Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomePsycholog Wrocław

Psycholog Wrocław

Pomoc psychologiczna – Porady i psychoterapia psychologiczna Wrocław

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ ONLINE LUB ZADZWOŃ: 799-399-499

Ostatnie, trudne dla nas wszystkich lata doprowadziły do znacznego wzrostu liczby osób, które zmagają się z cierpieniem psychicznym. Jego powody mogą być różne: dojmujące uczucie samotności, trudne wydarzenia z przeszłości, z którymi nadal nie możemy sobie poradzić, przewlekle obniżony nastrój, lęk… Głęboko wierzymy w to, że nikt nie powinien zostawać ze swoim bólem sam i dlatego stworzyliśmy miejsce, gdzie codziennie dyżuruje doświadczony psycholog. Wrocław to kolejna już lokalizacja kliniki PsychoMedic, polecanej przez Pacjentów sieci poradni zdrowia psychicznego, gdzie oferujemy kompleksową pomoc w przezwyciężeniu wszelkiego rodzaju kryzysów i trudności psychicznych.

Od lat przyjmują u nas najlepsi Specjaliści zajmujący się zdrowiem psychicznym: przede wszystkim psychologowie, psychoterapeuci oraz lekarze psychiatrzy. Wyróżnia nas wysoka, poświadczona licznymi nagrodami jakość usług oraz wieloletnie doświadczenie we wspieraniu Pacjentów zarówno stacjonarnie, jak i online. Jeśli więc szukasz miejsca, gdzie przyjmie Cię dobry psycholog prywatnie – dobrze trafiłeś/aś.

Psycholog Wrocław prywatnie: pomożemy Ci tak, jak tego potrzebujesz

Psycholog Wrocław PsychoMedic.pl

Każdy nasz psycholog prywatnie przyjmujący w PsychoMedic Wrocław to Specjalista profesjonalnie przygotowany do udzielania zarówno krótkoterminowej, jak i długoterminowej pomocy Pacjentom zgłaszającym się ze wszelkiego rodzaju problemami; przede wszystkim tym, którzy:

 • doświadczają przewlekle obniżonego nastroju;
 • cierpią z powodu niepowodzeń w relacjach z innymi ludźmi;
 • przeżywają trudności z akceptacją siebie lub obrazu swojego ciała;
 • nie mogą uporać się z traumatycznymi doświadczeniami z przeszłości,
 • przeżywają trudne chwile w życiu i czują, że potrzebują porady psychologa;
 • są w żałobie;
 • mają zdiagnozowane trudności psychiczne takie jak depresja, zaburzenia lękowe czy zaburzenia adaptacyjne i zostali skierowani do psychologa przez psychiatrę lub lekarza innej specjalności.

W naszej ofercie znajduje się:


Pomoc psychologiczna / interwencja kryzysowa

Osobom, które zgłaszają się do nas w kryzysowej sytuacji, oferujemy spotkania wsparciowe, które prowadzi doświadczony psycholog. Profesjonalna pomoc psychologiczna w trudnym momencie życia umożliwia powrót do psychicznej równowagi po trudnych doświadczeniach i odreagowanie silnych emocji poprzez kontakt z empatycznym, profesjonalnie przygotowanym rozmówcą.

Porady psychologiczne

Każdy nasz psycholog oferuje również porady psychologiczne, z których warto skorzystać, gdy znajdujemy się w trudnym położeniu rodzinnym lub zawodowym. Doświadczony psycholog udzieli Ci u nas wsparcia i podpowie, co zrobić, gdy doświadczasz np. trudności w wychowaniu dziecka, zauważasz pogorszenie się relacji w związku czy gdy podejrzewasz, że bliska Ci osoba zmaga się z zaburzeniami psychicznymi, a sama nie chce zgłosić się po pomoc.

