Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomePsychoterapeuta Łódź

Psychoterapeuta Łódź

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ ONLINE LUB ZADZWOŃ TEL. 799-399-499

Psychoterapia pozwala na złagodzenie cierpienia psychicznego i pełne wykorzystywanie swojego potencjału – po prostu na bycie sobą. Aby tak się stało, prowadzący ją psychoterapeuta musi być jednak odpowiednio wykwalifikowany, a jednocześnie odpowiedzialny i zaangażowany w swoją pracę. Jeżeli poszukujesz doświadczonego specjalisty, któremu szczerze zależy na Twoim dobremu samopoczuciu i odzyskaniu stabilności psychicznej, umów wizytę w jednej z naszych łódzkich poradni. Otrzymasz u nas wsparcie dopasowane do swojego problemu i potrzeb.

PsychoMedic.pl to Sieć Klinik Psychologiczno-Psychiatrycznych. W naszych poradniach pomagamy Pacjentom od kilkunastu lat. Aktualnie już w dwunastu naszych poradniach w czterech miast Polski prowadzone są konsultacje lekarskie oraz psychoterapia. Łódź jest miastem, w którym posiadamy dwa świetnie zlokalizowane oddziały: przy ulicy Kościuszki oraz przy ulicy Armii Krajowej na Retkinii. Pracujemy także w formule online.

Nasza Zespół stale się rozwija, aby móc nieść potrzebującym kompleksową pomoc, ale nie jesteśmy i nigdy nie będziemy korporacją. Do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie, oferując jednocześnie pełną gamę możliwości leczenia trudności psychicznych.

Psychoterapeuta Łódź PsychoMedic.pl

Skuteczna psychoterapia trudności i zaburzeń psychicznych

Psychoterapia jest formą pomocy zalecaną zarówno osobom, u których zostały zdiagnozowane konkretne zaburzenia psychiczne (wówczas terapia jest z reguły łączona ze stosowaniem leków od psychiatry), jak i tym, które nie mają żadnego „rozpoznania”, ale doświadczają w życiu cierpienia. Psychoterapeuta pomaga także osobom, które:

  • doświadczają przewlekłego smutku lub niepowodzeń w relacjach z innymi,
  • nie akceptują siebie, swojego ciała lub charakteru,
  • nie mogą uporać się z doświadczeniami z przeszłości,
  • przeżywają trudne chwile w życiu lub są w żałobie.

Spotkania ze specjalistą pozwalają lepiej rozumieć siebie i swoje trudności oraz nauczyć się lepszego funkcjonowania na co dzień, rozwiązywania problemów i zapobiegania kolejnym kryzysom.

W PsychoMedic oferujemy psychoterapię krótkoterminową i długoterminową w rekomendowanych podejściach terapeutycznych, których skuteczność została udowodniona naukowo. Każdy nasz psychoterapeuta spełnia restrykcyjne kryteria: nasz zespół z Łodzi to absolwenci całościowych, 4-letnich studiów podyplomowych, z pełnymi uprawnieniami do prowadzenia psychoterapii. Mają doświadczenie w pracy zarówno w prywatnych gabinetach, jak i na oddziałach psychiatrycznych. Każdy z nich przeszedł również terapię własną. Jednocześnie w naszym Zespole pracują terapeuci specjalizujący się w różnych obszarach i wykorzystujący w kontakcie z Pacjentami różne (choć równie skuteczne) metody. Dzięki temu każdej osobie jesteśmy w stanie zaproponować pomoc i specjalistę dostosowanego konkretnie do doświadczanych przez nią trudności.

Komfort na każdym etapie kontaktu

Jedną z naszych kluczowych wartości jest troska o komfort Pacjenta na każdym etapie kontaktu z kliniką. Jeśli nie jesteś pewny/a, czy psychoterapia jest na pewno formą pomocy dla Ciebie albo nie wiesz, albo jak wybrać terapeutę, skontaktuj się z nami. Nasi pracownicy Działu Obsługi Pacjenta doskonale znają zespół Specjalistów w Łodzi – chętnie odpowiedzą na wszelkie Twoje pytania i podpowiedzą, który nasz psychoterapeuta będzie mógł Ci pomóc i spotkać się z Tobą w dogodnym dla Ciebie terminie. Jeżeli wolisz, możesz również umówić się na pierwszą wizytę samodzielnie, wybierając specjalistę i termin przez fioletową wyszukiwarkę na górze strony.  

