Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomePsycholog Kraków

Psycholog Kraków

Zapisz się na wizytę online lub zadzwoń tel. 799-399-399

Każdy człowiek może dojść w życiu do punktu, w którym trudności życiowe lub przeżywane cierpienie psychiczne okaże się ponad jego siły. Taki kryzys da się przezwyciężyć, o ile w procesie zmiany będzie Ci towarzyszył doświadczony psycholog. Kraków jest miastem, w którym znajdziesz oddział Kliniki Psychologiczno-Psychiatrycznej PsychoMedic.pl. Jeżeli potrzebujesz porady psychologa, zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu i jakości usług poświadczonej licznymi nagrodami. Zapewnimy Ci kompleksowe i profesjonalne wsparcie w dążeniu do lepszej jakości życia.

Jesteśmy siecią poradni zdrowia psychicznego z kilkunastoletnim doświadczeniem w prowadzeniu Pacjentów. Od lat prowadzimy działalność stacjonarnie oraz w formie online (jesteśmy jednymi z pionierów telemedycyny w Polsce). Zajmujemy się kompleksowym leczeniem trudności psychicznych; w naszych gabinetach 7 dni w tygodniu dyżuruje lekarz psychiatra oraz psycholog. Kraków to czwarte – po Warszawie, Łodzi i Katowicach – miasto wojewódzkie, w którym otworzyliśmy poradnię wielospecjalistyczną.

Oferujemy pełen zakres usług i wsparcia z zakresu „psycholog prywatnie”:

  • porady psychologa / porady psychologiczne /  pomoc psychologiczna;
  • psychoterapia Kraków;
  • poradnictwo wychowawcze / psychoterapia par i rodzin / psycholog dziecięcy w Krakowie.
Psycholog Kraków PsychoMedicPl

Psycholog prywatnie: pełna gama usług

Każdy nasz psycholog w Krakowie posiada dodatkowo dyplom psychoterapeuty, ma co najmniej kilkuletnie doświadczenie w pracy klinicznej oraz przeszedł pełną terapię własną. Dzięki temu każdy Pacjent może być pewien, że otrzyma profesjonalną i dostosowaną do swojej sytuacji pomoc psychologiczną. Nasi psycholodzy/psychoterapeuci oferują interwencję kryzysową dla osób znajdujących się w nagłej i trudnej sytuacji, porady psychologiczne dla Pacjentów, którzy potrzebują doraźnej pomocy, oraz psychoterapię długoterminową. Terapia odbywa się z reguły raz w tygodniu i przeznaczona jest dla tych, którzy chcą i/lub potrzebują dłużej popracować ze Specjalistą nad rozwiązaniem swoich problemów, osiąganiem celów i poprawą jakości własnego życia. Nie martw się, jeżeli nie wiesz, jakiego rodzaju pomocy potrzebujesz – będziesz mógł się nad tym wspólnie zastanowić z psychologiem/psycholożką podczas pierwszej konsultacji.

Wybierając PsychoMedic masz także pewność, że otrzymasz szybką pomoc dobrego psychiatry, gdy tylko – w razie potrzeby – pokieruje Cię do niego prowadzący psycholog. Prywatnie przyjmuje u nas także kilkudziesięciu polecanych i doświadczonych lekarzy z naszego Zespołu. Psychiatra i psycholog będą ze sobą ściśle współpracować, aby zapewnić Ci jak najskuteczniejszą i kompleksową pomoc. Znajdziesz u nas także pomoc neuro- i endokrynologa, dietetyka i logopedy.

Psycholog Kraków prywatnie w PsychoMedic. Najlepsi Specjaliści, których pasją jest wspieranie

Każdy absolwent psychologii wychodzi z uczelni wyposażony w ogromną wiedzę, jednak nie zawsze to wystarczy. Dojrzałość, odpowiedzialność i zaangażowanie emocjonalne w pracę to cechy, które muszą iść w parze z wiedzą i umiejętnościami każdego, kogo specjalnością jest pomoc psychologiczna.

Dlatego w procesie rekrutacji psychologów w PsychoMedic szczególną uwagę zwracamy na osobowość i postawę kandydatów. Wiemy, że to elementy równie ważne, co posiadane doświadczenie czy dyplom z rekomendowanej szkoły terapii. Naszym celem jest, abyś odczuł/a, że Twoje problemy są dla nas ważne, a prowadzący psycholog jest Ci w stanie zapewnić autentyczne wsparcie i pomoc.

Szybka pomoc dla każdego Pacjenta

Zdajemy sobie sprawę, że dla osoby doświadczającej kryzysu psychicznego ważna jest nie tylko jakość pomocy psychologa, ale i czas, w jakim tę pomoc otrzyma. Dlatego też nasze usługi są nie tylko profesjonalne, ale i szybko dostępne. Szczycimy się tym, że mamy najszybsze terminy w kraju: jeżeli będziesz tego potrzebować, dołożymy wszelkich starań, aby psycholog w Krakowie przyjął Cię jeszcze tego samego dnia.

