Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomePsychoterapia CBT

Psychoterapia CBT

Psychoterapia CBT Warszawa

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z psychoterapii poznawczo-behawioralnej prowadzonej przez certyfikowanych Specjalistów z Kliniki PsychoMedic.

Psychoterapia CBT (poznawczo-behawioralna) jest jedną z najbardziej uznanych i najskuteczniejszych metod leczenia trudności i zaburzeń psychicznych. Daje świetne efekty w łagodzeniu objawów depresji, fobii, napadów paniki i innych zaburzeń lękowych. Jest również zalecana osobom z niskim poczuciem własnej wartości.

Efektywność tej formy pracy potwierdzają liczne badania. Co ważne, rezultaty psychoterapii CBT są także szybkie i widoczne już po kilku-kilkunastu sesjach.Psychoterapia CBT w Klinikach PsychoMedic

Psychoterapeuci poznawczo-behawioralni przyjmują we wszystkich naszych Klinikach na terenie całej Polski. Pracujemy 7 dni w tygodniu od 08:00 do 21:00, dzięki czemu każdemu Pacjentowi jesteśmy w stanie zaproponować adekwatny do jego preferencji termin regularnych spotkań.

Dlaczego warto nas wybrać?

  • Pracują u nas wyłącznie utytułowani specjaliści z kilkunastoletnim doświadczeniem, polecani przez Pacjentów. Umawiając się na wizytę do rekomendowanej poradni zdrowia psychicznego PsychoMedic masz pewność, że przyjmie Cię certyfikowany i doświadczony terapeuta CBT. Psychoterapia w naszych klinikach odbywa się zgodnie z zasadami etyki i najnowszymi wytycznymi.
  • Pracujemy również w formule online: prowadzimy terapię online przez autorski system do wideowizyt oraz poprzez Skype. Jeżeli z powodu zaostrzenia się sytuacji epidemicznej lub jakichkolwiek innych przyczyn nie będziesz m_gł/a się u nas pojawić stacjonarnie, będziesz m_gł/a kontynuować terapię przez skype’a, naszą platformę do wideowizyt lub telefon. Gwarantujemy naszym Pacjentom poczucie bezpieczeństwa i ciągłość terapii niezależnie od okoliczności.
  • Jesteśmy poradnią wielospecjalistyczną, więc w razie potrzeby opieką obejmie Cię dodatkowo psychiatra lub lekarz innej specjalności.

Zapisz się na wizytę stacjonarną: psychomedic.pl

Wideowizytę: psychomedic.online

JEŚLI POTRZEBUJESZ POMOCY, ZADZWOŃ: 799-399-499

SPRAWDŹ NAJSZYBSZE TERMINYPOZNAJ OPINIE NASZYCH PACJENTÓW


dr Waldemar Kryszkowski

Piotr 2021-11-19

Oceniam na 5


dr Bogdan Latecki

Wiktoria 2021-11-06

Oceniam na 5


dr Beata Piekarska

Katarzyna 2021-10-27

Oceniam na 5