Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomePsycholog dziecięcy i młodzieżowy Łódź

Psycholog dziecięcy i młodzieżowy Łódź

Zapisz się na wizytę online lub zadzwoń tel. 799-399-399

Psycholog dziecięcy Łódź

Psycholog dziecięcy Łódź

Kiedy Twoje dziecko zamyka się w sobie i nie chce mówić o swoich problemach, choć wyraźnie widzisz, że coś je dręczy… Kiedy spokojne do tej pory dziecko zaczyna wpadać w „szał z byle powodu” i robi się agresywne… Kiedy czujesz, że Twoje dziecko rozwija się gorzej, niż rówieśnicy… Każda z tych sytuacji może powodować u rodzica poczucie bezsilności, bezradności i poczucie winy, że być może nie jest „wystarczająco dobrym” rodzicem. Zdarzają się sytuacje, gdy dziecko potrzebuje pomocy specjalisty. Tak jak odwiedzasz pediatrę, gdy dziecko gorączkuje, tak samo warto odwiedzić psychologa dziecięcego, gdy dostrzegamy niepokojące objawy ze strony zdrowia psychicznego. Dobry psycholog dziecięcy wie, jak podejść do Twojego dziecka, by zrozumieć jego problemy, nazwać je i poszukać na nie rozwiązania. Takiego psychologa znajdziesz dzisiaj już nie tylko w Warszawie, ale także w Łodzi na ulicy Kościuszki i Armii Krajowej. Bez kolejek i niepotrzebnego dodatkowego stresu!


Psycholog dziecięcy Łódź – diagnozowanie autyzmu, zespołu Aspergera i ADHD, pomoc w problemach wychowawczych, przygotowanie dzieci do wielkich zmian życiowych

Nasi psycholodzy dziecięcy przyglądając się uważnie dziecku i analizując jego funkcjonowanie w rodzinie i grupie rówieśniczej, diagnozują przyczyny dziecięcych problemów i uczą, jak sobie z nimi radzić. Wszystkie spotkania odbywają się w przyjaznej, spokojnej atmosferze, w której zarówno rodzice, jak i dzieci mogą poczuć się bezpiecznie i nie czują oporów, aby otworzyć się przed specjalistą.

Nasi psycholodzy dziecięcy mają doświadczenie nie tylko w rozwiązywaniu przedszkolnych i szkolnych problemów młodszych dzieci, ale także wiedzą, jak poradzić sobie ze zbuntowanymi nastolatkami i problemami wieku dojrzewania. Pracując w zespole w naszej poradni z psychiatrą dziecięcym stawiają diagnozy ADHD, autyzmu i innych zaburzeń rozwojowych oraz uczą sposobów, by radzić sobie z trudnościami wynikającymi z tych zaburzeń. Są nieodzowną pomocą w sytuacjach, gdy trzeba przygotować dziecko na trudne, stresujące zmiany życiowe takie jak wyjazd za granicę lub rozwód rodziców. Nasi specjaliści wiedzą, jak pomóc zarówno dzieciom, jak i rodzicom przystosować się do nowej sytuacji.


Psycholog dziecięcy Łódź – fachowa pomoc w centrum Łodzi, szybko i bez kolejek
 

Kiedy zauważysz niepokojące objawy u swojego dziecka, nie możesz czekać całymi miesiącami na wizytę u psychologa. W tym wieku, kiedy Twoje dziecko szybko się rozwija, szybkie działanie jest szczególnie ważne, bo odpowiedni moment na poszukanie pomocy łatwo przegapić! U nas na szczęście nie musisz się tego obawiać. Wizytę u specjalisty możesz umówić często nawet tego samego dnia! Nie zwlekaj i poszukaj profesjonalnej pomocy dla swojego dziecka, aby ułatwić mu start w dorosłość.

