Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomePsychiatra dzieci i młodzieży Kraków

Psychiatra dzieci i młodzieży Kraków

Psychiatra dziecięcy Kraków, dobry psychiatra młodzieżowy Kraków – szybkie terminy na konsultacje u najlepszych Specjalistów. W klinice PsychoMedic oferujemy bezpieczną, kompleksową i skuteczną pomoc dla młodego Pacjenta i całej jego Rodziny.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ ONLINE LUB ZADZWOŃ: 12 889 99 99

Rozpowszechnienie trudności psychicznych u dzieci niestety cały czas rośnie; obecnie szacuje się, że pomocy specjalisty może wymagać nawet około 10% populacji młodych ludzi. Najczęściej zmagają się oni z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi lub innymi trudnościami, które objawiają się poprzez problemy w nauce i sprawiane kłopoty wychowawcze.

Młodemu człowiekowi w zdecydowanej większości przypadków można skutecznie pomóc poczuć się lepiej i odnaleźć się w środowisku szkolnym i rodzinnym. Aby pociecha miała szansę na dobry start w dorosłość, niezbędna może się jednak okazać pomoc lekarza, jakim jest psychiatra dzieci i młodzieży. Kraków to nowa lokalizacja poradni PsychoMedic.pl, rekomendowanej sieci klinik zdrowia psychicznego działających już w kilkunastu miejscach na mapie Polski. Oferujemy kompleksowe wsparcie najlepszych specjalistów wyspecjalizowanych w pracy z młodymi ludźmi. Jeżeli potrzebny jest Państwu dobry psychiatra dziecięcy z Małopolski, to my jesteśmy najlepszym wyborem. 

Psychiatra dzieci i młodzieży Kraków

Psychiatra dzieci Kraków – pomożemy Tobie i Twojemu dziecku

Nasz psychiatra dzieci i młodzieży konsultuje Pacjentów w każdym wieku – najmłodszych od pierwszych dni życia, dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym oraz młodzież do 18 r.ż. Oferujemy pomoc w formie stacjonarnej (przy zachowaniu wszelkich zasad reżimu sanitarnego) oraz pełnowartościowe wizyty online (telefoniczne, skype oraz konsultacje przez autorski system do wideowizyt).

Psychiatra dla dzieci i młodzieży w PsychoMedic Kraków konsultuje dzieci ze wszelkiego rodzaju trudnościami i zaburzeniami psychicznymi:

 • zaburzeniami nastroju, z podejrzeniem lub ze zdiagnozowaną depresją;
 • zaburzeniami lękowymi (tzw. nerwica), w tym z fobią szkolną;
 • zaburzeniami odżywiania się (anoreksja, bulimia);
 • zaburzeniami psychotycznymi, schizofrenią;
 • zaburzeniami zachowania;
 • zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz innymi całościowymi zaburzeniami rozwojowymi, w tym niepełnosprawnością intelektualną;
 • w kryzysie psychicznym, doświadczającym trudności w codziennym funkcjonowaniu. 

Zachęcamy do umówienia wizyty także wtedy, gdy młody człowiek nie miał dotychczas żadnej diagnozy psychiatrycznej ani nie podejrzewano u niego żadnych zaburzeń, ale jego zachowanie zaczęło budzić Państwa niepokój lub to nauczyciele dziecka zasugerowali Państwu konsultację z lekarzem. Psychiatra dla dzieci i młodzieży przeprowadzi szczegóły wywiad z Państwem oraz zbada dziecko (takie badanie, w zależności od wieku małego Pacjenta, przebiega w formie rozmowy lub wspólnej zabawy). Na tej podstawie albo postawi rozpoznanie i zaproponuje odpowiednie leczenie, albo skieruje pociechę na całościową diagnozę funkcjonowania, która jest przeprowadzana we współpracy z doświadczonym psychologiem dziecięcym.

