Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomePsycholog Bydgoszcz

Psycholog Bydgoszcz

Psycholog Bydgoszcz prywatnie – profesjonalna pomoc psychologiczna na najwyższym poziomie.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ W PSYCHOMEDIC

Bez względu na wiek, płeć czy sytuację życiową, każdy człowiek może zmagać się z trudnościami psychicznymi, które są tak poważne i silne, że wymagają konsultacji ze Specjalistą. Nikt nie powinien zostawać sam ze swoimi problemami. Profesjonalne porady psychologa to pierwszy krok, by na nowo cieszyć się satysfakcjonującym życiem. Jeśli doświadczasz takich trudności, jak problemy w pracy czy w domu, nadmierny stres, długo utrzymujące się obniżenie nastroju – nie zwlekaj z umówieniem wizyty.

W PsychoMedic wiemy, jak delikatną materią jest zdrowie psychiczne. Wiemy również, że zgłoszenie się po pomoc często wiąże się z wieloma emocjami, w tym z niepokojem i niepewnością. W naszym Zespole szczególnie dbamy o to, by zatrudnieni psychologowie odznaczali się cechami szczególnie ważnymi w tym zawodzie – takimi, jak empatia, zaangażowanie i odpowiedzialność, idące w parze z dojrzałą osobowością i specjalistyczną wiedzą. Dzięki temu każdy Pacjent może być pewien, że w PsychoMedic zostanie mu zapewniona fachowa i dopasowana do jego problemu pomoc psychologiczna. Bydgoszcz to jedno z miast, w których mogą Państwo skorzystać z naszego wsparcia w formule stacjonarnej, 7 dni w tygodniu i bez czekania.

Psycholog Bydgoszcz – kiedy się do niego zgłosić?

Wiele osób, doświadczając smutku lub innych objawów ze strony psychiki, zaczyna się zastanawiać: czy to już moment, w którym powinien pomóc mi psycholog? Niezależnie od tego, czy pogorszenie dobrostanu psychicznego wynika z szybkiego trybu życia lub ogólnego przemęczenia, każdą niepokojącą zmianę w zakresu dobrostanu psychicznego warto skonsultować z doświadczonym psychologiem, który oceni, jaka forma pomocy byłaby wskazana w Twojej sytuacji.

Zgłoś się do psychologa, jeśli:

  • Przechodzisz przez trudny czas w swoim życiu – przechodzisz przez kryzys, żałobę lub rozwód;
  • Od jakiegoś czasu czujesz się gorzej, brakuje Ci energii, z niczego nie czerpiesz przyjemności,
  • Masz problemy zawodowe (przeżywasz stres lub podejrzewasz u siebie wypalenie zawodowe),
  • Masz trudności w relacjach z partnerem/ką lub dziećmi, rodzicami,
  • Zdarzają Ci się epizody silnego niepokoju albo napady paniki,
  • Doświadczasz natrętnych myśli,
  • Masz problemy z odżywianiem,
  • Nie potrafisz odnaleźć się w swojej obecnej sytuacji życiowej.

Jednocześnie warto pamiętać, że psycholog prywatnie pomaga również wtedy, gdy w Twoim życiu nie dzieje się nic złego, ale zależy Ci, by pracować nad swoimi mocnymi stronami i rozwojem osobistym. Możesz zgłosić się po porady psychologiczne na przykład wtedy, gdy chcesz wzmocnić swój potencjał i rozwijać się np. na polu zawodowym.

Pełna gama usług psychologa w Bydgoszczy

Zapraszamy do naszej kliniki w Bydgoszczy – nasz Zespół doświadczonych psychologów i psychoterapeutów pomoże Tobie lub bliskiej Ci osobie przejść przez trudny okres w życiu i odzyskać radość z codzienności.

