Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomePraca na Recepcji

Praca na Recepcji

SIEĆ PORADNI NZOZ PSYCHOMEDIC.PL OGŁASZA REKRUTACJĘ DO PRACY W DZIALE OBSŁUGI PACJENTA.

Praca na recepcji

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU PSYCHOMEDIC.PL

Obecnie poszukujemy osób do pracy na recepcji naszych klinik oraz do telefonicznej obsługi Pacjenta.

Zapraszamy szczególnie studentów psychologii oraz kierunków pokrewnych a także pasjonatów psychologii chcących rozpocząć swoją karierę w środowisku profesjonalistów zajmujących się zdrowiem psychicznym.

Zapraszamy do każdej z naszych lokalizacji  – osiem klinik w Warszawie, dwie w Łodzi i jedna w Katowicach.

NOWA LOKALIZACJA W WARSZAWIE – PLAC UNII LUBELSKIEJ.

ZADANIA OSOBY WSPÓŁPRACUJĄCEJ:

  • rezerwacja i rejestracja usług poradni psychoterapeutyczno-psychiatrycznej – obsługujemy również Pacjentów anglojęzycznych,
  • koordynowanie planu wizyt,
  • rozliczanie wizyt,
  • udzielanie informacji o oferowanych usługach,
  • zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi Pacjenta,
  • bycie ambasadorem marki; aktywne pozyskiwanie Klientów,
  • dbanie o czystość kliniki w godzinach otwarcia,
  • dbanie o wizerunek firmy.

OCZEKIWANIA:

  • entuzjazm w kontakcie z innymi ludźmi, inicjatywa, aktywne wychodzenie do Pacjenta,
  • dobra organizacja i sprawne przerzucanie uwagi,
  • zdolności matematyczne – rozliczanie wizyt, koordynowanie grafików,
  • mile widziani studenci i absolwenci psychologii,
  • chęć uczenia się i pracy w zespole,
  • minimalna dyspozycyjność to 3 dni pracy (również w weekendy)
  • solidność i dokładność w pracy.

OFERUJEMY:

  • pracę na dłuższy okres na cały etat lub na wybrane zmiany – możliwość pracy tylko w weekendy;
  • współpracę w oparciu o umowę zlecenie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • przeszkolenie z systemów medycznych,
  • współpracę z profesjonalnym zespołem psychoterapeutów i psychiatrów,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • bardzo dobry dojazd autem oraz komunikacją miejską,
  • dla studentów psychologi możliwość udziału w projektach edukacyjnych i szkoleniowych np. zajęciach choreoterapii, superwizjach,
  • karta Multisport.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NASZYM DZIAŁEM REKRUTACJI:
wyślij CV ze zdjęciem na adres e-mail cv@psychomedic.pl

W treści CV zamieść zgodę na przetwarzanie danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez NZOZ PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna z siedzibą w Warszawie, ul. Jastrzębowskiego 24 lok. U2 z siedzibą w Warszawie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest NZOZ PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna z siedzibą w Warszawie, ul. Jastrzębowskiego 24 lok. U2 z siedzibą w Warszawie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji i w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody, będą one przechowywane przez maksymalnie 1 rok. Posiada Pani/Pan prawo żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego na działania Administratora w zakresie ochrony danych osobowych. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.