Porady psychologa Kraków / pomoc psychologiczna Kraków / porady psychologiczne Kraków: pomagamy dzieciom i rodzinom

Pomogliśmy już nie tylko tysiącom dorosłych, ale i dzieci oraz ich rodzicom. Nasi doświadczeni psycholodzy dziecięcy wspierają małych Pacjentów od pierwszych dni życia, oferując – w zależności od rodzaju problemu i potrzeb – psychoterapię lub kompleksową diagnozę psychologiczną. W razie konieczności wystawiamy opinie i orzeczenia, które są honorowane przez szkoły, państwowe poradnie psychologiczno-pedagogiczne oraz komisje ds. nauczania indywidualnego. Nasi specjaliści prowadzą także poradnictwo psychologiczne i treningi wychowawcze dla rodziców, którzy doświadczają trudności w codziennym funkcjonowaniu i kontakcie z dzieckiem. Jeżeli pojawia się taka potrzeba, oferujemy również psychoterapię rodzinną i psychoterapię par/małżeństw.  mgr Paulina Janus
Zadzwoń

mgr Paulina Janus
Zadzwoń

Psychoterapia, Konsultacja psychologiczna

Psycholog, psychoterapeutka w modelu poznawczo-behawioralnym i systemowym. Zrealizowała unikalne szkolenie w nurcie CBT w Wielkiej Brytanii. Ukończyła studia magisterskie ze ścieżką specjalizacyjną z psychologii klinicznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Pracowała z różnymi grupami klientów w Polsce i w Wielkiej Brytanii, m.in. z osobami borykającymi się ze stresem, lękiem, depresją, w kryzysie psychologicznym, z ofiarami przemocy, klientami zagrożonymi wykluczeniem społecznym, rodzicami doświadczającymi trudności wychowawczych. Ma kilkuletnie doświadczenie w pracy jako pełnoetatowa psychoterapeutka w publicznej służbie zdrowia z osobami zmagającymi się z lękiem, stresem pourazowym (PTSD), natręctwami, obniżonym nastrojem i depresją, zaburzenia w postrzeganiu siebie i niską samooceną, trudnościami w relacjach z innymi.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Małgorzata Jarymowicz
Zadzwoń

mgr Małgorzata Jarymowicz
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna i psychoterapia dorosłych i młodzieży od 14 r.ż.

Psycholog, psychoterapeutka. Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz młodzieży od 14 r.ż., konsultacje psychologiczne, terapię środowiskową. Ukończyła akredytowane szkolenie psychoterapeutyczne w podejściu integracyjnym w Ośrodku INTRA w Warszawie. Absolwentka studiów podyplomowych „Otwarty Dialog i Rozwój Sieci Społecznych w Sytuacjach Kryzysu Psychicznego” w Instytucie Psychologii na Uniwersytecie UKSW. Certyfikowanym nauczycielem mindfulness MBLC i CBLC. Prowadzi treningi uważności i współczucia, włącza ich elementy w pracę psychoterapeutyczną.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Joanna Juras
Zadzwoń

mgr Joanna Juras
Zadzwoń

Diagnoza, konsultacja psychologiczna i psychoterapia dzieci i młodzieży

Psycholog diagnosta, specjalistka psychologii klinicznej dzieci i młodzieży. Przyjmuje dzieci w wieku od 2 r.ż. W trakcie 7-letniej praktyki klinicznej koncentrowała się wyłącznie na diagnozie oraz terapii dzieci i młodzieży, jak również psychoedukacji i poradnictwie dla ich rodzin. W 2019 roku ukończyła 4-letnie szkolenie specjalizacyjne w zakresie psychologii klinicznej organizowane przez Szpital Uniwersytecki w Krakowie. W Psychomedic.pl zajmuje się diagnozą dzieci i młodzieży – różnicowaniem zaburzeń rozwoju, oceną poziomu funkcjonowania poznawczego, diagnozą zaburzeń emocjonalnych i zachowania, terapią psychologiczną dzieci i młodzieży, treningiem neuropsychologicznym oraz poradnictwem dla rodziców.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Bartosz Michalewski
Zadzwoń

mgr Bartosz Michalewski
Zadzwoń

Psychoterapia

Psychoterapeuta z kilkuletnim stażem, pracujący w nurcie systemowym. Pomaga rodzinom i parom w kryzysie, pracuje również z pacjentami indywidualnymi. W gabinecie szczególny nacisk kładzie na relację terapeutyczną. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Obecnie w trakcie ostatniego roku czteroletniego, całościowego kursu psychoterapii Ośrodka Szkoleń Systemowych w Krakowie posiadającego rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.