Psychoterapia

W naszej ofercie znajduje się profesjonalna, długoterminowa psychoterapia indywidualna – to dłuższy (trwający zwykle od kilkunastu do kilkudziesięciu spotkań) proces mający na celu dogłębne zrozumienie siebie i swoich trudności oraz trwałe zniesienie objawów bólu psychicznego, z którymi się zmagasz. To forma pomocy dla osób, które:

 • wiedzą, że chciałyby pracować nad sobą i podnieść jakość swojego życia,
 • doświadczają konkretnych trudności psychicznych (np. depresji, przewlekłego lęku);
 • lub u których w toku pierwszych spotkań ze specjalistą okazało się, że „doraźne” porady psychologa nie wystarczą, a do rozwiązania problemu potrzebne jest długofalowe wsparcie.

Warto wiedzieć też, że nie każdy psycholog we Wrocławiu jest jednocześnie psychoterapeutą: aby mieć uprawnienia do prowadzenia terapii, należy nie tylko skończyć studia psychologiczne, ale i 4-letnie studium podyplomowe. W PsychoMedic natomiast wszyscy Specjaliści udzielający wsparcia psychologicznego są jednocześnie wykwalifikowanymi, doświadczonymi terapeutami – zatem niezależnie od tego, do kogo umówisz się na wizytę możesz być pewien/a, że otrzymasz kompleksowe wsparcie dopasowane do doświadczanych przez Ciebie trudności.

Pełne wsparcie i poczucie bezpieczeństwa na każdym etapie leczenia

Każdy nasz psycholog to nie tylko doświadczony i odpowiednio przygotowany do pracy specjalista, lecz także człowiek zaangażowany w swoją pracę i zdający sobie sprawę z konieczności stałego poszerzania swojej wiedzy. W naszym Zespole stawiamy również na interdyscyplinarną współpracę, aby jak najefektywniej pomóc każdemu Pacjentowi. PsychoMedic to poradnia wielospecjalistyczna, dzięki czemu otrzymasz u nas pomoc na miejscu w sytuacji, gdy okaże się, że potrzebujesz dodatkowej konsultacji z lekarzem, nie tylko porady psychologa. Wrocław jest również miejscem przyjęć naszych doświadczonych psychiatrów, zatem jeśli w toku spotkań okaże się, że wskazana jest konsultacja psychiatryczna, nasz psycholog prywatnie skieruje Cię do zaufanego Specjalisty z naszego Zespołu. Jeśli tylko wyrazisz na to zgodę, będzie również pozostawał z Twoim psychiatrą w kontakcie i konsultował z nim na bieżąco proces Twojego leczenia, abyś jak najszybciej mógł/a poczuć się lepiej.

Co ważne, nie zostaniesz bez naszej pomocy także wtedy, gdy sytuacja epidemiczna się zaostrzy lub gdy będziesz musiał/a wyjechać – pomagamy nie tylko stacjonarnie, lecz również w formie online, skype i telefonicznej. Jeśli wolisz, możesz odbyć wszystkie spotkania lub ich część w formie zdalnej.

Daj sobie szansę i umów się na wizytę z naszym wykwalifikowanym psychologiem.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ ONLINE LUB ZADZWOŃ: 799-399-499mgr Magdalena Tomecka
Zadzwoń

mgr Magdalena Tomecka
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, Psychoterapia

Psycholog, psychoterapeuta. Zajmuje się psychoterapią indywidualną osób dorosłych, pomocą psychologiczną oraz poradnictwem psychologicznym. Ukończyła 5-letni kurs psychoterapii akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii. Swoją pracę terapeutyczną opiera na podejściu integracyjnym, ze szczególnym uwzględnieniem nurtu psychodynamicznego i systemowego. Zawsze stara się dostosować metody terapii i sposób pracy do indywidualnych potrzeb klienta. Wspiera osoby, które doświadczają m.in.: trudności w relacjach interpersonalnych, również rodzinnych, wysokiego poziom stresu, kryzysowych sytuacji życiowych, zaburzeń lękowych, zaburzeń adaptacyjnych, depresji, niskiego poczucia własnej wartości.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Grunwaldzka 20, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Magda Powiłajtis
Zadzwoń

mgr Magda Powiłajtis
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, psychoterapia dzieci oraz dorosłych

Psycholog, psychoterapeuta w nurcie systemowym dzieci, młodzieży i dorosłych. Kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi pozwala mi na stworzenie atmosfery wzajemnego zaufania i poczucia bezpieczeństwa. Zależy mi na pokazaniu pacjentowi własnych zasobów, które będzie mógł samodzielnie zastosować w trudnych życiowych sytuacjach. 

