7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomeKontakt – poradnia zdrowia psychicznego Toruń

Kontakt – poradnia zdrowia psychicznego Toruń

Ośrodek zdrowia psychicznego Toruń – kompleksowe wsparcie dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów

Umów wizytę nawet na dziś!

Zadzwoń: tel. 56 451 91 21

Lub napisz: torun@psychomedic.pl

Nie mieszkasz w Toruniu? Sprawdź, gdzie jeszcze się znajdujemy!

PsychoMedic Toruń

Z roku na rok wzrasta zapotrzebowanie na pomoc psychologiczno-psychiatryczną nie tylko wśród dorosłych, ale i dzieci oraz młodzieży. W obliczu trudności natury psychicznej nie musisz jednak pozostawać sam. W takim momencie warto skorzystać z profesjonalnego wsparcia, które otrzymasz w PsychoMedic, poradni zdrowia psychicznego w Toruniu. W PsychoMedic udzielamy profesjonalnego wsparcia już od kilkunastu lat i przez ten czas pomogliśmy już tysiącom Pacjentów w podniesieniu jakości ich życia i odzyskaniu równowagi psychicznej.

Oferujemy konsultacje z najlepszymi Specjalistami z dziedziny psychologii, psychiatrii oraz innych gałęzi medycyny.

Wiemy jak ważne jest udzielenie adekwatnego wsparcia psychicznego w silnym kryzysie. Dlatego w naszej klinice nie musisz czekać miesiącami na termin wizyty – w większości przypadków jesteśmy w stanie zaproponować termin konsultacji nawet tego samego dnia. Nasz ośrodek zdrowia psychicznego w Toruniu znajduje się w dogodnie zlokalizowanym punkcie przy ulicy Mickiewicza 104/28.

Jeżeli nie możesz udać się na wizytę stacjonarną, nasi Specjaliści prowadzą również pełnowartościowe konsultacje online przez Skype, telefon komórkowy lub stacjonarny przez 7 dni w tygodniu od rana do późnych godzin wieczornych.

Poradnia zdrowia psychicznego dla dorosłych Toruń

W PsychoMedic – poradni zdrowia psychicznego w Toruniu zrzeszamy najlepszych Specjalistów z całej Polski.

Nasi Specjaliści pomagają osobom zmagającym się z różnego rodzaju trudnościami, które wyraźnie wpływają na ich codzienne funkcjonowanie i komfort psychiczny. Do jednego z naszych Specjalistów możesz udać się, gdy zmagasz się z m.in.:

Nasi Specjaliści od wielu lat udzielają wsparcia i pomocy osobom, które borykają się z rozpoznanymi zaburzeniami psychicznymi lub u których występują objawy zaburzeń o podłożu psychicznym, takich jak:

W klinice zdrowia psychicznego w Toruniu nasi Pacjenci otrzymają kompleksowe wsparcie dostosowane do ich problemu: interwencję kryzysową, profesjonalną diagnozę zaburzeń oraz trudności psychicznych, leczenie psychiatryczne, doraźne konsultacje psychologiczne i regularną psychoterapię (krótko- lub długoterminową). Prowadzimy terapię indywidualną, grupową, rodzinną oraz psychoterapię par. Nasi Specjaliści prowadzą psychoterapię we wszystkich rekomendowanych nurtach psychoterapeutycznych: poznawczo-behawioralnym, psychodynamicznym, humanistycznym, integracyjnym oraz systemowym.

Psychologowie, psychiatrzy i psychoterapeuci z naszego zespołu nieustannie współpracują ze sobą, by zapewnić Pacjentom jak najlepsze efekty leczenia. Nad bezpiecznym leczeniem farmakologicznym czuwa doświadczony psychiatra, który dodatkowo ma uprawnienia do wystawienia: zwolnienia lekarskiego (L4), recept oraz różnego rodzaju zaświadczeń, m.in. zaświadczenie potrzebne do adopcji, do operacji plastycznej, do cesarskiego cięcia.

Poradnia zdrowia psychicznego dla dzieci Toruń

Klinika zdrowia psychicznego (Toruń) PsychoMedic zapewnia także profesjonalne wsparcie psychologiczno-psychiatryczne dla najmłodszych Pacjentów.

Udzielamy wsparcia dzieciom od pierwszych dni życia, aż do uzyskania przez nie pełnoletności. Nasi Specjaliści mają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i zawsze dbają o to, by podczas wizyty stworzyć bezpieczną, komfortową i empatyczną atmosferę. Podobnie, jak w przypadku dorosłych – oferujemy konsultacje psychologiczno-psychiatryczne, interwencję kryzysową oraz psychoterapię zarówno krótko-, jak i długoterminową. Każda forma pomocy zawsze dopasowywana jest do indywidualnego problemu młodego Pacjenta.

W centrum zdrowia psychicznego (Toruń) dodatkowo prowadzimy całościową diagnozę psychologiczno-psychiatryczną w kierunku zaburzeń ze spektrum autyzmu, w tym zespołu Aspergera, diagnozę zespołu nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi (ADHD u dzieci) i innych trudności doświadczanych przez młodych Pacjentów. 

Diagnoza psychologiczna dla dzieci – szybko i profesjonalnie

Każda diagnoza przeprowadzana jest przez doświadczonego psychologa-diagnostę oraz psychiatrę i kończy się wystawieniem profesjonalnej opinii psychologicznej. Po uzyskaniu diagnozy nie pozostawiamy Pacjentów i ich rodziców samych sobie. Nasi Specjaliści po zakończeniu procesu diagnostycznego przekazują rodzicom obszerne wyjaśnienie wyników badań i zalecenia. W razie potrzeby, obejmują dzieci indywidualną terapię dopasowaną do ich trudności.

Wszystkie wystawiane przez nas dokumenty są honorowane przez szkoły, państwowe poradnie psychologiczno-pedagogiczne oraz komisje ds. nauczania indywidualnego orzekające o stopniu niepełnosprawności dziecka lub o potrzebie indywidualnego nauczania. 

Centrum zdrowia psychicznego w Toruniu. Umów wizytę już dziś

Wiemy, że nie każdy ma możliwość dotarcia na wizytę stacjonarną, dlatego dodatkowo prowadzimy wizyty w formule online, które niczym nie różnią się od stacjonarnych spotkań ze Specjalistą. Podczas e-wizyty wszyscy zatrudnieni u nas lekarze mają możliwość wystawiania e-recept, e-zwolnień oraz innych zaświadczeń, które mogą Państwo uzyskać w naszej placówce. Oferujemy również wizyty domowe.

Aby umówić się na wizytę w poradni zdrowia psychicznego (Toruń) lub odbyć wizytę online, wystarczy skorzystać z fioletowej wyszukiwarki znajdującej się na dole lub na górze strony.

Umów się przez Internet lub telefon: tel. 799 399 499