Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomeZaświadczenie do adopcji od psychiatry

Zaświadczenie do adopcji od psychiatry

Adopcja: zaświadczenie od psychiatry, zaświadczenie od psychologa,
pomoc psychologiczna w trakcie procedury adopcyjnej.
Od wielu lat wspieramy na drodze do rodzicielstwa.

Umów się na wizytę online lub zadzwoń: 799-399-499 

Podjęcie decyzji o adopcji dziecka i zgłoszenie się do ośrodka adopcyjnego to z reguły piękny, ale i trudny moment. Początkuje on proces adopcyjny, który trwa z reguły kilkanaście miesięcy, i który wiąże się nie tylko z koniecznością załatwienia wielu formalności. Uzyskanie zgody na adopcję wymaga także kompleksowego przygotowania się do przyjęcia pod swój dach potrzebującego dziecka. Nierzadko wymaga to przeorganizowania całego swojego życia.  

Kliniki należące do sieci poradni zdrowia psychicznego PsychoMedic działają stacjonarnie w kilkunastu lokalizacjach w Polsce oraz w formule online. Od lat wspieramy osoby, które pragną przysposobić dziecko. Nasi psycholodzy, psychoterapeuci oraz psychiatrzy pomagają w szybkim i bezstresowym załatwieniu wszelkich formalności, z jakimi wiąże się adopcja dziecka (zaświadczenie o stanie zdrowia i inne). Towarzyszymy także w przejściu przez cały proces adopcyjny w znaczeniu psychologicznym. Wiemy, że bywa on frustrujący i obciążający emocjonalnie.  

Każde zaświadczenie do adopcji dziecka – wystawione przez naszego psychiatrę lub psychologa – spełnia wymogi formalne stawiane przez ośrodki adopcyjne na terenie Polski. Wystawiane przez nas dokumenty są honorowane w trakcie procesów przygotowawczych do wszystkich zalegalizowanych w kraju modeli adopcji: 

 • Adopcja pełna – najpowszechniejszy model adopcji w Polsce. Oznacza przejęcie przez rodziców adopcyjnych władzy rodzicielskiej i pełnej odpowiedzialności za przysposobione dziecko, a także – czym wyróżnia się adopcja pełna – prawne włączenie dziecka do rodziny osób przysposabiających; 
 • Adopcja niepełna – również wiąże się z przejęciem odpowiedzialności za dziecko i uzyskaniem pełni praw rodzicielskich. W rozumieniu prawnym dziecko po adopcji niepełnej pozostaje jednak członkiem rodziny biologicznej. Przykładowo – jest traktowane prawnie jako wnuk swoich biologicznych dziadków, a nie rodziców adopcyjnej matki czy ojca. Może mieć to znaczenie np. w postępowaniu spadkowym; 
 • Adopcja ze wskazaniem; 
 • Adopcja międzynarodowa – dopuszczalna w przypadku dzieci pochodzących z krajów, które mają podpisane z Polską stosowne umowy.  

Jak adoptować dziecko? Od ilu lat można adoptować dziecko? Kilka słów o formalnościach  

Adopcja dziecka – czy to kilkuletniego, czy adopcja niemowlaka – jest procesem, który wiedzie przez liczne formalności i konieczność spełnienia określonych wymogów. Cały proces trwa minimum rok (w wyjątkowych sytuacjach bywa przyśpieszany – np. wtedy, gdy planowana jest adopcja niemowlaka, aby maleństwo jak najszybciej trafiło do kochającego domu i by zminimalizować wpływ przebywania w placówce opiekuńczej na jego dalsze życie).  