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Grunwaldzka 20, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Iwona Wrońska
Zadzwoń

mgr Iwona Wrońska
Zadzwoń

Konsultacja Psychologiczna, Psychoterapia Dorosłych, Terapia Par

Psycholog, psychoterapeuta w nurcie psychodynamicznym, terapeuta par.  Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Wrocławskim oraz czteroletnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej. Pracowała w Centrum Terapii Nerwic, Poradniach Zdrowia Psychicznego oraz w Towarzystwie Rozwoju Rodziny. Praca terapeutyczna to proces polegający na odzyskiwaniu i odnajdywaniu w sobie odwagi, aby w pełni korzystać ze swojego potencjału. Przede wszystkim wymaga to zrozumienia, co nas w tym procesie blokuje i ogranicza.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Grunwaldzka 20, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

dr n. hum. Justyna Sypniewska-Małota
Zadzwoń

dr n. hum. Justyna Sypniewska-Małota
Zadzwoń

Konsultacja Psychologiczna, Psychoterapia Dorosłych

Psycholog, psychoterapeuta w nurcie psychodynamicznym osób dorosłych. Konsultuje pacjentów od 2006 roku. Zajmuje się pomocą osobom dotkniętych zaburzeniami: psychotycznymi, lękowymi, osobowości, związanymi ze stresem. Specjalizuje się również w pomocy pacjentom chorym na schizofrenię oraz chorobę afektywną dwubiegunową.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Grunwaldzka 20, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Alicja Zagórska
Zadzwoń

mgr Alicja Zagórska
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, psychoterapia dzieci oraz dorosłych

Specjalista psychoterapii uzależnień od substancji psychoaktywnych (alkohol, narkotyki, leki) oraz behawioralnych (pornografia, Internet, media społecznościowe, hazard, zakupoholizm, pracoholizm, kompulsywne objadanie się). Prowadzi psychoterapię współuzależnienia, poradnictwo dla osób będących w bliskiej relacji z uzależnionym. Specjalizuje się również w DDA. Pracuje w nurcie poznawczo - behawioralnym. Konsultuje pacjentów od 2011 roku. W swojej pracy stara się patrzeć na każdego pacjenta indywidualnie i holistycznie. Psychoterapię rozumie jako wspólną podróż pacjenta i terapeuty. Dzięki zaufaniu i budowaniu relacji możliwe jest odkrywanie mechanizmów funkcjonowania pacjenta, jego zasobów do radzenia sobie z problemami oraz uruchamianie w jego myśleniu i działaniu zmian, które pozwolą mu na lepsze i bardziej satysfakcjonujące życie.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Grunwaldzka 20, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Izabela Niedzielska
Zadzwoń

mgr Izabela Niedzielska
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, Psychoterapia dorosłych

Psycholog, dyplomowany interwent kryzysowy i psychoterapeuta. Pracuje z Pacjentami od 2013 r. Prowadzi psychoterapię osób dorosłych w nurcie psychoterapii humanistycznej, korzysta również z zasobów terapii poznawczo-behawioralnej. Ukończyła 4-letnią Szkołę Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej „Intra” w Warszawie, rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Specjalizuje się w pracy z osobami dorosłymi doświadczającymi lęku, obniżonego nastroju, niskiej samooceny, trudności w relacjach z ludźmi, poczucia braku sensu w życiu, trudności w radzeniu sobie z własną złością i cierpiącymi z powodu powracających traumatycznych wspomnień. Pracuje z osobami z diagnozą depresji, zaburzeń lękowych, zespołu stresu pourazowego, schizofrenii, zaburzeń psychosomatycznych, a także z osobami znajdującymi się w kryzysie emocjonalnym wynikającym m.in. z doświadczania przemocy w rodzinie, żałoby po stracie bliskiej osoby w wyniku śmierci lub rozstania, ciężkiej choroby somatycznej, w kryzysie samobójczym.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Grunwaldzka 20, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Ewa Różańska
Zadzwoń

mgr Ewa Różańska
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, Psychoterapia

