Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomeNeurolog dziecięcy Gdańsk

Neurolog dziecięcy Gdańsk

Neurolog dziecięcy Gdańsk: kompleksowa opieka medyczna dla dzieci w każdym wieku.
Najlepsi Specjaliści i szybkie terminy

Umów wizytę przez Internet lub zadzwoń: 799-399-499

Wiemy, jak ważne jest, aby w razie wystąpienia niepokojących objawów, dziecko skonsultował doświadczony neurolog dziecięcy. Dobrego lekarza często poszukują również rodzice niemowląt, którym zależy na rutynowym sprawdzeniu stanu zdrowia nowonarodzonego maleństwa lub na uzyskaniu zaświadczenia o braku przeciwwskazań do wykonania szczepień ochronnych.

W poradniach PsychoMedic od lat oferujemy kompleksową opiekę psychologiczną i medyczną dla najmłodszych: przyjmują u nas m.in. doświadczeni psychologowie i psychiatrzy, endokrynolodzy, dietetycy oraz właśnie dobry neurolog dziecięcy. Gdańsk jest kolejnym z miast na mapie Polski, gdzie można skorzystać z konsultacji z naszym neurologiem dziecięcym w ciągu maksymalnie kilku dni od umówienia wizyty (a często jeszcze tego samego dnia). Zapisując dziecko na konsultację do naszego Specjalisty, możecie mieć Państwo pewność, że pociecha zostanie objęta kompleksową diagnostyką oraz dopasowanym do indywidualnych potrzeb leczeniem – wszystko to w jednym miejscu,

Doświadczony neurolog dziecięcy Gdańsk

Neurologia dziecięca to dziedzina medycyny zajmująca się diagnozowaniem i leczeniem wszystkich chorób, których źródło leży w pracy układzie nerwowego – u Pacjentów pomiędzy 0 a 18 r.ż. Każdy nasz neurolog dla dzieci to Specjalista zarówno z doświadczeniem pracy w szpitalach, jak i prywatnych gabinetach, z kompetencjami potwierdzonymi referencjami od wcześniejszych pracodawców i podopiecznych. W PsychoMedic obejmujemy stałą i kompleksową opieką dzieci, które mają rozpoznane wszelkiego rodzaju choroby przewlekłe o podłożu neurologicznym i genetycznym, wady wrodzone, a także doświadczają problemów zdrowotnych z powodu komplikacji okołoporodowych. Zajmujemy się leczeniem zaburzeń między innymi takich, jak:

 • Padaczka (epilepsja);
 • Choroby genetyczne;
 • Stwardnienie rozsiane (SM);
 • Zespół Tourette’a;
 • Migrena, nawracające bóle głowy;
 • Komplikacje neurologiczne wynikające z wad wrodzonych, niepełnosprawności ruchowej i intelektualnej, spektrum autyzmu, ADHD;
 • Stany po urazach głowy;
 • Zmiany w mózgu potwierdzone badaniami EEG lub tomografią;
 • Konsekwencje neurologiczne komplikacji okołoporodowych.

Konsultujemy i diagnozujemy dzieci, u których występują niepokojące objawy: zachęcamy do umówienia wizyty w sytuacji zauważenia u dziecka lub nastolatka takich objawów, jak:

 • nieprawidłowe napięcie mięśniowe;
 • tiki;
 • dziecko (niezależnie od wieku) leży lub siedzi w nietypowych pozycjach;
 • drgawki, mlaskanie;
 • tendencja do zaciskania pięści z chowaniem kciuka;
 • apatia, brak zainteresowania otoczeniem i brak kontaktu wzrokowego;
 • zaburzenia chodu i płynności ruchów;
 • zatrzymanie się lub znaczące spowolnienie rozwoju dziecka;
 • brak umiejętności chodzenia u dziecka powyżej 18 miesiąca życia, brak mowy u dziecka po ukończeniu drugiego roku życia;
 • zaburzenia snu;
 • bardzo częsty albo bardzo rzadki płacz u malutkiego dziecka;
 • problemy z nauką i koncentracją uwagi.

Dobry neurolog dziecięcy to także Specjalista, do którego warto udać się z niemowlęciem w pierwszych miesiącach życia celem oceny stanu zdrowia i wykluczenia wszelkich schorzeń o podłożu neurologicznym u dziecka – nawet w sytuacji, gdy nie zauważamy u maluszka żadnych niepokojących symptomów.

Prywatny neurolog dziecięcy ma uprawnienia do wystawiania: recept, zaświadczeń lekarskich na potrzeby wszelkich instytucji (w tym zaświadczeń o braku przeciwwskazań do wykonania szczepień ochronnych u niemowląt) i skierowań do szpitala na oddział neurologia dziecięca (Gdańsk). Jeżeli stan zdrowia dziecka sprawia, że wymaga ono stałej opieki osoby dorosłej, neurolog dla dzieci i młodzieży może również wystawić rodzicowi zwolnienie z pracy L4.

Neurolog dla dzieci w PsychoMedic Gdańsk: profesjonalna, kompleksowa i szybka pomoc

Szybkie terminy

W większości poradni, czas oczekiwania na konsultację z neurologiem dla dzieci jest bardzo długi i wynosi nawet kilka miesięcy. My szczycimy się najszybszymi terminami na wizytę u neurologa dziecięcego w całym województwie pomorskim 🙂 U nas czas oczekiwania na konsultację na wizytę u Specjalisty wynosi od 0 do 5 dni.

Kompleksowa diagnostyka i leczenie

Dobry neurolog dziecięcy stawia rozpoznanie w oparciu o kilka źródeł: na podstawie wywiadu z rodzicami, badania przedmiotowego oraz – w razie, gdy lekarz stwierdzi taką potrzebę – dodatkowych badań diagnostycznych. PsychoMedic Gdańsk współpracuje z placówkami oferującymi m.in. badania krwi, EEG oraz tomografem komputerowym, które dla naszych Pacjentów są wykonywane na preferencyjnych stawkach. W sytuacji, gdy problemy neurologiczne dziecka współwystępują z innymi zaburzeniami lub z nich wynikają, nasz neurolog dziecięcy współpracuje również z innymi Specjalistami z zespołu PsychoMedic.

Stacjonarnie i online

To od Państwa zależy forma konsultacji: przyjmujemy Pacjentów stacjonarnie niezależnie od sytuacji epidemicznej, z zachowaniem wszelkich zasad reżimu sanitarnego. Jeżeli jednak nie macie Państwo możliwości pojawić się u nas z dzieckiem osobiście, wolicie pozostać w domu lub np. umawiacie wizytę wyłącznie celem omówienia aktualnych wyników badań dziecka, możecie skorzystać z konsultacji z neurologiem w wygodnej formie online. Oferujemy wizyty przez Internet, Skype oraz przez telefon.

Oferujemy również konsultacje dla dorosłych – sprawdź ofertę naszego neurologa w Gdańsku

POZNAJ OPINIE NASZYCH PACJENTÓW

lek. Kamińska Agnieszka

Natalia 2023-05-31

Oceniam na 5

lek. Koreywo Regina

Kasia 2023-06-06

Oceniam na 5

lek. Korzeniewski Kajetan

Agnieszka 2023-06-07

Oceniam na 5