Odpowiedź na pytanie “jak adoptować dziecko” jest złożona. Sam proces adopcyjny jest łatwo zapoczątkować: wystarczy udać się do ośrodka adopcyjnego i zarejestrować się jako kandydat na rodzica. Właściwą drogę do adopcji dziecka początkuje z reguły wizyta pracownika socjalnego u przyszłych rodziców, oraz ich rozmowa z kilkuosobową komisją kwalifikacyjną. W jej trakcie ocenia się, czy w sytuacji życiowej i materialnej kandydata/kandydatów na rodziców jest możliwa adopcja. Definicja obowiązująca w Polsce mówi, że przyszli opiekunowie muszą mieć stałe źródło dochodów i odpowiednie warunki materialno-mieszkaniowe, a także być ludźmi dojrzałymi emocjonalnie, którzy będą w stanie zaspokajać złożone potrzeby dziecka po trudnych przeżyciach. Ponadto, jeśli adopcja dziecka jest planowana przez parę, to staż ich związku powinien wynosić minimalnie 5 lat. Jeśli kryteria te są spełnione, a kwalifikacja wypadnie pozytywnie, komisja wydaje pozytywną opinię, czyli kluczowe i niezbędne zaświadczenie do adopcji dziecka.  

Nie ma restrykcyjnych wytycznych, które określałyby, od ilu lat można adoptować dziecko: prawo mówi po prostu, że adopcyjni rodzice muszą być pełnoletni. Co jednak ważniejsze – jednocześnie nie mogą być starsi od adoptowanego dziecka więcej, niż 40 lat. Oznacza to, że w przypadku osób po 40. nie jest możliwa adopcja niemowlaka ani malutkich dzieci. Polskie prawo dopuszcza także przysposobienie wyłącznie małoletnich: adopcja dziecka jest możliwa od urodzenia aż do ukończenia przez nie 18. roku życia. W naszym kraju nie jest możliwa prawna adopcja dziecka dorosłego.  

Adopcja dziecka – zaświadczenie: lista niezbędnych dokumentów  

Po przejściu przez kwalifikację, przyszli rodzice adopcyjni muszą “zebrać” pozostałe opinie i zaświadczenia. Przed tym, jak zostaniecie Państwo zapoznani z przyszłym synem lub córką i rozpocznie się “właściwa” adopcja dziecka, dokumenty muszą zostać złożone w ośrodku adopcyjnym.  

Lista formalności niezbędnych do przysposobienia może się nieco różnić w zależności od charakteru placówki, w której odbywa się adopcja dziecka – zaświadczenie od proboszcza lub zaprzyjaźnionego księdza jest na przykład wymagane wyłącznie w ośrodkach katolickich. Każdy ośrodek wymaga natomiast takich dokumentów, jak:  

 • Zaświadczenie o niekaralności; 
 • Zaświadczenie o zarobkach i charakterze prowadzonej działalności, opinia z miejsca pracy; 
 • Akt urodzenia lub akt małżeństwa; 
 • Zaświadczenie o ogólnym stanie zdrowia.  

Niezależnie od wybranego modelu adopcji (adopcja pełna, adopcja niepełna, międzynarodowa, adopcja ze wskazaniem) zawsze wymagane jest także zaświadczenie do adopcji dziecka z poradni zdrowia psychicznego– potwierdzające, że kandydat na rodzica jest zdrowy/a i stabilny/a psychicznie. Dokument ten najczęściej wystawia psychiatra lub – rzadziej – psycholog. W poradniach PsychoMedic oferujemy konsultacje umożliwiające otrzymanie stosowanych zaświadczeń zarówno z lekarzami psychiatrami, jak i dyplomowanymi psychologami. Wyróżnia nas wysoka dostępność terminów: termin na wizytę do psychiatry otrzymacie Państwo na ten sam dzień, natomiast czas oczekiwania na konsultację psychologiczną wynosi maksymalnie kilka dni. 

Adopcja – zaświadczenie od psychiatry  

Wiemy, że wielu przyszłych rodziców obawia się konsultacji ze Specjalistą od zdrowia psychicznego. Zastanawiają się, jakie pytania zadaje psycholog przy adopcji? Co dokładnie sprawdza w trakcie wizyty psychiatra? Czy nie “chlapnę” czegoś, co dyskwalifikuje do adopcji?  

