Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu. Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Warszawa 22 253 88 88

Łódź 42 644 44 44

HomeSzkolenia dla lekarzy

Szkolenia dla lekarzy

Szkolenia dla lekarzy

Szkolenia dla lekarzy

Stawiamy na rozwój! Naszą siłą jest pasja do leczenia pacjentów oraz stałe doskonalenie siebie jako ekspertów. PsychomedicEDU to nasz autorski projekt edukacyjny dla specjalistów.

Organizujemy regularne, co dwa miesiące warsztaty doszkalające dla lekarzy w ramach naszego programu szkolącego PsychoMedic EDU. Skupiamy się na praktyce i dyskusji, dlatego spotkanie ma charakter warsztatu a nie wykładu. Jest to niepowtarzalna okazja aby w małej grupie zadać pytania, przedyskutować wątpliwości z specjalistami w danej dziedzinie.

Posiadamy akredytacje OIL w Warszawie do prowadzenia szkolenie podyplomowego dla lekarzy.

 


W ramach projektu edukacyjnego PsychoMedicEDU serdecznie zapraszamy na kolejne już spotkanie doszkalające dla lekarzy.

🔸 Podczas najbliższego webinaru skupimy się na temacie leczenia dużego zaburzenia depresyjnego oraz depresji lekoopornej.
🔸 Warsztat poprowadzi dr hab. n. med. Agnieszka Permoda.


Podczas spotkania każdy uczestnik ma możliwość zadawania pytań!

O ekspertce:
🔸 dr hab. n. med. Agnieszka Permoda – lekarz specjalista psychiatra, absolwentka Uniwersytetu Medycznego. Przez całe życie zawodowe związana z Kliniką Psychiatrii Dorosłych Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, gdzie pracuje na stanowisku adiunkta. Jest autorką kilkudziesięciu publikacji dotyczących etiopatogenezy i farmakoterapii zaburzeń psychicznych, ze szczególnym uwzględnieniem chorób afektywnych. Wieloletnia konsultantka z zakresu psychiatrii Szpitala Klinicznego im. Heliodora Święcickiego UM w Poznaniu przy ulicy Przybyszewskiego. Członkini Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Warsztat organizowany we współpracy z firmą Janssen Polska.

Termin i miejsce:
17 czerwca 2020 r. (środa), godz. 19:30-20:30
online

Do zobaczenia online! 💜
Zespół PsychoMedic.pl

 


 

Zapisy za pośrednictwem formularza:

Udział w webinarze jest bezpłatny, obowiązują zapisy za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego:
https://forms.gle/tdUDgst7xzpVkvc36

Nie przegap kolejnego szkolenia – Zapisy na NEWSLETTER kolejnych warsztatów edukacyjnych PsychomedicEDU

https://forms.gle/spHP4m8VxYmjJisM7

Szkolenia są bezpłatne. Wystarczy zarejestrować się przez formularz. Link do wydarzenia można śmiało udostępniać znajomym specjalistom. Otrzymasz 4 punkty edukacyjne oraz certyfikat uczestnictwa.