Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomeWizyty domowe psychiatry / psychologa / neurologa Warszawa

Wizyty domowe psychiatry / psychologa / neurologa Warszawa

Wizyty domowe Warszawa

Nie jesteś w stanie dojechać do Kliniki?
Twój stan zdrowia sprawia, że nie możesz lub nie powinieneś/aś opuszczać domu?
Boisz się pierwszej konsultacji i masz poczucie, że będzie Ci łatwiej, gdy to specjalista przyjedzie do Ciebie?
Poszukujesz lekarza dla swoich Rodziców albo Dziadków, których wiek lub zdrowie nie pozwala już na wizyty w gabinecie?

Nasza oferta jest dla Ciebie. 

Wiemy, że istnieje wiele różnych przyczyn, dla których spotkanie z lekarzem w Klinice może być trudne lub niemożliwe. Dlatego – wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom – stworzyliśmy profesjonalny Zespół Wizyt Domowych. W jego skład wchodzą psychiatra, neurolog oraz psycholog, którzy realizują wizyty domowe w mieście Warszawa oraz okolicach. 

Z WIZYT DOMOWYCH W PSYCHOMEDIC.PL SKORZYSTAŁO
JUŻ PONAD 2 TYSIĄCE PACJENTÓW!

Nasi Specjaliści należą do najczęściej wybieranych przez osoby poszukujące wizyty domowej na terenie Warszawy. Pacjenci i ich Rodziny zaufali nam, ponieważ:

 • Nasz Zespół realizuje wizyty domowe we wszystkich dzielnicach Warszawy oraz okolicach (+/- 25 km)
 • W Zespole Wizyt Domowych dyżurują wyłącznie doświadczeni specjaliści, którzy mają doświadczenie w prowadzeniu Pacjentów m.in. w ostrym kryzysie psychicznym. Lekarze neurolodzy są przygotowani do opieki nad Pacjentami w nagłych stanach neurologicznych. Wszyscy są także profesjonalnie przeszkoleni z zakresu opieki nad osobami starszymi. 
 • Wizyty domowe realizują wyłącznie specjaliści doświadczeni w pracy na renomowanych oddziałach psychiatrycznych i neurologicznych w warszawskich szpitalach.
 • Wizyta domowa w PsychoMedic.pl to kompleksowa usługa, w którą wchodzi: diagnoza stanu psychicznego i somatycznego Pacjenta, omówienie diagnozy i leczenia oraz wystawienie recept i wszystkich niezbędnych dokumentów (zwolnienie lekarskie, zaświadczenie, skierowanie do szpitala). 
 • Nasi Specjaliści odwiedzają Pacjentów 7 dni w tygodniu – istnieje możliwość umówienia wizyty także na dzień ustawowo wolny od pracy, np. 1 listopada, 3 maja. 
  W zdecydowanej większości przypadków jesteśmy w stanie zaproponować wizytę nawet tego samego dnia. 

JAK UMÓWIĆ WIZYTĘ DOMOWĄ?

 1. Skontaktuj się z nami pod numerem tel. 22-253-88-88.
  Poprosimy Cię o: Twoje podstawowe dane, czyli imię i nazwisko oraz numer PESEL (lub dane osoby, dla której umawiasz wizytę), dokładny adres wraz z kodem pocztowym oraz numer kontaktowy. Umówienie wizyty przyspieszy dokładne określenie Twojej dyspozycyjności (w jakich dniach i godzinach Specjalista ma podjechać). 
 2. Oczekuj na kontakt ze strony Działu Umawiania Wizyt Domowych. Nasz Doradca w przeciągu godziny-dwóch oddzwoni z nazwiskiem Specjalisty i orientacyjną godziną, o której przyjedzie do Ciebie lekarz. 
 3. Następnie pozostaje tylko oczekiwać na Specjalistę w domu!

ILE TO KOSZTUJE?

 • Wizyta domowa na terenie Warszawy – 600 PLN
 • Wizyta domowa poza Warszawą (do 25 km) – 700 PLN 
 • Każdy „dodatkowy” Pacjent na jednej wizycie domowej – +200 pln.

Czas trwania wizyty domowej to około 60 minut.

W przypadku wizyt domowych preferujemy płatności przelewami.
Swoją wizytę możesz opłacić kilkoma kliknięciami poprzez naszą dedykowaną stronę: psychomedic.pl/zaplaconline


Szybko, wygodnie, dyskretnie. Zapraszamy!

POZNAJ OPINIE NASZYCH PACJENTÓW


dr n.med. Martyna Wypych

Karolina 2021-01-27

Pani doktor jest wspaniałym lekarzem, który uważnie słucha pacjenta i zawsze wnikliwie analizuje objawy i wyniki badań przed podjęciem decyzji co do leczenia. Ponadto jest bardzo sympatyczną os...


mgr Katarzyna Regulska

Olga 2021-09-02

Młody ma uraz do lekarzy. Na wizycie nie plakal, Pani Doktor traktowała małego z szacunkiem, cały czas starając o jego zaufanie. Doradziła ws zdrowia synka. Jestem zadowolona z wizyty.


dr Ewa Guśtak

Dominika 2022-01-04

Oceniam na 5