Rozumiemy te obawy, ale zapewniamy jednocześnie, że nie ma się czym zamartwiać – nasz psychiatra jest Państwa sprzymierzeńcem na drodze do przysposobienia dziecka. Do uzyskania stosownego dokumentu wystarczy zazwyczaj jedna wizyta, która odbywa się w przyjaznej i dyskretnej atmosferze. Specjalista, poprzez odpowiednio ukierunkowane pytania, będzie sprawdzał przede wszystkim, jakie jest Państwa aktualne samopoczucie psychiczne oraz czy rozumiecie Państwo wagę obowiązków rodzicielskich i wszelkie trudności, z jakimi może wiązać się adopcja. Zaświadczenie od psychiatry / psychologa do adopcji zawiera także informację o tym, czy doświadczaliście Państwo objawów trudności lub zaburzeń psychicznych w przeszłości, czy leczyliście się Państwo psychiatrycznie lub macie za sobą terapię uzależnień. Stąd można się spodziewać także pytań o wyżej wymienione kwestie. Jeżeli odbywaliście Państwo leczenie psychiatryczne lub uzależnień, warto otwarcie powiedzieć o tym naszemu Specjaliście i przygotować na wizytę opinię o swoim stanie zdrowia oraz informację o zakończeniu leczenia od lekarza/terapeuty prowadzącego.  

Nie musisz się obawiać, że “źle wypadniesz” i nie uzyskasz zaświadczenia. Lista tego, co dyskwalifikuje do adopcji z punktu widzenia formalnego jest krótka i obejmuje przede wszystkim: aktualne przeżywanie żałoby po stracie dziecka lub diagnozie niepłodności, zły stan zdrowia lub niedawne zakończenie dłuższego leczenia, wyraźna niedojrzałość emocjonalna, kryzys w związku/małżeństwie.  

Uwaga! W sytuacji, gdy o adopcję ubiega się para, każdy z przyszłych rodziców musi umówić i odbyć indywidualną konsultację z psychiatrą / psychologiem. Dla każdego z Państwa musi również zostać wystawione odrębne zaświadczenie.

Wizyty mogą odbyć się w formule online. 

Wsparcie psychologiczne na drodze do adopcji 

Oferujemy również doraźną i długoterminową pomoc psychologiczno-psychoterapeutyczną w  sytuacjach, gdy: 

 • Komisja z ośrodka adopcyjnego orzeknie, że przed rozpoczęciem procesu adopcyjnego któreś z Państwa powinno przejść psychoterapię – oferujemy terapię z certyfikowanymi Specjalistami, którzy na koniec spotkań wystawią Państwu zaświadczenie;  
 • Chcecie się Państwo przygotować do procesu adopcyjnego, na przykład przepracować wcześniej trudne przeżycia związane z nieudanymi staraniami o zajście w ciążę. Oferujemy pomoc w postaci psychoterapii indywidualnej oraz terapii par;  
 • Doświadczacie trudnych emocji w trakcie procesu adopcyjnego i potrzebujecie wsparcia psychologicznego.  

Zapewniamy pełną dyskrecję co do faktu, jak i przebiegu terapii w naszych poradniach.  

Zapraszamy do kontaktu 

Umów się na wizytę online lub zadzwoń: 799-399-499 

WARSZAWAlek. Joanna Witek
Zadzwoń

lek. Joanna Witek
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Lekarz specjalista psychiatra osób dorosłych oraz młodzieży od 12 r.ż. Pracuje z pacjentami od 1992 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie jako konsultant w dziedzinie psychiatrii i interny, jako biegły sądowy oraz orzecznik lekarski. Specjalizuje się w: badaniu stanu psychicznego z postawieniem diagnozy, leczeniu przewlekłych chorób psychicznych, zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych, następstw uzależnień. Jej pracę charakteryzuje uważność, empatia i zdolność wysłuchania i porozumienia z pacjentem.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Bolkowska 2C, Warszawa

