7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomeKontakt – Poradnia Zdrowia Psychicznego Lublin

Kontakt – Poradnia Zdrowia Psychicznego Lublin

Ośrodek zdrowia psychicznego Lublin: kompleksowe wsparcie dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów

PsychoMedic.pl WARSZAWA

PsychoMedic to poradnia zdrowia psychicznego, w której udzielamy wsparcia i pomocy już od kilkunastu lat. Pomogliśmy już tysiącom Pacjentom w złagodzeniu cierpienia psychicznego i podniesieniu jakości ich życia. Lublin to kolejne z miast, w którym oferujemy konsultacje ze Specjalistami z dziedziny psychologii, psychiatrii i innych gałęzi medycyny. Nasz ośrodek zdrowia psychicznego w Lublinie wyróżnia się szybkimi terminami wizyt. W większości przypadków jesteśmy w stanie zaproponować termin wizyty nawet tego samego dnia.

Nasze centrum zdrowia psychicznego w Lublinie znajduje się w dogodnie zlokalizowanym punkcie przy ulicy Fryderyka Chopina 10. Dla osób, które nie chcą lub nie mogą skorzystać z pomocy w formie stacjonarnej, przygotowaliśmy również pełnowartościowe wsparcie w wygodnej formie online: przez Skype lub przez telefon komórkowy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu od rana do późnych godzin wieczornych. 

Poradnia zdrowia psychicznego dla dorosłych Lublin

W klinice zdrowia psychicznego w Lublinie zrzeszamy wyłącznie najlepszych Specjalistów z Polski:

Do jednego z naszych Specjalistów możesz udać się, jeżeli: 

 • zmagasz się ze spadkiem nastroju,
 • nadmiernym stresem,
 • nadmiernym zamartwianiem się,
 • niską samooceną i niskim poczuciem własnej wartości,
 • brakiem satysfakcji z życia,
 • kryzysem życiowym: rozwodem, rozstaniem, utratą pracy, żałobą, ciężką chorobą,
 • problemami w związku,
 • problemami zawodowymi: wypaleniem zawodowym, pracoholizmem
 • trudnościami emocjonalnymi,
 • masz problemy w relacjach z innymi,
 • doświadczyłeś(-aś) traumatycznych wydarzeń w przeszłości, 
 • chcesz zmienić coś w swoim życiu: zmienić pracę, zakończyć toksyczną relację, zadbać o swój rozwój osobisty, ale nie wiesz, jak to zrobić, lub nie masz do tego odwagi. 

Nasi Specjaliści pomagają również osobom, u których zdiagnozowano zaburzenia psychiczne lub zmagają się z objawami mogącymi wskazywać na: 

W centrum zdrowia psychicznego (Lublin) prowadzimy interwencję kryzysową, profesjonalną diagnozę zaburzeń oraz trudności psychicznych, leczenie psychiatryczne, doraźne konsultacje psychologiczne i regularną psychoterapię (krótko- lub długoterminową). Prowadzimy terapię indywidualną, grupową oraz psychoterapię par w każdym rekomendowanym nurcie: poznawczo-behawioralnym, psychodynamicznym, integracyjnym oraz systemowym.

Nasi psychiatrzy czuwają nad bezpiecznym leczeniem farmakologicznym, które może okazać się niezbędne w przypadku niektórych doświadczanych trudności. Każdy nasz psychiatra ma również uprawnienia do wystawienia zwolnienia lekarskiego oraz różnego rodzaju zaświadczeń, np. do operacji plastycznej, adopcji, o tokofobii ze wskazaniem do cięcia cesarskiego i wielu innych dokumentów, jakie mogą Państwo uzyskać zarówno stacjonarnie, jak i online. 

Poradnia zdrowia psychicznego dla dzieci Lublin

Każdego roku przybywa dzieci oraz młodzieży borykającej się z problemami o podłożu psychicznym. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zdrowie psychiczne najmłodszych Pacjentów nie może czekać, dlatego na tle innych klinik wyróżniamy się szybkimi terminami konsultacji.

W poradni zdrowia psychicznego (Lublin) oferujemy wsparcie zespołu fachowców.

Do jednego z naszych Specjalistów warto zgłosić się, jeżeli młody człowiek:

 • zmaga się z nieuzasadnionym lękiem,
 • ma nieprawidłową relację z jedzeniem,
 • ma trudności z wyrażaniem własnych emocji,
 • ma problemy z koncentracją lub nauką,
 • ma trudności w nawiązywaniu relacji z rówieśnikami, 
 • przejawia nadmierną agresję w stosunku do siebie lub do innych,
 • doświadcza kryzysu – rozwodu rodziców, zmiany miejsca zamieszkania, zmiany szkoły, śmierci bliskiej osoby,
 • ma myśli o wyrządzeniu sobie krzywdy,
 • przejawia jakiekolwiek inne objawy, które są niepokojące dla rodziców lub/i powodują cierpienie psychiczne młodego człowieka. 

W poradni zdrowia psychicznego w Lublinie prowadzimy również całościową diagnozę psychologiczno-psychiatryczną w kierunku zaburzeń ze spektrum autyzmu, w tym zespołu Aspergera, diagnozę zespołu nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi (ADHD u dzieci) i innych trudności doświadczanych przez młodych Pacjentów. 

Każda diagnoza przeprowadzana jest przez doświadczonego psychologa-diagnostę oraz psychiatrę i kończy się wystawieniem profesjonalnej opinii psychologicznej. Po uzyskaniu diagnozy nie pozostawiamy Pacjentów i ich rodziców samych sobie. Nasi Specjaliści po zakończeniu procesu diagnostycznego przekazują rodzicom obszerne wyjaśnienie wyników badań i w razie potrzeby, obejmują dzieci indywidualną terapią dopasowaną do ich trudności.

Wszystkie wystawiane przez nas dokumenty są honorowane przez szkoły, państwowe poradnie psychologiczno-pedagogiczne oraz komisje ds. nauczania indywidualnego orzekające o stopniu niepełnosprawności dziecka lub potrzebnie indywidualnego nauczania. 

Zapraszamy na wizytę do poradni zdrowia psychicznego w Lublinie

Wiemy, że nie każdy ma możliwość dotarcia na wizytę stacjonarną, dlatego dodatkowo prowadzimy wizyty w formule online, które niczym nie różnią się od stacjonarnych spotkań ze Specjalistą. Podczas e-wizyty wszyscy zatrudnieni u nas lekarze mają możliwość wystawiania e-recept, e-zwolnień oraz innych zaświadczeń, które mogą Państwo uzyskać w naszej placówce. 

Aby umówić się na wizytę w klinice zdrowia psychicznego (Lublin) lub odbyć wizytę online, wystarczy skorzystać z fioletowej wyszukiwarki znajdującej się na dole lub na górze strony. Wizytę można także umówić telefonicznie, kontaktując się z Działem Obsługi Pacjenta pod numerem: 799 399 499