Psycholog, psychoterapeutka pracująca w nurcie integracyjnym. Przyjmuje dzieci od 9 r.ż., młodzież oraz dorosłych. Z pacjentami w roli psychoterapeuty pracuje od 2018 r. Zakres udzielanej pomocy: zaburzenia nastroju (depresja), zaburzenia lękowe, nerwica, wsparcie w kryzysie, zaburzenia psychosomatyczne, problemy związane z wychowywaniem dzieci, konflikty rodzinne, wahania nastroju, trudności w radzeniu sobie z emocjami, trudności w zaadaptowaniu się do zmian życiowych, niska samoocena.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Grunwaldzka 20, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Jolanta Piasecka
Zadzwoń

mgr Jolanta Piasecka
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, psychodietetyczna i psychoterapia

Psycholog, psychoterapeuta, psychodietetyk. Konsultuje osoby dorosłe i młodzież od 15 r.ż. Ukończyła studia na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu o specjalności psychologia kliniczna, studia podyplomowe z psychodietetyki oraz 4-letni kurs psychoterapii psychodynamicznej z psychodramą akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Zrealizowała kurs psychoterapii dzieci i młodzieży we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii oraz szkolenie z terapii par i rodzin w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii. Udziela konsultacji psychologicznych i psychodietetycznych. Wspiera osoby borykające się z nadwagą i otyłością. Motywuje do zmiany nawyków żywieniowych. Prowadzi terapię osób dorosłych i młodzieży.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Grunwaldzka 20, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Anna Suwała
Zadzwoń

mgr Anna Suwała
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, Psychoterapia dzieci od 7 r.ż. oraz dorosłych

Psycholog, dyplomowana psychoterapeutka psychodynamiczna. Od 2010 r. pracuje w nurcie psychodynamicznym - indywidualnie oraz grupowo. Prowadzi terapię dzieci od 7 r.ż. oraz dorosłych. Ukończyła czteroletnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej oraz dwuletnie Studium Socjoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Specjalizuje się w pracy z dziećmi i młodzieżą, a także w terapii dorosłych: depresji, nerwic i zaburzeń lękowych, zaburzeń osobowości. Pomaga pacjentom mającym problemy w relacjach oraz tym, którzy chcą poszerzyć rozumienie siebie i swojego funkcjonowania.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Grunwaldzka 20, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

dr Agata Sawicka-Bocian
Zadzwoń

dr Agata Sawicka-Bocian
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, Diagnoza psychologiczna

Psycholog diagnosta, doktor psychologii klinicznej, specjalista zdrowia psychicznego osób dorosłych. Pracuje z Pacjentami od 2010 r. Zajmuje się diagnozą osób dorosłych, w tym kompleksową diagnozą zaburzeń psychicznych, chorób otępiennych, funkcji poznawczych i inteligencji. Prowadzi konsultacje w języku polskim i angielskim.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Grunwaldzka 20, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

POZNAJ OPINIE NASZYCH PACJENTÓW


mgr Agnieszka Kostiuk

Anna 2021-08-10

Oceniam na 5


dr Kajetan Korzeniewski

Bartosz 2022-01-18

Oceniam na 5.


dr n.med. Marta Bogotko
dr n.med. Marta Bogotko

Neurolog dzieci i młodzieży

Umów wizytę

Mama 2021-01-15

Bardzo rzetelna i kompetentna Pani doktor. Wizyta przebiegła szybko i fachowo. Pani doktor zapoznała się z wcześniejszą dokumentacją, dokładnie zbadała dziecko, wszystko wyjaśniła, odpowied...