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.


lek. Joanna Witek
Zadzwoń

lek. Joanna Witek
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Lekarz specjalista psychiatra osób dorosłych oraz młodzieży od 12 r.ż. Pracuje z pacjentami od 1992 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie jako konsultant w dziedzinie psychiatrii i interny, jako biegły sądowy oraz orzecznik lekarski. Specjalizuje się w: badaniu stanu psychicznego z postawieniem diagnozy, leczeniu przewlekłych chorób psychicznych, zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych, następstw uzależnień. Jej pracę charakteryzuje uważność, empatia i zdolność wysłuchania i porozumienia z pacjentem.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Słomińskiego 17 lok. U5, Warszawa

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.


lek. Małgorzata Supińska
Zadzwoń

lek. Małgorzata Supińska
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Lekarz specjalista psychiatra osób dorosłych. Konsultuje pacjentów od 2010 roku. Specjalizuje się w diagnozie i leczeniu: depresji, nerwic, zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych, choroby afektywnej dwubiegunowej, zaburzeń lękowych, psychoz, zaburzeń snu, zespołów otępiennych, zaburzeń psychosomatycznych, zaburzeń osobowości.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Boya-Żeleńskiego 6, Warszawa

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.


lek. Katarzyna Molendowska
Zadzwoń

lek. Katarzyna Molendowska
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorosłych i młodzieży od 17 r.ż.

Lekarz, specjalista psychiatra z dużym doświadczeniem klinicznym. Konsultuje dorosłych. Zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem zaburzeń nastroju (zaburzenia depresyjne, dystymia, choroba, dwubiegunowa, reakcje sytuacyjne) zaburzeń lękowych, zaburzeń psychicznych w chorobach somatycznych, psychoz, zaburzeń snu a także zaburzeń funkcji poznawczych.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Białobrzeska 40A, Warszawa

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Dorota Grobelna
Zadzwoń

lek. Dorota Grobelna
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Lekarz specjalista psychiatra z wieloletnim doświadczeniem. Ceniona za swoje zaangażowanie w pracy z pacjentami, postawę etyczną i wiedzę merytoryczną. Z-ca ordynatora w szpitalu psychiatrycznym Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie. Swoją wiedzę zdobywała pracując m.in. w Klinice Psychiatrii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, na oddziale ogólnopsychiatrycznym dla dorosłych, oddziale psychogeriatrycznym, w Wojewódzkim Ośrodku Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnień, na oddziale dziennym psychiatrycznym dedykowanym zaburzeniom nerwicowym. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w kursach doszkalających, sympozjach jak i zgłębiając literaturę medyczną.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Białobrzeska 40A, Warszawa

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.


lek. Iwona Milewska-Tyszkiewicz
Zadzwoń

lek. Iwona Milewska-Tyszkiewicz
Zadzwoń

Konsultacja Psychiatryczna

Lekarz specjalista psychiatra, certyfikowany psychoterapeuta NLP. Posiada 20 letnią praktykę w pracy z pacjentami. Doświadczenie zawodowe zdobywała na oddziałach psychiatrycznych całodobowych oraz w poradniach zdrowia psychicznego.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Filtrowa 62, Warszawa

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Katarzyna Molendowska
Zadzwoń

lek. Katarzyna Molendowska
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorosłych i młodzieży od 17 r.ż.