Psychoterapeuta dyżuruje w naszych klinikach 7 dni w tygodniu od 8:00 do 21:00, dzięki czemu z naszych usług mogą skorzystać nawet osoby z najbardziej napiętym grafikiem. Pierwsze konsultacje służą wzajemnemu poznaniu się Pacjenta z terapeutą, rozwianiu ewentualnych wątpliwości, określeniu najważniejszych problemów i celów do osiągnięcia w terapii. Jeżeli podejmiesz decyzję, że chcesz współpracować z danym specjalistą, wspólnie wybierzecie dzień tygodnia i godzinę regularnych spotkań.

Wesprzemy Cię skutecznie i kompleksowo

Pomagamy m.in. Pacjentom z rozpoznaniem depresji, zaburzeń lękowych, zaburzeń odżywiania się czy zaburzeń ze spektrum autyzmu. To trudności, które oddziałują na wiele sfer życia i z tego względu najlepiej jest, aby ich leczenie prowadziło dwóch specjalistów: psychiatra oraz psychoterapeuta. Łódź, jako miasto wojewódzkie, jest lokalizacją gabinetów wielu lekarzy oraz terapeutów, ale nie wszyscy są w stanie skierować swoich Pacjentów do innego specjalisty, gdy zachodzi taka potrzeba. PsychoMedic jest natomiast poradnią wielospecjalistyczną, dzięki czemu nawet tego samego dnia będziesz mógł skorzystać u nas z konsultacji z psychiatrą, neurologiem, endokrynologiem lub dietetykiem.

Wykonaj pierwszy krok, a my pomożemy Ci we wszystkich kolejnych. Tel: 799-399-499

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ ONLINE LUB ZADZWOŃ TEL. 799-399-499mgr Monika Zareba
Zadzwoń

mgr Monika Zareba
Zadzwoń

Konsultacja Psychologiczna, Psychoterapia

Psycholog, psychoterapeuta, certyfikowany terapeuta środowiskowy Sekcji Psychiatrii Środowiskowej i Rehabilitacji Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pomaga w trudnościach związanych z relacjami interpersonalnymi (w rodzinie, w pracy), brakiem satysfakcji życiowej, ma doświadczenie w kontaktach z pacjentami w kryzysie, depresji, cierpiących z powodu zaburzeń lękowych i zaburzeń osobowości. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. Kościuszki 13, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

dr n. o zdr. Magdalena Malczewska
Zadzwoń

dr n. o zdr. Magdalena Malczewska
Zadzwoń

Konsultacja Psychologiczna, Psychoterapia

Psychoterapeuta, psycholog od 2010r. pracuje z pacjentami. Jest absolwentką Wydziału Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego oraz studiów doktoranckich na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Prowadzi psychoterapię indywidualną krótko i długoterminową oraz psychoterapię par i rodzin pod superwizją certyfikowanego superwizora Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Pracuje w nurcie terapii psychodynamicznej.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. Kościuszki 13, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Alicja Ciapa
Zadzwoń

mgr Alicja Ciapa
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, Psychoterapia

Psycholog w trakcie specjalizacji z psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum CBT Edu w Warszawie. Ukończyła studia psychologiczne o specjalności „Rodzina”. Doświadczenie zdobywała w praktykach i stażu w Wojewódzkim Szpitalu im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu (Centrum Psychiatryczne w Warcie) oraz w Specjalistycznym Psychiatrycznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Łodzi – Szpital im. J. Babińskiego. Przeprowadzała badania i sporządzała opinie. Prowadziła trening umiejętności społecznych oraz warsztaty i pogadanki tematyczne. Ukończyła także Studia Podyplomowe nadające kwalifikacje nauczycielskie i przygotowanie pedagogiczne oraz pracowała jako psycholog w szkołach. Jej zainteresowania kliniczne obejmują zagadnienia m.in. zaburzeń lękowych i afektywnych. Pracuje z osobami dorosłymi.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. Kościuszki 13, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Maja Zawadzka
Zadzwoń

mgr Maja Zawadzka
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, Psychoterapia