W PsychoMedic mamy świadomość, że dobry psychiatra dziecięcy to taki, który nie „spoczywa na laurach”, a cały czas rozwija swoje umiejętności i kompetencje. Dlatego też każdy psychiatra dzieci i młodzieży z naszej kliniki jest zobowiązany do stałego poszerzania swojej wiedzy na szkoleniach i konferencjach. Nasi specjaliści znają najnowsze trendy i wytyczne odnośnie terapii dzieci. Przepisują wyłącznie takie leki, które są bezpieczne, nie uzależniają i nie dają skutków ubocznych.

Psychiatra dzieci Kraków – pomożemy Tobie i Twojemu dziecku

Nasz psychiatra dzieci i młodzieży konsultuje Pacjentów w każdym wieku – najmłodszych od pierwszych dni życia, dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym oraz młodzież do 18 r.ż. Oferujemy pomoc w formie stacjonarnej (przy zachowaniu wszelkich zasad reżimu sanitarnego) oraz pełnowartościowe wizyty online (telefoniczne, skype oraz konsultacje przez autorski system do wideowizyt).

Psychiatra dla dzieci i młodzieży w PsychoMedic Kraków konsultuje dzieci ze wszelkiego rodzaju trudnościami i zaburzeniami psychicznymi:

Holistyczna pomoc

Zdajemy sobie sprawę, że trudności psychiczne, jakich doświadcza dziecko, oddziałują nie tylko na jego samopoczucie, lecz również, między innymi, na sytuację w szkole i funkcjonowanie całej rodziny. Wiemy również, że trudności dziecka wiążą się często – choć całkowicie niepotrzebnie – ze wstydem, którego doświadcza sam młody człowiek i jego rodzice. Warto jednak pamiętać, że psychiatra dla dzieci jest Waszym sprzymierzeńcem. W naszej poradni na każdym etapie spotkacie się Państwo z akceptacją, życzliwością i chęcią pomocy. Za cel stawiamy sobie, żeby każdemu małemu Pacjentowi pomóc jak najszybciej, jak najskuteczniej i najbardziej kompleksowo.

W razie potrzeby nasz psychiatra dzieci i młodzieży może wystawić zaświadczenie o potrzebie nauczania specjalnego lub indywidualnej ścieżki kształcenia (w tym tzw. przedłużenie diagnozy). Przygotowujemy również pisemne opinie o stanie zdrowia dziecka i zalecenia, z których mogą korzystać nauczyciele pracujący z pociechą. Psychiatra młodzieżowy w PsychoMedic Kraków ma też uprawnienia do wystawienia zaświadczenia, które może być podstawą np. do odroczenia terminu egzaminu lub wydłużenia czasu egzaminu ośmioklasisty/maturalnego.

W pracy z dziećmi kierujemy się najnowszymi wytycznymi, a te mówią, że najlepsze efekty terapeutyczne daje połączenie leczenia farmakologicznego z psychoterapią. Jesteśmy poradnią wielospecjalistyczną, dzięki czemu w razie potrzeby nasz psychiatra dla dzieci / psychiatra młodzieżowy może skierować Państwa pociechę do zaufanego psychoterapeuty. Ten obejmie dziecko opieką bez kolejki i będzie aktywnie współpracował z lekarzem prowadzącym małego Pacjenta.

Dobry psychiatra młodzieżowy i dziecięcy nie tylko wie, jak leczyć, ale także jak nawiązać kontakt z młodym człowiekiem i jak motywować go do zmiany. Wystarczy, że zrobicie pierwszy krok i umożliwicie dziecku otrzymania fachowej pomocy. Zadzwoń do nas pod numer 12 889 99 99.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ ONLINE LUB ZADZWOŃ: 12 889 99 99


 • lek. Anna Cyz

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Anna CyzPsychiatraocena: 5/5 opinii: 28
  16:20 kolejny termin

POZNAJ OPINIE NASZYCH PACJENTÓW


mgr Tomasz Żółtak

2020-04-14

Oceniam na 5


lek. Magdalena Dmitruk

Szymon 2022-06-15

Oceniam na 5


mgr Małgorzata Jarymowicz

Małgorzata 2021-07-18

Bardzo konkretna osoba, pomogła złapać dystans.