7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomePsycholog Lublin

Psycholog Lublin

Poradnia psychologiczna Lublin – zapraszamy do PsychoMedic po wsparcie doświadczonego psychologa:

Każdy z nas przechodzi przez takie sytuacje w życiu, które wiążą się z cierpieniem i które przytłaczają. Nikogo nie omija ból fizyczny, cierpienie psychiczne czy stres. Kiedy wiele trudności kumuluje się w jednym czasie lub występują już od dawna, może dojść do pojawienia się kryzysu psychicznego, który powoduje, że czujemy się bezradni i bezsilni. Jeśli jesteś teraz w takim momencie swojego życia, może Ci pomóc dobry psycholog. Lublin to jedno z miast na mapie Polski, w którym znajdziesz naszą stacjonarną klinikę psychologiczno-psychiatryczną. Czekają na Ciebie wyspecjalizowani, empatyczni Specjaliści!

PsychoMedic – poradnia psychologiczna w Lublinie znajduje się przy ul. Fryderyka Chopina 10. To samo centrum miasta, trafisz do nas bez trudu również komunikacją miejską (przystanek Krakowskie Przedmieście lub Okopowa).

Kim jest psycholog i jak może pomóc?

Psycholog to Specjalista z zakresu zdrowia psychicznego, który ukończył 5-letnie studia psychologiczne, a często także dodatkowe kursy i szkolenia z interesującej go tematyki. Psycholog ma kwalifikacje potrzebne do udzielania wsparcia w postaci porad czy interwencji kryzysowej w chwilach silnego stresu, np. po wypadku czy doznaniu przemocy. Może również przeprowadzać diagnozę funkcji poznawczych, inteligencji czy zaburzeń osobowości i wydawać opinie. Jeśli jesteś w trudnym momencie swojego życia i szukasz rozwiązania dla swoich problemów, zgłoś się po porady psychologiczne. Lublin to lokalizacja, w której współpracujemy z samymi doświadczonymi i wysoko wykwalifikowanymi psychologami.

Kiedy zgłosić się do psychologa?

Bez względu na to, z czym się zmagasz, nie musisz przez to przechodzić w pojedynkę. Psycholog w Lublinie prywatnie wesprze Cię i pomoże przejść przez trudności. Zgłoś się do psychologa, gdy:

  • od jakiegoś czasu masz gorsze samopoczucie lub zmienny nastrój,
  • nic Ci nie sprawia przyjemności i nie masz energii do działania,
  • doświadczasz przewlekłego lęku,
  • zdarzają Ci się silne ataki lęku, tzw. ataki paniki,
  • czujesz, że życie nie ma sensu i doświadczasz myśli samobójczych,
  • masz trudną relację z jedzeniem,
  • rozwodzisz się,
  • coś się zmieniło w Twoim życiu i trudno Ci się w tym odnaleźć,
  • nie wiesz, jaką ścieżkę zawodową obrać,
  • masz problemy ze snem.

Nie zwlekaj z umówieniem wizyty – jak najszybciej uzyskaj porady psychologa (Lublin). To często pierwszy i najważniejszy krok, by odzyskać satysfakcję z życia.

Psycholog Lublin: jak wygląda pierwsza wizyta?

To naturalne, że pierwsza wizyta u Specjalisty może budzić niepewność i lęk. Pacjent zastanawia się nad tym, jak będzie przebiegała rozmowa, ile będzie trwała czy jakie pytania zada psycholog? Uspokajamy – w PsychoMedic zawsze możesz liczyć na zrozumienie i pełne wsparcie empatycznego Specjalisty.

Na pierwszym spotkaniu psycholog w Lublinie będzie chciał przede wszystkim poznać powód zgłoszenia się Pacjenta na konsultację. Zapyta więc o doświadczane objawy lub trudności. Dodatkowo podczas tego spotkania psycholog zacznie zbierać tzw. wywiad psychologiczny i dlatego będzie zadawać różne pytania, np. dotyczące historii medycznej, dzieciństwa czy aktualnych relacji. Na bazie wszystkich tych informacji psycholog tworzy indywidualną ścieżkę pracy z Pacjentem i planuje interwencje psychologiczne.

Warto pamiętać, że gabinet psychologiczny to bezpieczne miejsce dla każdego. Możesz zgłosić się do Specjalisty z każdym problemem – to fachowiec, który nie ocenia, a wspólnie z Pacjentem stara się znaleźć rozwiązanie trudnej sytuacji. Dobry psycholog w Lublinie odznacza się nie tylko doświadczeniem, ale także wysoką kulturą osobistą i empatią. Możesz liczyć na życzliwą, wspierającą atmosferę.

Pomoc psychologiczna Lublin – dlaczego warto nam zaufać?

Naszym priorytetem jest wspieranie Pacjentów, którzy znaleźli się w kryzysie psychicznym i potrzebują profesjonalnej pomocy. Oferujemy porady psychologiczne, psychoterapię czy interwencję kryzysową – jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu, a nasz Dział Obsługi Pacjenta chętnie odpowie na wszystkie pytania. Pomagamy Pacjentom zawsze zgodnie z najnowszą wiedzą i przy użyciu sprawdzonych, naukowych metod. Naszą skuteczność pokazują setki opinii zadowolonych Pacjentów.

Wiemy, że zdrowie psychiczne nie może czekać, dlatego u nas Pacjenci nie czekają miesiącami na termin pierwszej konsultacji. Pracujemy 7 dni w tygodniu od rana aż do 21:00. Rozumiemy, jak ważna jest dostępność Specjalisty, zwłaszcza takiego, który często jest pierwszą osobą, do której zgłasza się osoba w kryzysie. Zapraszamy do PsychoMedic, gdzie czeka wykwalifikowany psycholog (Lublin).

Codziennie czekamy na Twój telefon!