Lekarz, specjalista psychiatra z dużym doświadczeniem klinicznym. Konsultuje dorosłych. Zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem zaburzeń nastroju (zaburzenia depresyjne, dystymia, choroba, dwubiegunowa, reakcje sytuacyjne) zaburzeń lękowych, zaburzeń psychicznych w chorobach somatycznych, psychoz, zaburzeń snu a także zaburzeń funkcji poznawczych.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Filtrowa 62, Warszawa

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.


lek. Dorota Grobelna
Zadzwoń

lek. Dorota Grobelna
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Lekarz specjalista psychiatra z wieloletnim doświadczeniem. Ceniona za swoje zaangażowanie w pracy z pacjentami, postawę etyczną i wiedzę merytoryczną. Z-ca ordynatora w szpitalu psychiatrycznym Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie. Swoją wiedzę zdobywała pracując m.in. w Klinice Psychiatrii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, na oddziale ogólnopsychiatrycznym dla dorosłych, oddziale psychogeriatrycznym, w Wojewódzkim Ośrodku Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnień, na oddziale dziennym psychiatrycznym dedykowanym zaburzeniom nerwicowym. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w kursach doszkalających, sympozjach jak i zgłębiając literaturę medyczną.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Przy Bażantarni/Al. KEN, Warszawa

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.


lek. Maciej Zajkowski
Zadzwoń

lek. Maciej Zajkowski
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorośli

Psychiatra osób dorosłych. Prowadzi konsultacje w języku angielskim oraz rosyjskim. Udziela pomocy pacjentom z zaburzeniami: osobowości, nastroju, lękowymi, odżywiania, psychotycznymi, snu. Wspiera również kobiety z zaburzeniami psychicznymi i zaburzeniami zachowania związanymi z ciążą, porodem i połogiem.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Grochowska 217, Warszawa

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.


lek. Joanna Witek
Zadzwoń

lek. Joanna Witek
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Lekarz specjalista psychiatra osób dorosłych oraz młodzieży od 12 r.ż. Pracuje z pacjentami od 1992 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie jako konsultant w dziedzinie psychiatrii i interny, jako biegły sądowy oraz orzecznik lekarski. Specjalizuje się w: badaniu stanu psychicznego z postawieniem diagnozy, leczeniu przewlekłych chorób psychicznych, zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych, następstw uzależnień. Jej pracę charakteryzuje uważność, empatia i zdolność wysłuchania i porozumienia z pacjentem.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Wileńska 37/39, Warszawa

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.


lek. Iwona Milewska-Tyszkiewicz
Zadzwoń

lek. Iwona Milewska-Tyszkiewicz
Zadzwoń

Konsultacja Psychiatryczna

Lekarz specjalista psychiatra, certyfikowany psychoterapeuta NLP. Posiada 20 letnią praktykę w pracy z pacjentami. Doświadczenie zawodowe zdobywała na oddziałach psychiatrycznych całodobowych oraz w poradniach zdrowia psychicznego.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Kasprowicza 48, Warszawa

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

ŁÓDŹlek. Konrad Jankowski
Zadzwoń

lek. Konrad Jankowski
Zadzwoń

Konsultacja Psychiatryczna

Lekarz psychiatra osób dorosłych. Wieloletni ordynator w oddziale męskim Specjalistycznego Psychiatrycznego ZOZ w Łodzi. Leczy również pacjentów „niejasnych diagnostycznie”. 

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. Kościuszki 13, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.


dr Olga Kałużyńska
Zadzwoń

dr Olga Kałużyńska
Zadzwoń

Konsultacja Psychiatryczna

Lekarz specjalista psychiatra. Konsultuje pacjentów w języku polskim i angielskim. Od 2012 roku specjalista psychiatrii oraz asystent w Oddziale Chorób Afektywnych Centralnego Szpitala Klinicznego w Łodzi. W swojej codziennej pracy klinicznej w szpitalu zajmuje się głównie leczeniem zaburzeń nastroju (depresyjnych, choroby dwubiegunowej), nerwicowych (zaburzeń lękowych, nerwicy natręctw, fobii społecznej), psychotycznych (schizofrenii, zaburzeń urojeniowych) oraz osobowości.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. Armii Krajowej 34a, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

KATOWICElek. Dariusz Krzeszowski
Zadzwoń

lek. Dariusz Krzeszowski
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorosłych i młodzieży od 12 r.ż.