Psycholog, certyfikowana psychoterapeutka CBT, interwent kryzysowy. Ukończyła zaawansowane szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie poznawczo-behawioralnym. Od 2011 roku pracuje z osobami potrzebującymi profesjonalnej pomocy z powodu różnorodnych przyczyn zaburzeń funkcjonowania psychospołecznego. Pomaga osobom, doświadczającym kryzysu w nowej lub trudnej sytuacji życiowej, po sytuacjach traumatycznych. Specjalizuje się w terapii zaburzeń lękowych, zaburzeń afektywnych, zaburzeń nerwicowych, stresu pourazowego PTSD oraz nadużywania substancji psychoaktywnych. Konsultuje Pacjentów anglojęzycznych.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. Kościuszki 13, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Sylwia Baran
Zadzwoń

mgr Sylwia Baran
Zadzwoń

Konsultacja Psychologiczna, Psychoterapia

Psycholog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień. Od ponad 10 lat pracuje psychoterapeutycznie z pacjentami. Prowadzi także krótkoterminową terapię par, w których pojawia się problem.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. Kościuszki 13, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Kinga Ambroziak
Zadzwoń

mgr Kinga Ambroziak
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, Diagnoza psychologiczna

Psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny CBT dzieci, młodzież, dorośli. Posiada 8-letnie doświadczenie kliniczne. Specjalizuje się w terapii ADHD u dzieci i dorosłych, mutyzmu wybiórczego, zaburzeń lękowych i depresyjnych, zaburzeń zachowania, zaburzeń adaptacyjnych. Diagnozuje przyczyny niepowodzeń szkolnych. Prowadzi również terapię osób dorosłych doświadczających kryzysów życiowych.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. Kościuszki 13, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.


mgr Magdalena Gruda-Kiełbik
Zadzwoń

mgr Magdalena Gruda-Kiełbik
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, psychoterapia dzieci, młodzieży i dorosłych

Psycholog, psychoterapeuta osób dorosłych, młodzieży od 13 roku życia oraz trener TUS. Obszar udzielanej pomocy to m.in.: zaburzenia lękowe, nastroju, osobowości, odżywiania się, zachowania. Specjalizuje się w pomocy osobom z zachowaniami samobójczymi oraz trudnościami wychowawczymi.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. Armii Krajowej 34a, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Ewa Arendarczyk
Zadzwoń

mgr Ewa Arendarczyk
Zadzwoń

Psychoterapia dorosłych

Psychoterapeuta w trakcie certyfikacji. Konsultuje osoby dorosłe. Obecnie w 4-letnim całościowym szkoleniu terapeutycznym rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Certyfikowany terapeuta programu terapeutycznego NEST. Doświadczenie zdobywała podczas pracy indywidualnej z dorosłymi, prowadząc procesy w nurcie terapii integratywnej, oraz w ramach terapii par. W szczególny sposób pomaga tym, którzy doświadczają trudności w budowaniu relacji. Chciałaby, aby poczuli radość i ekscytację, zamiast złości i bezradności. Pracuje z osobami, które chcą zbudować lub wzmocnić poczucie własnej wartości oraz zrozumieć, oswoić i wykorzystać emocje, również te trudne, do swojego rozwoju. Udziela pomocy osobom po wcześniejszych doświadczeniach przemocy, zaniedbania i strat prokreacyjnych, by zmniejszyć konsekwencje doświadczanej traumy, ukoić wewnętrzne cierpienie i przejąć odpowiedzialność za swoje życie, rozwój i budowane relacje.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. Armii Krajowej 34a, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Monika Zareba
Zadzwoń

mgr Monika Zareba
Zadzwoń

Konsultacja Psychologiczna, Psychoterapia

Psycholog, psychoterapeuta, certyfikowany terapeuta środowiskowy Sekcji Psychiatrii Środowiskowej i Rehabilitacji Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pomaga w trudnościach związanych z relacjami interpersonalnymi (w rodzinie, w pracy), brakiem satysfakcji życiowej, ma doświadczenie w kontaktach z pacjentami w kryzysie, depresji, cierpiących z powodu zaburzeń lękowych i zaburzeń osobowości. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. Armii Krajowej 34a, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Paulina Gniłka
Zadzwoń

mgr Paulina Gniłka
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, Psychoterapia

