Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomeWizyty domowe psychiatry/psychologa Kraków i okolice

Wizyty domowe psychiatry/psychologa Kraków i okolice

Plakat Wizyty Domowe Kraków

Wiemy, że istnieje wiele różnych powodów, dla których dotarcie do Kliniki może być trudne: najczęściej są to podeszły wiek, zły stan zdrowia, obawy przed wyjściem z domu z powodu pandemii Covid-19 albo trudności z poruszaniem się i dojazdem do gabinetu. Często spotykamy się również z bardzo trudnymi dla Pacjentów sytuacjami, w których – na przykład z powodu nasilonych stanów depresyjnych lub lękowych – odbycie wizyty w poradni jest ponad ich siły, a jednocześnie zależy im na tym, aby porozmawiać ze Specjalistą twarzą w twarz. Z myślą o wszystkich osobach, które potrzebują pomocy, ale nie chcą lub nie mogą opuszczać domu, powołaliśmy Zespół Wizyt Domowych. W jego skład wchodzą najlepsi lekarze i psychoterapeuci z kliniki PsychoMedic Kraków.

Wizyty domowe realizują doświadczony psychiatra oraz psycholog-psychoterapeuta (w zależności od potrzeb). Realizujemy wizyty na terenie powiatu Kraków – dojeżdżamy do +/- 25 km poza granice administracyjne miasta. Naszym głównym atutem jest to, że oferujemy profesjonalną, kompleksową i jednocześnie szybką pomoc. W zdecydowanej większości sytuacji jesteśmy w stanie zaoferować termin na wizytę domowę już na ten sam dzień.

WIZYTY DOMOWE KRAKÓW – WARTO NAM ZAUFAĆ! Z NASZEJ POMOCY SKORZYSTAŁO JUŻ PONAD 2 TYSIĄCE PACJENTÓW

Nasi Specjaliści należą do najczęściej wybieranych przez osoby poszukujące wizyty domowej. Pacjenci i ich Rodziny zaufali nam, ponieważ:

 • Nasz Zespół realizuje wizyty domowe we wszystkich dzielnicach Krakowa oraz okolicach (+/- 25 km).
 • W Zespole Wizyt Domowych dyżurują wyłącznie doświadczeni specjaliści, którzy mają doświadczenie w prowadzeniu Pacjentów m.in. w ostrym kryzysie psychicznym i mogą się poszczycić wieloletnim stażem pracy w renomowanych krakowskich szpitalach.
 • Nasi psychoterapeuci i psychiatrzy są profesjonalnie przeszkoleni z zakresu opieki nad osobami starszymi. Jeżeli poszukujesz pomocy dla swoich Rodziców lub Dziadków, to my jesteśmy najlepszym wyborem. Dokładnie zbadamy bliską Ci osobę, zalecimy bezpieczne leczenie i podpowiemy, co robić dalej.
 • Wizyta domowa w PsychoMedic.pl to kompleksowa usługa, w którą wchodzi: diagnoza stanu psychicznego i somatycznego Pacjenta, omówienie diagnozy i leczenia oraz wystawienie recept i wszystkich niezbędnych dokumentów (zwolnienie lekarskie, zaświadczenie, skierowanie do szpitala). 
 • Nasi Specjaliści odwiedzają Pacjentów 7 dni w tygodniu – istnieje możliwość umówienia wizyty także na dzień ustawowo wolny od pracy, np. 1 listopada, 3 maja. 


JAK UMÓWIĆ WIZYTĘ DOMOWĄ?

 • Skontaktuj się z nami pod numerem tel. 22-253-88-88.
  Poprosimy Cię o: Twoje podstawowe dane, czyli imię i nazwisko oraz numer PESEL (lub dane osoby, dla której umawiasz wizytę), dokładny adres wraz z kodem pocztowym oraz numer kontaktowy. Umówienie wizyty przyspieszy dokładne określenie Twojej dyspozycyjności (w jakich dniach i godzinach Specjalista ma podjechać). 
 • Oczekuj na kontakt ze strony Działu Umawiania Wizyt Domowych. Nasz Doradca w przeciągu godziny-dwóch oddzwoni z nazwiskiem Specjalisty i orientacyjną godziną, o której przyjedzie do Ciebie lekarz. 
 • Następnie pozostaje tylko oczekiwać na Specjalistę w domu!

ILE TO KOSZTUJE?

 • Wizyta domowa na terenie miasta Kraków – 500 pln
 • Wizyta domowa poza Krakowem (do 25 km) – 600 pln 
 • Każdy „dodatkowy” Pacjent na jednej wizycie domowej – +200 pln.

Czas trwania wizyty domowej to około 60 minut.

W przypadku wizyt domowych preferujemy płatności przelewami.
Swoją wizytę możesz opłacić kilkoma kliknięciami poprzez naszą dedykowaną stronę:
psychomedic.pl/zaplaconline

 

Szybko, wygodnie, dyskretnie. Zapraszamy!

 

Naszych Lekarzy i Specjalistów polecają Pacjenci


mgr Agnieszka Kostiuk

Anna 2021-08-10

Oceniam na 5


dr n.med. Tomasz Kmieć

Tomasz 2021-04-20

Oceniam na 5.


mgr Renata Sikorska

Agnieszka 2021-06-14

Pani Renata to świetny specjalista. Polecam serdecznie. Jest wyrozumiała, ma ogromną wiedzę i zasób pomysłów na to jak pomóc rodzinie. Po wizycie czuję się zaopiekowana i zrozumiana.