Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomePsycholog dziecięcy i młodzieżowy Łódź

Psycholog dziecięcy i młodzieżowy Łódź

Zapisz się na wizytę online lub zadzwoń tel. 799-399-399

Psycholog dziecięcy Łódź

Psycholog dziecięcy Łódź

Kiedy Twoje dziecko zamyka się w sobie i nie chce mówić o swoich problemach, choć wyraźnie widzisz, że coś je dręczy… Kiedy spokojne do tej pory dziecko zaczyna wpadać w „szał z byle powodu” i robi się agresywne… Kiedy czujesz, że Twoje dziecko rozwija się gorzej, niż rówieśnicy… Każda z tych sytuacji może powodować u rodzica poczucie bezsilności, bezradności i poczucie winy, że być może nie jest „wystarczająco dobrym” rodzicem. Zdarzają się sytuacje, gdy dziecko potrzebuje pomocy specjalisty. Tak jak odwiedzasz pediatrę, gdy dziecko gorączkuje, tak samo warto odwiedzić psychologa dziecięcego, gdy dostrzegamy niepokojące objawy ze strony zdrowia psychicznego. Dobry psycholog dziecięcy wie, jak podejść do Twojego dziecka, by zrozumieć jego problemy, nazwać je i poszukać na nie rozwiązania. Takiego psychologa znajdziesz dzisiaj już nie tylko w Warszawie, ale także w Łodzi na ulicy Kościuszki i Armii Krajowej. Bez kolejek i niepotrzebnego dodatkowego stresu!


Psycholog dziecięcy Łódź – diagnozowanie autyzmu, zespołu Aspergera i ADHD, pomoc w problemach wychowawczych, przygotowanie dzieci do wielkich zmian życiowych

Nasi psycholodzy dziecięcy przyglądając się uważnie dziecku i analizując jego funkcjonowanie w rodzinie i grupie rówieśniczej, diagnozują przyczyny dziecięcych problemów i uczą, jak sobie z nimi radzić. Wszystkie spotkania odbywają się w przyjaznej, spokojnej atmosferze, w której zarówno rodzice, jak i dzieci mogą poczuć się bezpiecznie i nie czują oporów, aby otworzyć się przed specjalistą.

Nasi psycholodzy dziecięcy mają doświadczenie nie tylko w rozwiązywaniu przedszkolnych i szkolnych problemów młodszych dzieci, ale także wiedzą, jak poradzić sobie ze zbuntowanymi nastolatkami i problemami wieku dojrzewania. Pracując w zespole w naszej poradni z psychiatrą dziecięcym stawiają diagnozy ADHD, autyzmu i innych zaburzeń rozwojowych oraz uczą sposobów, by radzić sobie z trudnościami wynikającymi z tych zaburzeń. Są nieodzowną pomocą w sytuacjach, gdy trzeba przygotować dziecko na trudne, stresujące zmiany życiowe takie jak wyjazd za granicę lub rozwód rodziców. Nasi specjaliści wiedzą, jak pomóc zarówno dzieciom, jak i rodzicom przystosować się do nowej sytuacji.


Psycholog dziecięcy Łódź – fachowa pomoc w centrum Łodzi, szybko i bez kolejek
 

Kiedy zauważysz niepokojące objawy u swojego dziecka, nie możesz czekać całymi miesiącami na wizytę u psychologa. W tym wieku, kiedy Twoje dziecko szybko się rozwija, szybkie działanie jest szczególnie ważne, bo odpowiedni moment na poszukanie pomocy łatwo przegapić! U nas na szczęście nie musisz się tego obawiać. Wizytę u specjalisty możesz umówić często nawet tego samego dnia! Nie zwlekaj i poszukaj profesjonalnej pomocy dla swojego dziecka, aby ułatwić mu start w dorosłość.

Naszych Lekarzy i Specjalistów polecają Pacjenci


dr Rafał Michta

Katarzyna 2021-05-26

Bardzo udana wizyta. Pan doktor bardzo uważnie słuchał moich wypowiedzi, nakierowywał pytaniami tak, abym mogła podać informacje potrzebne do wystawienia diagnozy. Przy okazji bardzo miły, czu...


dr Wojciech Gruenpeter

Agnieszka 2021-03-29

Oceniam na 5.


dr Michał Adamkiewicz

SEBASTIAN 2021-06-17

Oceniam na 5


Zapisz się na wizytę online lub zadzwoń tel. 799-399-
399


Specjaliści pomagający w tych trudnościach:mgr Kinga Ambroziak
Zadzwoń

mgr Kinga Ambroziak
Zadzwoń

Konsultacja Psychologiczna, Psychoterapia

Psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny CBT dzieci, młodzież, dorośli. Posiada 8-letnie doświadczenie kliniczne. Specjalizuje się w terapii ADHD u dzieci i dorosłych, mutyzmu wybiórczego, zaburzeń lękowych i depresyjnych, zaburzeń zachowania, zaburzeń adaptacyjnych. Diagnozuje przyczyny niepowodzeń szkolnych. Prowadzi również terapię osób dorosłych doświadczających kryzysów życiowych.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. Kościuszki 13, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Maria Gaj
Zadzwoń

mgr Maria Gaj
Zadzwoń

Konsultacja Psychologiczna, Psychoterapia Dorosłych oraz Dzieci i Młodzieży

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo - behawioralny. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz czteroletnie szkolenie z psychoterapii poznawczo- behawioralnej na SWPS. Pracuje z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Zajmuje się m.in. leczeniem zaburzeń lękowych jak lęk uogólniony, lęk paniczny, fobia społeczna, depresja, PTSD, zaburzenia odżywiania, zaburzenia obsesyjno - kompulsywne, trudności z okresu porodu i połogu, wsparciem w okresie żałoby. W pracy z dziećmi zajmuje się m.in. problemami samouszkodzeń, częstymi absencjami w szkole i tzw. fobią szkolną.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. Kościuszki 13, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Katarzyna Grąbczewska-Różycka
Zadzwoń

mgr Katarzyna Grąbczewska-Różycka
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna Dzieci i Młodzieży

Psycholog dziecięcy, logopeda, pedagog z ponad 10-letnim doświadczeniem pracy z małymi pacjentami. Specjalizuje się w zakresie diagnozy i terapii całościowych zaburzeń rozwojowych oraz zaburzeń lękowych u dzieci, a w szczególności mutyzmu wybiórczego. 

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. Kościuszki 13, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Małgorzata Juszczak-Kapusta
Zadzwoń

mgr Małgorzata Juszczak-Kapusta
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, Psychoterapia

Psycholog dziecięcy, terapeutka wczesnej interwencji, terapeutka integracji sensorycznej, diagnosta całościowych zaburzeń rozwojowych. Pracuje z dziećmi od 2010 r. Specjalizuje się w zakresie wspomagania rozwoju dzieci z zaburzeniami i trudnościami rozwojowymi, z dziećmi wykazującymi opóźnienie w rozwoju w porównaniu z rówieśnikami.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. Kościuszki 13, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.