7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomeNeurolog Katowice

Neurolog Katowice

Neurolog Katowice – zapraszamy do PsychoMedic.pl!
Oferujemy szybkie terminy na profesjonalne konsultacje neurologiczne. 

Siedzący tryb życia, obciążenia genetyczne i wydłużająca się średnia życia sprawia, że coraz więcej osób potrzebuje pomocy lekarza neurologa. W naszej klinice PsychoMedic.pl Katowice oferujemy konsultacje najlepszych Specjalistów dla dorosłych w każdym wieku. Wizyty odbywają się – w zależności od Państwa preferencji – stacjonarnie w poradni zlokalizowanej w centrum Katowic (ul. 1 maja 46) i w formie zdalnej: telefonicznie, skype oraz online (wideokonsultacje).

Neurolog w Katowicach: w czym pomaga? Kiedy się zgłosić do neurologa?

Neurolog to lekarz, do którego warto skierować się zawsze wtedy, gdy obserwują Państwo u siebie nietypowe objawy lub pogorszenie funkcjonowania, które nie mają związku z innymi problemami zdrowotnymi/chorobami przewlekłymi:

 • nawracające bóle głowy, migreny;
 • zawroty głowy, zaburzenia równowagi;
 • nawracające bóle lub zesztywnienie kręgosłupa;
 • silny ból pleców/lędźwi promieniujący do nogi (takie objawy bardzo często daje rwa kulszowa i tzw. zespoły korzonkowe);
 • mimowolne ruchy (skurcze) twarzy lub tułowia;
 • zaburzenia czucia, węchu, widzenia, połykania;
 • zaburzenia mowy (niewyraźna, „bełkotliwa” mowa)
 • zaburzenia pamięci

Zapraszamy także wtedy, gdy nie doświadczacie Państwo niepokojących symptomów, ale wyniki badań wskazują na zmiany w obrębie kręgosłupa, mózgu lub pozostałych części układu nerwowego. Nasz lekarz neurolog przeanalizuje wyniki, poprowadzi leczenie lub wskaże, gdzie najlepiej szukać pomocy.

Dobry neurolog Katowice – kompleksowa i skuteczna pomoc

Neurolog Katowice

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w leczeniu chorób układu nerwowego. Pomogliśmy już tysiącom Pacjentów. 

Nasze Kliniki, usytuowane już w kilkunastu zakątkach Polski, od lat zrzeszają najlepszych specjalistów neurologów, którzy wyróżniają się wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego. Pomagamy kompleksowo, co jest szczególnie ważne w przypadku schorzeń neurologicznych: te często przekładają się bowiem na ogólny stan zdrowia i współwystępują z innymi chorobami. W razie potrzeby zapewnimy Ci na miejscu wsparcie Specjalistów, do których może Cię – w razie potrzeby – skierować lekarz neurolog. Katowice są lokalizacją przyjęć m.in lekarzy endokrynologów oraz psychiatrów z naszego Zespołu. Oferujemy także wsparcie placówek współpracujących, które wykonują całą gamę badań diagnostycznych (rezonans magnetyczny, EEG, badania USG, badania krwi) na preferencyjnych stawkach. 

Jakość świadczonych przez nas usług potwierdzają nagrody: jesteśmy laureatami m.in. nagrody Laur Pacjenta 2017/2018 oraz zdobywcami Złotej Synapsy i tytułu Super Medicus.


Pomagamy Pacjentom efektywnie niezależnie od ich wieku i stanu zdrowia. 

Nasi neurolodzy są doświadczeni w prowadzeniu Pacjentów także z niejasnymi diagnostycznie problemami. Pomożemy Ci, jeżeli poprzedni lekarze przysłowiowo „rozłożyli ręce”. 

Specjaliści PsychoMedic od lat prowadzą Pacjentów z takimi chorobami, jak padaczka, stwardnienie rozsiane (SM), choroba Parkinsona czy Zespół Alzheimera. 

Ogromnie ważne jest dla nas zdrowie Seniorów – wychodzimy z założenia, że dobry neurolog powinien kłaść nacisk na polepszenie jakości życia zarówno chorego, jak i całej jego rodziny, co jest jednym z naszych najważniejszych celów podczas prowadzenia Pacjentów neurologicznych.

Prowadzimy Pacjentów z przewlekłymi trudnościami i chorobami, ale oferujemy również szybką i skuteczną pomoc w stanach nagłych (np. rwa kulszowa, atak migreny). 


Prywatny Neurolog Katowice: stacjonarnie i zdalnie, z gwarancją zachowania ciągłości leczenia

Nasi Specjaliści przyjmują zarówno stacjonarnie w gabinecie, jak i w formie telewizyty i wideowizyty. Nie musisz się obawiać, że lekarz nagle przestanie być dostępny. Jeżeli boisz się o zdrowie swoje lub Rodziny, możesz odbywać wszystkie konsultacje z domu w formie telefonicznej, skype i online. 

Jak wygląda wizyta u neurologa?

Neurolog stawia diagnozę przede wszystkim w oparciu o rozmowę z Pacjentem. Najistotniejszą częścią konsultacji jest wywiad dotyczący charakteru i przebiegu Twoich objawów, a także ogólnego stanu zdrowia.

W trakcie wizyty stacjonarnej lekarz przeprowadza również dokładne, neurologiczne badanie fizykalne. Jeżeli zdiagnozowanie przyczyn Twoich trudności będzie wymagało dodatkowej diagnostyki, nasz lekarz wypisze skierowanie i wytłumaczy, gdzie się zgłosić. 

Jeżeli:

 • leczycie się Państwo przewlekle lub przebyliście duże urazy bądź operacje;
 • posiadacie Państwo wcześniejszą historię choroby (prowadził Państwa wcześniej inny, prywatny neurolog lub neurolog na NFZ);
 • macie Państwo aktualne wyniki badań – warto powiedzieć o tym na wizycie i okazać dokumentację naszemu Specjaliście. Można przynieść ją ze sobą na wizytę w gabinecie lub wysłać skany/czytelne zdjęcia na adres katowice@psychomedic.pl.

Zapraszamy także do zapoznania się z naszą gamą usług online: Neurolog prywatny Katowice: konsultacje zdalne.

PsychoMedic.pl Katowice – umów wizytę z neurologiem

POZNAJ OPINIE NASZYCH PACJENTÓW

lek. Danielska Marta

Joanna 2023-06-02

Oceniam na 5

mgr Tomczyk Jowita

Martyna mama Antka 2023-06-02

Oceniam na 5