Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomeNeurolog Katowice

Neurolog Katowice

Neurolog Katowice – zapraszamy do PsychoMedic.pl! Oferujemy szybkie terminy na profesjonalne konsultacje neurologiczne. 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ ONLINE LUB ZADZWOŃ: 32 555 04 04

Siedzący tryb życia, obciążenia genetyczne i wydłużająca się średnia życia sprawia, że coraz więcej osób potrzebuje pomocy lekarza neurologa. W naszej klinice PsychoMedic.pl Katowice oferujemy konsultacje najlepszych Specjalistów dla dorosłych w każdym wieku. Wizyty odbywają się – w zależności od Państwa preferencji – stacjonarnie w poradni zlokalizowanej w centrum Katowic (ul. 1 maja 46) i w formie zdalnej: telefonicznie, skype oraz online (wideokonsultacje)

W CZYM POMAGA NEUROLOG? KIEDY DO NEUROLOGA?

Do neurologa warto wybrać się zawsze wtedy, gdy obserwują Państwo u siebie nietypowe objawy lub pogorszenie funkcjonowania, które nie mają związku z innymi problemami zdrowotnymi/chorobami przewlekłymi:

  • nawracające bóle głowy, migreny;
  • zawroty głowy, zaburzenia równowagi;
  • nawracające bóle lub zesztywnienie kręgosłupa;
  • silny ból pleców/lędźwi promieniujący do nogi (takie objawy bardzo często daje rwa kulszowa i tzw. zespoły korzonkowe);
  • mimowolne ruchy (skurcze) twarzy lub tułowia;
  • zaburzenia czucia, węchu, widzenia, połykania;
  • zaburzenia mowy (niewyraźna, „bełkotliwa” mowa)
  • zaburzenia pamięci. 

Zapraszamy także wtedy, gdy nie doświadczacie Państwo niepokojących symptomów, ale wyniki badań wskazują na zmiany w obrębie kręgosłupa, mózgu lub pozostałych części układu nerwowego. Nasz Specjalista przeanalizuje wyniki, poprowadzi leczenie lub wskaże, gdzie najlepiej szukać pomocy.

NEUROLOG W PSYCHOMEDIC.PL – NAM MOŻNA ZAUFAĆ!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w leczeniu chorób układu nerwowego. Pomogliśmy już tysiącom Pacjentów. 


Nasze Kliniki w Warszawie, Łodzi i Katowicach od lat zrzeszają najlepszych specjalistów neurologów, którzy wyróżniają się wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego. Pomagamy kompleksowo, co jest szczególnie ważne w przypadku schorzeń neurologicznych: te często przekładają się bowiem na ogólny stan zdrowia i współwystępują z innymi chorobami. W razie potrzeby dodatkową opieką otoczy – Ciebie lub bliską Ci osobę – lekarz psychiatra oraz endokrynolog z naszego Zespołu. Oferujemy także wsparcie placówek współpracujących, które wykonują całą gamę badań diagnostycznych (rezonans magnetyczny, EEG, badania USG, badania krwi) na preferencyjnych stawkach. 

Jakość świadczonych przez nas usług potwierdzają nagrody: jesteśmy laureatami m.in. nagrody Laur Pacjenta 2017/2018 oraz zdobywcami Złotej Synapsy i tytułu Super Medicus.

Pomagamy Pacjentom efektywnie niezależnie od ich wieku i stanu zdrowia. 

Neurolog Katowice


Nasi neurolodzy są doświadczeni w prowadzeniu Pacjentów także z niejasnymi diagnostycznie problemami. Pomożemy Ci, jeżeli poprzedni lekarze przysłowiowo „rozłożyli ręce”. 
Specjaliści PsychoMedic od lat prowadzą Pacjentów z takimi chorobami, jak padaczka, stwardnienie rozsiane (SM), choroba Parkinsona czy Zespół Alzheimera. 
Ogromnie ważne jest dla nas zdrowie Seniorów – w trakcie leczenia starszych Pacjentów kładziemy nacisk na polepszenie jakości życia zarówno chorego, jak i całej jego rodziny. 
Prowadzimy Pacjentów z przewlekłymi trudnościami i chorobami, ale oferujemy również szybką i skuteczną pomoc w stanach nagłych (np. rwa kulszowa, atak migreny). 

Oferujemy pomoc neurologa stacjonarnie i zdalnie. Gwarantujemy ciągłość leczenia. 


Nasi Specjaliści przyjmują zarówno stacjonarnie w gabinecie, jak i w formie telewizyty i wideowizyty. Nie musisz się obawiać, że lekarz nagle przestanie być dostępny. Jeżeli boisz się o zdrowie swoje lub Rodziny, możesz odbywać wszystkie konsultacje z domu w formie telefonicznej, skype i online. 

JAK WYGLĄDA WIZYTA U NEUROLOGA?

Neurolog stawia diagnozę przede wszystkim w oparciu o rozmowę z Pacjentem. Najistotniejszą częścią konsultacji jest wywiad dotyczący charakteru i przebiegu Twoich objawów, a także ogólnego stanu zdrowia.

W trakcie wizyty stacjonarnej lekarz przeprowadza również dokładne, neurologiczne badanie fizykalne. Jeżeli zdiagnozowanie przyczyn Twoich trudności będzie wymagało dodatkowej diagnostyki, nasz lekarz wypisze skierowanie i wytłumaczy, gdzie się zgłosić. 

Jeśli posiadacie Państwo aktualne wyniki badań, historię choroby od wcześniejszego lekarza neurologa, leczycie się przewlekle lub przebyliście duże urazy bądź operacje – warto powiedzieć o tym na wizycie i okazać dokumentację naszemu Specjaliście. Można przynieść ją ze sobą na wizytę w gabinecie lub wysłać skany/czytelne zdjęcia na adres katowice@psychomedic.pl

Zapraszamy!

SPECJALIŚCI POMAGAJĄCY W TYCH TRUDNOŚCIACH:dr Aleksandra Cyzowska
Zadzwoń

dr Aleksandra Cyzowska
Zadzwoń

Konsultacja neurologiczna
Lekarz specjalista neurolog z wieloletnim doświadczeniem pracy z pacjentami. Specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu zespołów bólowych kręgosłupa, bólów i zawrotów głowy o różnej etiologii, chorób naczyniowych układu nerwowego, stanów po udarze mózgu, chorób demielinizacyjnych.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. 1 Maja 46 , Katowice

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.