7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomePsycholog Bydgoszcz

Psycholog Bydgoszcz

Psycholog Bydgoszcz prywatnie – profesjonalna pomoc psychologiczna na najwyższym poziomie.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ W PSYCHOMEDIC

Bez względu na wiek, płeć czy sytuację życiową, każdy człowiek może zmagać się z trudnościami psychicznymi, które są tak poważne i silne, że wymagają konsultacji ze Specjalistą. Nikt nie powinien zostawać sam ze swoimi problemami. Profesjonalne porady psychologa to pierwszy krok, by na nowo cieszyć się satysfakcjonującym życiem. Jeśli doświadczasz takich trudności, jak problemy w pracy czy w domu, nadmierny stres, długo utrzymujące się obniżenie nastroju – nie zwlekaj z umówieniem wizyty.

W PsychoMedic wiemy, jak delikatną materią jest zdrowie psychiczne. Wiemy również, że zgłoszenie się po pomoc często wiąże się z wieloma emocjami, w tym z niepokojem i niepewnością. W naszym Zespole szczególnie dbamy o to, by zatrudnieni psychologowie odznaczali się cechami szczególnie ważnymi w tym zawodzie – takimi, jak empatia, zaangażowanie i odpowiedzialność, idące w parze z dojrzałą osobowością i specjalistyczną wiedzą. Dzięki temu każdy Pacjent może być pewien, że w PsychoMedic zostanie mu zapewniona fachowa i dopasowana do jego problemu pomoc psychologiczna. Bydgoszcz to jedno z miast, w których mogą Państwo skorzystać z naszego wsparcia w formule stacjonarnej, 7 dni w tygodniu i bez czekania.

Psycholog Bydgoszcz – kiedy się do niego zgłosić?

Wiele osób, doświadczając smutku lub innych objawów ze strony psychiki, zaczyna się zastanawiać: czy to już moment, w którym powinien pomóc mi psycholog? Niezależnie od tego, czy pogorszenie dobrostanu psychicznego wynika z szybkiego trybu życia lub ogólnego przemęczenia, każdą niepokojącą zmianę w zakresu dobrostanu psychicznego warto skonsultować z doświadczonym psychologiem, który oceni, jaka forma pomocy byłaby wskazana w Twojej sytuacji.

Zgłoś się do psychologa, jeśli:

  • Przechodzisz przez trudny czas w swoim życiu – przechodzisz przez kryzys, żałobę lub rozwód;
  • Od jakiegoś czasu czujesz się gorzej, brakuje Ci energii, z niczego nie czerpiesz przyjemności,
  • Masz problemy zawodowe (przeżywasz stres lub podejrzewasz u siebie wypalenie zawodowe),
  • Masz trudności w relacjach z partnerem/ką lub dziećmi, rodzicami,
  • Zdarzają Ci się epizody silnego niepokoju albo napady paniki,
  • Doświadczasz natrętnych myśli,
  • Masz problemy z odżywianiem,
  • Nie potrafisz odnaleźć się w swojej obecnej sytuacji życiowej.

Jednocześnie warto pamiętać, że psycholog prywatnie pomaga również wtedy, gdy w Twoim życiu nie dzieje się nic złego, ale zależy Ci, by pracować nad swoimi mocnymi stronami i rozwojem osobistym. Możesz zgłosić się po porady psychologiczne na przykład wtedy, gdy chcesz wzmocnić swój potencjał i rozwijać się np. na polu zawodowym.

Pełna gama usług psychologa w Bydgoszczy

Zapraszamy do naszej kliniki w Bydgoszczy – nasz Zespół doświadczonych psychologów i psychoterapeutów pomoże Tobie lub bliskiej Ci osobie przejść przez trudny okres w życiu i odzyskać radość z codzienności.

Każdy nasz psycholog w Bydgoszczy świadczy pomoc w następujących formach:

Psycholog Bydgoszcz

Pomoc psychologiczna / interwencja kryzysowa

To forma pomocy przeznaczona przede wszystkim dla osób, które znalazły się w nagłym życiowym kryzysie – spowodowanym na przykład doświadczeniem przemocy lub nagłej utraty bliskiej osoby. Poufna rozmowa z doświadczonym psychologiem, przeprowadzona w bezpiecznej atmosferze, pomaga odzyskać podstawową równowagę psychiczną i odbudować siłę.

Porada psychologiczna w Bydgoszczy

Niektóre trudne sytuacje życiowe nie są nagłe, ale również wiążą się z potrzebą uzyskania profesjonalnej pomocy. Specjaliści PsychoMedic oferują konsultacje psychologiczne zawsze wtedy, kiedy czujesz, że potrzebujesz fachowego wsparcia w zakresie rozwiązywania problemów rodzinnych, partnerskich czy zawodowych.

Psychoterapia w Bydgoszczy

Doraźna pomoc psychologiczna czasami okazuje się niewystarczająca do tego, aby rozwiązać problem Pacjenta. W takich sytuacjach zapraszamy do umówienia się na psychoterapię. Proces psychoterapeutyczny od kilku miesięcy w górę, a spotkania w jego ramach odbywają się co tydzień, w stały dzień tygodnia i o stałej godzinie. To regularna forma wsparcia przeznaczona zwłaszcza dla tych Pacjentów, którzy potrzebują pogłębionej pracy nad swoimi trudnościami. Psychoterapia pomaga odkryć motywy i schematy swojego myślenia oraz zachowania, co ostatecznie pozwala przezwyciężyć problemy i zaadaptować się do swojej aktualnej sytuacji życiowej. W naszych klinikach psychoterapię prowadzą Specjaliści przygotowani zgodnie z najwyższymi standardami – absolwenci akredytowanych, 4-letnich szkoleń podyplomowych.

Porady psychologa Bydgoszcz – pamiętamy o najmłodszych

Do poradni w Bydgoszczy zapraszamy również rodziców z dziećmi i nastolatkami. Statystyki pokazują, że coraz więcej młodych Pacjentów potrzebuje wsparcia psychologicznego – jesteśmy przygotowani do jego udzielania dzieciom w każdym wieku, już od pierwszego roku życia. Zatrudniamy Specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w diagnozowaniu i pomaganiu dzieciom. Naszą nadrzędną wartością jest troska o bezpieczeństwo i komfort najmłodszych Pacjentów.

Porady psychologiczne Bydgoszcz. Szybka i fachowa pomoc dla każdego

Doskonale rozumiemy, że zdrowie psychiczne nie może czekać, dlatego nasza klinika w Bydgoszczy czynna jest 7 dni w tygodniu, od godzin porannych do wieczornych, dzięki czemu czas oczekiwania na wizytę zazwyczaj nie wynosi więcej niż kilka dni. Nam możesz zaufać – nasi Specjaliści od lat skutecznie wspierają Pacjentów, którzy doświadczają wszelkiego rodzaju trudności psychicznych. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz zjawić się w gabinecie, zapewniamy ciągłość leczenia dzięki dostępnej formie online: udzielamy konsultacji psychologicznych przez Internet, Skype i telefon.

Zapraszamy do kontaktu!
Nasze placówki znajdują się już w całej Polsce: między innymi w Bydgoszczy, Poznaniu i Gdańsku.
Sprawdź, gdzie jeszcze się znajdujemy!

POZNAJ OPINIE NASZYCH PACJENTÓW

lek. Buna Małgorzata

IB 2023-06-07

Oceniam na 5

lek. Danielska Marta

Joanna 2023-06-02

Oceniam na 5