Naszych Lekarzy i Specjalistów polecają Pacjenci


dr Danuta Wernicka-Juszczak

Katarzyna 2020-12-02

Oceniam na 5.


dr Marta Staszak

Simi 2020-10-28

Dr Marta Staszak to wspaniały lekarz oraz człowiek. W końcu zostałem wysłuchany. Znowu czuje nadzieje że moje życie może sie odmienić. Jestem szczęśliwy.


mgr Justyna Trojanowska-Juras

Weronika 2021-02-05

Rozmowa z panią Justyną bardzo pomogła i z całego serca polecam.


Zapisz się na wizytę online lub zadzwoń tel. 799-399-
399


Specjaliści pomagający w tych trudnościach:mgr Maria Gaj
Zadzwoń

mgr Maria Gaj
Zadzwoń

Konsultacja Psychologiczna, Psychoterapia Dorosłych oraz Dzieci i Młodzieży

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo - behawioralny. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz czteroletnie szkolenie z psychoterapii poznawczo- behawioralnej na SWPS. Pracuje z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Zajmuje się m.in. leczeniem zaburzeń lękowych jak lęk uogólniony, lęk paniczny, fobia społeczna, depresja, PTSD, zaburzenia odżywiania, zaburzenia obsesyjno - kompulsywne, trudności z okresu porodu i połogu, wsparciem w okresie żałoby. W pracy z dziećmi zajmuje się m.in. problemami samouszkodzeń, częstymi absencjami w szkole i tzw. fobią szkolną.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. Kościuszki 13, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Katarzyna Grąbczewska-Różycka
Zadzwoń

mgr Katarzyna Grąbczewska-Różycka
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna Dzieci i Młodzieży

Psycholog dziecięcy, logopeda, pedagog z ponad 10-letnim doświadczeniem pracy z małymi pacjentami. Specjalizuje się w zakresie diagnozy i terapii całościowych zaburzeń rozwojowych oraz zaburzeń lękowych u dzieci, a w szczególności mutyzmu wybiórczego. 

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. Kościuszki 13, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Małgorzata Juszczak-Kapusta
Zadzwoń

mgr Małgorzata Juszczak-Kapusta
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, Psychoterapia

Psycholog dziecięcy, terapeutka wczesnej interwencji, terapeutka integracji sensorycznej, diagnosta całościowych zaburzeń rozwojowych. Pracuje z dziećmi od 2010 r. Specjalizuje się w zakresie wspomagania rozwoju dzieci z zaburzeniami i trudnościami rozwojowymi, z dziećmi wykazującymi opóźnienie w rozwoju w porównaniu z rówieśnikami.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. Kościuszki 13, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

dr Grażyna Manista-Zielińska
Zadzwoń

dr Grażyna Manista-Zielińska
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dzieci i młodzieży

Lekarz specjalizujący się w psychiatrii dzieci i młodzieży. Posiada ponad 20-letnią praktyką w zawodzie lekarza psychiatry. Na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem zaburzeń psychicznych: psychozy, zaburzenia depresyjne i nerwicowe, zespoły otępienne, zaburzenia psychiczne u dzieci i młodzieży, leczenie farmakologiczne uzależnienia od alkoholu i narkotyków. Od wielu lat zajmuje się również psychogeriatrią, tzn. diagnostyką i leczeniem zaburzeń psychicznych u osób powyżej 60 roku życia.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. Kościuszki 13, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.


mgr Katarzyna Obrębska
Zadzwoń

mgr Katarzyna Obrębska
Zadzwoń

Konsultacja Psychologiczna Dzieci i Młodzieży, Diagnoza psychologiczna

Psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny dzieci i młodzieży. Pracuje z dziećmi i młodzieżą doświadczającymi zaburzeń lękowych (w tym fobia społeczna, lęk uogólniony, lęk paniczny), depresyjnych, zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych, ADHD. Prowadzi diagnostykę zaburzeń psychicznych. Obecnie jest w trakcie czteroletniego szkolenia w nurcie psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Szkole Psychoterapii Uniwersytetu SWPS w Poznaniu.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. Armii Krajowej 34a, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.