Atrakcyjna praca na Recepcji - Klinika PsychoMedic.pl

22 253 88 88 - 7dni w tygodniu

Praca na Recepcji

CV z zdjęciem prosimy wysyłać na cv@psychomedic.pl

PsychoMedic Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna ogłasza rekrutacje do pracy na recepcję.

Przy aplikacji proszę zaznaczyć opcję:
1.Praca w  weekendy  – na Ochocie- 8.00-21.00 sobota lub niedziela.

2.Praca w wybrane dni na Ochocie – 10.00-17.00.

Praca na min. rok czasu. Praca po okresie przeszkolenia do podjęcia w październiku. Przeszkolenie do pracy bezpłatne, około 24h nauki na recepcji. Umowa zlecenie.

Zadania osoby współpracującej:
– rezerwacja i rejestracja usług poradni,obsługa również pacjentów anglojęzycznych,
– zadania w social media, praca z Facebookiem, Instagramem,
– rozliczanie Pacjentów,
– koordynowanie planu wizyt,
– udzielanie informacji i oferowanych usługach,
– zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi Pacjenta,
– bycie ambasadorem marki, aktywne pozyskiwanie klientów
– dbanie o czystość kliniki,
– dbanie o wizerunek firmy.

Oczekiwania względem kandydata:
– entuzjazm w kontakcie z innymi ludźmi, inicjatywa, wychodzenie aktywne do pacjenta,
– dobra organizacja i duża podzielność uwagi,
– zdolności matematyczne – rozliczanie wizyt, koordynowanie grafików,
– mile widziani studenci i absolwenci psychologii,
– chęć uczenia się i pracy w zespole,
– solidność i dokładność w pracy.

Oferujemy:
– współpracę w oparciu o umowę zlecenie
– atrakcyjne wynagrodzenie
– przeszkolenie z systemów medycznych
– współpracę z profesjonalnym zespole psychoterapeutów i psychiatrów
– przyjazną atmosferę w pracy
– dla studentów psychologi możliwość udziału w projektach szkoleniowych

Prosimy przesyłać CV ze zdjęciem na adres: cv@psychomedic.pl