Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomeWizyty domowe Łódź: psychiatra, psycholog, neurolog

Wizyty domowe Łódź: psychiatra, psycholog, neurolog

Wizyty Domowe Łódź

Klinika jest dla Ciebie za daleko lub masz problemy z poruszaniem się?
Nie możesz lub nie powinieneś/aś opuszczać domu z powodu stanu zdrowia?
Boisz się pierwszej konsultacji i masz poczucie, że będzie Ci łatwiej, gdy to specjalista przyjedzie do Ciebie?
Poszukujesz lekarza dla swoich Rodziców albo Dziadków, których wiek lub stan zdrowia nie pozwala już na dojazd do gabinetu?

Oferta wizyt domowych PsychoMedic.pl w Łodzi jest dla Ciebie.
Wiemy, że spotkanie z lekarzem w stacjonarnym gabinecie może być z wielu różnych przyczyn trudne lub niemożliwe. Dlatego, wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, powołaliśmy w Łodzi profesjonalny Zespół Wizyt Domowych. Do Państwa dyspozycji pozostaje psycholog oraz lekarz psychiatra. Wizyty domowe (Łódź i okolice) są realizowane na całym terenie miasta oraz do 25 km poza granicami administracyjnymi Łodzi.


Psycholog i psychiatra: wizyta domowa Łódź. Najszybszy termin i najwyższa jakość opieki

Nasi Specjaliści są najczęściej wybieranymi przez Pacjentów poszukujących pomocy psychologicznej lub medycznej w miejscu zamieszkania. Wiemy, że nie możemy zawieść Państwa zaufania, dlatego:

 • W Zespole Wizyt Domowych PsychoMedic każdego dnia dyżuruje psycholog oraz psychiatra. Wizyty domowe w Łodzi realizują doświadczeni specjaliści, którzy pomogli już setkom osób w ostrych kryzysach psychicznych, także z powodu uzależnienia od substancji psychoaktywnych. Cały Zespół Wizyt Domowych jest doświadczony i profesjonalnie przygotowany do opieki nad osobami starszymi (m.in. wymagającymi pomocy z powodu zaburzeń pamięci, zaburzeń organicznych).
 • Każda wizyta domowa psychiatry w Łodzi jest kompleksową usługą, w cenę której wchodzi: badanie psychiatryczne i somatyczne Pacjenta, omówienie diagnozy i leczenia, wystawienie wszystkich niezbędnych dokumentów (m.in. l4, e-recepty, zaświadczenia lekarskiego, skierowania do szpitala psychiatrycznego). 
 • Nasi Specjaliści pomagają Pacjentom codziennie. W zdecydowanej większości przypadków jesteśmy w stanie zaproponować wizytę nawet tego samego dnia. Wizytę domową psychiatry lub psychologa w Łodzi możecie Państwo umówić nawet na dzień ustawowo wolny od pracy: np. 1 listopada, 3 maja.


JAK UMÓWIĆ WIZYTĘ DOMOWĄ?

 1. Skontaktuj się z nami pod numerem tel. 42 644 44 44.
  Wcześniej przygotuj podstawowe dane – swoje lub osoby, dla której umawiasz wizytę: imię i nazwisko oraz numer PESEL, dokładny adres z kodem pocztowym oraz numer telefonu. Umówienie wizyty na konkretny dzień i godzinę przyspieszy dokładne określenie Twoich preferencji: dni i godzin, w których chciał_abyś, aby odbyła się wizyta. Jeżeli nie masz takich preferencji, znajdziemy dla Ciebie możliwie jak najszybszy termin konsultacji w mieszku zamieszkania.
 2. Następnie czekaj na kontakt ze strony Działu Umawiania Wizyt Domowych. W ciągu maksymalnie dwóch godzin nasz Dział Obsługi Pacjenta skontaktuje się z Tobą ponownie, aby podać nazwisko Specjalisty, dzień oraz orientacyjną godzinę wizyty.
 3. Następnie możesz spokojnie oczekiwać na Specjalistę w domu.

ILE TO KOSZTUJE?

 • Wizyta domowa na terenie Łodzi – 600 pln
 • Wizyta domowa poza Łodzią (do 25 km) – 700 pln 
 • Każdy „dodatkowy” Pacjent na jednej wizycie domowej – +200 pln.

Czas trwania wizyty domowej to około 60 minut.

W przypadku wizyt domowych prosimy o dokonywanie płatności przelewami poprzez naszą dedykowaną stronę: psychomedic.pl/zaplaconline


Zapraszamy do kontaktu 7 dni w tygodniu od rana do 21:00 pod numerem: 42 644 44 44.

POZNAJ OPINIE NASZYCH PACJENTÓW


lek. Przemysław Wielochowski

Remigiusz 2021-06-11

Przeczytalem wczesniej same dobre opinie o p. Doktorze. Moja jest oczywiscie taka sama - lekarz bardzo "pro-pacjencki'. Wszystko w należytym porządku.


lek. Iwona Tkaczuk
lek. Iwona Tkaczuk

Psychiatra dzieci i młodzieży

Umów wizytę

Milo 2021-05-30

Profesjonalna, kompetentna a przy tym bardzo uważna na małego pacjenta oraz przejętych rodziców. Serdecznie polecam.


mgr Małgorzata Matusiak

Adam 2022-05-02

Super 🙂