Lekarz specjalista w zakresie psychiatrii. Konsultuje dorosłych oraz młodzież od 12 r. ż. Ukończył akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne całościowy, czteroletni kurs psychoterapii w nurcie humanistycznym organizowany przez Polski Instytut Ericksonowski. W swojej pracy łączy podejście biologiczne z humanistycznym, ukierunkowanym na potrzeby pacjenta, z uwzględnieniem szerokiego kontekstu systemowego.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. 1 Maja 46 , Katowice

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Monika Miler
Zadzwoń

lek. Monika Miler
Zadzwoń

Konsultacja Psychiatryczna

Lekarz specjalista psychiatra osób dorosłych, psychoterapeuta. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Ukończyła 4-letnie studia podyplomowe z zakresu psychoterapii na Uniwersytecie Jagielońskim w Krakowie. W swojej pracy łączy leczenie farmakologiczne z elementami psychoterapii, dostosowanej do problematyki Pacjenta.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. 1 Maja 46 , Katowice

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

KRAKÓWlek. Paweł Smyk
Zadzwoń

lek. Paweł Smyk
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Psychiatra osób dorosłych oraz młodzieży od 17 r.ż. Konsultuje pacjentów od 1998 roku. Pomaga osobom zmagającym się m.in. z zaburzeniami: nastroju, lękowymi, psychotycznymi, snu, osobowości, odżywiania się. Specjalizuje się w pomocy pacjentom chorującym na schizofrenię.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Magdalena Musak
Zadzwoń

lek. Magdalena Musak
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorośli

Psychiatra osób dorosłych. Zajmuje się pomocą osobom z zaburzeniami: osobowości, nastroju, lękowymi, snu, związanymi ze stresem. Specjalizuje się również w schizofrenii i innych zaburzeniach psychotycznych oraz w zaburzeniach psychicznych i zaburzeniach zachowania związanych z ciążą, porodem i połogiem.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

WROCŁAWlek. Nikoletta Fotakaki-Śliwa
Zadzwoń

lek. Nikoletta Fotakaki-Śliwa
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Psychiatra osób dorosłych. Zajmuje się zaburzeniami związanymi ze stresem, neuropoznawczymi, lękowymi, osobowości, nastroju. Obejmuje opieką pacjentki z zaburzeniami psychicznymi i zachowania związanymi z ciążą, porodem oraz połogiem.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Grunwaldzka 20, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Andrzej Dołhun
Zadzwoń

lek. Andrzej Dołhun
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorosłych

Lekarz specjalista psychiatra. Przyjmuje osoby dorosłe. Konsultuje w języku polskim. Jest pogodnym, otwartym na ludzi i ich problemy, człowiekiem. Przez wiele lat pracował w Specjalistycznym Zespole Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej we Wrocławiu (obecnie Dolnośląskie Centrum Zdrowia Psychicznego), gdzie pełnił funkcję zastępcy ordynatora w oddziale ogólnopsychiatrycznym. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu: zaburzeń afektywnych (depresji, manii), zaburzeń psychotycznych, zaburzeń lękowych, uzależnień, zaburzeń otępiennych, zaburzeń snu, zespołu stresu pourazowego.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Grunwaldzka 20, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

dr n. med. Roman Kotas
Zadzwoń

dr n. med. Roman Kotas
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorosłych i młodzieży od 16 r.ż.

