7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomeNeurolog dziecięcy Poznań

Neurolog dziecięcy Poznań

Neurolog dziecięcy Poznań: najwyższej jakości opieka medyczna dla dzieci od pierwszych dni życia  

Neurolog dla dzieci powinien skonsultować dziecko wkrótce po urodzeniu, a także zawsze wtedy, gdy obserwujemy u pociechy niepokojące zachowania lub objawy. Specjaliści PsychoMedic Poznań otaczają opieką dzieci z chorobami neurologicznymi, a także oferują kompleksową diagnostykę i badania profilaktyczne dla niemowląt, dzieci i młodzieży.  

W naszych poradniach dyżuruje neurolog dziecięcy wyspecjalizowany w pracy z Pacjentami od 0 do 18 r.ż. Kliniki PsychoMedic są otwarte 7 dni w tygodniu, a wszyscy nasi lekarze neurolodzy współpracują także z innymi Specjalistami z Zespołu PsychoMedic Poznań i z innych części Polski: tak, aby każdemu młodemu Pacjentowi pomóc jak najszybciej i jak najskuteczniej.  

Dobry neurolog dziecięcy Poznań 

Prywatny neurolog dziecięcy zajmuje się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem wszystkich chorób układu nerwowego. Neurologia dziecięca to dziedzina medycyny, która zajmuje się nie tylko leczeniem zdiagnozowanych u najmłodszych chorób neurologicznych o charakterze przewlekłym, ale także wspieraniem dzieci z całościowymi zaburzeniami rozwojowymi (autyzm, ADHD), po komplikacjach okołoporodowych oraz z wadami wrodzonymi.  

Dobry neurolog dziecięcy to właściwy adres także wtedy, gdy zauważamy u dziecka objawy, których podłoża nie znamy: przede wszystkim takie, jak:  

 • Zaburzenia napięcia mięśniowego, 
 • Asymetria ciała; 
 • Zaburzenia rozwoju mowy (spowolnienie rozwoju mowy, niewyraźna mowa); 
 • Dziecko powtarza ciągle te same ruchy, ma tiki lub drgawki; 
 • Nadpobudliwość, trudności w nauce i z koncentracją; 
 • Utrata przytomności;  
 • Bóle głowy i zawroty równowagi; 
 • Bóle o nieokreślonym podłożu; 
 • Zahamowanie rozwoju lub atypowa ścieżka rozwoju u dziecka (np. dziecko nie uśmiecha się, nie nawiązuje kontaktu wzrokowego). 

Naszym priorytetem jest fachowa i kompleksowa pomoc dla najmłodszych Pacjentów. Gdy tylko zachodzi taka potrzeba, lekarze z PsychoMedic kierują naszych małych Pacjentów na badania do placówek współpracujących, wykonujących niezbędne badania diagnostyczne na preferencyjnych stawkach. Nasi neurolodzy posiadają także uprawnienia i kompetencje do:  

 • oceny rozwoju neurologicznego noworodka/niemowlęcia i wystawienia zaświadczenia o braku przeciwwskazań do szczepień ochronnych; 
 • wystawiania recept; 
 • wystawiania zwolnień z pracy (L4) dla rodziców, których dziecko wymaga stałej opieki z powodu stanu zdrowia; 
 • wystawiania skierowań do szpitala na oddział neurologia dziecięca Poznań.  

Konsultacje neurologiczne dla dzieci w Poznaniu  

Zapewniamy dzieciom opiekę na najwyższym poziomie. Decydując się na umówienie dziecka na wizytę w PsychoMedic, możesz mieć pewność, że w gabinecie będzie na Was czekał dobry neurolog dziecięcy. Nasi Specjaliści mają odpowiednie podejście do dzieci w różnym wieku i doświadczenie. Stale aktualizują swoją wiedzę medyczną, biorąc udział w szkoleniach i konferencjach.  

PsychoMedic to gwarancja wielospecjalistycznej pomocy. W naszej poradni będziesz m_gł/a również umówić dziecko na dodatkową konsultację specjalistyczną, jeżeli zaleci ją neurolog dziecięcy: Poznań to miasto, w którym oferujemy również wizyty u specjalistów psychologa, psychoterapeuty, psychiatry dziecięcego i innych.  

Oferujemy konsultacje stacjonarne i online. To Ty decydujesz, w jaki sposób skontaktować się z lekarzem. W sytuacji, gdy wizyta ma służyć na przykład modyfikacji leczenia albo omówieniu wyników badań dziecka, rodzic może umówić się z naszym neurologiem na konsultację online. Konsultujemy poprzez nasz autorski system do wideowizyt, Skype oraz przez telefon.  

Zapoznaj się również z naszą ofertą konsultacji neurologa dla dorosłych w Poznaniu.

POZNAJ OPINIE NASZYCH PACJENTÓW

lek. Dickert Anna

Marta 2023-06-05

Oceniam na 5

lek. Kamińska Agnieszka

Natalia 2023-05-31

Oceniam na 5