Każdy nasz psycholog w Bydgoszczy świadczy pomoc w następujących formach:

Psycholog Bydgoszcz

Pomoc psychologiczna / interwencja kryzysowa

To forma pomocy przeznaczona przede wszystkim dla osób, które znalazły się w nagłym życiowym kryzysie – spowodowanym na przykład doświadczeniem przemocy lub nagłej utraty bliskiej osoby. Poufna rozmowa z doświadczonym psychologiem, przeprowadzona w bezpiecznej atmosferze, pomaga odzyskać podstawową równowagę psychiczną i odbudować siłę.

Porada psychologiczna w Bydgoszczy

Niektóre trudne sytuacje życiowe nie są nagłe, ale również wiążą się z potrzebą uzyskania profesjonalnej pomocy. Specjaliści PsychoMedic oferują konsultacje psychologiczne zawsze wtedy, kiedy czujesz, że potrzebujesz fachowego wsparcia w zakresie rozwiązywania problemów rodzinnych, partnerskich czy zawodowych.

Psychoterapia w Bydgoszczy

Doraźna pomoc psychologiczna czasami okazuje się niewystarczająca do tego, aby rozwiązać problem Pacjenta. W takich sytuacjach zapraszamy do umówienia się na psychoterapię. Proces psychoterapeutyczny od kilku miesięcy w górę, a spotkania w jego ramach odbywają się co tydzień, w stały dzień tygodnia i o stałej godzinie. To regularna forma wsparcia przeznaczona zwłaszcza dla tych Pacjentów, którzy potrzebują pogłębionej pracy nad swoimi trudnościami. Psychoterapia pomaga odkryć motywy i schematy swojego myślenia oraz zachowania, co ostatecznie pozwala przezwyciężyć problemy i zaadaptować się do swojej aktualnej sytuacji życiowej. W naszych klinikach psychoterapię prowadzą Specjaliści przygotowani zgodnie z najwyższymi standardami – absolwenci akredytowanych, 4-letnich szkoleń podyplomowych.

Porady psychologa Bydgoszcz – pamiętamy o najmłodszych

Do poradni w Bydgoszczy zapraszamy również rodziców z dziećmi i nastolatkami. Statystyki pokazują, że coraz więcej młodych Pacjentów potrzebuje wsparcia psychologicznego – jesteśmy przygotowani do jego udzielania dzieciom w każdym wieku, już od pierwszego roku życia. Zatrudniamy Specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w diagnozowaniu i pomaganiu dzieciom. Naszą nadrzędną wartością jest troska o bezpieczeństwo i komfort najmłodszych Pacjentów.

Porady psychologiczne Bydgoszcz. Szybka i fachowa pomoc dla każdego

Doskonale rozumiemy, że zdrowie psychiczne nie może czekać, dlatego nasza klinika w Bydgoszczy czynna jest 7 dni w tygodniu, od godzin porannych do wieczornych, dzięki czemu czas oczekiwania na wizytę zazwyczaj nie wynosi więcej niż kilka dni. Nam możesz zaufać – nasi Specjaliści od lat skutecznie wspierają Pacjentów, którzy doświadczają wszelkiego rodzaju trudności psychicznych. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz zjawić się w gabinecie, zapewniamy ciągłość leczenia dzięki dostępnej formie online: udzielamy konsultacji psychologicznych przez Internet, Skype i telefon.

Zapraszamy do kontaktu!
Nasze placówki znajdują się już w całej Polsce: między innymi w Bydgoszczy, Poznaniu i Gdańsku.
Sprawdź, gdzie jeszcze się znajdujemy!



mgr Agnieszka Rokita-Jendrzejewska
Zadzwoń

mgr Agnieszka Rokita-Jendrzejewska
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, psychoterapia, diagnoza psychologiczna dzieci, młod

Psycholog, psychoterapeuta, diagnosta dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Pracuje w nurcie poznawczo – behawioralnym. Konsultuje pacjentów od 2011 roku. Zrozumienie i empatia są tak samo istotne co wiedza i praktyka. Razem z moimi pacjentami wyznaczamy wspólny cel do którego dochodzimy.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Dworcowa 13, Bydgoszcz