Lekarz specjalista psychiatra, doktor nauk medycznych, specjalista terapii uzależnień. Konsultuje osoby dorosłe oraz młodzież od 16 r.ż. W 2003 r. ukończył dwusemestralne studia podyplomowe Wydziału Nauk Pedagogicznych i Społecznych Uniwersytetu Zielonogórskiego w zakresie Specjalisty Terapii Uzależnień, a w 2005 r. uzyskał certyfikat Specjalisty Terapii Uzależnień Polskiego Towarzystwa Zapobiegania Narkomanii. Od 2008 r. do chwili obecnej pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy. W 2009 r. uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie psychiatrii. W latach 2011 – 2012 pracował w Dziennym Ośrodku Psychiatrii i Zaburzeń Mowy dla Dzieci i Młodzieży w oddziale dziennym i zespole leczenia środowiskowego. W 2013 r. współorganizował w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy Oddział Dzienny Psychiatryczny Rehabilitacyjny, którego jest kierownikiem do chwili obecnej.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Grunwaldzka 20, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Aleksander Górny
Zadzwoń

lek. Aleksander Górny
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Lekarz psychiatra z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym leczenia chorób psychicznych. Kontynuuje prace lekarza w stacjonarnym Oddziale Psychiatrycznym, w Poradniach Zdrowia Psychicznego. Nie obca mu jest praca z pacjentami uzależnionymi. W swojej praktyce łączy farmakoterapię z oddziaływaniami psychoterapeutycznymi.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Grunwaldzka 20, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Artur Drozdowski
Zadzwoń

lek. Artur Drozdowski
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorośli

Psychiatra osób dorosłych. Konsultuje pacjentów od 2000 r. Specjalizuje się w pomocy osobom m.in. z zaburzeniami: lękowymi, nastroju, psychotycznymi, snu. Pomaga osobom chorującym na schizofrenię oraz chorobę afektywną dwubiegunową.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Grunwaldzka 20, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

POZNAŃlek. Julia Lietzner
Zadzwoń

lek. Julia Lietzner
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Lekarz specjalista psychiatra osób dorosłych. Konsultuje pacjentów od 2014 roku. Prowadzi konsultacje w języku polskim oraz angielskim.  Do każdego pacjenta podchodzi z zaangażowaniem. Według doktor, nie ma głupich pytań, błahych problemów czy trudnych pacjentów. Są za to pytania niesprecyzowane, problemy niedowartościowane czy pacjenci niezaopiekowani. Uważa, że każdemu można ZAWSZE pomóc.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Kazimierza Wielkiego 5 /U5, Poznań

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Michał Bielawski
Zadzwoń

lek. Michał Bielawski
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorośli

Psychiatra osób dorosłych. Pomaga pacjentom w zakresie zaburzeń: lękowych, nastroju, obsesyjno-kompulsywnych, związanych ze stresem, snu. Specjalizuje się również w schizofrenii i innych zaburzeniach psychotycznych.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Kazimierza Wielkiego 5 /U5, Poznań

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

GDAŃSKlek. Janusz Furmański
Zadzwoń

lek. Janusz Furmański
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Lekarz specjalista psychiatra osób dorosłych. Pracuje z pacjentami od 1993 roku. Staram się rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem wykonywać swoją pracę. Korzystam w niej z wiedzy uzyskanej z literatury medycznej, ale również z dużego doświadczenia, którego nabyłem w ciągu 30 lat pracy w szpitalu oraz różnych przychodniach i domach starców.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mickiewicza 5/U5, Gdańsk

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

dr n. med. Jacek Turczyński
Zadzwoń

dr n. med. Jacek Turczyński
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorośli

Lekarz specjalista psychiatra osób dorosłych. Pracuje z pacjentami od 1991 roku. Staram się uważnie i z empatią wysłuchać każdego pacjenta po to by w oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie pomóc mu jak najlepiej.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mickiewicza 5/U5, Gdańsk

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

BYDGOSZCZ

POZNAJ OPINIE NASZYCH PACJENTÓW


mgr Natalia Smakulska

Wioleta 2021-07-24

Oceniam na 5


dr n. med. Marzena Przybył

Marta 2022-04-11

Oceniam na 4


mgr Izabela Słoniewska

Tomasz 2020-11-25

Oceniam na 5