mógł samodzielnie zastosować w trudnych życiowych sytuacjach. 

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Św. Mikołaja 53, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

POZNAJ OPINIE NASZYCH PACJENTÓW


lek. Maria Wilczyńska
lek. Maria Wilczyńska

Neurolog dzieci i młodzieży

Umów wizytę

Aleksander 2022-03-10

Oceniam na 5


lek. Kalina Chodzicka

Lidia 2022-06-07

Polecam


lek. Natalia Buczek-Kurowska

Łukasz 2021-06-15

Bardzo miła Pani doktor . Rzetelna i kompetentna. Polecam.