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Katarzyna Napierska
Zadzwoń

mgr Katarzyna Napierska
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, psychoterapia

Psycholog, psychoterapeuta osób dorosłych. Pracuje w nurcie poznawczo-behawioralnym. Konsultuje pacjentów od 2018 roku. W pracy terapeutycznej ważne jest dla mnie indywidualne podejście do każdego pacjenta, pełne troski i empatii. Towarzyszę pacjentom w procesie rozpoznawania swoich potrzeb i wartości oraz pomagam w tworzeniu satysfakcjonujących, zdrowych relacji z innymi ludźmi.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Dworcowa 13, Bydgoszcz

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Karolina Kozber
Zadzwoń

mgr Karolina Kozber
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, Psychoterapia, Terapia par i rodzin

Psycholog, psychoterapeuta osób dorosłych. Prowadzi także terapię par oraz rodzin. Pracuje w nurcie systemowym. Konsultuje pacjentów od 2005 roku. Jestem człowiekiem kierującym się troską o innych ludzi, dbaniem o ich dobro, poszukującym ich nieodkrytych możliwości, wewnętrznej siły i nieodkrytych zasobów, nieustannie dając im empatię i zrozumienie. Zawsze kieruję się zasadą „Mądrość pacjenta prowadzi nas do rozwiązania problemu”. Pracuję z pacjentami indywidualnie, parami i rodzinami szukając odpowiedzi na pytanie o to, co jest dla nich najważniejsze i najlepsze, aby zadbać o ich szczęście, komfort i poczucie pełnej satysfakcji z życia.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Dworcowa 13, Bydgoszcz

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Atena Zdanowicz-Podsiadło
Zadzwoń

mgr Atena Zdanowicz-Podsiadło
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, Psychoterapia

Psycholog, psychoterapeuta osób dorosłych. Pracuje w nurcie psychodynamicznym. Konsultuje pacjentów od 2017 roku. Za nadrzędną wartość w swojej pracy uważam opartą na zaufaniu relację z pacjentem. Każdego pacjenta traktuję indywidualnie, dbając o jego poczucie bezpieczeństwa. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach. Pracę poddaję regularnej superwizji oraz pracuję zgodnie z kodeksem etyki Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Dworcowa 13, Bydgoszcz

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Anna Wróblewska-Czerniak
Zadzwoń

mgr Anna Wróblewska-Czerniak
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, Psychoterapia

Psycholog, psychoterapeuta osób dorosłych. Pracuje w nurcie psychodynamicznym. Konsultuje pacjentów od 2014 roku. Pracuje z osobami doświadczającymi zaburzeń o charakterze m.in. depresyjnym, nerwicowym, a także osobowościowym. Ponadto pomaga osobom przeżywającym trudności życiowe, sytuacyjne, decyzyjne oraz problemy w związkach i innych relacjach. Swoją pracę poddaje systematycznej superwizji.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Dworcowa 13, Bydgoszcz

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Elżbieta Izdebska
Zadzwoń

mgr Elżbieta Izdebska
Zadzwoń

Konsultacja Psychologiczna, Psychoterapia Dzieci i Młodzieży

Psycholog, psychoterapeuta dzieci. Pracuje w nurcie poznawczo-behawioralnym. Konsultuje pacjentów od 2016 roku. Kluczowym aspektem w mojej pracy jest relacja z drugą osobą. Korzystam z licznych narzędzi, które oferuje podejście poznawczo-behawioralne, zawsze jednak na pierwszym miejscu jest człowiek, a nie metoda.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Dworcowa 13, Bydgoszcz

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

POZNAJ OPINIE NASZYCH PACJENTÓW


lek. Dariusz Galanty

Patryk 2022-05-24

Oceniam na 5


mgr Małgorzata Rutkowska

Emilia 2021-02-27

Oceniam na 5.


lek. Paweł Stapiński

Piotr 2022-05-09

Oceniam na 5