Psycholog, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji. Terapeutycznie pracuje w nurcie psychodynamicznym. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.  Pracuje głównie z osobami cierpiącymi z powodu zaburzeń depresyjnych, lękowych, psychosomatycznych, zaburzeń osobowości, a także doświadczającymi różnego rodzaju kryzysów życiowych czy problemów w relacjach interpersonalnych. Oferuje diagnostykę psychologiczną (diagnoza osobowości, funkcjonowania poznawczego, intelektualnego), psychoterapię indywidualną oraz poradnictwo psychologiczne.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. Armii Krajowej 34a, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

dr n. społ. Magdalena Staniaszek
Zadzwoń

dr n. społ. Magdalena Staniaszek
Zadzwoń

Konsultacja Psychologiczna, Psychoterapia Dzieci

Psycholog, Psychoterapeuta w nurcie CBT oraz systemowym, Trener TUS. Wspiera terapeutycznie dzieci i młodzież wykazujące zaburzenia nastroju, zaburzenia lękowe (m.in. fobie), zaburzenia snu, zaburzenia zachowania, zaburzenia kontroli impulsów, sprawiające trudności wychowawcze. Prowadzi konsultacje wychowawcze dla rodziców (ustalanie granic, system nagradzania itp.).

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. Armii Krajowej 34a, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Malwina Zawieja
Zadzwoń

mgr Malwina Zawieja
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, psychoterapia dzieci oraz dorosłych

Psycholog, psychoterapeuta dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Pracuje w nurcie psychodynamicznym. Zajmuje się m.in. zaburzeniami: lękowymi, nastroju, snu, seksualnymi, neurorozwojowymi. "Pomostem łączącym świat zewnętrzny z nami jest symbol, jest znak, który świat otaczający nam daje i dla nas coś oznacza."

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. Armii Krajowej 34a, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Marta Janik-Borowiak
Zadzwoń

mgr Marta Janik-Borowiak
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, psychoterapia dzieci, młodzieży i dorosłych

Psycholog, psychoterapeuta dzieci, młodzieży, osób dorosłych. Zajmuje się również psychoterapią par. Prowadzi psychoterapię DDA. Zajmuje się m.in. zaburzeniami lękowymi, nastroju, zachowania, osobowości, odżywiania, snu.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. Armii Krajowej 34a, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Katarzyna Kowalska
Zadzwoń

mgr Katarzyna Kowalska
Zadzwoń

Diagnoza psychologiczna dzieci, młodzieży i dorosłych

Psycholog i certyfikowany psychoterapeuta CBT. Studia psychologiczne ukończyła w 2014 roku na Uniwersytecie Łódzkim. Następnie rozpoczęła pracę w Fundacji JiM, gdzie zajmowała się diagnozą oraz terapią dzieci i młodzieży w spektrum autyzmu. Uczestniczenie w zespołach diagnostycznych oraz codzienna praca z osobami z zaburzeniami rozwoju, umożliwiały nabranie niezbędnego w pracy diagnosty doświadczenia. W swojej pracy posługuje się testami IDS-2 oraz Stanford-Binet V. W grudniu 2019r. uzyskała certyfikat psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. Armii Krajowej 34a, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

POZNAJ OPINIE NASZYCH PACJENTÓW


lek. Piotr Markowski

Kamil 2022-01-21

Miła, profesjonalna wizyta. Dzięki panu Piotrowi dowiedziałem się do robić dalej. Dziękuję za pomoc!


mgr Katarzyna Regulska

Olga 2021-09-02

Młody ma uraz do lekarzy. Na wizycie nie plakal, Pani Doktor traktowała małego z szacunkiem, cały czas starając o jego zaufanie. Doradziła ws zdrowia synka. Jestem zadowolona z wizyty.


lek. Monika Makowska

Weronika 2022-04-08

Polecam